Steve Jobs از سمت خود استعفا داد !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به نقل ازMacrumors :
استیو جابز بعد از موفقیت های فراوان و چشم گیرش ساعاتی پیش استعفا داد و کار خود را در Apple به عنوان رئیس هیئت مدیره ادامه میدهد و Tim Cook به عنوان جانشین خو برگزید.

sjobs.jpg

بخشی از صحبت های استیو :
من همیشه گفتم اگر روزی برسد که بدانم وظایفم را بخوبی به عنوان مدیر عامل نتوانتم انجام دهم استعفا خواهم داد و من اولین نفری خواهم بود که به شما اطلاع خواهم داد ! و متاسفانه این روز فرا رسید.

گفته میشه یکی از دلایل استفعای ایشون به خاطر سرطان پانکراس و ناراحتیه کبد هست !
http://www.macrumors.com/2011/08/24/steve-jobs-resigns-as-apple-ceo/

آخرین ویرایش:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
آقا محصولات اپل حرف نداره ... بیخودی بهش گیر ندید .. در ضمن آیفون 4 رو با گالاکسی اس 2 مقایسه نمیکنن چون از نظر سخت افزاری گالاکسی اس 2 یه نسل جلوتره . اوی که باید باهاش مقایسه بشه آیفونیه که هنوز معرفی نشده ... نمیگم بقیه بدن یا چی ... ولی همین سیاستهای به ظاهر سخت گیرانه و یکپارچه بودن محصولاتش باعث شده که اپهای درست و حسابی برای ios بیان

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خدایی نشتید با کی بحث میکنید شما ؟
بحث ادامه پیدا کنه ایشون ادعای این رو هم خواهد کرد چون درصدی از سهام داران مایکرو یهود هستن خودشون با توکل به خدا یه OS نوشتن و دارن رو کامپیوترشون لذت میبرن !
و احتمالا تحت تاثیر همون اعلامیه هایی که چندین سال پیش پخش کردن مبنی بر اینکه استفاده از پزدازنده های Intel حرامه قرار گرفتن !

خدا رو شکر من از AMD استفاده می کنم ؟؟؟مشکلی نداره!!!!؟
اگه به این حرفا باشه پس نباید از Pepsi و Koka kOLA هم خورد دیگه...

بدبخت استیو جابز اگر فکر میکرد این همه پشت سرش حرف میزنن عمرا استعفا نمی داد...
راستی یه سوال دیگه ذهنم رو مشغول کرده این قضیه ی مشکل داشتن Ipad2 تو صفحه ی لمسیش چیه ؟؟؟من شنیدم می گن که تو سرما خوب کار نمیکنه !؟؟؟کسی چیزی شنیده؟؟

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
pc9yyqedsiunavahl2s6.jpg

l1642huok62r1agwuvr.png
الان واقعا منظورتون از این حرکات چیه؟ میخواین بگین این تخته ها از آیپد بهتره؟ باشه. شما بردی.من همین الان میرم آیپادمو میفروشم جاش یدونه از اینا میخرم.:|
فقط ذره ای منطق...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
الان واقعا منظورتون از این حرکات چیه؟ میخواین بگین این تخته ها از آیپد بهتره؟ باشه. شما بردی.من همین الان میرم آیپادمو میفروشم جاش یدونه از اینا میخرم.:|
فقط ذره ای منطق...

از اونا که عمرا پیدا نمیکنی .....من یه مقایسه ی دیگه ی این تپی هم از iPAD خونده بودم با تخته سنگ مقایسش کرده بودن .....:))

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
از اونا که عمرا پیدا نمیکنی .....من یه مقایسه ی دیگه ی این تپی هم از iPAD خونده بودم با تخته سنگ مقایسش کرده بودن .....:))
چینیهاش ریخته توی بازار. :D

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

Worst joke intended comparison i've ever seen
The worst sentence structure I've ever seen

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
راستی یه سوال دیگه ذهنم رو مشغول کرده این قضیه ی مشکل داشتن Ipad2 تو صفحه ی لمسیش چیه ؟؟؟من شنیدم می گن که تو سرما خوب کار نمیکنه !؟؟؟کسی چیزی شنیده؟؟
نه آقا همچین چیزی نیست هر محصول اپل پشتش کلی شایعست :
iPhone 4 : آنتن دهی !
3Gs : خورد شدن قاب پشتی بر اثر گرما
iPad 2 رو الان شنیدیم ! خیر بنده ۴ ماه و نیم هست دارم استفاده میکنم هم خودم هم یکی از دوستان همین الانم زیر کولر دارم برات تایپ میکنم باهاش ! هیچ مشکلی نداره اینا همه مذخرفات یه سری ها مثل بعضی از کسایی که همینجا دارن پست میدن هست !

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
واقعا بعد از خوندن این نظرات نمیدونم چی بگم
یعنی واقعا نظرتون راجع به ipad اینه ؟؟؟؟:|
اگه همینطوره پس اصلا با شما نمیشه بحث کرد چون چشم و گوشتونو بستید و فقط دارید با یه چیزی که نمیدونید چیه مخالفت میکنید

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
واقعا بعد از خوندن این نظرات نمیدونم چی بگم
یعنی واقعا نظرتون راجع به ipad اینه ؟؟؟؟:|
اگه همینطوره پس اصلا با شما نمیشه بحث کرد چون چشم و گوشتونو بستید و فقط دارید با یه چیزی که نمیدونید چیه مخالفت میکنید
اگر نگاه کنی میبینی بد هم نمیگه:
r85pcd2mj8jijxmiey.jpg

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:-oخدای من،این مقایسه ها چیه!! معامله خوبیه.چندتا از این سنگ ها بهش میدم اونم چند تا آیفون بهم بده.هدفونش رو هم بده قبول میکنم:d

طرف برداشته هر چی آیفون نداشته رو نوشته.ولش میکردی مینوشت قابلیت رزمی:
سنگ:دارد
آیفون:ندارد

پس فردا:
مقایسه آیفون با آفتابه
مقایسه آیفون با اصغر آقا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shayan720

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اینطور مقایسه ها رو خودم اصلا قبول ندارم

طرف برداشته هر چی آیفون نداشته رو نوشته

درسته در واقع اینکارشون یه چور کنایست که این امکانات برای چی وجود نداره،نه اینکه ارزش سنگ و iPAD یکیه

• Like
Reactions: shayan720

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه آقا همچین چیزی نیست هر محصول اپل پشتش کلی شایعست :
iPhone 4 : آنتن دهی !
3Gs : خورد شدن قاب پشتی بر اثر گرما
iPad 2 رو الان شنیدیم ! خیر بنده ۴ ماه و نیم هست دارم استفاده میکنم هم خودم هم یکی از دوستان همین الانم زیر کولر دارم برات تایپ میکنم باهاش ! هیچ مشکلی نداره اینا همه مذخرفات یه سری ها مثل بعضی از کسایی که همینجا دارن پست میدن هست !

همینه دیگه پدر برق رو درآوردین که گرونش کردن :dاگه تا 2 ماه دیگه اعلام نکردن Ipad 3 رو میخرم!!!!
چینیهاش ریخته توی بازار. :D

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

The worst sentence structure I've ever seen

اتفاقا پیدا میشه ... تا چن سال پیش خونه یکی از رفقا یه نمونشو میدیدم ..:d ..

خیلی باحاله این وسیله آدم یاد Toy Story میوفته.....یادش بخیر ....تازه امکاناتش هم بیشتر از Ipad >:)

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
بعضی از پست ها رو آدم تو این تاپیک که چه عرض کنم تویه BC میبینه که به عقل داشتن بعضی ها شک میکنه.
یعنی آدم اینقدر باید بی منطق باشه؟! دیگه زدین رو دست متعصب هایه مذهبی!
واقعا باید تاسف خورد برایه کسایی که زره ای به سیاست هایه این کمپانی توجه ندارند و در واقع هیچ چیز نمیدونند.
البته این بحث ها عجیب نیست اگه عجیب بود محصولات Apple به Loves And Hate معروف نمی شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر