FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
امین جان درخواست کرده بود ویدئوی 14 شکل مختلف دویدن در فیفا 20 رو بذارم، چون به این پستی که اینجا گذاشت هم مربوطه، اینجا تو تاپیک فیفا 21 هم میذارم:

تمام استایل های مختلف انیمیشن دویدن در فیفا 20
(14 استایل مختلف)

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این قابلیت های جدید خوبه ولی ea توی این بخش‌ها قوی هست بنظرمن الویت باید نقاط ضعف باشه نه تقویت نقاط قوت
این قابلیت ها که صد در صد و خوبه و مهمه . بخش صدا گذاری تو هر بازی ای به شدت مهم هستش .

اون مواردی که هم شما مد نظرت هستش مثل بخش صدا گذاری نیست . یعنی بخش صدا گذاری بازی رو میشه تو یک سال دوباره نویسی کرد و کد نویسی ها و ضبط صدا و .. یه سری موارد مربوط به این بخش رو میشه تو یه بازه زمانی کوتاه تر توسعش داد .

ولی بخش هایی مثل فیزیک و انیمیشن ها ( پاشنه آشیل فیفای کنونی ) رو بخوای بازسازی کنی قشنگ دو سه سالی زمان میبره . حالا من نمیدونم سازندگان فیفا دارن چنین کاری میکنن یا نه ؟ به طور مثال کارشون سال بعد تو این بخش ها تموم شده باشه و بعد نسخه فیفا 22 شاهد موتور فیزیک و انیمیشن های کاملا نو و نسل نهمی باشیم که من شک دارم اینا بخوان چنین کاری بکنن . البته امیدوارم اشتباه کرده باشم و تو فیفا 22 یه بازسازی اساسی سر این بخش ها رخ بده .

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
یعنی دزد تر از کونامی و ea سراغ دارید ؟ قشنگ این نسل یه دروغ کلفت به اسم محدودیت سخت افزار تحویل مخاطب دادن از درختا و ماشینای تو اسفالت فرو رفته ea بگیر تا دهن های زامبی گونه پس انواع و اقسام باگ و توپ بادکنکی واینا هم بماند
اینا راحت یه چیز خرکی با یه اتمسفر عالی و انیمیشنای توپ میتونستن تحویل بدن که ندادن
اونایی که لست دو بازی کردن و تا یه جاهایی رفتن میدونن دارم از کجا میسوزم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ظ2 بازیو یه چنل مورد اعتماد موجود کرده 470، خودم و دوستام کلی ازش خرید کردیم کسی خواست پیغام خصوصی بده، ظ3 هم فردا پس فردا موجود میشه

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
حتی تریلرهای in engine شونم پر از انیمیشن ها و... داغون ـه - خودش داد میزنه منو خواستید بخرید نهایت 15دلار:D

دیگه تو این نسل ثابت کردن چیزی ب اسم فیزیک و انیمیشن و پلیر آی دی و گیم پلی و....براشون اهمیتی نداره - کلا تمرکز بر آلتیمیت و هندیکپ و اسکریپت و ... ست

• Like
Reactions: zerio

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حتی تریلرهای in engine شونم پر از انیمیشن ها و... داغون ـه - خودش داد میزنه منو خواستید بخرید نهایت 15دلار:D

دیگه تو این نسل ثابت کردن چیزی ب اسم فیزیک و انیمیشن و پلیر آی دی و گیم پلی و....براشون اهمیتی نداره - کلا تمرکز بر آلتیمیت و هندیکپ و اسکریپت و ... ست
حرف شما درست ولی وقتی رقیب همچین مدی نداره و رقیب دیگه ای نیست چاره چیه استاد؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
حرف شما درست ولی وقتی رقیب همچین مدی نداره و رقیب دیگه ای نیست چاره چیه استاد؟
گیم پلی ت وقتی فاجعه ست 800 تا مد داشته باشه چه فایده . تازه تو آلتیمت و آنلاین که گیم پلی از حالت عادی هم فاجعه تر میشه . تمام اون اسکیل های تخیلی ولتا حتی تو مدهای دیگه هم قابل اجراست :D

رقیب نیست؟ وقتی عمدا فضایی برای رقابت ایجاد نمیکنی با انحصارهای آمریکایی ت معلومه که وقتی تکونی ب خودت نمیدی رقیب نداری حتی باید از گیم پلی و مسائل فنی و فیزیک و انیمیشن و ...از کونامی هم فرسنگ ها عقب باشی ب قدری اختلاف تو گیم پلی فاحشه که یکی داره میره به سمت سوی نرمال تری و المان های طبیعی تری ولی اون یکی صرفا انگار برای سرگرمی ساخته شده یعنی اول سرگرمی ـه بعد فوتباله - گیمر میره سمت نیدفوراسپید ماشین باز میره سمت گرنتوریسمو . فوتبالی ـه به چه امیدی بره سمت فیفا ؟ فقط 4تا لایسنس و جو استادیوم که قانع ش نمیکنه بالاخره یه جا از آنرمال بودن این گیم پلی سر در میاره

سازنده حتی تحمل تاپیک های انتقادی از گیم پلی رو تو فروم خودش نداره تحمل رقیب داشته باشه!

4تا لایسنس رو تحویل پلیر میدن تمام اون ضعف های فنی که هیچ تکونی توش نمیدن رو توجیه میکنن:D تو همین آلتیمت ب ظاهر خفن ش هم در اکثر مواقع پلیر حق بردن و اداره کردن بازی خودشم نداره و عوام پلیرها ک این فاکتور ها براشون اهمیتی نداره به این میگن هیجان و چالش خبر ندارن چه بلایی داره سرشون میاد

والا من حاضرم بازی فقط یک مد و یک استادیوم یکی دو تیم داشته باشه ولی ب شعورت در هنگام بازی توهین نشه حداقل کونامی اینکارو با آدم نمیکنه- امیدی بهش هست که گیم پلی ش از عنوان فعلی پخته تر بشه چون حداقل در 4نسخه اخیر نشون داده رو این موضوع کار کرده ولی ea رسما دایورته.

این ویدئو هرچند رو پی سی ـه ولی تفاوتی در گیم پلی کنسولی نیست ولی آدم رو به آینده امیدوار تر میکنه حداقل رو نوع شوت نوع پاس نوع عمق پاس و خیلی چیزای دیگه فکر شده تا ب المان های طبیعی نزدیک باشه - چی از ea ببینم امیدوار بشم!

• Like
Reactions: mamad street

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گیم پلی ت وقتی فاجعه ست 800 تا مد داشته باشه چه فایده . تازه تو آلتیمت و آنلاین که گیم پلی از حالت عادی هم فاجعه تر میشه . تمام اون اسکیل های تخیلی ولتا حتی تو مدهای دیگه هم قابل اجراست :D

رقیب نیست؟ وقتی عمدا فضایی برای رقابت ایجاد نمیکنی با انحصارهای آمریکایی ت معلومه که وقتی تکونی ب خودت نمیدی رقیب نداری حتی باید از گیم پلی و مسائل فنی و فیزیک و انیمیشن و ...از کونامی هم فرسنگ ها عقب باشی ب قدری اختلاف تو گیم پلی فاحشه که یکی داره میره به سمت سوی نرمال تری و المان های طبیعی تری ولی اون یکی صرفا انگار برای سرگرمی ساخته شده یعنی اول سرگرمی ـه بعد فوتباله - گیمر میره سمت نیدفوراسپید ماشین باز میره سمت گرنتوریسمو . فوتبالی ـه به چه امیدی بره سمت فیفا ؟ فقط 4تا لایسنس و جو استادیوم که قانع ش نمیکنه بالاخره یه جا از آنرمال بودن این گیم پلی سر در میاره

سازنده حتی تحمل تاپیک های انتقادی از گیم پلی رو تو فروم خودش نداره تحمل رقیب داشته باشه!

4تا لایسنس رو تحویل پلیر میدن تمام اون ضعف های فنی که هیچ تکونی توش نمیدن رو توجیه میکنن:D تو همین آلتیمت ب ظاهر خفن ش هم در اکثر مواقع پلیر حق بردن و اداره کردن بازی خودشم نداره و عوام پلیرها ک این فاکتور ها براشون اهمیتی نداره به این میگن هیجان و چالش خبر ندارن چه بلایی داره سرشون میاد

والا من حاضرم بازی فقط یک مد و یک استادیوم یکی دو تیم داشته باشه ولی ب شعورت در هنگام بازی توهین نشه حداقل کونامی اینکارو با آدم نمیکنه- امیدی بهش هست که گیم پلی ش از عنوان فعلی پخته تر بشه چون حداقل در 4نسخه اخیر نشون داده رو این موضوع کار کرده ولی ea رسما دایورته.

این ویدئو هرچند رو پی سی ـه ولی تفاوتی در گیم پلی کنسولی نیست ولی آدم رو به آینده امیدوار تر میکنه حداقل رو نوع شوت نوع پاس نوع عمق پاس و خیلی چیزای دیگه فکر شده تا ب المان های طبیعی نزدیک باشه - چی از ea ببینم امیدوار بشم!

یه جور میگی اولا انگار لایسانس ها دست ماست و ما نمیذآریم کونامی استفاده کنه، دوما چند تابچه های همین تاپیک اومدن سروقت my club ولی چون شیتی بیش نبوده برگشتن سوما اینقدر گیم پلی گیم پلی نکن اون pes هم کم مشکل نداره با اون گلرهاش بعدشم چندتا صحنه توی واقعی و شبیه سازی تاکتیک‌ها دیفندینگ از pes بذار بفهمیم چند چندین، بحث داری در مورد بازیت برو همونجا توی تاپیکش بکن اینجا تاپیک vs نیست اون مد عزیز و بازی عزیزت مجانی هست هرسال بچه ها هردوتا شو بازی میکنن لازم نیست بیای مثنوی بنویسی و ملت رو بشونی سمت pes، خودتم از بس سرورهاش بده بازی نمیکنی فقط الکی تعریف و تمجید کشکی، حالا شاید این بازی شما یه نمه گیم پلی بهتری داشته باشه و انیمیشن ها و Player id بهتری داشته باشه ولی مختص آفلاین بازی هست و ابدا نمیشه یه سال آنلاین زد و سرگرم شد

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کسی نمیگه اون خداست ولی باز بحث شرف ک باشه شواهد میگه شرف داره حداقل در مورد چیزی ک از فوتبال ارائه میده

همونجور ک مابقی در صفحات قبل در مورد گیم پلی فیفا توضیح دادن نیاز ب توضیح نداره:D

فن جماعت فقط اینجوری فکر میکنه که ملت رو قراره یه یوزری در بازیسنتر بکشونه سمت پس . ملت خودشون درک و شعور دارن بهتر میتونن انتخاب کنن :D

والا ما که داریم با آنلاینش سر و کله میزنیم در مورد آنلاینش نظر نمیدیم بعد شما نظر میدی:D بحث نت ک تو ایران مفصله ولی حداقل بازم هستن خیلی ها که دارن با همین نت آنلاین بازی میکنن بحث در مورد سرور و.. باید کلی باشه اونم توچه شرایطی با چه کیفیتی . نیست که حالا عوام ملت تو ایران در مورد هر بازی ای از نت لذت میبرن:D

دنبال vs و.. میگردی هزار تا سایت و ویدئو و.. ش هست من میگم بازی مشکلات ش اینه اومدی میگی خو وقتی رقیب نداره چیکار کنه! چه ربطی به رقیب داره کیفیت و مباحث فنی یک بازی! والا همون رقیبی هم ک میگی نداره چیزی که ریویوها و ... میگه درک بهتری از فوتبال داره

این پست هم لابد قصد و غرضی دارن که فیفا رو تخریب کنن :D لابد ریویوها و متا ها و...هم همچین قصدی دارن:D دقیقا شدید مثل خوده ea ب جای ریشه یابی مشکل سعی در پاک کردن ش دارید

گیم پلی فیفا نیاز به تغییر نداره؟؟؟واقعا جدی میگین یا شوخی میکنین؟؟؟
اتفاقا بخشی که بیشترین نیاز به تغییر رو داره همین گیم پلی داغون بازیه. فیفا باید گیم پلیش رو بکوبه و از نو بسازه. بخش دفاع که نیاز به بازسازی مجدد داره و کاملا داغونه. چیزی که این وسط خیلی عجیبه اینه که فیفا انگار به طور عمد تمام نقاط قوت خودش رو دونه دونه حذف کرد. مثلا یکیش پیرهن کشیدن بود. تا قبل فیفا ۱۷ وقتی پشت بازیکن بودی و مثلا طرف داشت میدوئید روی مربع رو میگرفتی و اگه بازیکنت STRENGTH بالایی داشت، توپ رو از حریف میگرفتی. نکته مثبت بزرگی که بعدها به طور کل حذف شد. نکته ایی که باعث میشد مدافعان کندی مثل خاوی مارتینز یا پیکه فوق العاده کارامد باشن. حالا الان چی؟ اصن فرقی نمیکنه دفاعت فن دایک باشه یا قنبر قلی. طرف با یه بازیکن سرعتی خیلی راحت از بغلش میگ میگ وار رد میشه. نکته دیگه بحث بازی فیزیکی و قدرتی بود که به بهترین شکل تو فیفا شبیه سازی شده بود. مثلا یه دوستی تو psn داشتم که تو فیفا ۱۲ بین ده نفر اول لیدربورد بود. این اقا فقط بارسا بر میداشت و همیشه منو میبرد. ولی وقتی من چلسی میشدم ازم میباخت. یه دفاع فشرده میچیدم و با بازیکنای قدرتی مثل دروگبا و تری جلوش رو میگرفتم. ولی الان چی؟ اصن شاهد چیزی به اسم بازی قدرتی و فیزیکی هستیم؟ یا همش شده میگ میگ و بازی سرعتی. پشت به دروازه با یه بازیکن ریز، سریع یه دور میزنن و زاویه بسته زارت گل. نکته دیگه که نیاز به بازسازی داره بخش ضربات سر هست. یادمه تو فیفا ۱۴ تو انلاین فقط بایرن برمیداشتم (کلا عاشق بازی هوایی هستم) و با مانزوکیچ دهن همه رو سرویس میکردم. ولی الان چی؟ اصن بازیکنای فیزیکی و قد بلند جایی تو فیفا دارن یا همش شده میگ میگ؟؟؟ بخش دیگه که باید بازسازی بشه بخش افتضاح ضربات شروع مجدد هست. کرنر که افتضاح به تمام معنا هست. همه یا زمینی میزنن و یا میکشن تیر یک و گل!!! ضربات ایستگاهی که اوج حماقت سازندگانه.فقط باید مارک کنی سه کنج دروازه، شوت رو چهار واحد پر کنی و گل!!! بخش انیمیشن ها که دیگه فاجعه به تمام معناس و باید کلا پاک بشه و از اول ساخته بشه.
بخوام بنویسم بازم کلی ایراد و اشکال هست. ولی با گوشی سختمه تایپ کنم. به طور کلی من فکر میکنم سازندگان فیفا از عمد بازی رو میگ میگ وار کردن و نکات مثبت فوق الذکر، مثل بازی فیزیکی و یا دفاع کردن رو حذف کردن تا قشر بیشتری بتونن FUT بازی کنن. یعنی بازی رو از شبیه ساز و چیزی که در فیفا ۱۲ شاهد بودیم بردن به سمت نوب پسند. و فقط بخاطر بخش FUT و جذب پلیر بیشتر. و شاهد این امر نحوه جدید دفاع کردن و ضربات ایستگاهی و میگ میگ هست. به شخصه هم هیچ امیدی به نسخه ۲۱ و نسل بعد ندارم. فیفا فقط شده FUT. مگه بیکارن وقتی سالی یه میلیارد از این بخش در میارن، به بخشهای دیگه برسن و برن سمت شبیه ساز؟؟؟

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کسی نمیگه اون خداست ولی باز بحث شرف ک باشه شواهد میگه شرف داره حداقل در مورد چیزی ک از فوتبال ارائه میده

همونجور ک مابقی در صفحات قبل در مورد گیم پلی فیفا توضیح دادن نیاز ب توضیح نداره:D

فن جماعت فقط اینجوری فکر میکنه که ملت رو قراره یه یوزری در بازیسنتر بکشونه سمت پس . ملت خودشون درک و شعور دارن بهتر میتونن انتخاب کنن :D

این پست هم لابد قصد و غرضی دارن که فیفا رو تخریب کنن :D لابد ریویوها و متا ها و...هم همچین قصدی دارن:D دقیقا شدید مثل خوده ea ب جای ریشه یابی مشکل سعی در پاک کردن ش دارید
حرفها رو بخون درست جواب بده، فیفا بده اینجا پست نذار برو تاپیک خودتون در مورد اینترنت ایران و ترکیه مثنوی بنویس، حسین هم فیفا 20 و 18 زده، 19 نزده نمیدونه توی 18و 20 بازی سرعت محور بوده ولی توی 19 بالانس بوده، بازی تون رایگانه کسی بخواد بفهمه چجوره میره دانلود میکنه مجبور نیستی هی اینجا پست بذاری نخرید، بچه ها شعور دارن می‌فهمن چه بازی ای یه سال سرگرمشون میکنه، منم پولی توی جیبم نمیره اگه همه بخرن یا نخرن، فقط دوست ندارم اطلاعات غلط یا نادرست کسی بده اینقدر وضعیت pes توی ایران خرابه که آنلاینش آرزوست حالا بیا 600 صفحه توضیح بده بگو مال اینترنت ایرانه و فلان، بازی باید سرور اختصاصی داشته باشه کونامی خرج نمیکنه لابد اونم مال لایسانس و ea جهانخوار هست که نمیذاره کونامی سرور dedecated استفاده کنه،

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
از شما باید اجازه بگیرم نظر بدیم؟ میخوای طبق اصول و افکار شما نظر بدیم سوت و کف بزنی برامون؟:D

دوستان از این به بعد تعریف کنید فقط به مزاج ایشون خوش بیاد . والا شما دم از شعور مخاطب میزنی و فاز داری که هرکی از گیم پلی فیفا ایراد میگیره سهام دار جای دیگه ست:D حوصله خوندن 4پاراگراف و ریویوو رو نداری معلومه به نظرت طومار و مثنوی میاد

کسی مگه حرف از سرور و سرگرم شدن زده! کل حرف من مربوط به گیم پلی میشه . سرگرمی باشه که لگو و راکت لیگ هم سرگرم کننده ست . یه جور میگه بازی جونت انگار ما فیفا بازی نکردیم که الان مثل خیلی ها که تو تاپیک خودشون میگن بد رو به بدتر ترجیح میدن

اینا همه برداشت های شخصی و تفکرات درگیر فن بازی شما این حرفارو به مابقی نسبت نده

بازم میگم

دنبال vs و.. میگردی هزار تا سایت و ویدئو و.. ش هست من میگم بازی مشکلات ش اینه اومدی میگی خو وقتی رقیب نداره چیکار کنه! چه ربطی به رقیب داره کیفیت و مباحث فنی یک بازی! والا همون رقیبی هم ک میگی نداره چیزی که ریویوها و ... میگه درک بهتری از فوتبال داره

دارم میگم ایرادات گیم پلی اینه میگه اینایی که گفتی درست ولی رقیب نداره چیکار کنه:D این کل درک شما از ماجراست

شل کنید بابا چقدر فن بازی آخه مگه چی ارزش داره. ارزش خاصی هم نداره ادامه دادن ش وقتی فاز اینه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از شما باید اجازه بگیرم نظر بدیم؟ میخوای طبق اصول و افکار شما نظر بدیم سوت و کف بزنی برامون؟:D

دوستان از این به بعد تعریف کنید فقط به مزاج ایشون خوش بیاد . والا شما دم از شعور مخاطب میزنی و فاز داری که هرکی از گیم پلی فیفا ایراد میگیره سهام دار جای دیگه ست:D حوصله خوندن 4پاراگراف و ریویوو رو نداری معلومه به نظرت طومار و مثنوی میاد

کسی مگه حرف از سرور و سرگرم شدن زده! کل حرف من مربوط به گیم پلی میشه . سرگرمی باشه که لگو و راکت لیگ هم سرگرم کننده ست . یه جور میگه بازی جونت انگار ما فیفا بازی نکردیم که الان مثل خیلی ها که تو تاپیک خودشون میگن بد رو به بدتر ترجیح میدن

اینا همه برداشت های شخصی و تفکرات درگیر فن بازی شما این حرفارو به مابقی نسبت نده

بازم میگم

دارم میگم ایرادات گیم پلی اینه میگه اینایی که گفتی درست ولی رقیب نداره چیکار کنه:D این کل درک شما از ماجراست

شل کنید بابا چقدر فن بازی آخه مگه چی ارزش داره. ارزش خاصی هم نداره ادامه دادن ش وقتی فاز اینه
از صفحه اول شروع کن به خوندن نظرات هرکس ایراد گرفته من و بقیه بچه ها براش لایک زدیم، سهامدار نیستیم عیوب رو میدونیم و قبول داریم ولی شما داری میگی فیفا 15 دلار میارزه و PES ارزش بالاتری داره و اونو بخرید، منم دارم میگم مجبوریم التیمیت بدون رقیبه، حالا باز به درو دیوار خودتو میزنی حرفتو به کرسی بشونی، نمیدونم چرا فکر می‌کنید هر مشکلی pes داره مال لایسانسه من رفیق برزیلی دارم شب و روز توی التیمیت هست دیگه بازار آمریکای جنوبی قبضه pes مگه نیست، سرور نداره گزارشگر نداره، مد نداره، استادیوم نداره، حواشی نداره، گلرهاش توی دیوارن، دفاع تاکتیکال نداره، همه تقصیر ea هست چون لایسانس انحصاری داره، والا اینقدری شما از بازی تعریف میکنی خود سران کونامی هم تعریف نمیکنن، یه بودجه محدود دادن به یه تیم محدود برای خودشون بازی بسازن کونامی سود کنه، سرور اختصاصی هنوز بازی نداره اونوقت میاد از بهتر بودن فلان چیز حرف میزنه، عزیزم اونها برای شماها که مسترلیگ آفلاین می‌زنید خوبه کسی آنلاین باز باشه pes نمیتونه بیشتر از 3 ماه سرگرم کنه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
والا ما در مورد کونامی چیزی جز گیم پلی ش رو شرح ندادیم که اونم بحث رقیب رو پیش کشیدی که حداقل دلیلی باشه همون رقیب نداشته هم تو گیم پلی یه تکنوی ب خودش داده . بخوام در مورد کلیات اون نظر بدم میرم تو تاپیک ش نظر میدم -من دارم اینجا از گیم پلی فیفا حرف میزنم شما با برداشت های شخصی خودت ماجرا رو سوق دادی اینور دوتا استدلال بیشتر نداری فیفا رقیب نداره . هرکی هم ایرادی بگیره کاربرهارو رو سوق داره میده اونطرف یعنی برداشت ها در این حد و اندازه ست که اصن ارزش بحث کردن نداره

من دارم نظر م رو در مورد این بازی میگم برداشت شما ست که میگی اون از این ارزش بالاتری داره ! چه ربطی داره! کلا اولین چیزی که از یک پست به نظر ت میرسه رو سریع تایپ میکنی:D

هرچیزی هم ک برداشت میکنی سریع نسبت نده به دیگرون

ما از اولش هم در مورد pes حرفی نزدیم شما میگی رقیب و فلان:D یادمه یکی اومد تو تاپیک فیفا انتقادی کرد بهش گفتی برو بچه جون :D کلا همیشه عادت داری به یکی یه چیزی بچسبونی ادبیاتت در پست دادن که همیشه یونیک بوده از بالا ب پایین همه اندازه من خفن نیستن در حد همین اندازه ی بازی جونت و این حرفا دیگه:D

گفتم میخای vs کنی هزار تا ریویوو و سایت و ویدئو هست

کلا در همین حد که گفتی دلیل این ضعف های فنی بازی نبود رقیب هست دیگه دوزاری م افتاد از کل برداشت ماجرا:D

در نتیجه چون رقیب نداره (حالا ب نظر فرد) پس چشم پوشی میشه کرد از ایرادات فنی و یه جورایی این پست دنیا را تکان داد

هرچه در فهم تو آید آن بوَد مفهوم تو.

شل بنمایید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر