L.A Noire | Xbox 360

merikhi110

کاربر سایت
تموم شد

تقریبا" 23 ساعت طول کشید... به دوستانی که به فیلم های "نو آر" علاقه دارند دیسک 3 رو شدیدا" توصیه می کنم! با ترفیع گرفتن شما ,بازی از روال "چک کردن صحنه ی قتل" خارج میشه و بازی کاملا تلخ و سیاه میشه... دقیقا همینجاست که بازیباز ایرانی از بدنه ی بازی جدا خواهد شد چون قتل برای اون جذابتر و در عین حال "ساده تر" و احتیاج به دونستن زبان انگلیسی بسیار بیشتر احساس خواهد شده. اگر از طرفداران فیلم های نو آر و عاشق سینما هستید به جرات می تونم بگم تا به امروز لذتی که در دیسک سوم هست رو در هیچ جا تجربه نکردید.
بعد از کردیت ها چه اتفاقی افتاد!؟
بعد از کردیت‌ها ما بعد جنگ رو دیدیم! کول تازه وارد پلیس شده بود و معروف داشت میشد و دوستانش تو جنگ که هنوز تو ارتش بودن هم عکسشو تو روزنامه نشون میدادن میگفتن این آدم شد ما نشدیم و اینا :d
یکیشون برگشت گفت کشتی محموله مرفین ارتش رو حمل میکنه و این خیلی قیمت داره چرا برای خودمون برنداریم؟ اون دوست کول هم که آخراش تو کانال بودن گفت اگه همچین کاری کنید نه من و نه شما و رفت!
خلاصه تو همین کات سنس پایانی معلوم شد که همین گروه محموله مرفین ارتش رو دزدیدن! و ماجراهای بازی ارتباط بسیار زیادی با همین گروه سربازان داشت.

دور لباس کول همیشه یه چیز نویز مانند هست انگار تصویر مشکل داشته باشه و یا سایه ها خیلی پیکسل پیکسل هست

تا حدی منم دیدم ولی نه همه جا تو چند تا صحنه معدود در بازی

Mprince

کاربر سایت
دوستان من زبانم زیاد خوب نیست،بعضی جاها رو متوجه نمیشم لطفا بگین چکار کنم،راهنمای فارسی جایی پیدا نمیشه؟#:-s

mori923

کاربر سایت
سلام.اونجا که یاید در یه صندوقچه رو باز کنی که باید اول سه تا منچا رو بچرخونی باید چکار کنی؟با منچا چکار کنم که درش باز بشه

Kurt117

کاربر سایت
سلام.اونجا که یاید در یه صندوقچه رو باز کنی که باید اول سه تا منچا رو بچرخونی باید چکار کنی؟با منچا چکار کنم که درش باز بشه
اول اون پرونده یه برگه پیدا میکنید که توش رمز رو نوشته.....
اگه اشتباه نکنم این بود:
3-5-2
(از چپ به راست)
یعنی اولین منچ(سمت چپ)2 نقطه داشته باشه-دومی پنج نقطه و سومی هم 3 نقطه....

Viktor Reznov

کاربر سایت

ذر بازرسی صحنه حرم یک برگه احتمالا باید پیدا کرده باشی ، اگه نکردی برو دوباره بگرد که نحوه قرار دادن و شماره تاس ها رو نوشه اگه اشتباه نکنم اولی 2 دومی 5 و سومی 3 باید باشه. یا اولی 3 دومی 5 سومی 2 نمی دونم دقیق :D

Lord Stark

کاربر سایت
من یه جا گیر نمودم:d
اونجایی هستم که یه مقتول یه زن برهنه هست و یه نصفه کارت دستشه که گویا کارت کتابخونه هست و اسمش هم انتونیا هست و همین اسم تو کلاهش هم نوشته شده....همه جای صحنه جرم رو گشتم...وجایی دیگه به ذهنم نمیرسه! اون کلید اویزون از لوله و اون ورقی که چنتا نقطه(Dote) روش بود رو هم پیدا کردم ولی وقتی صحنه رو ترک میکنم بازهم مقصدم رو صحنه جرم معرفی میکنه! اگر کسی میدونه چکار باید کرد راهنمایی کنه بیزحمت.

Fenris Wolf

کاربر سایت
دوستان این L.A ONOIRE : NAKED CITY VICE CASE ه یه کانتنت جدا گونه ـس فقط واسه PS3ـیه ؟
جریانش چیه؟اومده؟کجا میفروشه؟

asheghe-bazi

کاربر سایت
هر چی به آخر بازی نزدیک تر میشی بازی جذاب تر میشه :d من الان مرحله ی Arson : A different kind of WAR هستم فکر کنم دیگه آخراش باشه :d

در کل فوق العاده بود من که وقتی بازی رو شروع می کردم جو بازی بدجور می گرفتم :d
آخر بازی فکر کنم فقط 400 - 500 تا اسم نوشت بعد اینجا یکی رفته 7 تومن پول بازی داده میاد میگه این دیگه چه بازیی بود همش باگه :| مملکته داریم :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Pouria:.

Moqimi

کاربر سایت
بعد از کردیت‌ها ما بعد جنگ رو دیدیم! کول تازه وارد پلیس شده بود و معروف داشت میشد و دوستانش تو جنگ که هنوز تو ارتش بودن هم عکسشو تو روزنامه نشون میدادن میگفتن این آدم شد ما نشدیم و اینا :d
یکیشون برگشت گفت کشتی محموله مرفین ارتش رو حمل میکنه و این خیلی قیمت داره چرا برای خودمون برنداریم؟ اون دوست کول هم که آخراش تو کانال بودن گفت اگه همچین کاری کنید نه من و نه شما و رفت!
خلاصه تو همین کات سنس پایانی معلوم شد که همین گروه محموله مرفین ارتش رو دزدیدن! و ماجراهای بازی ارتباط بسیار زیادی با همین گروه سربازان داشت.

تا حدی منم دیدم ولی نه همه جا تو چند تا صحنه معدود در بازی

این ها رو می دونم...
توی این فلشبک نشون داده شد که کول در جنگ مرد!!! من اشتباه می کنم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر