Sniper: Ghost Warrior 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
IGN و Gamespot هر کدوم به بازی نمره 7.5 و 7.2 رو دادند و سایت Metacritic هم به نسخه Xbox بازی نمره 8.1 به نسخه Ps3 بازی نمره 7.5 و نسخه Pc بازی نمره 6.9 را تا به این لحظه داده اند.

Rating بازی هم بر روی درجه Good قرار داره.

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
همين طور كه گفتم بازي رفته رفته پيشرفت ميكنه ولي بازم اصلا از قدرت موتور cry3 استفاده نشده و فقط سازندگان بازي با خودشون گفتن بذار اين چند تا مرحله آخر يك استفاده اي هم از موتور گرافيكيمون بكنيم.در مورد محيط هاي جنگلي هم كه خيلي متوسطه نه گياهان حركت ميكنند(مثل محيط هاي جنگلي bo2 تقريبا).البته بازم مراحل آخر شاهد نور خورشيد كه از لابلاي گياهان ميزنه بيرون هستيم كه تقريبا خوب كارشده.كلا از لحاظ گرافيكي بازي خوبي نيست

بهرام جان با sniper elite v2 قابل مقایسه هست؟ پیش اون حرفی واسه گفتن داره؟

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام جان با sniper elite v2 قابل مقایسه هست؟ پیش اون حرفی واسه گفتن داره؟

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
من خودم sniper elite v2 رو بازی نکردم و نمیدونم اون چجوریه.(البته دموی بازیرو بازی کردم ولی بازم از رو دمو نمیشه نظر داد)

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
خب منم دیروز یکی دو دست مولتی ـشو بازی کردم.توضیحات اولیه رو بهرام جان دادن ولی روند کلی به این صورته که کلاً دوتا مپ داره و هر کدوم از این دو تا مپ دو جای مختلف برای spawn شدن هر کدوم از تیم ها داره.توی هر کدوم از این مناطق جاهای مختلفی برای پنهان شدن هست که از اونجا باید افراد دشمن که تو منطقه مخالف کمپ کردن رو بزنید.درسته که زیاد سرعت و هیجان بازیهایی مثل COD و BF رو نداره،ولی به نظر من درنوع خودش جالبه.
نکات جالبی داره مثلاً اگه از جاتون تکون بخورید فوری دشمن میفهمه و دخلتون رو میاره:D مثلاً یه جای دیگه بود سه تا از دشمنا یه لحظه پشت سر هم شدن منم یه تیر زدم هر سه تاش با هم ترکید:D خودم باورم نمیشد:D اگرم کسی بتونه از منطقه خودش به صورت مخفیانه به منطقه دشمن نفوذ کنه کار دشمنا تمومه:D من خودم یه بار اینکارو کردم دخل همه رو آوردم:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب منم دیروز یکی دو دست مولتی ـشو بازی کردم.توضیحات اولیه رو بهرام جان دادن ولی روند کلی به این صورته که کلاً دوتا مپ داره و هر کدوم از این دو تا مپ دو جای مختلف برای spawn شدن هر کدوم از تیم ها داره.توی هر کدوم از این مناطق جاهای مختلفی برای پنهان شدن هست که از اونجا باید افراد دشمن که تو منطقه مخالف کمپ کردن رو بزنید.درسته که زیاد سرعت و هیجان بازیهایی مثل COD و BF رو نداره،ولی به نظر من درنوع خودش جالبه.
نکات جالبی داره مثلاً اگه از جاتون تکون بخورید فوری دشمن میفهمه و دخلتون رو میاره:D مثلاً یه جای دیگه بود سه تا از دشمنا یه لحظه پشت سر هم شدن منم یه تیر زدم هر سه تاش با هم ترکید:D خودم باورم نمیشد:D اگرم کسی بتونه از منطقه خودش به صورت مخفیانه به منطقه دشمن نفوذ کنه کار دشمنا تمومه:D من خودم یه بار اینکارو کردم دخل همه رو آوردم:D[/QUOTE]
این بدترین کار ممکنه.منم دیروز بازی کردم همین که تیم دشمن عقب میافتاد یکیشون سریع میومد تو منطقه ما و همرو میکشت.بعدم که مرد از بازی رفت بیرون:|

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
این بدترین کار ممکنه.منم دیروز بازی کردم همین که تیم دشمن عقب میافتاد یکیشون سریع میومد تو منطقه ما و همرو میکشت.بعدم که مرد از بازی رفت بیرون:|

خب بهرام درستش همینه دیگه.خودت میدونی تو منطقه خودت هم که بهترین جا کمپ کرده باشی بازم بعضیا از داخل یه سوراخ ریز هم که شده باشه میزننت.حالا حسابش کن که بخوای از جلوی اون همه دشمن بری تو منطقشون.مسلماً کار سختیه.تازه اونم بعضی مواقع با هزار بدبختی خودتو میرسونی اونطرف یه نفر دیدتت همون اول با یه تیر خلاصت میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر