Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
من از 5xAttackers توتی زدم. :D اینم تیممه کلا یه ماهه بازی میکنم روزی یک ساعت این طرفا تقریبا.

View attachment 325646

الکس مورگان رو تازه گرفتم ولی نمیدونم چجوری کمیستریش رو 3تایی کنم بدون اینکه کمیستری بقیه تیم رو بهم بریزه. آخرش باید بشونمش نیمکت فورمیشن رو 433 کنم KDB رو بجاش بیارم هافبک.
اگه پیشنهاد و راهنمایی واسه یه نوب دارید من استقبال میکنم. :D واسه کریر مود بازیو خریدم اولین سالمه التیمیت میزنم و انقد معتادش شدم کلا کریر رو باز نکردم هنوز. :D
باید 2 تا آیکون ببندی
بهترین انتخاب کافو و ساوا میتونه باشه کافو که خیلی ارزونه و خیلی بهتره از واکر ساوا هم واسه B2B عالیه

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
ممنان
بین کورتوا و پیتر اشمایکل کدوم دروازه بان بهتریه؟
اشمایکل یه مزیت داره لینک آیکون میده
ولی بعد آپدیت به شدت نرف شده و عملا مجسمه شده
کورتوا هم از رده خارج شده الان ولی بهتره از اون، در کل اگه خرج میکنی 300کا بده یاشین بگیر هم لینک آیکون داشته باشی هم بدونی گل نمیخوری :D

• Like
Reactions: Mohammad@li

DraculaMaster

کاربر سایت
Dec 7, 2020
10
بازی روی pc بدون وپن باز نمیشه ! دی ان اس تست کردم اونم نمیشه البته توی بازی میتونم وپن خاموش کنم ولی دی ان اس لازمه
بازی به طور کلی سنگینه و اینپوت لگ داره برام هرکاری کردم درست نمیشه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,818
بازی روی pc بدون وپن باز نمیشه ! دی ان اس تست کردم اونم نمیشه البته توی بازی میتونم وپن خاموش کنم ولی دی ان اس لازمه
بازی به طور کلی سنگینه و اینپوت لگ داره برام هرکاری کردم درست نمیشه
چند روز پیش که پرسیدی و همینا رو بهت گفتم :| با دی ان اس رادار میتونی وارد بشی(باید مستقیم وارد کنی نه برنامه اش)
تو خود بازی هم دی ان اس لازم نیست.من وقتی داخل بازی میشه نه قندشکن وصله نه دی ان اس(البته من شاتل دارم)

برای اینپوت لگ هم میتونی بری تو تنظیمات و به جای full screen بذاری رو borderless و از داخل ویندوز هم اگه کارتت انویدیا هست بری داخل کنترل پنل و از قسمت 3d setting بعد وارد گزینه اول شو...اونجا گزینه سوم رو انتخاب کن و بذارش رو performance
اگه دیدی هنوز هست باید تنظیمات گرافیکی بازی رو کم کنی.من کارت 3070 دارم که راحت 120 فریم رو اولترا هم میده ولی به علت همین بهینه نبودن بازی مجبورم بذارم رو low و 60 فریم وگرنه یهو وسط بازی بعد اولین کات سین شروع میکنه به استاتر ~X(

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
اقا من موقع کرنر وقتی R1 رو میزنم که بازیکن دوم کال بشه میخوام بازیکن دوم یکی دیگه باشه و نیمارم پشت محوطه باشه برای بیرون پا زدن.
ولی بلا استثنا هر دفعه که کرنر میشه و R1رو میزنم نیمار رو کال میکنه.
چی کار کنم که نیمار همیشه پشت محوطه باشه موقع کرنر؟؟
کسی نبود کمک بده ؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,818
کسی نبود کمک بده ؟
دقیق نمیتونی بگی کی کجا وایسه.یا باید پست بازیکن رو تغییر بدی یا سیستمت رو عوض کنی یا تو دستورات تاکتیکی تعداد نفرات موقع کرنر و کم و زیاد کنی.اینا باعث میشه ترتیب نفراتت عوض بشه

البته یه عاملی هم هست که کی کجا باشه اونم پلی استایلشون هست.مثلا اگه دفاع هد زن داشته باشی که جز استایل هاش باشه میاد تو محوطه.

ولی در کل اینکه بگی کی دقیقا کجا وایسه نمیشه تعیین کنی

• Like
Reactions: NightKing

DraculaMaster

کاربر سایت
Dec 7, 2020
10
چند روز پیش که پرسیدی و همینا رو بهت گفتم :| با دی ان اس رادار میتونی وارد بشی(باید مستقیم وارد کنی نه برنامه اش)
تو خود بازی هم دی ان اس لازم نیست.من وقتی داخل بازی میشه نه قندشکن وصله نه دی ان اس(البته من شاتل دارم)

برای اینپوت لگ هم میتونی بری تو تنظیمات و به جای full screen بذاری رو borderless و از داخل ویندوز هم اگه کارتت انویدیا هست بری داخل کنترل پنل و از قسمت 3d setting بعد وارد گزینه اول شو...اونجا گزینه سوم رو انتخاب کن و بذارش رو performance
اگه دیدی هنوز هست باید تنظیمات گرافیکی بازی رو کم کنی.من کارت 3070 دارم که راحت 120 فریم رو اولترا هم میده ولی به علت همین بهینه نبودن بازی مجبورم بذارم رو low و 60 فریم وگرنه یهو وسط بازی بعد اولین کات سین شروع میکنه به استاتر ~X(
مشکل اینه که بدون قد شکن اصلا روشن نمیشه بازی و دی ان اس به تنهایی کمک نمیکنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,818
مشکل اینه که بدون قد شکن اصلا روشن نمیشه بازی و دی ان اس به تنهایی کمک نمیکنه
اگه اینترنت مخابرات داری فکر کنم مشکل داره در غیر اینصورت این دی ان اس رو مستقیم داخل کانکش وارد کن و با خیال راحت بازی کن.نه قند شکن میخواد نه هیچی.من هر روز دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی هم نداره.فقط باید ea رو با این روش بالا بیاری و بری تو بازی.داخل بازی هم دی ان اس باشه یا نباشه فرقی نداره
Picture1.png

• Like
Reactions: DraculaMaster

DraculaMaster

کاربر سایت
Dec 7, 2020
10
اگه اینترنت مخابرات داری فکر کنم مشکل داره در غیر اینصورت این دی ان اس رو مستقیم داخل کانکش وارد کن و با خیال راحت بازی کن.نه قند شکن میخواد نه هیچی.من هر روز دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی هم نداره.فقط باید ea رو با این روش بالا بیاری و بری تو بازی.داخل بازی هم دی ان اس باشه یا نباشه فرقی نداره
View attachment 325851
نتم آسیاتکه ولی متاسفانه با این روش هم فایده نداره فقط با وپن میاد
حالا با روشهایی که فرمودین اینپوت لگ کمتر شد و لی همچنان هست مخصوصا تو کرنر و ضربات آزاد که وقتی جهت میدم کلی تاخیر داره

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,818
نتم آسیاتکه ولی متاسفانه با این روش هم فایده نداره فقط با وپن میاد
حالا با روشهایی که فرمودین اینپوت لگ کمتر شد و لی همچنان هست مخصوصا تو کرنر و ضربات آزاد که وقتی جهت میدم کلی تاخیر داره
بازی رو pc مشکل بهینه بودن داره.حتی ادم دیدم با کارت 4080 هم افت فریم و استاتر داشته

تو تنظیمات گرافیکی چمن و تماشاگران رو بذار رو low
کات سین رو بذار رو half frame
اون تنظیمات hair رو هم off کن

همه اینا که تست کردی حالا گرافیک کلی بازی هم از اولترا تست کن بیا پایین تا جایی که اوکی باشه...حواست باشه اینو که عوض کنی کلا باید از بازی بیای بیرون و دوباره وارد بشی

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
ای لعنت بهت فیفا۲۴ چقدر چرتی
امروز اشتراک گیمپسم تموم شد نتونستم ریوالز و چمپ برم
رفتم اسکواد زدم گفتم درجه التیمت برم ،تیم اول همون the black با هزار زور و شانسی بردم بازی بعدی دار دسته برنزی بازی داشتم ! گفتم یکمی راحت تر نسبت بازی اول میبرم ! دیدم نه همون دقیقه اول بازی بازیکن برنزی ۵۸ هست تنه زد به ون دایک مثل قوطی پرت کرد اونور😐 و گل زد .بماند که یه چیزای دیگه هم بود و اینکه شتک شدم 😂😂 خیلی مسخرست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر