Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من چند نکته بگم چند دستی بازی کردم بازی از نظر کلی بهتر شده ولی نمیشه الان نظر کلی داد چون من الان خام ترین بازی فیفا رو دارم انجام میدم قطعا اپدیتها فضای بازی رو عوض میکنن ممکنه بهتر کنن یا بدتر.
در حالت کلی بگم که پلی استایل ها باعث بهتر شدن بازی شدن مثلا کسی که پلی استایل پاس بلند داره یا میتونه خوب سانترکنه واقعا تو گیم پلی اینو به خوبی اجرا میکنه و دکوری نیست و این سیستم بین بازیکنها با پلی استایلهای متفاوت تفاوت ایجاد کرده گفتم ممکنه با اپدیت ها همه چیز از بین بره.

نکته بعد اینکه میدونم خیلی ها تو کف اینن که با این قیمتها چطوری بازیو بخرن بهتون میگم که همتون به فروش کوین فکر کنید من سالهاست برای خرید این بازی از جیب هزینه نمیکنم پول بازی از خود بازی در میاد حتی هزینه اینترنت وای فای یک ساله خونه که باهاش صد ها کار مکینم از جمله دانلود همین بازی رو با پولی که از فیفا 23 بدست اورده بودم پرداخت کردم هنوزم کلی پول دیگه مونده.برید کوین بفروشید هم بازی کنید هم هزینه هاشو دربیارید
بدست اوردن فلان دیویژن و فلان رده و... برای پر کردن جیب شرکت سازندس و خراب کردن اعصاب پلیر چرا ؟چون یک سال میای خودتو میکشی یک تیم درستو درمون میسازی سال بعد باید دوباره از صفر شروع بکنی یک چرخه باطل

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
View attachment 310420

باز هم شاهکار دیگری از EA:))

پپه ۳۲ ساله VS پپه ۴۰ ساله

همونطور که ملاحظه میکنید سرعتش در ۴۰ سالگی بیشتر شده =)) :D
آخر نفهمیدم این اوورال رو چطور حساب میکنه؟!!!
این خب الان به جز دفاع بقیه مواردش بهتر شده بعد چطور اوورالش 7 تا کمتره!!!! :-?

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آخر نفهمیدم این اوورال رو چطور حساب میکنه؟!!!
این خب الان به جز دفاع بقیه مواردش بهتر شده بعد چطور اوورالش 7 تا کمتره!!!! :-?
من چون زیاد تو بخش ادیت گشتم میدونم :D
اورالها بر اساس پست بازیکنه. مثلا یه دفاع وسط رو هرچقدر هم به چیزای هجومیش اضافه کنی، فرقی نمیکنه. اینجا هم چون دفاع پپه که مربوط به پست تخصصیش هست کمتر شده، اورالش هم اومده پایین.

ولی جدا دوست دارم بدونم اینا چی زدن که سرعتش رو بردن بالاتر :))

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
سلام
این تغییر لوکیشن به نیوزیلند
مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بن چیزی؟
بازی از استور ترکیه خریداری شده ( ایکس باکس)
چند ساعت اینور اونور تر ارزش نداره ریسک کنی ، تازه میگن اونایی که ریجن عوض میکنن فیفا پوینت هدیه رو نمیگیرن و دوباره باید ریجن عوض کنن.

دو تا عکس برای تفهیم بیشتر پلی استایلهای finesse shot و dead ball

photo_2023-09-22_00-47-15.jpg
photo_2023-09-22_00-47-28.jpg

EA SPORTS FC 24 | Pitch Notes - PlayStyles Deep Dive

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
چند ساعت اینور اونور تر ارزش نداره ریسک کنی ، تازه میگن اونایی که ریجن عوض میکنن فیفا پوینت هدیه رو نمیگیرن و دوباره باید ریجن عوض کنن.

دو تا عکس برای تفهیم بیشتر پلی استایلهای finesse shot و dead ball

View attachment 310501
View attachment 310502

EA SPORTS FC 24 | Pitch Notes - PlayStyles Deep Dive
این پوینت قراره کی بیاد رو اکانت؟
برام ۰ هست !
ریجن رو عوض کردم نکنه مال اون باشه؟
الان زدم رو ترکیه بازم همونه
از اول رو آمریکا بود باید بزنم رو آمریکا یا نمیخواد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و درود
دوستان و اساتید یه راهنمایی میخوام ازتون
من همیشه کریر بازی میکردم
الان میخوام بعد چند سال بیام التیمیت بازی کنم،
ولی پلاس ندارم و نمیخوام هم به این زودی ها پلاس بگیرم
آیا بدون پلاس میشه التیمیت بازی کرد، یعنی ارزش داره پلاس ندارم و التیمیت بازی کنم، چند درصد التیمیت به پلاس نیاز داره؟
و بعد اینگه من تو کرییر نهایت با درجه سختی professional و word class بازی میکردم و legendary اصلا نمیتونستم بازی کنم، ( دفاع نمیتونستم کنم) با این حد از محارت میتونم التیمیت به جایی برسم؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
این پوینت قراره کی بیاد رو اکانت؟
برام ۰ هست !
ریجن رو عوض کردم نکنه مال اون باشه؟
الان زدم رو ترکیه بازم همونه
از اول رو آمریکا بود باید بزنم رو آمریکا یا نمیخواد؟
دقیقا نمیتونم جوابشو بهت بگم من هر سال نسخه عادی رو میگیرم روی ps5
چیزی که شنیدم اینه که فیفا پوینت ها همون تایم عرضه بازی تو ریجن خریداری شده میاد.

• Like
Reactions: *CATALAN*

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
سلام و درود
دوستان و اساتید یه راهنمایی میخوام ازتون
من همیشه کریر بازی میکردم
الان میخوام بعد چند سال بیام التیمیت بازی کنم،
ولی پلاس ندارم و نمیخوام هم به این زودی ها پلاس بگیرم
آیا بدون پلاس میشه التیمیت بازی کرد، یعنی ارزش داره پلاس ندارم و التیمیت بازی کنم، چند درصد التیمیت به پلاس نیاز داره؟
و بعد اینگه من تو کرییر نهایت با درجه سختی professional و word class بازی میکردم و legendary اصلا نمیتونستم بازی کنم، ( دفاع نمیتونستم کنم) با این حد از محارت میتونم التیمیت به جایی برسم؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
ماهیت التیمیت انلاینه و بازیهای ویکندش...اینکه مدام در مقایسه با بقیه کارتهای بهتری بدست بیاری و تیم بهتری بسازی
چندتا بخش افلاین داره که اکثر التیمیت بازها طرفشم نمیرن

شما کریر بازی میکنی که اخرش قهرمانی چیزی بشی ولی بخش های افلاین التیمیت بیشتر شبیه ماموریت های فرعی تو بازیهای دیگه هست که اکثرا انجام نمیدن

به نظرم اگه نمیخوای انلاین بزنی به کل بیخیال التیمیت شو.کلا بخش های افلاین التیمیت یه جور فحشه بین التیمیت بازها :D

• Like
Reactions: voldmort

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
بازی همون اشغال قبلی هست به شخصه اگه این بازی بشه نسخه۱۲ که بهترین نسخه تاریخ فوتبال گیم هست و عشق من دیگه بازی نمیکنم چرا چون با این حرکت مسخره که زنا با مردا بازی کنن کلا ر..د به هر چی شبیه سازه واقعا فازش رو درک نمیکنم

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
بازی همون اشغال قبلی هست به شخصه اگه این بازی بشه نسخه۱۲ که بهترین نسخه تاریخ فوتبال گیم هست و عشق من دیگه بازی نمیکنم چرا چون با این حرکت مسخره که زنا با مردا بازی کنن کلا ر..د به هر چی شبیه سازه واقعا فازش رو درک نمیکنم
این حرکت رو از سازنده نباید دید، یک روح تاریخ هست که دنبال آزادی و برابری زن و مرد هست ولی نمیتواند آزادی را بفهمد و آن را پیاده کند که نمونه اش میشه این کار

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر