L.A Noire | Xbox 360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
من 24 سالمه پس بازی میکنم :d
خوب پس نباید مشکلی داشته باشی
صحنه هم اونجوری نیست که فکرش را بکنی

جسد یک زن به صورت برهنه وسط قرار داره و شما میتونی سریع اون را چکش کنی و بهد از اون منظقه بری که کلا به 5 دقیقه نمیرسه

daniel45

کاربر سایت
بالاخره تموم شد!
پایانش غیر منتظره ترین و تاثیر گذارترین حالت برای من بود!
نمره ای که من به L.A Noire میدم 10/10 هستش! چون تونست انقلابی رو که قبلا بازیهای زیادی مثل Heavy Rain نتونستن با موفقیت ایجاد کنند، بوجود بیاره و در همه ی زمینه ها بهترین بود. امیدوارم باز هم شاهد بازیهایی با این سبک از کمپانی های بزرگ باشیم...

BAZI C

کاربر سایت
یه سوال دیگه هم دارم وقتی 6تا پرونده کامل میشه باید چیکار کنم؟
نمیره مرحله بعد میره تو کیسزیز بعد یه جا زده ترافیک یه جا هم زده پرتال فکر کنم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
من 24 سالمه پس بازی میکنم
مهدی بیخیال:d
فوقش باشه به درک .داش 24 سالته والدینم مشکلی ندارن که .اند فیم تو این کانالای مختلف میذارن هیچی نمیگن حالا یه صحنه اینجور که مشکلی ندره.دادش مرده از اون کارا که :d نمیکنن.:d
بازیو بخر بینیم چطوریه؟:d

Wander

کاربر سایت
دوستان یه سوال
روی TV های شما هم همین جور هست یا نه
دور لباس کول همیشه یه چیز نویز مانند هست انگار تصویر مشکل داشته باشه و یا سایه ها خیلی پیکسل پیکسل هست
البته نا گفته نماند من همیشه روی مانیتور 22 می رفتم
الان دارم روی 40 تست می کنم
شاید بخاطر حساسیت من باشه ولی کرایسیس 2 رو تست کردم هیچ مشکلی نداشت ولی این بازی هم سایه هاش ضایع هست و هم اون مشکل نویز مانند
در ضمن وقتی به یه سری از ساختمان ها هم نگاه می کنه لکه های سفیدی میاد که مثل باگ روی لبه های آجر ها هست
دل و روده آدم بالا میاد وفتی یه خورده نزدیک می شینه و باید یه 3-4 متری عقب رفت ولی بازم اینا رو من می تونم ببینم و کمی اذیت کننده هست
این رو مطمئنم که تی وی مشکلی نداره
همه بازی های کنسولی همین جور هستن یا فقط این یکی این جوره؟

Redfild

کاربر سایت
دوستان بازی در حد Red Dead شاهکار هست . ارزش خرید 3 دی وی دی رو داره ؟
آدم رو اسیر بازی میکنه ؟ آره ؟ آره ؟ آره ؟؟ {این آخرش واسه هیجانم بود } :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
دوستان یه سوال
دور لباس کول همیشه یه چیز نویز مانند هست انگار تصویر مشکل داشته باشه و یا سایه ها خیلی پیکسل پیکسل هست
شاید بخاطر حساسیت من باشه ولی کرایسیس 2 رو تست کردم هیچ مشکلی نداشت ولی این بازی هم سایه هاش ضایع هست و هم اون مشکل نویز مانند
در ضمن وقتی به یه سری از ساختمان ها هم نگاه می کنه لکه های سفیدی میاد که مثل باگ روی لبه های آجر ها هست
دل و روده آدم بالا میاد وفتی یه خورده نزدیک می شینه و باید یه 3-4 متری عقب رفت ولی بازم اینا رو من می تونم ببینم و کمی اذیت کننده هست
نه برا من اصلا اینجوری نیست سایه هام هم درسته!
================
دوستان بازی در حد Red Dead شاهکار هست . ارزش خرید 3 دی وی دی رو داره ؟
آدم رو اسیر بازی میکنه ؟ آره ؟ آره ؟ آره ؟؟ {این آخرش واسه هیجانم بود } :d
7500 پولیه؟؟؟؟
بخر منو درگیر خودش کرده

Fenris Wolf

کاربر سایت
مطمئنی؟
شما از جلو برو ببین خودت متوجه می شی
آره بابا دوربینو چسبونده بودم رو دیوار تا ببینم اینی که میگی هست یا نه!
2 تا باگ هم گرفتم :
از توی راستی(رفیقمون)رد شدم:D
2.راستی رویکی از این سکو ها که کول ازشون میپره وایساده بود و نمیتونست بیاد پایین:))

captain mahdi

کاربر سایت
دوستان یه سوال
آره ، دقیقا من هم یه همچین مشکلی حس کردم

Fenris Wolf

کاربر سایت
من هم رو TV معمولی تست کردم که عالی بود هم رو مانیتور PC ـیم که 20 اینچه ! هیچ مشکلی نداشتم.
شاید رزولوشنتونو دستکاری کنید درست شه یا بازیو رو هارد بریزین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند