NBA 2K13 | Xbox 360

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام
یه مدل پاس دادن تو شماره فکر کنم 11 بود که وقتی توپ رو به صورت پاس مینداختی سمت سبد یه بازیکن دیگه توپ رو با یه اشاره مینداخت تو سبد!تقریبا بدون اینکه توپ رو بگیره یه جور حرکت نمایشی بود!اگه منظورمو فهمیدید بگید با کدوم دکمه ها میشه اینکارو کرد ؟:d
ممنون
اسم این حرکت Alley-oop هستش و همینطور که رامین گفت با X+A زده میشه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یه مهره فوق العاده به اسم kevin martin میشه هیچی؟! :d

اوه راست می گی! اسمشو خونده بودم ولی با Kenyon Martin اشتباه گرفته بودمش!
به هر حال اصلا به پای هاردن نمی رسه.
ولی با این وجود این فصل هم اوکلاهوما داره می ترکونه! لیکرز وضعش اصلا جالب نیست! با این که Nash و Jamison و Howard رو گرفتن ولی بازم بد جوری دارن گند می زنن. اصلا از وقتی فیل جکسون رفته لیکرز یه تیم متوسط شده.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اوه راست می گی! اسمشو خونده بودم ولی با Kenyon Martin اشتباه گرفته بودمش! به هر حال اصلا به پای هاردن نمی رسه. ولی با این وجود این فصل هم اوکلاهوما داره می ترکونه! لیکرز وضعش اصلا جالب نیست! با این که Nash و Jamison و Howard رو گرفتن ولی بازم بد جوری دارن گند می زنن. اصلا از وقتی فیل جکسون رفته لیکرز یه تیم متوسط شده.
ﺟﻴﻤﺰ ﻫﺎﺭﺩﻥ 23 ﺳﺎﻟﺸﻪ, ﻫﻢ ﺳﻦ ﺭاﺳﻞ و ﻛﻮﻳﻨﻪ, ﺩﺭ ﻭاﻗﻊ اﻳﻦ ﺳﻪ ﺑﺎﺯﻳﻜﻦ ﺩﺭ ﻛﻨﺎﺭ اﻳﺒﺎﻛﺎ ﺑﺎ اﻭﻣﺪﻧﺸﻮﻥ ﺛﺎﻧﺪر ﺭو ﻣﺘﺤﻮﻝ ﻛﺮﺪن. ﻫﺎﺭﺩﻥ ﻳﻪ ﺟﻮﺭاﻳﻲ ﺑﻴﻦ ﺭاﺳﻞ و ﻛﻮﻳﻦ ﻣﻆﻠﻮﻡ اﻓﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ, ﺧﻮﺩ ﺭاﺳﻞ ﺧﻴﻠﻲ ﻭﻗﺘﺎ ﺧﻮﺩﺵ اﻗﺪاﻡ ﺑﻪ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻪ و اﮔﻪ ﺑﺨﻮاﺩ ﭘﺎﺱ ﺑﺪﻩ اﻧﺘﺨﺎﺏ اﻭﻟﺶ ﻛﻮﻳﻨﻪ, اﻳﻨﺠﺎﺳﺖ ﻛﻪ ﻫﺎﺭﺩﻥ ﺗﻮﭖ ﺑﻬﺶ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ ﺑﻪ اﻧﺪاﺯﻩ ﻛﺎﻓﻲ, ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺭاﻛﺘﺰ اﻳﻦ ﻓﻀﺎ ﺑﺮاﺵ ﺑﻮﺟﻮﺩ اﻭﻣﺪﻩ ﻛﻪ ﺗﻮﭖ ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ ﺑﻬﺶ ﻣﻴﺮﺳﻪ, ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ اﻣﺘﻴﺎﺯاﺵ ﻓﺼﻞ ﻗﺒﻞ 15 ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻟﻲ اﻻﻥ 25. ﺛﺎﻧﺪﺭ ﻫﻢ ﻫﻤﻮﻧﻘﺪﺭﻱ ﻛﻪ اﺯ ﻫﺎﺭﺩﻥ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﺩاﺭﻩ اﺯ ﻣﺎﺭﺗﻴﻦ ﺳﻮﺩ ﻣﻴﺒﺮﻩ, ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ 15 اﻣﺘﻴﺎﺯ ﺗﻮﻱ ﻫﺮ ﺑﺎﺯﻱ
ﻟﻴﻜﺮﺯ ﻫﻢ ﺑﺤﺜﺶ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺭاﺣﺘﻲ ﻫﺎ ﻧﻴﺴﺖ, ﺗﻴﻢ ﺩاﺷﺖ ﺑﺎ ﻓﻴﻞ اﺩاﻣﻪ ﻣﻴﺪاﺩ ﻛﻪ ﺗﻮﻱ ﭘﻠﻲ ﺁﻑ اﻭﻧﺠﻮﺭﻱ ﺑﻪ ﻣﻮﺭﻳﻜﺲ ﺑﺎﺧﺘﻦ, ﻫﻤﻪ ﭼﻲ اﺯ اﻓﺖ ﮔﺴﻮﻝ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ و ﺑﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ اﻱ ﺭﺳﻴﺪ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﻛﻪ ﺭاﺳﺘﺮ ﻟﻴﻜﺮﺯ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻣﺼﺮﻓﺶ ﮔﺬﺷﺘﻪ, mike brown اﻭﻣﺪ ﺑﺎ ﺗﻔﻜﺮاﺕ ﺩﻓﺎﻋﻴﺶ, ﺟﻮاﺏ ﻧﮕﺮﻓﺖ, ﻛﻮﺑﻲ ﻫﻢ اﺯ ﺳﺒﻚ ﻛﻮﭼﻴﻨﮕﺶ ﺧﻮﺷﺶ ﻧﻴﻮﻣﺪ و ﻣﺎﻳﻜﻲ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻥ, اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎ اﻭﻣﺪﻥ ﻣﻬﺮﻩ ﻫﺎﻱ ﺟﺪﻳﺪ ﻣﺸﻜﻞ اﺻﻠﻲ ﺗﻴﻢ ﻣﺼﺪﻭﻣﻴﺖ ﻫﺎ ﺑﻮﺩﻩ, اﺯ اﻭﻝ ﻓﺼﻞ ﻧﺶ ﺑﻪ ﻳﻪ ﺷﻜﻞ, ﻫﻮاﺭﺩ ﺑﻪ ﻳﻪ ﺷﻜﻞ ﺩﻳﮕﻪ و ﺑﻘﻴﻪ ﻫﻢ ﮔﻪ ﮔﺪاﺭﻱ ﻣﺼﺪﻭﻡ ﺑﻮﺩﻥ و ﻫﺴﺘﻦ, ﺗﺎﺯﻩ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﻪ ﻛﻪ ﺗﻴﻢ ﺩاﺭﻩ ﺑﺎ ﺗﺮﻛﻴﺐ ﻛﺎﻣﻞ ﺑﺎﺯﻱ ﻣﻴﻜﻨﻪ و ﺭﻭﻧﺪ ﺗﻴﻢ ﻫﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﺷﺪﻩ, اﮔﻪ ﺑﺎﺯ ﺩﻧﺘﻮﻧﻲ ﺧﻞ ﺑﺎﺯﻱ ﺩﺭ ﻧﻴﺎﺭﻩ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﮔﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻳﻦ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻟﻴﮓ ﺑﺤﺚ ﻛﻨﻴﻦ : http://forum.bazicenter.com/thread30587/page84/?

Obituary

کاربر سایت
Dec 7, 2007
40
DLCـه All-Star از فردا توی Xbox Live و PSN قابل دانلود خواهد بود، قیمت هم 4.99$ یا 400 پوینت که مفتِ مفته :x

مدها:
Sprite slam dunk contest
Foot locker three-point contest
Rising stars challenge game
NBA all-star game

امروز این dlc رو گرفتم.انتظار خیلی بیشتری ازش داشتم ولی اونقدر که فکر می کردم خوب نیست.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
dlc ـه all star شده 200 پوینت که واقعا میارزه و به دوستان پیشنهاد میکنم بگیرنش.(تا 3 شنبه تخفیف خورده)
slam dunk contest ـش مثل گیتار هیرو باید دکمه بزنی ولی خیلی حال میده.البته خیلی هم سخته.قابلیت های متنوعی مثل انتخاب هم تیمی یا گذاشتن ماشین و موتور و ... وجود داره.
---
این مودش دقیقا چیه؟؟(بازی بین کیاست؟؟:d)
Rising stars challenge game

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
dlc عالیه

---------- نوشته در 06:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:00 PM ارسال شده بود ----------

برای اینکه بتونم کفشهای مختلفو هدبندو ..........برای بازیکنا بزارم از کجا باید بگیرم؟؟؟؟؟؟؟.جدیداشو منظورمه

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:07 PM ارسال شده بود ----------

مثلا میخوام اون پیرن سفید پیکانی میمی تو بازی بپوشم.از کجا بیارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر