Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
تریلر کریر رو دیدم. حقیقتا BOOOOM
چیزی نمیگم، خودتون ببینین. قشنگ کوبیدن از نو ساختن. سه تاکتیک جدید TIKI TAKA, GEGENPRESS, PARK THE BUS به بازی اضافه شده.

بدجور هایپ شدم.
Park the bus تو ١٧ هم بود بعد ورش داشتن :D
گگن پرس و تيكي تاكا رو از pes برداشتن

كلا وقتي غير از تاكتيك اصلي و بيس ٤ تا تاكتيك ديگه ميتوني داشته باشي و توش فورميشن و حتي جاي نفرات و وظايفشون رو تغيير بدي اپشن خفني بنظر مياد
منتهي مساله اينه خيلي وقتها تو بازي عمل نميكنه
مثلا من اكثرا اولترا اتكم ٤–٢-٤ هست با كانستنت پرشر (كاش انگليسي مينوشتم ؛دي)
منتها عملا يه نفر جلو واميسه و ٣ تا معاجم ديگه وسط زمينن :|

يا مثلا ميذاري تو اولترا ديفنس و ٤-٥-١ و ديفنسيو استايل هم دراپ بكه
منتهي دوتا بازيكن عقب داري و همه از وسط زمين جلوتر رفتن

بيشترش جنبه تبليغات داره و منكه نديدم درست تو بازي پياده شه
يه زمان واقعا پارك د باس معني داشت

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
تریلر مچ دی اکسپرینس هم اومد. جالبه همیشه Ea بازی جدیدش رو تماما با تمرکز روی معرفی بخش های افلاین بازی معرفی می‌کنه ولی به محض انتشار بازی تمام تمرکز و توجهش میره سمت آلتیمیت.

• Like
Reactions: ehsas1 and u.s.a

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
کامل بخوام توضیح بدم همون نسخه قبلی با 4-5 تا انیمیشن جدید و کمی سنگین تر (با اولین آپدیت دوباره بدو بدو میشه)
بازی تقریبا هیچ تغییری نداشته
اگه همین سنگینی رو حفظ کنه تا اخر سال بازم خوبه

لامصب از همون اول این کارت های عجیب و عریب رو میکنه بازی از بالامس میفته
چند سال پیش حداقل تا نیم فصل گند نمی زد با این کارت های عجیب

الان که کارت های مارول هم باید تحمل کنیم

هالند با قدرت های IRON MAN😂😂😂

ولی جزو همین هیچ انتخابی نداریم

یاذش بخیر اون موقع که هنوز التیمت بازی نمی کردم

کریز مود با چلسی تیم ساخته بودم معرکه

استعداد یاب رو فرستادم اسیا یه ژاپنی اورد معرکه یاذش بخیر

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من نسخه استاندارد بازی fc24 رو خریدم.اینو
EA SPORTS FC™ 24 Standard Edition PS4™ & PS5™

ظرفیت2 5ش رو خودم برداشتم.ظرفیت2 4ش رو دادم به یکی دیگه میگه تو قسمت خریداری شده ها برام چیزی نشون داده نمیشه درحالی که روی 5 نشون میده
این از لایبرریش

ولی داخل استور میره میگه بازی خریداری شده.این:

داخل لایبرری سایت هم میرم اینو زده که فقط ps5 هست:

داستان چیه؟چکار باید کرد؟باگه؟
امسال نمیشه یه اکتیو5 زد یه اکتیو 4 ؟

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261

ظرفیت2 5ش رو خودم برداشتم.ظرفیت2 4ش رو دادم به یکی دیگه میگه تو قسمت خریداری شده ها برام چیزی نشون داده نمیشه درحالی که روی 5 نشون میده
این از لایبرریش

احتمالا باگه منم نسخه 5 ظرفیت 2 خریدم ولی تو استور که میرم نسخه 5 رو نشون نمیده
یه بار رستور لایسنس کن شاید حل بشه

• Like
Reactions: ehsas1

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد

این از لایبرریش

مشکلی نداره وقتی دیتای بازی بیاد ,میاد تو لایبریش

• Like
Reactions: ehsas1

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
خب من چند ساعتی بازی رو تجربه کردن و با یکسری نکات روبرو شدم:

نکات مثبت:
- انیمیشن های ورود به زمین، بین دو نیمه و پایان بازی جالبه و کمی تنوع میده
- آماری که به صورت زنده روی تصویر میاد (مثلا موقع ضربه دروازه تعداد شوت های زده شده میاد) خیلی خوبه

نکات منفی:
- انیمیشن کیت بازیکن ها که تغییر کرده بعضی وقتا انگار باگ داره و فیزیکش هنوز کار داره
- دروازه بان ها رو داغون کردن، موقعیت هایی که قبلا ۵۰ درصد احتمال گل داشت الان ۸۰ درصد شده و کلا گل زنی خیلی آسونه. هر بازی که من کردم ۵ تا گل کمتر نداشت
- سرعت بازی خیلی بالاست به نسبت ۲۳. به نظر من قوی ترین نکته ۲۳ همون سرعت و وزن توپ بود که از دست رفته. بازم بازیکن های سرعتی خیلی موثر شدن و حتی گاهی با دویدن هم میشه از دفاع ها رد شد

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

تست کُد بتای بازی FC 24 بر روی کنسول پلی استیشن 5​

با سلام به همگی.

من کد بتای بازی FC 24 رو بر روی کنسول پلی استیشن 5 بازی کردم. و این هم نظرات مثبت و منفی من در رابطه با تست کد بتا بر روی کنسول پلی استیشن 5 که البته نظراتی خلاصه شده هستش و باید بیشتر بازی کرد تا باز هم نکات مثبت و منفی بیشتری از FC 24 در آورد و .....

نکات مثبت​

• سرعت بازی بر روی تنظیم سرعت پیش فرض قابل قبول است. ( امیدوارم در نسخه اصلی، سرعت بازی همین بماند )​
  • مدلینگ بازیکنان با توجه به استفاده از فناوری ساپین پیشرفت خوبی کرده است. بازیکنان فانتزی مدلینگ بدنی آن ها نسبت به سال های گذشته بسیار بهتر طراحی شده است. به صورت کلی در بخش مدلینگ بدنی بازی پیشرفت رو به جلویی کرده است.​
  • بازی پر فشار و درگیرانه تر شده است.​
  • مکانیزم های جدید مانند Precision Pass - Effort Dribble Touch - Orbit Dribble - Controlled Sprint به خوبی کار می کنند. به خصوص Controlled Sprint که کاربرد بسیار مفیدی می تواند داشته باشد.​
  • بر خلاف نسخه فیفا ۲۳، سی پی یو این بار سانتر های کراس بیشتری به سمت دروازه ارسال می کند.تنوع سانتر های کراس به سمت دروازه هم قابل قبول است. از کراس های سریع بگیرید تا کراس های مواج، کوتاه و بلند.​
  • انیمیشن های بسیاری در بازی اضافه شده. در همان بازی اول شما انیمیشن های بسیاری را مشاهده می توانید بکنید. از انیمیشن برخورد های فیزیکی بگیرید تا انیمیشن های جدید ضربات سر،پاس،شوت و اولین لمس و انیمیشن های رفاکس دروازه بان ها بسیار طبیعی تر شده. علاوه بر این که انیمیشن های جدیدی برای دروازه بان ها اضافه شده، انیمیشن های قبلی آن ها هم دچار روتوش و بهینه سازی شده.​
  • تعداد خطا ها در بازی قابل قبول است. از خطا های ایستا بگیرید که بر اساس استند تکل رخ می دهد تا خطای های که بر اساس اسلاید تکل رخ می دهد.​
  • سی پی یو از اسلاید تکل ها بسیار استفاده می کند.​
  • هافبک های دفاعی جنگنده تر و خشن تر عمل می کنند.​
  • دروازه بان ها در شروع مجدد و بازی با پا و بازی با دست باهوش تر عمل می کنند.​
  • سی پی یو به خوبی از برخی از ویژگی های پلی استایل در گیم پلی استفاده می کند. ویژگی پلی استایل باعث شده تفاوت بازیکنان نسبت به یکدیگر بیشتر حس شود.​
  • افکت های گرافیکی جدیدی در زمان بازی در باراش باران اضافه شده. قطره های باران روی پوست صورت به حرکت در می آید. قطرات باران بر اثر حرکت توپ بر روی چمن از نمای گیم پلی دیده می شود. نور پردازی در هنگام باریدن باران بهتر شده است.​
  • فیزیک پارچه جدید فوق العاده است.​
  • بافت پوست های بدن بسیار بهتر شده و از شیدر های پیشرفته ای برای نشان دان بافت پوست استفاده شده و از لایه های گرافیکی جدیدی برای نشان دادن بهتر بافت پوست دست و پا استفاده شده است.​
  • وزن بازیکنان نسبت به یکدیگر بیشتر لمس می شود و بازیکنان از لحاظ وزن و سنگینی تفاوت بیشتری نسبت به هم دارند و این حس به شما منتقل می شود.​
  • کارگردانی لحظات حساس بازی در ریپلی ها - اتمسفر - پرزنتیشن ها - صدا گذاری و .... پیشرفت های بسیار زیادی کرده اند.​
  • فیزیک توپ بهتر شده و تنوع حرکتی بیشتری نسبت به نسخه های گذشته در این بخش دیده می شود ( البته نکات منفی هم دارد که در بخش منفی اشاره می کنم )​
  • استایل دویدن و سبک دویدن های بسیاری در بازی دیده می شود و از لحاظ بصری بازی را زیبا تر کرده و تفاوت بازیکنان نسبت به یکدیگر از نمای گیم پلی به راحتی می توان تشخیص داد.​
  • سیستم شیلدینگ جدید با انیمیشن های جدیدی که برای آن طراحی شده واقعا با کیفیت و تاثیرگذار است؛ چه از نظر بصری و چه از نظر فنی.​
  • بازیکنان دریبلر سرعتی در به طور دائم قصد دارند در فضا ها حرکت کنند و علاقه بسیار زیادی به استارت های بلند دارند. بازیکنان فانتزی بیشتر دوست دارند در فضا های تنگ اقدام به دریبل دادن کنند. بازیکنان فیزیکی علاقه بسیاری به شیلد کردن و درگیری های فیزیکی دارند. بازیکنان مثل دی بروین به شدت خطرناک هستند و علاقه زیادی به پاس های عمقی خطرناک دارند. بازیکنانی مثل رودری کند هستند ولی در بازیسازی منطقه ای و شوت زنی استاد هستند. مدافعین سطح بالا استند تکل ها و اسلاید تکل های بسیاری را انجام می دهند. مدافعین خشن به درگیری های فیزیکی علاقه زیادی دارند.​
  • در زمان های تک به تک دروازه بان ها از دروازه خروج بسیاری می کنند و همین موضوع باعث اتفاقات جالب و غیر قابل پیش بینی در بازی می شود. به طور مثال هم شما می توانید دروازه بان را دریبل دهید و هم سی پی یو اگر بازیکن مهارت این کار را داشته باشد اقدام به دریبل زدن دروازه بان می کند، که همین موارد باعث می شود اتفاقات متنوعی در هنگام درگیری های یک در مقابل یک دروازه با بازیکن رخ دهد.​

نکات منفی​

• در درجه سختی Word Class و Legendary هنوز می توان با بازیکنان سرعتی از کناره ها کل تیم سی پی یو را دور زد و به دروازه نزدیک شد. البته در درجه سختی ultimate این مشکل اصلا وجود ندارد و سی پی یو به خوبی شما را تحت فشار می گذارد و اجازه نمی دهد که شما طول زمین را به راحتی در زمین بدوید و به دروازه برسید. اما در درجات سختی ورد کلاس و لجندری مثل نسخه های گذشته این مشکل وجود دارد و هنوز این مشکل رفع نشده است.​
  • گاهی سرعت های سانتر های کراس و پاس های عمقی بیش ازحد زیاد می شود و مصنوعی به نظر می رسد.​
  • هنوز مشکل کاشت پا و اسکیت روی چمن در بازی دیده می شود. اما نسبت به نسخه فیفا ۲۳ این مشکل کم تر وجود دارد ولی به هر حال باز هم این مشکل دیده می شود.​
  • انیمیشن های پا به توپ تا حدودی بهتر شده اند. اما هنوز آن کیفیتی که از آن انتظار داریم را مشاهده نمی کنیم وهنوز مشکلاتی را در انیمیشن های پا به توپ مشاهده می کنیم.​
  • هنوز هم برخی از لحظات به هم خوردن مفصل و فرو رفتن توپ در پا دیده می شود. البته نسبت به نسخه فیفا ۲۳ این مشکل کم تر شده است.​
  • هنوز سرعت بازی در برخی از بازی ها بیشتر می شود. در برخی از بازی ها کمتر و این عدم تعادل سرعت بازی هنوز در بازی دیده می شود. ( انگاری که اسلایدر های مخفی باعث و بانی این موضوع می شوند و هیچ کاری از دست ما بر نمی آید بری رفع این مشکل )​
  • رنگ بندی کارتونی بازی از نمای گیم پلی آزار دهنده است.​
  • نور پردازی بازی در حد و انداازه های یک بازی نسل نهمی نیست.​
  • کیفیت چمن بازی در حد و اندازه های یک بازی نسل نهمی نیست و هنوز حس موکت بودن و تخت بودن چمن بازی از نمای گیم پلی حس می شود.​
  • هنوز در برخی از صحنه ها می توان شاهد حرکات عجیب و غریب از فیزیک توپ بود و هنوز این بخش نیاز به پیشرفت های بیشتری دارد.​
  • درجه سختی Word Class و Legendary هنوز بخش دفاعی سی پی یو نیاز به پیشرفت های بیشتری دارد. گاهی حس می کنید کل تیم سی پی یو در زمین راه می روند و هیچ فشاری به بازیکنان شما وارد نمی کنند و شما به راحتی می توانید کل زمین را بدوید، بدون آن که بازیکنان تیم سی پی یو به شما فشار بیاورند و این مشکل واقعا آزار دهنده است.​

نتیجه گیری​

نظر نهایی من در این نسخه از کد بتا که بازی کردم این است که بازی نسبت به سال گذشته پیشرفت های زیادی به خود دیده؛ در برخی از قسمت ها با بهبود هایی روبرو بودیم، در برخی از قسمت ها با پیشرفت های چشمگیر تر و در نهایت در برخی از قسمت ها، مشکلات ریشه ای بازی هنوز از اساس وجود دارد و شاید فقط کمی بهبود هایی داشته اند، مانند بخش کاشت پا (foot-planting ) و اسکیت که کمی بهتر شده اند، ولی هنوز این مشکلات به پیکره کلی بازی صدمه زده و باید دچار یک بازسازی اساسی شود.

همین طور بازی در بخش مهارت های بازیکنان و تفاوت بازیکنان نسبت به یکدیگر شاهد پیشرفت های قابل قبولی شده ولی در بخش تاکتیکی و تفاوت تیم ها نسبت به یکدیگر شاهد پیشرفت های بزرگی نبوده ایم و ویژگی مهم و تاثیر گذاری در بخش تاکتیکی تیم ها دیده نشده است.​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر