Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
دقیقاً همینه.
آقا این کاپدویا عجب مدافع چپ خوبیه. هم سرعتی هم فیزیکی. هیچی ازش رد نمیشه.
بهترین دفاع چپ بازیه.تنها آرزوم اینه که این لامصب رو بدست بیارم.الان هم که کارت fut fantasyاش اومده با قابلیت آپدیت شدن.اون دیگه چه هیولایی هست ;))

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
امباپه باز برای بازیکن ماه انتخاب شده و احتمال 99 درصد باز رای میاره و میاد داخل sbc البته ایندفعه کارتش 93 میشه.من خودم که این یکی رو میگیرم ولی به نظرم اگه لینک فرانسه ندارید اومتیتی رو بگیرید فعلا.چون هم لینک فرانسه هست و هم بررسی هاش دیدم اکثرا راضی بودن و هم اینکه احتمال آپدیت شدن هم داره

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
امباپه باز برای بازیکن ماه انتخاب شده و احتمال 99 درصد باز رای میاره و میاد داخل sbc البته ایندفعه کارتش 93 میشه.من خودم که این یکی رو میگیرم ولی به نظرم اگه لینک فرانسه ندارید اومتیتی رو بگیرید فعلا.چون هم لینک فرانسه هست و هم بررسی هاش دیدم اکثرا راضی بودن و هم اینکه احتمال آپدیت شدن هم داره
سلام...خوبی حمید اقا؟ میگم من فوفانا دارم و داره آپدیت میشه. در کنارشم مالدینی بیس. به نظرت اومتیتی رو بگیرم ؟ یا دیگه نیاز نیست. چون حس میکنم دیگه دفاع هایی که دارم جواب نمیده.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
سلام...خوبی حمید اقا؟ میگم من فوفانا دارم و داره آپدیت میشه. در کنارشم مالدینی بیس. به نظرت اومتیتی رو بگیرم ؟ یا دیگه نیاز نیست. چون حس میکنم دیگه دفاع هایی که دارم جواب نمیده.
دفاعهات که خوبن :-? مالدینی که سرعتش خوبه فوفانا هم که آپدیت میشه.فکر نکنم اومتیتی خیلی بهتر از اینا باشه ولی گرفتنش هم ضرر نداره.فقط یدونه 83 و یدونه 85 میخواد.خیلی گرون نیست که نتونی انجام بدی ضمن اینکه آپدیت هم شاید بگیره.به نظرم بگیرش،جواب هم نداد خیلی چیزی از دست ندادی

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
دفاعهات که خوبن :-? مالدینی که سرعتش خوبه فوفانا هم که آپدیت میشه.فکر نکنم اومتیتی خیلی بهتر از اینا باشه ولی گرفتنش هم ضرر نداره.فقط یدونه 83 و یدونه 85 میخواد.خیلی گرون نیست که نتونی انجام بدی ضمن اینکه آپدیت هم شاید بگیره.به نظرم بگیرش،جواب هم نداد خیلی چیزی از دست ندادی
این روزا چندین کارت نسبتا خوب رو تست کردم. نمی‌دونم چرا هیچکدوم کنار امباپه به دلم ننشست. گریزمان ۸۹, اوکاچا وردکاپ، دمبله وینتر. نمی‌دونم چه کارتی بگیرم. البته واسه st. العویران واسه اس تی جوابه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
این روزا چندین کارت نسبتا خوب رو تست کردم. نمی‌دونم چرا هیچکدوم کنار امباپه به دلم ننشست. گریزمان ۸۹, اوکاچا وردکاپ، دمبله وینتر. نمی‌دونم چه کارتی بگیرم. البته واسه st. العویران واسه اس تی جوابه؟
اگه پولش داشتی nkunku جام جهانی عالیه ولی گرون...خیلی گرون :D

العویران هم برای نوک خوبه و هم اینکه خیلی از پرو پلیرها هم برای مهاجم نوک هنوز استفاده میکنن.فقط همون فیزیکش شاید یکم مشکل باشه.قد بلند و لاغره.یعنی بدرد دریبل خیلی نمیخوره ولی برای فرار کردن عالیه.

البته العویران هم شایعه هست که کارت fantasyش داره میاد که خیلی با این ورژن جام جهانیش فرق نداره ولی چون جدیده و آپدیت میگیره گرونتره و از اونطرف رو قیمت ورژن فعلی هم تاثیر میذاره.یعنی اگه طوری باشه که خیلی گرون نباشه به نظرم این یکی هم ارزون بشه و برعکس اگه خیلی گرون و نایاب باشه این کارت فعلی گرونتر میشه.

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
اگه پولش داشتی nkunku جام جهانی عالیه ولی گرون...خیلی گرون :D

العویران هم برای نوک خوبه و هم اینکه خیلی از پرو پلیرها هم برای مهاجم نوک هنوز استفاده میکنن.فقط همون فیزیکش شاید یکم مشکل باشه.قد بلند و لاغره.یعنی بدرد دریبل خیلی نمیخوره ولی برای فرار کردن عالیه.

البته العویران هم شایعه هست که کارت fantasyش داره میاد که خیلی با این ورژن جام جهانیش فرق نداره ولی چون جدیده و آپدیت میگیره گرونتره و از اونطرف رو قیمت ورژن فعلی هم تاثیر میذاره.یعنی اگه طوری باشه که خیلی گرون نباشه به نظرم این یکی هم ارزون بشه و برعکس اگه خیلی گرون و نایاب باشه این کارت فعلی گرونتر میشه.
اون نامرد خیلی گرونه. من شنیدم اتوؤ خوبه. شبیه امباپه است

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
اون نامرد خیلی گرونه. من شنیدم اتوؤ خوبه. شبیه امباپه است
آره اتوو هم امسال خوبه.من یدونه تو درفت بازی کردم باهاش راضی بودم
اگر توی دفاع کنار میلنگین، فودر هاتون رو بزارین کنار که قراره زامبروتا پرایم رو sbc ـش رو بدن :D
من دفاع چپ واقعا میلنگم.هنوز مندی گلد دارم.ولی چیزی که برای زامبروتا 2دلم میکنه اینه که تو حمله چطوره؟من خیلی با دفاع کنارام حمله میکنم.اونطرف کافو دارم ولی سمت چپم فلجه :-?

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین

من دفاع چپ واقعا میلنگم.هنوز مندی گلد دارم.ولی چیزی که برای زامبروتا 2دلم میکنه اینه که تو حمله چطوره؟من خیلی با دفاع کنارام حمله میکنم.اونطرف کافو دارم ولی سمت چپم فلجه :-?
هرجوری نگاه کنی که از مندی گلد بهتره :D
البته agility و balance ـش یکم برای حمله پایینه.
به نظرم قرضیش رو ببند ببین کار راه بندازه یا نه.
کاش کارلوس میدادن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
هرجوری نگاه کنی که از مندی گلد بهتره :D
البته agility و balance ـش یکم برای حمله پایینه.
به نظرم قرضیش رو ببند ببین کار راه بندازه یا نه.
کاش کارلوس میدادن
آره از مندی گلد که معلومه بهتره ;))
منظورم این بود اگه امباپه بیاد sbc ایندفعه میخوام بگیرمش بعد زامبروتا هم بخوام بگیرم فشار زیادی روم میاد:D
ولی همون قرضی رو به قول تو اول بگیرم ببینم اصن چطوره بعد یه گِلی به سر میگیرم~X(

• Like
Reactions: omiid72

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239

میگم حمید آقا بازیکنی هست که هم فیزیکش بالا باشه، هم سرعتی هم اجیلیتی بالانس بالا داشته باشه ؟ 😁😁😁

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
آره که هست... همون امباپه خودت ;))
من رسیدم به وسطای دیو ۵. رسما دارم دست و پا میزنم. میخوام خرج کنم یک بازیکن خوب بگیرم از این فلاکت در بیام. واسه همین هی دارم بازیکنای مختلف است میکنم. شاید همون جینولا ۸۹ گرفتم واسه اس تی. امیاپه رو گذاشتم cf

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
من رسیدم به وسطای دیو ۵. رسما دارم دست و پا میزنم. میخوام خرج کنم یک بازیکن خوب بگیرم از این فلاکت در بیام. واسه همین هی دارم بازیکنای مختلف است میکنم. شاید همون جینولا ۸۹ گرفتم واسه اس تی. امیاپه رو گذاشتم cf
ژینولا هم عالیه.اینم هنوز پرو پلیرها باهاش بازی میکنن ولی به نظرم امباپه بذار یا نوک یا وینگ چپ.به نظرم اگه از سرعتش استفاده کنی خیلی بهتره.البته کدوم cf منظورته؟اونی که پشت مهاجم هست یا اون که 2 تا کنار مهاجم هستن؟اگه پشت بذاری به نظرم حرومش کردی چون جاش اونجا نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر