Steve Jobs از سمت خود استعفا داد !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به نقل ازMacrumors :
استیو جابز بعد از موفقیت های فراوان و چشم گیرش ساعاتی پیش استعفا داد و کار خود را در Apple به عنوان رئیس هیئت مدیره ادامه میدهد و Tim Cook به عنوان جانشین خو برگزید.

sjobs.jpg

بخشی از صحبت های استیو :
من همیشه گفتم اگر روزی برسد که بدانم وظایفم را بخوبی به عنوان مدیر عامل نتوانتم انجام دهم استعفا خواهم داد و من اولین نفری خواهم بود که به شما اطلاع خواهم داد ! و متاسفانه این روز فرا رسید.

گفته میشه یکی از دلایل استفعای ایشون به خاطر سرطان پانکراس و ناراحتیه کبد هست !
http://www.macrumors.com/2011/08/24/steve-jobs-resigns-as-apple-ceo/

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
پس بگو چرا تمامی شرکتهای بزرگ دارن از mac os استفاده میکنن و jumping میکنن روی mac و linux خبر ندارن کِرنل OS/X یک کرنل پیش پا افتاده و بیمصرف هست.!!!!( ولی دوستان تو ایران خبر دارن LOL)

نمیدونم OS/X روی چه آرکیتکچرهایی کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا از نظر منطقی برای من قابل توجیه نیست واقعا چه دلیلی داره دوستانی که با این سیستم عامل کار نکردن نظرات زیبا در بارش میدن

http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems

مصرف OS/X زیر 7.4% هست یعنی فقط Hipsterـهایی که توی استارباکس قهوه میخورن و رمان مینویسن ازش استفاده میکنن. و هیچ شرکت بزرگی نمیره با اسباب بازی کار کنه.

درضمن اگر معنی جمله ای رو متوجه نمیشید، مسخره ش نکنید. وگرنه میشید استاد گرام PRINCE OF PERSIA.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102

مصرف OS/X زیر 7.4% هست یعنی فقط Hipsterـهایی که توی استارباکس قهوه میخورن و رمان مینویسن ازش استفاده میکنن. و هیچ شرکت بزرگی نمیره با اسباب بازی کار کنه.
تازه نصف این آمار هم برای کساییه که وقتی لپ تاپ های بسیار باکلاس و خفن اپل رو خریدن روش Mac نصب بوده...:D

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988

درضمن اگر معنی جمله ای رو متوجه نمیشید، مسخره ش نکنید. وگرنه میشید استاد گرام PRINCE OF PERSIA.

شرکتهایی مانند PIXAR و disney و تمامی استودیوهای هنری و تمامی عکاسان و گرافیستهای تراز اول تمامی شرکتهایی که در زمینه فیلمسازی و موسیقی و ..... فعالیت دارن همچنین تمامی دانشگاههای معتبر دنیا و ...... به این درک نرسیدن چرا با اسباب بازی کار میکنن !!!!! WOW

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
شرکتهایی مانند PIXAR و disney و تمامی استودیوهای هنری و تمامی عکاسان و گرافیستهای تراز اول تمامی شرکتهایی که در زمینه فیلمسازی و موسیقی و ..... فعالیت دارن همچنین تمامی دانشگاههای معتبر دنیا و ...... به این درک نرسیدن چرا با اسباب بازی کار میکنن !!!!! WOW
هاهاهاها.
من نمیدونم منبع حرفتون کجاست، اما تا جایی که میدونم، رِندر یک فریم انیمیشنهای پیکسار حداقل یک روز تا سه روز طول میکشه. برای اینکه سرعت بره بالا، چیزی رو درست کردن به نام Render Farm که درش ده ها کامپیوتر بسیار، بسیار قویتر از iMac برای رندر استفاده میشن.

و درضمن جالبه که من منبع میارم اما شما بازهم اصرار دارید که تمام شرکتهایی که در زمینه ی فیلم سازی و موسیقی فعالیت دارن از OS/X استفاده میکنن.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من موندم سایت اطلاعیه داده که کمتر به توهین کنید ولی مشاالله همه دارن همدیگرو قورت میدن اینجا!

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سایت‌های زیادی Market share سیستم‌عامل‌ها رو ارائه می‌کنن هیچ‌کس هم نمی‌تونه بگه کدوم درست‌تره!

توی StatOwl مک ۱۳ درصده (+)، توی NetMarketshare مک ۵.۵ درصد (+)، ویکی‌پدیا ۷ درصد و... (یه سرچ توی گوگل بکنید می‌بینید هرکدوم از آمارها یه‌نتیجه‌ی متفاوت دارن!). البته این رو فقط جهت اطلاع گفتم و منظور دیگه‌ای ازش ندارم. بدون شک ۱۰٪ مک با ۸۷٪ ویندوز قابل مقایسه نیست. ولی مک در حال رشده و همین الان هم مشتری‌های خاص خودش رو داره.

درضمن قرار نیست واسه رندر از iMac استفاده شه. مهم سخت‌افزار نیست. میشه از Mac Pro هم استفاده کرد که خیلی قوی‌تر هست. فکر می‌کنم بحث سر سیستم‌عامل بود، کمپانی‌های بزرگ از مک برای کارهاشون استفاده می‌کنن مخصوصا اون‌هایی که به فیلم‌سازی و موزیک مربوط می‌شن منبعش هم گوگل (:

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
هاهاهاها.
من نمیدونم منبع حرفتون کجاست، اما تا جایی که میدونم، رِندر یک فریم انیمیشنهای پیکسار حداقل یک روز تا سه روز طول میکشه. برای اینکه سرعت بره بالا، چیزی رو درست کردن به نام Render Farm که درش ده ها کامپیوتر بسیار، بسیار قویتر از iMac برای رندر استفاده میشن.

و درضمن جالبه که من منبع میارم اما شما بازهم اصرار دارید که تمام شرکتهایی که در زمینه ی فیلم سازی و موسیقی فعالیت دارن از OS/X استفاده میکنن.

در ۱۰ مرحله اصلی ساخت انیمیشن (از مرحله پیش تولید تا ارائه محصول نهایی) RENDER نهایی یکی از مراحل کاره که این قسمت توسط سیستمهای سخت افزاری سفارشی و همچنین سیستم های عامل اختصاصی (در گذشته سیستم عامل IRIX از Silicon Graphics) و اکنون سیستمهایی بر پایه LINUX انجام میشه منظور بنده استفاده در مرحله تولید فاز Q1 تا QX5 یا قبل از RENDER نهایی بود که اکثر این شرکتها برای پاپداری بیشتر از سیستم عامل MAC استفاده میکنند علاوه بر این تمامی گرافیستها و عکاسان مطرح به دلیل رابط کاربری و امکانات زیاد بصری و... از این سیستم عامل استفاده میکنن

بهتره که بحث بیش از این ادامه پیدا نکنه

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
Colonel Buendia@

شما هر وقت با یک iDevice کار کردی بعد بیا نظر بده.
نمیخوام بیخودی وارد بحثی که به من مربوط نیست بشم، اما شما همچین این جمله رو گفتی بنده احساس کردم صحبت سر فضاپیمایی چیزی هست که هر کسی نمیتونه سوارش بشه. یه جوری هم دم از استفاده ی گرافیست ها و عکاس ها از مک میزنین که آدم خودش که داره از ویندوز استفاده میکنه رو عقب افتاده فرض میکنه. در واقع اگه من یه سیستم عامل بزنم که رییس جمهور 160 تا کشور ازش استفاده کنن دلیل نمیشه سیستم عاملم بهترینه.

متاسفانه بعد از وارد شدن iPhone به بازار کشورمون، یه سری افراد که تا قبلش اصلا نمیدونستن اپل چی هست یه جوی راه انداختن تو ایران که دلیل اصلی ارتباط برقرار نکردن من با محصولات اپل ـه. یعنی طرف تا یه iPad میگیره دستش احساس آقای خاص و من با کلاس و مایه دارم یا "مامور مخفی حاکم بزرگ" بودن بهش دست میده و کلا بالای چشم اپل ابرو رو تحمل نمیکنه. یه چیزی تو مایه های طرفداری ملت از کنسول ساز ها، با این تفاوت که از اونجایی که طرف 10 برابر قیمت واقعی محصولات توی اونور آب، اینور داره به لطف فروشنده های خوش اشتها پول پاش میده، این احساس غرور(؟!) چندین برابره، فرق هم نداره موضوع بحث سر چی باشه، در هر صورت iPhone 4 از Galaxy S II بهتره و رو دست مک بوک هم لپتاپی نیست! بهشون هم که میگی آیفون این عیب رو داره، میگن فلان بیلیون نسخه فروخته توی 1 دقیقه اول عرضش و فلان درصد بازار دستشه، منطق MW بهترین بازی دنیاست و این صحبتا. بیخیال کلا کلنل و رفقا.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
Colonel Buendia@

Keep talking but trust me...No one's buying it

شوخی می کنی؟الان پسر خاله ی 10 ساله ی من هم iphone 4 داره.

از جو بدی که برای apple وجود داره بدم میاد.بشقاب درست کنه روش ارم سیب گاز خورده بچسبونه مردم میریزن می خرن.
یارو macbook می خره روش windows می ریزه.ipad می خره برا angry bird

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
شما واقعا چقدر باهوشید
الان شما سیاست فروش اپل رو نابود کردید و به همه فهموندید که مردم چرا ای پد میخرن=))
ایشون میاد حرف میزنه یه دلیل هم میاره مث شما اسپم نمیده عزیزم
Colonel Buendia@

Keep talking but trust me...No one's buying it

عمو چن سالته شما؟بلدی ماشین لباسشویی روشن کنی؟

نمیخوام بیخودی وارد بحثی که به من مربوط نیست بشم، اما شما همچین این جمله رو گفتی بنده احساس کردم صحبت سر فضاپیمایی چیزی هست که هر کسی نمیتونه سوارش بشه. یه جوری هم دم از استفاده ی گرافیست ها و عکاس ها از مک میزنین که آدم خودش که داره از ویندوز استفاده میکنه رو عقب افتاده فرض میکنه. در واقع اگه من یه سیستم عامل بزنم که رییس جمهور 160 تا کشور ازش استفاده کنن دلیل نمیشه سیستم عاملم بهترینه.

متاسفانه بعد از وارد شدن iPhone به بازار کشورمون، یه سری افراد که تا قبلش اصلا نمیدونستن اپل چی هست یه جوی راه انداختن تو ایران که دلیل اصلی ارتباط برقرار نکردن من با محصولات اپل ـه. یعنی طرف تا یه iPad میگیره دستش احساس آقای خاص و من با کلاس و مایه دارم یا "مامور مخفی حاکم بزرگ" بودن بهش دست میده و کلا بالای چشم اپل ابرو رو تحمل نمیکنه. یه چیزی تو مایه های طرفداری ملت از کنسول ساز ها، با این تفاوت که از اونجایی که طرف 10 برابر قیمت واقعی محصولات توی اونور آب، اینور داره به لطف فروشنده های خوش اشتها پول پاش میده، این احساس غرور(؟!) چندین برابره، فرق هم نداره موضوع بحث سر چی باشه، در هر صورت iPhone 4 از Galaxy S II بهتره و رو دست مک بوک هم لپتاپی نیست! بهشون هم که میگی آیفون این عیب رو داره، میگن فلان بیلیون نسخه فروخته توی 1 دقیقه اول عرضش و فلان درصد بازار دستشه، منطق MW بهترین بازی دنیاست و این صحبتا. بیخیال کلا کلنل و رفقا.
کاملا موافقم!عجیب ملتی هستیم ما

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

دیگه اینجا ایرانه ها همه عشقه اینن بگن :"نگاه کن اینو پشتش نوشته آمریکاییه....."
شما ها بدبختمون کردین با همین چیزا بعد میگین چرا پیشرفت نمیکنیم....امروز یه آدم احمقی رو دیدم Ipad زده بود زیر بغلش یه هدست هم بهش وصل کرده بود داشت آهنگ گوش میداد...
خیلی ضایع بود حرکتش تازه یه جوری هم داشت باهاش کار میکرد میدیدن از خنده می مردین......

الکی نگفتن که " از ماست که بر ماست"

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دیگه اینجا ایرانه ها همه عشقه اینن بگن :"نگاه کن اینو پشتش نوشته آمریکاییه....."
شما ها بدبختمون کردین با همین چیزا بعد میگین چرا پیشرفت نمیکنیم....امروز یه آدم احمقی رو دیدم Ipad زده بود زیر بغلش یه هدست هم بهش وصل کرده بود داشت آهنگ گوش میداد...
خیلی ضایع بود حرکتش تازه یه جوری هم داشت باهاش کار میکرد میدیدن از خنده می مردین......

الکی نگفتن که " از ماست که بر ماست"
دوست عزیز درست میگی دقیقا از ماست که برماست ( خودتم ببین )
شما حق نداری به کسی که دیدی داره از ای پد اهنگ گوش میده بگی احمق شاید ایشون هم برای خودش دلیل داره
اتفاقا پشت هیچ محصول اپلی ننوشته امریکاییه . نوشته : designed by apple in california made in china
معلومه شما هم از اپل اطلاعات زیادی نداری

---------- نوشته در 04:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 AM ارسال شده بود ----------

ایشون میاد حرف میزنه یه دلیل هم میاره مث شما اسپم نمیده عزیزم
الان ایشون برای اون پستی که من جوابشو دادم دلیل اورده بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

شما این پستت اسپم نبود ؟؟؟؟؟؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوست عزیز درست میگی دقیقا از ماست که برماست ( خودتم ببین )
شما حق نداری به کسی که دیدی داره از ای پد اهنگ گوش میده بگی احمق شاید ایشون هم برای خودش دلیل داره
اتفاقا پشت هیچ محصول اپلی ننوشته امریکاییه . نوشته : designed by apple in california made in china
معلومه شما هم از اپل اطلاعات زیادی نداری

---------- نوشته در 04:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 AM ارسال شده بود ----------

الان ایشون برای اون پستی که من جوابشو دادم دلیل اورده بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

شما این پستت اسپم نبود ؟؟؟؟؟؟

همیشه انگار باید 4 تا عکس هم ضمیمه ی پستام بکنم .....
اگه من وسایل Apple ای که دارم رو بذارم اینجا که 10 نفر سکته میزنن.....اصلا داشتن چنین وسایل احمقانه ای باعث میشه آدم سطحش جلوی بقیه بره بالا ؟:))

واقعا متاسفم واسه خودم باید با چندتا بچه دهن به دهن بشم....واقعا متاسفم#:-s
بعدشم اون آدمه احمقی رو هم که میگم میشناسم به نون شبش محتاجه میره کلی پول یه وسیله ای رو میده که بیاد جلوی رفیقاش پز بده!!!

ایرانیا به جایی که فرهنگشون رو ببرن بالا میرن با چشم و هم چشمی خودشون رو به دیگران نشون بدن....

بگذریم این Steve Jobs همون کسی هست که ایده ی Ipod رو داد درسته ؟؟؟ Apple فکر کنم باید مدیون چنین آدمی باشه ...امیدوارم آخرین نابغه ای باشه که از Apple کنار میره...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر