L.A Noire | Xbox 360

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
دوستانی که میگن این بازی سخته نمیدونم چرا میگن! :d
موقع سوال کردن به قیافه طرف نگاه کنید داد میزنه داره دروغ میگه یا راست میگه، حتی زبان هم بلد نباشی از قیافه یارو تابلوئه! اگه دروغ میگه یا Doubt یا Lie اگه مدرک دارید براش Lie اگه ندارید Doubt. به نظر من سختی این بازی مسخره بود ولی بازی خیلی قشنگه. واسه همین 9 گرفته از Gamespot و نه 10 مثل GTA
Rockstar داره افت می کنه. GTA ترکوند، بعد Red Dead Redemption اما الان L.A. Noire زیاد ازش تعریف نشنیدم.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یه جایی گیر کردم .
مرحله بعد نمیره.همونجا یه زنه رو که از اتوبوس پیاده میشه و یک نفر از کمپ میاد و اونو میکشه.بعد از این مرحله دیگه هیچی نمیاد و برمیگرده تو منو.تو منو هم هر چی گشتم .سیو مرحله بعد نبود. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها توی پرونده هایی که آخر سر با دو نفر بازجویی می کنیم آخرش میگه دکمه ی A یا B بزنیم کدوم دکمه متهم رو مجرم تشخیص میده !؟
همچنین آیا امکانش هست برگردیم و یه پرونده رو از اول شروع کنیم !؟ حتی بعد از پایان بازی ؟

یه با معرفت پیدا نمیشه جواب مارو بده :d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
کلا تو بازی امکان بازیابی پرونده ها از طریق منو اصلی بازی فراهم شده.
.main men...cases

لطفا ً جواب سوال اولم رو هم بدید ! برای مجرم تشخیص دادن بین دو متهم باید A بزنیم یا B !?
همچنین دوستان توی این بازی چجوری میشه لباس عوض کرد !؟

farzad_10000

کاربر سایت
Oct 11, 2010
9
نمیشه لباس عوض کرد تا اونجایی که میدونم جواب سوال اولت گفتم که : باید گزینه ی y رو بزنی تو گزینه ها یکیش عکس طرف هست انتخابش کن یادم نیماد ولی اینجور که میگی همین میشه

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
لطفا ً جواب سوال اولم رو هم بدید ! برای مجرم تشخیص دادن بین دو متهم باید A بزنیم یا B !?
همچنین دوستان توی این بازی چجوری میشه لباس عوض کرد !؟

بستگی به خودت داره که با توجه به مدارک و بازجویی ها طرف را مجرم تشخیص بدی یا بی گناه در هر دوصورت پرونده بسته میشه ولی اگر درست انتخاب کنی 4 یا 5 ستاره میگری و در صورت اشتباه جواب دادن 1 ستاره میگیری آخرشم رئیس رو سرت داد و هوار میکنه :d
نمیشه لباس عوض کرد
در منوی بازی امکان تعویض لباس هست ولی اتنتخاب های زیادی وجود نداره !!!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بابا یکی به داد ما هم برسه. تو این مرحله گیر کردم وجلوتر نمیره.
تو مرحله the white shoe بعد از این یه بار رفت مرحله بعد(ایستگاه قطار) و بعد از یه بار هنگ کردن دیگه نمیره تو این مرحله.البته قبلا هم هنگ میکرد ولی در اجرای مراحل اشکالی نداشت.میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟اسم مرحله ایستگاه قطلار چیه.چه جوری بیارمش.توی منو و کیس ها هر چی میزنم مال مراحل قبه.راستی من دیسک 2 رو از یه سایت دیگه دانلود کردم .مشکلی که به وجود نمیاد.تو رو خدا یکی جواب بده

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
بابا یکی به داد ما هم برسه. تو این مرحله گیر کردم وجلوتر نمیره.
تو مرحله the white shoe بعد از این یه بار رفت مرحله بعد(ایستگاه قطار) و بعد از یه بار هنگ کردن دیگه نمیره تو این مرحله.البته قبلا هم هنگ میکرد ولی در اجرای مراحل اشکالی نداشت.میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟اسم مرحله ایستگاه قطلار چیه.چه جوری بیارمش.توی منو و کیس ها هر چی میزنم مال مراحل قبه.راستی من دیسک 2 رو از یه سایت دیگه دانلود کردم .مشکلی که به وجود نمیاد.تو رو خدا یکی جواب بده
اول اینکه دانلود کردن از جاهای مختلف در صورتی که بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه مهم نیست و مشکلی نداره
در مورد سوالتون هم شما بهتره دفترجه یادداشت را باز کنید و location را انتخاب کنید اگر مکانی وجود داره که خط نخورده باید علامت بزنی و به اون مکان بری

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بعد از اینکه مرحله white show تموم میشه میره تو منو.تو منو که نمیشه دفترچه باز کرد.تو کیس ها هم گشتم.اسم مرحله بعدش چیه.البته یه بار رفت مرحله بعد .هنگ کرد و از دیروز دیگه مرحله جدید نمیاد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من گیر نکردم فقط میخوام این مرحله رو 5 ستاره کنم! :
همون مرحله که زنه شبه مسته قطار رد میشه بعد یکی میکشتش صبح ما میری میبینیم رو ریل افتاده.
الان اونجایشم که اون یارو(مکرفریه کیه:D)از رو پشتبوم ساختمونش دنبالش میوفتیم میگیریمش بعد اون پسره که از تو رولینگ بولینگ فرار میکنه هم گرفتم موقع بازجویشون میرسه تو پاسگاه.
بار اول که از اون مک نمیدونم چی 2 سئوال رو میپرسم جفتش صحیحه. ولی اون پسر دیونه هه(شبیه دیونه هاست و نمیشه درست تشخیص داد راست میگه یا دروغ) نمیتونم ازش درست بپرسم!
میشه راهنمایی کنید!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان ممنون ميشم به من كمك كنيد:
توي اولين پرونده Vice Desk بايد يه كاميون حمل وسايل خونه رو دنبال كنيم بعد از اينكه دنبالشون كرديم بايد يه انبار بزرگ رو براي سرنخ زير و رو كنيم ممنون ميشم بگيد با اون چنگكه بايد چيكار كنيم.هموني وسايل رو برميداره!

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
بعد از اینکه مرحله white show تموم میشه میره تو منو.تو منو که نمیشه دفترچه باز کرد.تو کیس ها هم گشتم.اسم مرحله بعدش چیه.البته یه بار رفت مرحله بعد .هنگ کرد و از دیروز دیگه مرحله جدید نمیاد
اگر بعد از پایان مرحله میره تو منو دی وی دی شما حتما مشکل دار بهتره بازی را روی هارد بریزی و بعد اجرا کنی و از چند مرحله قبل دوباره انجام بدی
هرچند فکر نمی کنم مشکل شما حل بشه حتما باید یه نسخه دیگه تهیه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر