Sniper: Ghost Warrior 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا

صفحه بازی در Home Page

نقد و بررسی :
اسنایپری که بازهم تیرش خطا رفت

City Interactive
Modern Tactical Shooter
Release: TBA

دومین نسخه از بازی Sniper:ghost warrior که در Jun 29, 2010 منتشر شد و توانست با فروش 1 میلیونی خود رکوردی قابل قبولی را بر جای بگذارد.اکنون بعد از گذشت 1 سال City Interactive ساخت نسخه دوم این بازی را تایید کرد.از ویژگی مهمی که این بازی دارد میتوان به استفاده از موتور معروف گرافیکی شرکت crytek یعنی CryEngine 3 اشاره کرد که پیش از این در بازی همچون Crysis 2 به کار رفته بود.
پست اول آپدیت می شود......

Last edited by a moderator:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دليلي نداره
اون يه بازي ديگست اين هم يكي ديگه
اون يكي زودتر از اين مي ياد

اینجوری مغازه دارها اونو به جای این می چپونن به ملت یه ذره خلاقیت تو اسم هم بد نیست.مثل دوتا فیلم 11-11-11 تو یک روز اومدن یکی مسخره و یکی هم ترسناک.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دموی تکنیکی بازی که توسط موتور قدرتمند Cry Engine 3 در حال ساخت هست. حتما ببینید.
وااااااااای:-oگرافیکش ادم رو میکشه.خدا کنه روی هر دو کنسول خوب از اب در بیاد.بالاترین گرافیکی بود که ته خالا دیدم.قدرتمند و زیبا

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
بازی به این خوبی تا چند روز دیگه میاد بعد تاپیکش چرا اینجاست
به نظرم که بازی خوبی میاد ، شماره یکش تعادل خوبی بین اکشن و نیاز به تفکر قبل از انجام هر کاری داشت ، واقعا برام لذت بخش بود.
امیدوارم که این شماره هم مثل قبلیش خوب در بیاد.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
بازی به این خوبی تا چند روز دیگه میاد بعد تاپیکش چرا اینجاست
به نظرم که بازی خوبی میاد ، شماره یکش تعادل خوبی بین اکشن و نیاز به تفکر قبل از انجام هر کاری داشت ، واقعا برام لذت بخش بود.
امیدوارم که این شماره هم مثل قبلیش خوب در بیاد.

بازی اومده داداش :d

ویرایش : ببخشید هواسم نبود واسه ps3 اومده لینکای xbox هنوز نیومده

The New Dante

کاربر سایت
Jan 15, 2013
55
مگه کرایتک بازی رو ساخته که انتظار گرافیکی در حد اون بازی نوب پسند crysis 3 هستید ؟

هر بازی ای که با cry engine ساخته می شه که حتما نباید گرافیک شاخ داشته باشه که !

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
نمی دونم چرا ولی به طرز عجیبی گیم پلی بازی شدیدن لذت بخشه ، نسخه ی اول بازی خیلی خوب بود ، یه موقع ها می شد من راه های جدیدی از خودم در می آوردم و می رفتم و کلی باهاش حال می کردم.معمولا هم راه های جدیدم ، سخت تر از راه اصلی مرحله بود :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر