امتیازات FINAL FANTASY VII REMAKE

متای بازی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    105
  • نظرسنجی بسته شده است .

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ظاهرا آخر بازی یه گند اساسی زدن و داستان رو کلا تغییر دادن!!!
یعنی از این به بعد هر اتفاقی ممکنه پیش بیاد!!!
من نمیفهمم پس چرا اسمشو گذاشتن ریمیک؟ به عنوان نسخه فرعی میدادن بیرون بهتر بود. وقتی قراره ریمیک کنن، دیگه داستان که نباید عوض بشه!!!
ظاهرا بازی ریمیک به اون معنای معمول نیست و بازی با کلماته در واقع:)) نومورا سر کارتون گذاشته:D

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
IGN review :for RE3 ,its short and easy....9/10
IGN review :for FF7R ,its long and hard.....8/10
:)):-??

خیلی جلو خودمو داشتم میگرفتم ولی خب به اون منتقد میشه گفت که

نمره بازیم همونقدریه که انتظار داشتم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
خیلی جلو خودمو داشتم میگرفتم ولی خب به اون منتقد میشه گفت که

نمره بازیم همونقدریه که انتظار داشتم.
اولی خانمه منتقد اش، فقط همین...
دومی هم والا خبر ندارم ولی مبنا رو همون اولی میزاریم:D

• Like
Reactions: smoker

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اون جوری که من دیدم کانتنت بازی رو در حد ۴۰ ساعت گفتن. یه مقدار کم هست به عنوان یه rpg ولی اگه کیفیتش خوب باشه به نظرم موردی نداره.
اونجوری که من فهمیدم ۲۵-۳۰ ساعت کانتنت با کیفیته ۱۰ ساعت فیلر داره مشکل منتقدا هم حتی اونایی که کامل دادن اینه که بازی یا قیمتشو کمتر می کرد یا به جای فیلر داستان رو بیشتر پیش می برد که تعداد اپیزود ها کمتر شه

این که تاریخ و تعداد اپیزودهای بعد مشخص نیست هم واسه منتقدا غیر قابل قبوله

به نظر من می تونست بازی رو تو دو تا اپیزود جمع کنه یه نمه طمع کرده اسکویر این بلا هم سرش اومد (البته بازی جدا موفق شده ولی اگر اسکویر کمتر طمع می کرد الان راحت بالای ۹۰ بود)

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,243
ظاهرا بازی ریمیک به اون معنای معمول نیست و بازی با کلماته در واقع:)) نومورا سر کارتون گذاشته:D
من لیک ها رو نخوندم ولی طبق چیزی که توی تاپیکش گفتی بنظر که ایده خیلی جالبی میاد:D یعنی ریمیک اندر ریمیک:D ولی خب دیگه اون ریمیک آدم ایزادی که قبلا در سر داشتیم رو ممکنه نبینیم:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
اون جوری که من دیدم کانتنت بازی رو در حد ۴۰ ساعت گفتن. یه مقدار کم هست به عنوان یه rpg ولی اگه کیفیتش خوب باشه به نظرم موردی نداره.
اونجوری که من فهمیدم ۲۵-۳۰ ساعت کانتنت با کیفیته ۱۰ ساعت فیلر داره مشکل منتقدا هم حتی اونایی که کامل دادن اینه که بازی یا قیمتشو کمتر می کرد یا به جای فیلر داستان رو بیشتر پیش می برد که تعداد اپیزود ها کمتر شه

به نظر من می تونست بازی رو تو دو تا اپیزود جمع کنه یه نمه طمع کرده اسکویر این بلا هم سرش اومد (البته بازی جدا موفق شده ولی اگر اسکویر کمتر طمع می کرد الان راحت بالای ۹۰ بود)
برای یه بازی اپیزودی این زمان خیلی خوبه، اگه هم به قول شما این 25 تا 30 ساعت محتوای با کیفیت تحویل بده ناقص بودنش قابل چشم پوشیه.

• Like
Reactions: hercule-poirot

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203

واقعیت من نسخه اریجینال رو بازی نکردم، سنم به اون نمی رسید. ولی اونجوری که حس می کنم اسکوار بیشتر از این ترسیده scope بازی بزرگ باشه, مثل XV دچار development hell بشن و نتونن اون کیفیتی که لازم یه بازی افسانه ای مثل VII ادا کنن. تو بازی اول سعی کردن تو یه scope محدود انجین و کمبت سیستم کامل دستشون بیاد تا بتونن اپیزود بعدی گسترشش بدن.
دمو به نظر من فوق العاده بود و این نمره ها دقیقا نشون می ده به هدفشون رسیدن.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
برای یه بازی اپیزودی این زمان خیلی خوبه، اگه هم به قول شما این 25 تا 30 ساعت محتوای با کیفیت تحویل بده ناقص بودنش قابل چشم پوشیه.
به نظر من نیست :D۶۰ دلار برا یه بازی ناقص که احتمالا قیمت اپیزود های بعدی هم ۳۰-۴۰ دلار باشه اصلا قابل قبول نیست. حالا معلوم نیست چند سال طول بکشه تا بازی کامل بشه

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
به نظر من چون قراره اپیزودهای بعدی باشه و داستان کامل نمیشه می تونست ۴۰ دلار بگیره اگر اینجوری می بود وضع خیلی بهتر بود

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
من لیک ها رو نخوندم ولی طبق چیزی که توی تاپیکش گفتی بنظر که ایده خیلی جالبی میاد:D یعنی ریمیک اندر ریمیک:D ولی خب دیگه اون ریمیک آدم ایزادی که قبلا در سر داشتیم رو ممکنه نبینیم:D
از E3 2006 یادمه میخواستن بسازنش الانم شده این. واقعا دستشون درد نکنه آخرم بعد 14 سال ریمیک نزدن درواقع:D
ورسوس هم همین شد کلا بازی تغییر پیدا کرد من بقدری تو ذوقم خورد اصلا بازیش نکردم
برای کسیکه تازه با سری آشنا شده با‌شه بهترین تجربه شاید شه، ولی من که هیچ رغبتی ندارم هم بخاطر اپیزودی بودنش که کلا یه بدعت میشه هم این تغییراتی که میگن دادن و یه جور میدل فینگر به طرفدارهای قدیمیه:D

• Like
Reactions: Sepi_60

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
نمرات خیلی خوبی گرفت:bash:... ولی بازم 90 نشد.. 8->البته خلاصه نقد ها رو که داشتم میخوندم این که به خوبی تونستن حس نوستالژی رو زنده کنن تاثیر زیادی گذاشته... نوجیما واقعا کارش رو خوب بلده، فقط مشخص نیست چرا بیشتر از این ازش استفاده نکردن... چرا مثلا تو داستان 13 ازش کمک نگرفتن که کارکتر های تهوع آوری مثل هوپ و اسنو تو بازی نباشن... انتاگونیست بازی اون قدر فاجعه از آب در نیاد و جز یه npc که هر چند چپتر یه بار ظاهر میشد و باید ازش رد میشدی تاثیر گذار نباشه.. اصلا شیوه تقسیم کار تو اسکوار معلوم نیست... یکی همه کار میکنه بقیه بیکار می‌گردن بلکه مدریت عنایت کنه یه پروژه بهشون بدن... یوشیدا اکیهیکو با اون همه استعداد سر همین از اسکوار زد بیرون... تو ده سال فقط یه bravely default بهش دادن.. Nier رو هم به صورت مستقل با پلاتینیوم همکاری کرد...

Edge و giant bomb نمره دادن؟ :D

ادج نمرش میتونه خیلی تاثیر گذار باشه... از فاینال 10 به بعد نقد کرده و به جز 12 به هیچ نسخه ای بالای 6, 7 نداده

@noctis-sm3

بهت چی گفتم، میدگار پتانسیلش رو نداره... مدت زمان گیم پلی مهم نیست و ده ساعت گیم پلی مفید و پر محتوی بهتره... و اگه 30،40،ساعت باشه حسابی تو لول دیزاین و مراحل بازی آب بستن...

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,243
از E3 2006 یادمه میخواستن بسازنش الانم شده این. واقعا دستشون درد نکنه آخرم بعد 14 سال ریمیک نزدن درواقع:D
ورسوس هم همین شد کلا بازی تغییر پیدا کرد من بقدری تو ذوقم خورد اصلا بازیش نکردم
برای کسیکه تازه با سری آشنا شده با‌شه بهترین تجربه شاید شه، ولی من که هیچ رغبتی ندارم هم بخاطر اپیزودی بودنش که کلا یه بدعت میشه هم این تغییراتی که میگن دادن و یه جور میدل فینگر به طرفدارهای قدیمیه:D
من خودم FF7 اورجینال رو سالها پیش تموم کردم و به همون اندازه دوس داشتم ریمیک واقعیش رو ببینم:D ولی خب خود این ایده بنظرم جالبه:D الانم نمیتونم قاطعانه نظر بدم و باید ببینیم در ادامه چی میشه. چیزی که برا من یکم ناامید کنندس اینه که ظاهرا قرار نیست اون تجربه اوپن ورلد رو حتی در شماره های بعدی داشته باشیم

• Like
Reactions: Cait Sith

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
به نظر من نیست :D۶۰ دلار برا یه بازی ناقص که احتمالا قیمت اپیزود های بعدی هم ۳۰-۴۰ دلار باشه اصلا قابل قبول نیست. حالا معلوم نیست چند سال طول بکشه تا بازی کامل بشه
البته قراره پارتی باشه نه اپیزودی:D
هرچند اندازه یک بازی کامل نیست ولی محتواش اونقدرم کم نیست...:D مخصوصا که داستان رو هم عوض کردند:D
همینطوریش راحت از نسخه اصلی فقط میشد حداقل دو پارت هشتاد ساعته در بیارن ff vii خیلی وسیع هست...حالا فکر کن بخوان تمام داستان شخصیت هارو بگن و همچنین با این تغییری که تو داستان دادن بزرگ تر از این حرفا شده:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
اگه این IP دست یه شرکت دیگه ای مثل سونی بود خودم اولین نفر بودم که نسبت به این قضیه اعتراض می کردم، از اسکوار به معنای واقعی انتظار ندارم بیاد بخاطر طرفدارا لقمه گنده تر از دهنش برداره! اونم چنین بازی ای که هم پروسه ساختش پدر تیم سازنده رو در میاره بخاطر وسعت و جزییات و امثالهم، هم اینکه اسکوار توی ساخت IPهای معمولش زاییده! بعد اومده بزرگترینشونو انتخاب کرده! همین ریسک بزرگ و بازخوردها نسبت به یک بازی اپیزودی باعث می شه که به اسکوار حداقل با توجه به توانش اعتماد کنمو بازی رو خریداری کنم. 40 ساعت گیم پلی خیلی خوبه خداییش با این کیفیتی که ازش می گن، فرض کن اسکوار می خواست 160 ساعت رو یکجا با این کیفیت بده بیرون، اول اینکه بازی به شدت بورینگ می شد چون تجربه نشون داده! اینجا کیفیت برای اسکوار مهم نخواهد بود، هم اینکه تیم سازنده باید از خیلی چیزها می زد که بازی رو کامل بیرون بده. FVII یونیورس عظیمی داره و مطمئنا متاش زرد می شد!!

قیمت رو موافقم می تونست پایینتر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر