Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
ژینولا هم عالیه.اینم هنوز پرو پلیرها باهاش بازی میکنن ولی به نظرم امباپه بذار یا نوک یا وینگ چپ.به نظرم اگه از سرعتش استفاده کنی خیلی بهتره.البته کدوم cf منظورته؟اونی که پشت مهاجم هست یا اون که 2 تا کنار مهاجم هستن؟اگه پشت بذاری به نظرم حرومش کردی چون جاش اونجا نیست
داشتم ترکیب های مختلف رو تست میکردم، گذاشتم سی اف پشت مهاجم. شاید لازم باشه بدم یک بازیساز گرون بگیرم و امباپه رو بزارم نوک. چون تمام استراتژی هام به بن بست خورده. از طرفی وسط زیدان ۹۱ دارم و کاسمیرو ورد کاپ. حس میکنم کم کم دارن از رده خارج میشن. اصلا گیر کردم رسما

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,989
داشتم ترکیب های مختلف رو تست میکردم، گذاشتم سی اف پشت مهاجم. شاید لازم باشه بدم یک بازیساز گرون بگیرم و امباپه رو بزارم نوک. چون تمام استراتژی هام به بن بست خورده. از طرفی وسط زیدان ۹۱ دارم و کاسمیرو ورد کاپ. حس میکنم کم کم دارن از رده خارج میشن. اصلا گیر کردم رسما
تیمت الان داره کم کم اوکی میشه.یعنی همین الان هم تیم خوبیه.با پولت هم یه خرج هوشمندانه بکنی نباید مشکلی خاصی داشته باشی.البته که به قول خودت هافبک وسطت ضعیفه.من کاسمیرو نداشتم ولی به نظرم کند باشه .زیدان هنوز بد نیست ولی چون 91 هست دیگه کم کم باید جایگزین اونم پیدا کنی.
ولی به نظرم موقع بازی بیشتر دقت کن کجا ضعف داری-چطور گل میخوری-یا مثلا اگه کم گل میزنی دلیلش چیه اون آمار آخر بازیت رو حتما چک کن ببین تو بیشتر مالک توپ بودی یا حریف-کی بیشتر EG داشته-چقدر شوتهات دقیق بوده یا نمرات بازیکنهات چک کن ببین کی داره ضعیف بازی میکنه...چون این تیمت برای دیویژن 5 زیادی هم هست.باید بتونی تا دیویژن 3 با این تیم راحت بیای به نظرم

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
تیمت الان داره کم کم اوکی میشه.یعنی همین الان هم تیم خوبیه.با پولت هم یه خرج هوشمندانه بکنی نباید مشکلی خاصی داشته باشی.البته که به قول خودت هافبک وسطت ضعیفه.من کاسمیرو نداشتم ولی به نظرم کند باشه .زیدان هنوز بد نیست ولی چون 91 هست دیگه کم کم باید جایگزین اونم پیدا کنی.
ولی به نظرم موقع بازی بیشتر دقت کن کجا ضعف داری-چطور گل میخوری-یا مثلا اگه کم گل میزنی دلیلش چیه اون آمار آخر بازیت رو حتما چک کن ببین تو بیشتر مالک توپ بودی یا حریف-کی بیشتر EG داشته-چقدر شوتهات دقیق بوده یا نمرات بازیکنهات چک کن ببین کی داره ضعیف بازی میکنه...چون این تیمت برای دیویژن 5 زیادی هم هست.باید بتونی تا دیویژن 3 با این تیم راحت بیای به نظرم
من قطعا در بازی خودم هم ضعف هایی وجود داره. مثلاً تایم سبز زدن یا مثلا جاکی کردن. فقط من حس میکنم وندرسار رو نرف کردن. گلای عجیبی میخوره. باورم نمیشه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,989
من قطعا در بازی خودم هم ضعف هایی وجود داره. مثلاً تایم سبز زدن یا مثلا جاکی کردن. فقط من حس میکنم وندرسار رو نرف کردن. گلای عجیبی میخوره. باورم نمیشه
من کلا بازیم خوب بود همیشه.هر وقت با دوستان و آشنایان جام میذاشتیم اول میشدم ولی وقتی التیمیت رو شروع کردم تا مدتها نمیتونستم هیچ کاری کنم یا پیشرفتی داشته باشم.خیلی چیزهاش به مرور دستت میاد ولی باید خودت بخوای.مثلا یوتیوب برو بازی حرفه ای ها رو حتما ببین واقعا کمک میکنه.یا حتی مثلا ببین الان چه چیزهایی گلیچ هست.من خودم چند وقته این گلیچ کیک آف رو یاد گرفتم تقریبا هر بازی تا شروع میشه گل رو میزنم ;))

ولی اینکه تایم شوت میزنی دمت گرم.الان شاید سخت باشه ولی یه روز همین یک پله بالاتر از بقیه قرارت میده.من خودم یه مدت تست کردم ولی پینگ بد باعث شد بیخیالش بشم

اون نرف اینا هم به نظرم خیلی ذهنت خراب نکن.آدم یهو حساس میشه بدتر هر چی میشه فکر میکنه مشکل از اونجا هست.نمیگم نیست یا هست فقط میگم ذهنت رو مسموم این چیزها نکن.بچسب به بازیت

• Like
Reactions: omiid72

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,989
پیرو پست بالا که گفتم برید یوتیوب چک کنید...یکی هست کلاس آنلاین داره و هر ازگاهی هم یه چیزهایی رو مجانی یاد میده.بعد خودش یه چیزی کشف کرده که ترجمه اش میشه اسپید جاکیِ تقه ای:D
میگه وقتی میخواید اسپید جاکی کنید،مخصوصا نزدیک محوطه خودی،به جای اینکه دکمه R2 رو مدام بگیرید،همینطوری تقه ای دکمه بزنید(نمیدونم متوجه شدید یا نه)شاید عجیب باشه ولی تستش کنید میبینید چقدر بهتر جلو مهاجم رو میگیره و یهو جا نمیمونه

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
239
پیرو پست بالا که گفتم برید یوتیوب چک کنید...یکی هست کلاس آنلاین داره و هر ازگاهی هم یه چیزهایی رو مجانی یاد میده.بعد خودش یه چیزی کشف کرده که ترجمه اش میشه اسپید جاکیِ تقه ای:D
میگه وقتی میخواید اسپید جاکی کنید،مخصوصا نزدیک محوطه خودی،به جای اینکه دکمه R2 رو مدام بگیرید،همینطوری تقه ای دکمه بزنید(نمیدونم متوجه شدید یا نه)شاید عجیب باشه ولی تستش کنید میبینید چقدر بهتر جلو مهاجم رو میگیره و یهو جا نمیمونه
آقا دمت گرم، لینکش رو بده بی‌زحمت

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
سلام عزیزان
میگم ریسک کنم واسه اس بی سی ۱ از ۵ هیرو؟
هیرو داغون کم نداریم 😁
میترسم بیفته به ما
ریسک کردم عویران پرید بیرون :D :-"
البته خیلی ریسکه چون از بیس که فقط جینولا خوبه باید حتما هیرو ورلد کاپ بده تا خوب باشه اونم یه 60 درصدش تو دیواره بنظرم

• Wow
Reactions: hamid_barca

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
سلام عزیزان
میگم ریسک کنم واسه اس بی سی ۱ از ۵ هیرو؟
هیرو داغون کم نداریم 😁
میترسم بیفته به ما
سوخت دادم. البته کلا من از پک شانس نکردم و نمیکنم :D
دوستان به نظرتون فیفا به دیتا سنتر آمازون که جدیدا تو عمان راه افتاده میاد؟ میگن پینگ و به عدد ۳۰ میاره :D

• Like
Reactions: omiid72

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,989
سوخت دادم. البته کلا من از پک شانس نکردم و نمیکنم :D
دوستان به نظرتون فیفا به دیتا سنتر آمازون که جدیدا تو عمان راه افتاده میاد؟ میگن پینگ و به عدد ۳۰ میاره :D
اگه اشتباه نکنم یکی از عوامل اصلی تو پینگ،مسافت هست.فاصله عمان هم از دبی و منامه فکر نکنم خیلی فرقی بکنه با ما :-?

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
اگه اشتباه نکنم یکی از عوامل اصلی تو پینگ،مسافت هست.فاصله عمان هم از دبی و منامه فکر نکنم خیلی فرقی بکنه با ما :-?
درسته حمید خان‌. منم ازین کانال الکترو اینو خوندم. تست پینگ از دیتا سنتر گرفته بود که روی ۳۰ بود. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر