L.A Noire | Xbox 360

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یه جایی گیر کردم.اون مرحله هست تو دیسک 2 که یه زن از اتوبوس پیاده میشه و بعد توسط یکی از اون کسانی که داخل کمپ هستن کشته میشه.بعد از این مرحله دیگه مرحله نمیاد.داخل کیس ها هر چی میگردم نیستش.اسمش چیه.البته یه بار رفت مرحله بعد که هنگ کرد ودیگه وقتی میزنم روی resume سیو این مرحله جدیده نیست.یه بار از مرحله قبلش دوباره رفتم(کمپ) تا شاید اتوماتیک بره مرحله بعد .ولی بعد از اون دوباره وارد منو شد

Last edited by a moderator:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام دوستان ميشه بكيد اين بازي جند تا برونده داره?
هركي بازي رو تموم كرده بكه تو جند ساعت تونسته بازي رو به اتمام برسونه.

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
21 پرونده است که من الان 13 ام توی دیسک 2 و با غرور تمام میگم که زبانم خیلی خوبه
و هر کی توی پیدا کردن اون محل هایی که قاتل با شعر بهشون اشاره میکنه مشکل داشت بیاد بگه

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یه جایی گیر کردم.اون مرحله هست تو دیسک 2 که یه زن از اتوبوس پیاده میشه و بعد توسط یکی از اون کسانی که داخل کمپ هستن کشته میشه.بعد از این مرحله دیگه مرحله نمیاد.داخل کیس ها هر چی میگردم نیستش.اسمش چیه.البته یه بار رفت مرحله بعد که هنگ کرد ودیگه وقتی میزنم روی resume سیو این مرحله جدیده نیست.یه بار از مرحله قبلش دوباره رفتم(کمپ) تا شاید اتوماتیک بره مرحله بعد .ولی بعد از اون دوباره وارد منو شد

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حالا کسی جواب رو نمیدونه.بدجوری گیر کردم
دوست عزیز بالا هم اینو پرسیدی!
الان اگه منم این ماموریتو نرفته بودم بهت گیر میدادم.
بازیت خرابه!
-----------------
لبته یه بار رفت مرحله بعد(ایستگاه قطار ).بعد که یه بار هنگ کرد دیگه نرفت.و این هنگ برای مرحله های قبل به وجود امد .ولی مشکل حل شد؟
:(( :(( :((
بخدا میتونی از این
spoiler.gif
استفاده کنی:((
کافی رو نوشته ـت کلیک کنی بعد این شکلو بزنی:((

آخرین ویرایش:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
لبته یه بار رفت مرحله بعد(ایستگاه قطار ).بعد که یه بار هنگ کرد دیگه نرفت.و این هنگ برای مرحله های قبل به وجود امد .ولی مشکل حل شد؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها توی پرونده هایی که آخر سر با دو نفر بازجویی می کنیم آخرش میگه دکمه ی A یا B بزنیم کدوم دکمه متهم رو مجرم تشخیص میده !؟
همچنین آیا امکانش هست برگردیم و یه پرونده رو از اول شروع کنیم !؟ حتی بعد از پایان بازی ؟

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
بچه ها کسی میدونه چرا COLE اخراج میشه و میره ARSON SQUAD کلاقضیاش چیه و رنکش بر می گرده؟

آخرین ویرایش:

danke oli

کاربر سایت
Oct 15, 2009
24
نام
حسین
ببخشید دوستان کسی میتونه کمک کنه؟گیر کردم.دیسک 2
مرحله ی quarter moon
تو موزه باس چکار کرد؟پله داره میرم بالا ولی خبری نیست
کمک...:(

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
دوستانی که دسیک 2 رو تموم کردند :
من الان اونجام که یارو برام سرنخ میزاره اون میدون و اون ساختمونه که میریم رو لوسترشو رفتم نمیدونم دیگه کجا باید برم :d

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
دوستانی که دسیک 2 رو تموم کردند :
من الان اونجام که یارو برام سرنخ میزاره اون میدون و اون ساختمونه که میریم رو لوسترشو رفتم نمیدونم دیگه کجا باید برم :d
در این مرحله باید چند تا منطقه را بری و سرنخ ها را پیدا کنی این مرحله در ابتدا هیچ کمکی به شما نمیشه و با توجه به سر نخ ها باید قدم به قدم جلو برید البته اگه نتونید جایی را پیدا کنید بعد از چند دقیقه بازی به شما اشانتیون میده و اون مکان رو علامت میزنه :d
مکان هایی را که باید برید
el pueblo de los angeles
la public library
hall of records
westlake tar pits
la county art museum
intolerance set
christ crown of thorns

:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PouяiД