Sniper: Ghost Warrior 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این که امتیاز یوسر هاست خود سایت نمره نداده هنوز
r8688_sniper.gif
e8125_snipe.gif

brink

کاربر سایت
Aug 29, 2012
9
سلام .کسی از دوستان میدونه تو مرحله دوم که شبه وقتی ازبالای کوه نیروهای خودی رو پشتیبانی میکنیم ودشمن ارو یکی یکی میزنیم .اخرش وقتی اخرین نفر وکه میاد ومیبینی یه نفر کشته شده رو میزنی ومیکشی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته وکسی دیگه ی نیست که بزنیم .دوستان اگه اینجا رو تونستن رد کردن حتما راهنمایی کنن مرسی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام .کسی از دوستان میدونه تو مرحله دوم که شبه وقتی ازبالای کوه نیروهای خودی رو پشتیبانی میکنیم ودشمن ارو یکی یکی میزنیم .اخرش وقتی اخرین نفر وکه میاد ومیبینی یه نفر کشته شده رو میزنی ومیکشی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته وکسی دیگه ی نیست که بزنیم .دوستان اگه اینجا رو تونستن رد کردن حتما راهنمایی کنن مرسی
بعد که همرو کشتی پا میشی از اونجا سمت راست مسیرو میری دیگه

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یعنی داش بهرام نگفته بودا مرحله دو بازی رو ول کرده بودم! زمین تا آسمون با آخرش فرق میکنه، خودتون ببینید:

مرحله عجیب ۲: اصن یه وضی! اون بشکه ها رو می بینید روشنه? منبع نورش معلوم نیست کجاست! بعد اون پشت کاملا ظلمات. جلوترش فجیع تر هم میشه
و اینم مرحله آخر heaven on earth برا خودش!>:d<
cryengine رو به سخره گرفتند.:|
کاملا فر پلی رعایت شده، هر دو شات توسط گوشی له بنده روی یک دستگاه و یک مانیتور ثبت و ضبط شدند:p

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی را گرفتم .

با توجه به اینکه موتور بازی کرای انجین 3 هست ولی گرافیک خیلی شاخ نیست . حتی بعضی وقت ها بافت ها دیر لود میشن .
اما کلا با توجه به سابقه سارنده بازی خیلی عنوان بدی هم نیست و فکر میکنم حداقل یه بار میشه تمومش کرد .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کسی میدونه اسلحه دوم که کلت هست را میشه با مسلسل هایی که از دشمن ها به جا میمونه عوض کرد ؟ من که هر کاری کردم نشد .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بازی تموم شد
با این قحطیه اسنایپ، عنوان خوبی بود و ارزش بازی کردن داشت
به طرفدارهای این سبک حتما پیشنهاد میشه

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی تموم شد
با این قحطیه اسنایپ، عنوان خوبی بود و ارزش بازی کردن داشت
به طرفدارهای این سبک حتما پیشنهاد میشه

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
توی اکت 1 قسمت دوم بعد از اون خونه ویلایی و وقتی سمت کوه میری قسمت اول که قایم بشی میرن سرباز ها .قسمت دوم تو کوهستان چرا اینطوره؟ قایم بشی می دون رو کلت 60 تا تیر خالی میکنن.بخوای از دور بزنی اینقدر هوش مصنوعی شون بالاست که قایم یا میشن یا دو قدم به سمتشونم بری ابکش میشی! چیکار کنم؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
توی اکت 1 قسمت دوم بعد از اون خونه ویلایی و وقتی سمت کوه میری قسمت اول که قایم بشی میرن سرباز ها .قسمت دوم تو کوهستان چرا اینطوره؟ قایم بشی می دون رو کلت 60 تا تیر خالی میکنن.بخوای از دور بزنی اینقدر هوش مصنوعی شون بالاست که قایم یا میشن یا دو قدم به سمتشونم بری ابکش میشی! چیکار کنم؟
اره اون مرحله خيلي عجيبه كلا مخفي كاري نميشه كرد.من اونجا عقب واستادم بعد دشمنارو تكتك زدم ولي واقعا مرحله بديه اون مرحله از همه لحاظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر