Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
سلام
آقا من به یه مشکلی خوردم تو کریر آفلاین درجه سختی بازی میذارم ultimate ولی انگار دارم very easy بازی میکنم :| :D مشکل کجاست؟

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
وضعیت بازی خرابتر از اونیه که بشه با آپدیت درستش کرد.
این بازی احتیاج به یه تحول اساسی از نوع فیفا08 داره.
این اتفاق هم رخ نمیده مگر یه رقیب درست حسابی پیدا بشه که بتونه از نظر فروش EA رو به چالش بکشه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
آقا من به یه مشکلی خوردم تو کریر آفلاین درجه سختی بازی میذارم ultimate ولی انگار دارم very easy بازی میکنم :| :D مشکل کجاست؟
سلام. اسلایدر های cpu رو دستکاری نکردی که

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
اکثر شما مشکلتون تو بخش های آفلاین و بازی با هوش مصنوعی هست ولی به نظرم مشکل بزرگتر تو بازی با آدمهای واقعی و سمی هست.انگار یه سری اصول و قاعده و بیسیک رو رعایت کردن و بعد هم دادن چندتا تستر معمولی انجام دادن و اونا هم گفتن نه بازی مشکلی نداره...ولی وقتی بازی میاد تو بازار و گلیچ ها و باگهاش معلوم میشه،تازه اون موقع هست که میبینیم چه چیز ضایعی شده.

این مشکل تو التیمیت که در واقع الان اصلی ترین بخش بازی هست به مراتب بدتره.الان با هر کی بازی میکنی تا توپ میاد دستش 3 هزار بار دور خودش فقط میچرخه چون امسال نوع جاکی کردن دفاع فرق کرده و اونایی که استایل جاکی ندارن راحت جا میمونن.

قبل ارائه بازی انگار ea یه سری فکر پیش خودش کرده که روی کاغذ هم ایده خوبی بوده ولی هیچوقت نداده دست این پلیرهای سمی و بگه تست کنید و بعد بیاد اون گیم پلی افراد سمی رو با فوتبال واقعی مقایسه کنه و ببینه آیا این حرکات تو واقعیت هم امکان داره رخ بده یا نه.

از نظر من مشکل،پلیرها نیستن چون بالاخره هر کس دنبال پیروز شدنه و وقتی یه راه برای برنده شدن پیدا کنه دیگه براش مهم نیست که چقدر نوع بازیش طبیعیه یا مسخره.اون فقط میخواد برنده بشه.و امسال هم به نظرم اوج بد بودن بازی از این نظر هست.تقریبا هیچکس فوتبال بازی نمیکنه فقط از همون 2-3 راهی که حالت باگ داره میخوان استفاده کنن تا فقط برنده بشن.

من که هر سال نزدیک 2000 ساعت بازی میکردم،امسال واقعا حوصله بازی کردن این افتضاح رو ندارم و تو این 30-40 روزی که اومده فکر کنم 50 دست هم بازی نکردم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
رسما بازیسازی نابوده تو رایولز و چمپیون. هیچکدوم از تاکتیکای حمله جواب نمیده همه تیما depth رو گذاشتن رو ۷۱ تاکتیک رو دایرکت پاس همه شبیه هم بازی میکنن عملا نقش هافبک بازیساز با پشمک یکیه فقط وینگر و فول بک گازشو بگیر با r1 کات اینساید کن پاس به مهاجم و شوت بیرون پا که اکثرا گل میشه این نشد فوتبال که واقعا ناراحت کنندس من که به فوتبال مالکانه و استفاده از تاکتیک ها و ترکیب های مختلف علاقه دارم عملا نمیتونم با سبک های دیگه بازی کنم مجبورم همرنگ جماعت بشم چون تاکتیکای دیگه عملا کابردی ندارن.
یه نکته دیگه وزن پک ها امسال بدترینه پک های آنترید آبجکتیو که همشون افتضاحه ارزش وقت گذاشتن ندارن فقط میمونه پک های چمپیون که اونم بیشتر از ۹ تا یا ۶ تا برد فشار روانی زیادی داره. رایولز هم که شده مثل تورنمت قهرمانی دیویژن ۳ مثل الیت میمونه انقدر بازیا سنگینه مغزت منفجر میشه فان نیست دیگه. من ۷ تا برد رایولز و با ۹ تا برد چمپیون میارم دیگه پلی نمیدم چون ارزششو نداره مگه اینکه استریمر باشی ترجیح میدم خودم بیشتر بازی نکنم بشینم حرص خوردن این استریمرا رو ببینم اندازه سریال فرندز واسم کمدیه ببینید چقدر اوضاع بازی خرابه. 😂

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
من ۷ تا برد رایولز و با ۹ تا برد چمپیون میارم دیگه پلی نمیدم چون ارزششو نداره😂
این تیکه جالب بود.فکر کردم فقط خودم اینطوری شدم
من تو 23 بین 14 تا 16 برد تو چمپیونز میاوردم ولی امسال نمیدونم چرا اصلا کشش ادامه ندارم.این هفته 9 تا برد آوردم و بازیهای باقی مانده رو رفتم گل زدم به خودم و اومدم بیرون.اصلا یه جوری رو مخ شده بازی.هیچ جنبه فان و جذابی نداره

موقعی که میخوام بازی کنم حس کارمند یا بچه مدرسه ای دارم که 7 صبح صداش میزنن و به زور باید اون کار رو انجام بده :D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
یکی از دوستام میگه با دو تا اکانت ماه پیش 13 تومن از التیمیت دراورده با فروش کوین به نظرتون راست میگه؟ میشهاینقدر دراورد؟ با روزی 5 6 ساعت بازی کردن

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
من تو 23 بین 14 تا 16 برد تو چمپیونز میاوردم ولی امسال نمیدونم چرا اصلا کشش ادامه ندارم.این هفته 9 تا برد آوردم و بازیهای باقی مانده رو رفتم گل زدم به خودم و اومدم بیرون.اصلا یه جوری رو مخ شده بازی.هیچ جنبه فان و جذابی نداره

موقعی که میخوام بازی کنم حس کارمند یا بچه مدرسه ای دارم که 7 صبح صداش میزنن و به زور باید اون کار رو انجام بده :D
بازی روی کاغذ پیشرفتهای خوبی داشت ولی در عمل ؟ شده یه بازیه اعصاب خورد کن.گیم پلی بازی جوری طراحی شده که دست شما رو برای بازی کردن یه فوتبال واقعی بسته ، راهی نیست جز کثیف کاری که البته لذتی هم نداره.
مدت زمانی که توی التیمیت تیم میزارم هر سال کمتر و کمتر میشه ، امسال دیگه واقعا شاهکار بود و ۱ ماه نشده از بازی خسته شدم.
تا وقتی این کاسبیه التیمیت تیم هست هیچ اتفاقی نمیوفته که هیچ هر سال هم بدتر از پارسال.دیگه شما عمرا یه اورهال عظیمی مثل فیفا 08 ببینی چون چیزی که خوب سود میده رو خراب نمیکنن.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
یکی از دوستام میگه با دو تا اکانت ماه پیش 13 تومن از التیمیت دراورده با فروش کوین به نظرتون راست میگه؟ میشهاینقدر دراورد؟ با روزی 5 6 ساعت بازی کردن
آره میشه.الان هر 100k رو حدود 300 تومن سایتها زدن که ازت میخرن.مثلا من شانسی وینیسیوس گیرم اومد و 1/250/000 کوین فروختمش که اگه میخواستم بفروشمش حدود 3.5 میلیون ازم میخریدن
البته با بازی کردن خالی نمیشه کوین بدست آورد.باید ترید بکنه و از سودش به کوین برسه وگرنه با بازی کردن و پکهاش باید خیلی شانس بیاری که یهو مثل من یه بازیکن میلیونی بهت بده

بازی روی کاغذ پیشرفتهای خوبی داشت ولی در عمل ؟ شده یه بازیه اعصاب خورد کن.گیم پلی بازی جوری طراحی شده که دست شما رو برای بازی کردن یه فوتبال واقعی بسته ، راهی نیست جز کثیف کاری که البته لذتی هم نداره.
مدت زمانی که توی التیمیت تیم میزارم هر سال کمتر و کمتر میشه ، امسال دیگه واقعا شاهکار بود و ۱ ماه نشده از بازی خسته شدم.
تا وقتی این کاسبیه التیمیت تیم هست هیچ اتفاقی نمیوفته که هیچ هر سال هم بدتر از پارسال.دیگه شما عمرا یه اورهال عظیمی مثل فیفا 08 ببینی چون چیزی که خوب سود میده رو خراب نمیکنن.
دقیقا هر چی بوده رو کاغذ بوده که آاااای ملت هاپیر موشن 2 3 4 5 و... میاد دیگه مو نمیزنه با واقعیت ;)) ولی در عمل هر کی توپ دستش میرسه همینجور دور خودش میچرخه و از گوشه میاد داخل محوطه و کات بک و تمام...

اینو باید قبل عرضه بدن چند هفته پلیرهای عرب تو التیمیت حسابی تست کنن.اینطوری همه باگهاش نمایان میشه:))

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

نه خیلی ها اینجورین رفیقای من اکثرا یا دراپ کردن یا همینجوری کم پلی میدن. منم نسخه های قبلی بیشتر بازی میکردم خسته نمیشدم چون هر چند وقت تاکتیک و ترکیب تیم رو عوض میکردم میشد نتیجه گرفت ولی امسال بخاطر همون قضیه که گفتم مجبورت میکنه کثیف بازی کنی همه یه جور شده بازیاشون واسه همین زود خسته کننده شده والا هیچ چیز خاصیم از دست نمیدین اعصابمون هم سر جاش میمونه.

Masoud_Blaugrana

کاربر سایت
Jun 27, 2023
12
بچه ها به اندازه کافی از افتضاح بودن fc24 صحبت کردن و یه سری باگ های بازی که مشخصه و برای همه پیش میاد ولی صحنه هایی که برای من تو بازی ها پیش میاد فکر نمیکنم برای کسی اتفاق بیفته یا حداقل برای کمتر کسی اتفاق میفته . چند تا از این ویدیو ها رو گذاشتم . واقعا دیگه از مضحک گذشته . بازیکنام یا رو هوا سیر میکنن یا اصلا قدم میزنن یا میخورن به هم و ...
دیگه خودمم هنگ کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر