Sniper: Ghost Warrior 2 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اگه از اسنايپ كردن خوشت بياد آره قشنگه.تنها مشكلش نبود بازيكنه مثلا من سه دست بازي كردم با اين كه بازي 12نفريه ولي كلا 5 نفر بوديم
به صورت سیستم لینک آفلاین میشه مولتی زد؟میشه چک کنید بازیتونو ببینید میشه یا نه؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
دوستان حتما بگیرید و بازی کنید بازی هر چقدر به قول دوستان آشغال باشه ولی تک تیرانداز و کلا مخفی کاری مثل این بازی هر چند سال یکبار منتشر میشه.

این بازی و بازی Sniper elite 2 رو نمیشه به همین راحتی ازش گذشت.

من که حسابی دارم لذتشو میبرم.

---------- نوشته در 02:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

به صورت سیستم لینک آفلاین میشه مولتی زد؟میشه چک کنید بازیتونو ببینید میشه یا نه؟

خیر نمیشه عزیز حتما باید به اینترنت متصل باشید.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
يك باگ عجيب هم كه تو بازي پيدا كردم حتي فيلم هم گرفتم ازش.وقتي دشمنارو بكشي جنازشون در حال پلك زدن باقي ميمونه وهي پلك ميزنن:d

. چقد داغونه! بهرام جان ممنون، دیگه مطمئن شدم ارزش خرید نداره! :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
رسيدم به آخرين act بازي و بازي تو اين مراحل خوب شده نسبتا و هر چي جلوتر ميري بهتر ميشه تنها مرحله واقعا بده بازي از نظر من همون مرحله دومه بازيه و از اونجا به بعد بازي بهتر ميشه رفته رفته

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
رسيدم به آخرين act بازي و بازي تو اين مراحل خوب شده نسبتا و هر چي جلوتر ميري بهتر ميشه تنها مرحله واقعا بده بازي از نظر من همون مرحله دومه بازيه و از اونجا به بعد بازي بهتر ميشه رفته رفته

مولتیش چطوره؟
ضعف های سینگلشو پوشش میده؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مولتیش چطوره؟
ضعف های سینگلشو پوشش میده؟
اگه پلير زياد باشه آره قشنگه ولي فقط دو تا نقشه داره كه ممكنه زود خسته كننده بشه.ضعف بخش سينگلم اصلا نپوشونده

---------- نوشته در 08:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

بازيرو تموم كردم.يك بازي متوسط كه آخرش خوب ميشه.كلا اگه بيكار بودين يا به اين سبك علاقه داشتين بازيش كنين

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

بازيرو تموم كردم.يك بازي متوسط كه آخرش خوب ميشه.كلا اگه بيكار بودين يا به اين سبك علاقه داشتين بازيش كنين

127609695028vI2a.jpg
منظورتو فهمیدم کاملا!! :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرامگرافیک فنی که هیچ،گرافیک هنری بازی چطوره چون محیطاش جنگلیه؟!
همين طور كه گفتم بازي رفته رفته پيشرفت ميكنه ولي بازم اصلا از قدرت موتور cry3 استفاده نشده و فقط سازندگان بازي با خودشون گفتن بذار اين چند تا مرحله آخر يك استفاده اي هم از موتور گرافيكيمون بكنيم.در مورد محيط هاي جنگلي هم كه خيلي متوسطه نه گياهان حركت ميكنند(مثل محيط هاي جنگلي bo2 تقريبا).البته بازم مراحل آخر شاهد نور خورشيد كه از لابلاي گياهان ميزنه بيرون هستيم كه تقريبا خوب كارشده.كلا از لحاظ گرافيكي بازي خوبي نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر