NBA 2K13 | Xbox 360

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یه سوال دارم. یعنی بدون این DLC اصلا بازی Slam Dunk Contest نداره؟ منظورم تو My Careerه. آخه All Stars که داره!
راستی من نسخه PC رو دارم.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
روستر چند روز یه بار میاد؟

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

من که حس میکنم بعد از دانلود dlc و روستر گیمپلی تغییر کرده

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
از این dlc ماها که pc داریم چجوری استفاده کنیم؟
یه چی دیگه هم هس امروز تو بازی قسمت quick game یهو دیدم مسابقه بین کنفرانس غرب و شرق اومده ولی این دو تا تیم بین تیمای که انتخاب می کنیم نیستن! چجوری میشه کاری کرد دوباره بیان؟ الان که داشتم بازی میکردم این دو تا تیم پریدن دوباره
اگه میشه جواب بدین بابا سوالامونو :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه سوال. :d اساس امتیاز دادن به دانک ها تو Slam Dunk Contest چیه؟ دیشب تو بازی هر دانکی لبرون میزد امتیازای بالایی میاورد (با اینکه بعضیاشون به نسبت دانک های دیگه خیلی معمولی بودن) ولی کارملو هر چی میزد (دانک های بسیار سختی هم میزد) ولی امتیاز خوب نمیاورد.
من به عنوان تماشاگر تو بازی بودم. :d

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یه چی دیگه هم هس امروز تو بازی قسمت quick game یهو دیدم مسابقه بین کنفرانس غرب و شرق اومده ولی این دو تا تیم بین تیمای که انتخاب می کنیم نیستن! چجوری میشه کاری کرد دوباره بیان؟ الان که داشتم بازی میکردم این دو تا تیم پریدن دوباره

آره اتفاقا منم همین سوالو داشتم!!
خیلی عجیب بود واسم!
البته تاریخ سیستمو که بردم به هفدهم دوباره اومدند ولی اگه یه راه ساده تر داشته باشه بهتره.

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
آره اتفاقا منم همین سوالو داشتم!!
خیلی عجیب بود واسم!
البته تاریخ سیستمو که بردم به هفدهم دوباره اومدند ولی اگه یه راه ساده تر داشته باشه بهتره.
منم همین کارو کردم میاد ولی اون مسابقاتی که اینا میگن نمیاد، تازه شم نمیشه به ترکیب دست زد کلا
یه راه باشه همیشه باشن

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
در مورد PC توی بخش مربوطه سوالتونو بپرسین
در مورد مسابقه all-star که توی منو زده به خاطر ویژگی nba today هست، توی اون قسمت مهمترین بازی روز رو میزاره واسه نمونه...
بدون داشتن dlc نمیتونین بازی کنین
یه سوال. :d اساس امتیاز دادن به دانک ها تو Slam Dunk Contest چیه؟ دیشب تو بازی هر دانکی لبرون میزد امتیازای بالایی میاورد (با اینکه بعضیاشون به نسبت دانک های دیگه خیلی معمولی بودن) ولی کارملو هر چی میزد (دانک های بسیار سختی هم میزد) ولی امتیاز خوب نمیاورد.
من به عنوان تماشاگر تو بازی بودم. :d
اینا واسه هر نوع دانک یه امتیاز پیش فرض گذاشتن
حالا اینکه چرا به لبران نباید بیشتر میداده نظر شخصیته :d ولی المانهایی که باعث افزایش امتیاز میشن زیادن، مثلا مقدار پرش در طول و ارتفاع و ...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اینا واسه هر نوع دانک یه امتیاز پیش فرض گذاشتن
حالا اینکه چرا به لبران نباید بیشتر میداده نظر شخصیته :d ولی المانهایی که باعث افزایش امتیاز میشن زیادن، مثلا مقدار پرش در طول و ارتفاع و ...

کیان یه جوری میگی نظر شخصی که انگار دیدی دانک ها رو. :d مطمئن باش خودتم میدیدی تعجب میکردی از اون امتیازایی که میدادن. :d

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
کیان یه جوری میگی نظر شخصی که انگار دیدی دانک ها رو. :d مطمئن باش خودتم میدیدی تعجب میکردی از اون امتیازایی که میدادن. :d
نه کلا میگم :))
جوری داری میگی انگار واسه لبران لابی کردن :d در هر صورت امتیازها معمولا از پیش مشخص شدن واسه هر دانک خاص به یه شکل امتیاز میدن، حالا یکی مثل لبران هم دانک بزنه دیگه جنبه fancyـشو هم در نظر میگیرن :d

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
در مورد PC توی بخش مربوطه سوالتونو بپرسین
در مورد مسابقه all-star که توی منو زده به خاطر ویژگی nba today هست، توی اون قسمت مهمترین بازی روز رو میزاره واسه نمونه...
بدون داشتن dlc نمیتونین بازی کنین

خب بخش PC نداره اصلا این بازی که برم اونجا سوالو مطرح کنم. دیدم اینجا بچه های pc دار هم هستن منم اینجا سوالو مطرح کردم. اگه بخششو پیدا کردی به منم بگو :d

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر