Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
فصل سوم True Detective سه اپزیود تا الان دیدم خیلی جالبه پیشنهاد میشه از اون سریالا هست که میگی همه اش رو پشت سر هم ببینم اخرش چی میشه تا یه چیزی درونت ارضا بشه
نمیدونم یکشو دیدی یانه ولی کپی اونه یکشم خیلییییی بهره

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سریال Dirk Gentlys Holistic Detective Agency که کنسل شده رو ارزش داره دو فصلش رو ببینم؟
همین الان تا قسمت چهارمش رو دیدم و ازش خوشم اومده

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
سریال The Widow رو دیروز و امروز دیدم. سریال متوسط رو به بالایی بود درام خوبی داشت و کلیف هنگرای مناسب و اتفاقات غیرمنتظره که تحت تاثیر میزاره . به نظرم که خوب اومد بازی بانو کیت بکینسیل هم خوب بود . خداروشکر آمازون هم داره به عرصه سریال خوب سازی وارد میشه...

• Like
Reactions: kamivh1

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
سریال The Widow رو دیروز و امروز دیدم. سریال متوسط رو به بالایی بود درام خوبی داشت و کلیف هنگرای مناسب و اتفاقات غیرمنتظره که تحت تاثیر میزاره . به نظرم که خوب اومد بازی بانو کیت بکینسیل هم خوب بود . خداروشکر آمازون هم داره به عرصه سریال خوب سازی وارد میشه...

وارد شده بود شما خبر نداشتی! یه سر به شاهکاری به نام Sneaky Pete بزن!

• Like
Reactions: Silent Storm

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
screenshot-www.imdb.com-2019.03.20-03-33-06.png
MV5BMTc1MjIyNDI3Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMjQ1OTI0NzM@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

فقط میتونم بگم WTF @-) چیه این لامصب ! خشونت وحشتناک ساینس فیکشن ربات اندروید سایبر پانک انیمیشن 2D و 3D انواع و اقسام مدل قصه گویی و سبک گرافیکی ترسناک کمدی رومنس و .... آدم رو یاد Black Mirror میندازه خلاصه آب دستتتونه بزارید زمین اینو دریابید !!!!!!!!! ینی قشنگ جوریه که دلتون میخواد از رو تک تک قسمتاش یـ سریال کامل بسازن

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
گایز:D

این سریال Vikings جچوریاست؟ خواستیم تو این تعطیلات پیش رو بزنیمش به بدن:D
سریال نسبتا خوش ساختیه من خودم دو فصل ازش دیدم منتهی با ریتم کندش زیاد حال نکردم و ولش کردم :D کلا یکم ریتمش واسه ی سریال تو این سبک که حال و هوای نسبتا تاریخی هم داره و جنگ توش زیاد اتفاق میوفته کنده البته نمیدونم فصلای بعدیش بهتر میشه از این نظر یا نه در کل بشین فصل اولش رو ببین تا حسابش بیاد دستت شاید نظرت بر عکس من در اومد :D

• Like
Reactions: Jill-Valentine

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید

ناموس سریاله اگر با سبک شمشیری و جنگهای قدیم حال میکنی حتما ببین چون اگر نبینی اقامون رگنار روحش به ارامش نمیرسه

آخرین ویرایش:

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

عالیه من چهار بار دیدمش معتادش شده بودم بار پنجم به سختی خودم رو قانع کردم فعلا دست نگه دارم و برم سراغ سریال های دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• 779
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر