NBA 2K13 | Xbox 360

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دانلود روستر چجوریه؟چند وقت یه بار میاد؟

features>2k share>download
از اونجا توی تب official 2k roster آخرین راستر رو دانلود میکنی و به اسم دلخواه ذخیره میکنی، بعد از منو option>load اون رو load میکنی تا به عنوان راستر پیش فرض انتخاب بشه
برنامه زمانی خاصی ندارن برای بیرون دادن راستر، معمولا هر وقت نقل و انتقالی انجام بشه و یا نیاز به تغییرات خاصی باشه راستر میدن

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من این dlc دان کردم لباس جدیدم اومد.خیلی خوشحال شدم.دیگه چیزی نمیاد؟
دوست عزیز شما چه dlc ـی دانلود کردید؟؟این dlc جز 4 تا مود هیچ چیز دیگه ای نداره.فقط مربوط به رقابت های all star ـه و تمام.
لباس هم فقط برای کریسمس یه سری اومد که قضیه ی خیلی وقت پیشه.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوست عزیز شما چه dlc ـی دانلود کردید؟؟این dlc جز 4 تا مود هیچ چیز دیگه ای نداره.فقط مربوط به رقابت های all star ـه و تمام.
لباس هم فقط برای کریسمس یه سری اومد که قضیه ی خیلی وقت پیشه. یعنی غیر از dlc?

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
چطوری باید پنالتی زد؟
وقتی کنترولر دوبار پشت سر هم شوک میده چه موقعی یابد x رو بزنم تا توپ گل بشه؟

مهم این نیست که کی بزنی. مهم اینه که چه قدر نگه داری. مدت نگه داشتن x هم فقط با تجربه کم کم دستت میاد.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
اینها رو کسی می تونه توضیح بده:
Bounce Pass
Signature Move
بعضی موقع زیر امتیاز تیم نوشته Bounce میاد.چیه؟
نمیشه یه جوری SP زیادی گرفت؟منظورم چیت و از این کلک بازیاست آخه خیلی سخته بازی تو حالت career mode

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اینها رو کسی می تونه توضیح بده:
Bounce Pass
Signature Move
بعضی موقع زیر امتیاز تیم نوشته Bounce میاد.چیه؟
نمیشه یه جوری SP زیادی گرفت؟منظورم چیت و از این کلک بازیاست آخه خیلی سخته بازی تو حالت career mode

ببخشید دیر جواب می‌دم، ندیده بودم سوالاتون رو.

Bounce به معنی بلند شدن بعد از برخــورد با زمین هست. به اون پاس‌های که توپ رو به زمین میزنن و بعد به دست هم‌تیمی می‌رسه، Bounce Pass گفته می‌شه.

Signature Move هم که اسمش روشه، به حرکاتی که امضای بازی بازیکنان باشه گفته ‌می‌شه. حرکاتی که مختص خودش باشه و بیشتر از هر کسی ازون حرکات استفاده کنه. مثل دریبل معروف زیدان و ... .

اون چیزی هم که زیر امتیازات نوشته شده Bounce نیست، Bonus هست، به معنی جـــایزه، مشتلقم یا هم چین چیزی. معنیش هم این هست که محدودیت خطاها تمام شده و از اون موقع به بعد هر خطایی که انجام بدید، به عنــوان جایزه Free Thow یا پرتاب آزاد نصیبتون می‌شه.

در مــورد Cheat هم اطلاعی ندارم، من روی PC بازی می‌کنم که واسه این کار یه ماد وجــود داره ولی روی کنسول رو خبر ندارم.

چجورى ميشه بلاك شات كرد؟

واسه بلاک کردن، در مرحــله‌ی اول باید Timingـه خوبی داشته باشید، یعنی به مـــوقع برای بلاک کردن اقدام کنید. در مـرحله‌ دوم باید از هر بازیکنی در جایگاه مناسبش استفاده کنید تا بلاک‌هاتون موثر تر باشه. فرضاً با لبران راحت‌‌تر می‌شه Chase Down Block انجام داد، در حالی که بازیکنی مثل Dwight Howard برای Stand Still Blocks خیلی موثرتر هست.
موقعی که شما در موقعیت مناسب برای بلاک کردن قرار دارید، خیلی ساده با استفاده از دکمه‌ی Y اقدام به بلاک کردن کنید. فقط دقت کن که باید Timing مناسب داشته باشی و انتظار هم نداشته باش که با یه بازیکن 6 فوتی یه سنتر 7 فوتی رو بلاک کنی. کمی تمرین کنی کاملاً یاد می‌گیری.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر