NBA 2K13 | Xbox 360

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
طریقه درست جامپ شات چطوره؟دانکهای مختلف؟

برای Jump Shotـها، بستگی داره که تغییری در تنظیمات پیش‌فرض بازی انجام داده باشید یا خــیر. اگه با تنظیمات پیش‌فرض بازی می‌کنید، باید Shot Motionـه بازیکنا رو بشناسید.
اگه از X برای Jump Shot زدن استفاده می‌کنید، باید X رو نگه دارید، و وقتی که بازیکن به اوج ارتفاع خودش رسید، X رو رها کنید. میزان نگه داشتن X برای هر بازیکن متفاوت است. بعضی از بازیکنا مثل کوین دورنت، Release Timeـه خیلی کوتاهی دارن، بعضی‌ها Release Timeـه طولانی‌تری دارن، مثل Chalmers,Nash و ... .

برای دانک زدن هم اگه از X استفاده می‌کنید که اتوماتیک هست، ولی اگه از استیک‌ها استفاده می‌کنید، حالت‌های مختلفی برای هر بازیکن وجــود داره، باید تمرین کنید. برای مثال Dunk 360 رو باید با چرخدوندن 360 درجه‌ی استیک راست و بعد فشار دادن استیک به سمت سبد انجام داد. دانک‌های مختلف هم روش‌های پیاده‌سازی مختلف دارند.

rezafard

کاربر سایت
Oct 4, 2011
5
سلام
من با تیم لیکرز دارم فصل رو خوب پیش میرم. دو تا سوال دارم :
1- من به لایو وصل میشم و از آفیشال راستر آپدیت رو میگیرم ولی این آپدیت تو حالت لیگم که دارم انجام میدم نمیاد چه کار کنم تغییرات اونجا هم اعمال بشه؟
2- من تا حالا DLC از هیچ بازی نخریدم.اصلا بلد نیسم ولی واسه فعال کردن حالت آل استار انگار باید DLC بخرم.کسی میتونه یادم بده چه کاری باید بکنم؟

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
ببخشید، چند سوال داشتم:
هنگامی که حریف می خواهد توپ را از دستم بگیرد، چه کار کنم که Jump Ball نشود؟
چگونه سه گام را در هنگامی که حریف اطرافم را گرفته است، بروم؟
چگونه وقتی که کسی به من پاس نمی دهد که بلافاصله گل بزنم و خودم به سمت سه امتیازی می روم، گل بزنم؟ (سه امتیازی)
چه کار کنم تا بتوانم Alley-oop اجرا کنم؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام.
ببخشید، چند سوال داشتم:
هنگامی که حریف می خواهد توپ را از دستم بگیرد، چه کار کنم که Jump Ball نشود؟
چگونه سه گام را در هنگامی که حریف اطرافم را گرفته است، بروم؟
چگونه وقتی که کسی به من پاس نمی دهد که بلافاصله گل بزنم و خودم به سمت سه امتیازی می روم، گل بزنم؟ (سه امتیازی)
چه کار کنم تا بتوانم Alley-oop اجرا کنم؟
alley-oop باید x و a رو باهم بزنید،با الانوگ یا همون شوک دریبل بزنید بعنی چپو راست کنید تا توپو نزنن،سه گامو با دوتا x ، اونیکیهم متوجه نشدم.بازم سوال داشتید بگید.

---------- نوشته در 10:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

عشق است دنور ناگتس.........

---------- نوشته در 10:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:28 PM ارسال شده بود ----------

عشق است دنور ناگتس.........

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
منظورم این است که وقتی پشت خط سه امتیازی باشیم و بازیکنان پاس بدهند، راحت می شود شوت کرد و گل کرد ولی اگر خودمان برویم و از کسی پاس نگیریم، راحت نمی شود گل کرد، حال اگر بخواهیم خودمان گل کنیم، باید چه کار کنیم؟
در مورد Jump ball هم منظورم این است که وقتی شروع به گرفتن توپ کرده اند، با چه دکمه این نگذارم بگیرند؟ در ضمن منظورتان از آنالوگ، آنالوگ راست است؟

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
هر چند جواب بعضی از سوال ها را نگرفتم ولی ممنون و یک سوال دیگر:
دربخش لیگ (Association) چرا فقط یک بازیکن را کنترل می کنم و بقیه بازیکن ها را هوش مصنوعی کنترل می کند و فقط وقتی بازیکن تعویض شود، یک بازیکن دیگر می شوم. شبیه Creating a Legend است ولی دقیقا مانند آن نیست. چه کار کنم که بتوانم همه را کنترل کنم؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بهترین راه مهار لبرون چیه؟

Zone Defense، با این کار بازیکناتون همه توی Arc هستن و زیر سبد جمع میشن و از حمله به سمت سبد جلوگیری میشه. این طور لبران مجبوره Jump Shot بزنه که خیلی بهتر از اینه که به سمت سبد حرکت کنه.
البته برای این کار احتیاج به یک Rim Protectorـه خوب مثل Dwight Howard دارید.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
اپدیت نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين zone defence كجاس؟لطفا زود بگيد،اين دوستم با لبران دهنمو.... راسل كى مياد؟

راسل کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
چندتا راهنمایی و سوال

اول یه چندتا از تیم های قوی nba رو کلا بگید با کدوما بهتره بازی کنیم

دومی این حالت های دفاع کردن رو بیشتر با کدوم کلید باید زد ؟

راستی حالت تمرینی مثل فیفا داره تو بازی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر