Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
فرض کن تمام منابع مالیه یه کمپانی پولساز دستت باشه , به تمام تکنولوژی های روز دنیا دسترسی داشته باشی ، به بهترین نیروهای کار متخصص در دنیا دسترسی داشته باشی , تمام لایسنس های معتبر دستت باشه و یه همچین شِتی تولید کنی ، واقعا اینکار هنر میخواد.
چالش امسال من اینه که بعد از ۲۶سال عمر گیمری این اولین سالی باشه که بازیه فوتبالی نخرم , چقدر غم انگیز ..

وقتي تو وارزون اسكين نيمار و مسي مياد
نيكي ميناژ هم مثكه قراره اضافه بشه
تو فيفا هم پس فردا اكس ري اضافه ميكنن فينيشر بزني رو دروازه بان يا امباپه رايفل بدست شروع كنه ادم كشي وسط زمين :D

البته EA تو قسمت فوتبال واقعا گندشو بالا اورده

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
تنها نسخه ای که فیفا واقعا عالی نسخه ۱۷
از اون به بعد شده شیر دوشی و هندیکپ مزخرف که تینیجرها باهاش کری بخونن و فکر کنن خودشون دارن بازی می‌کنن ...
خداروشکر این چندسال سمت آلتیمت زیاد نرفتم اعصابم سرجاشه

واقعيتش تو همون ١٦ و ١٧ هم وجود داشت و ما حسش نميكرديم
من خيلي وقتها ميديدم بيل و رونالدو نميدوئن و تيم تو حالت اولترا اتك رو به جلو حمله نميكنه فك ميكردم حرريفم قويه
بعد چند بازي سيستم عوض ميكردم و مي بردم فكر ميكردم بخاطر اونه :D

خوب ما الان حرفه اي تر گيمو دنبال ميكنيم و سنمون هم رفته بالا ميفهميم دارن بهمون كلك ميزنن
و واقعا جنگ روانيه فيفا

• Like
Reactions: Masoud_Blaugrana

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
507
واقعيتش تو همون ١٦ و ١٧ هم وجود داشت و ما حسش نميكرديم
من خيلي وقتها ميديدم بيل و رونالدو نميدوئن و تيم تو حالت اولترا اتك رو به جلو حمله نميكنه فك ميكردم حرريفم قويه
بعد چند بازي سيستم عوض ميكردم و مي بردم فكر ميكردم بخاطر اونه :D

خوب ما الان حرفه اي تر گيمو دنبال ميكنيم و سنمون هم رفته بالا ميفهميم دارن بهمون كلك ميزنن
و واقعا جنگ روانيه فيفا
بابا این قضیه هندیکپ تو فیفا ۱۳ تو حالت آفلاین و بخش کریر هم بود ولی نمی‌دونستم دقیقا چیه فک میکردم مشکل کرک بازیه :D
مثلا سر یه بازی قفلی میزد حمله اول گل میزد منم بازی ریست میکردم باز دوباره همین اتفاق میفتاد :| یا مثلا یهو میوفتادی رو برد اونم با اختلاف ۳.۴ گل

• Like
Reactions: Wolff

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
الان هممون میگیم نمیریم سمتش ولی متاسفانه چون معتاد فوتبالیم بعد عرضه هممون داریم اینجا در مورد هندیکپا و باختای رو مخمون با هم حرف میزنیم :))
والا من که بشخصه از pes21 به اینور فوتبال بازی نکردم
آخرین فیفایی هم که بازی کردم 17 بود و دیگه همش شد ی روال تکراری از لحاظ گیم پلی و فیزیک ,تنها پیشرفتی که شاهدش بودیم بهتر شدن گرافیک بوده
الانم کف ی بازی فوتبالی واقعا نسل نهمی و خوب هستم که اینجور که معلومه تا اخر نسل بی فوتبالی باید بکشم :|

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
الان هممون میگیم نمیریم سمتش ولی متاسفانه چون معتاد فوتبالیم بعد عرضه هممون داریم اینجا در مورد هندیکپا و باختای رو مخمون با هم حرف میزنیم :))
من که از 3 ماه قبل لیر خریدم ریختم تو حساب استیمم ;))

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
بخاطر همینه که هر سال داره میلیاردی میفروشه.بعد میگن سایپا و ایرانخودرو ؟ ایران و کانادا نداره هر جا فرصت پیش بیاد شرکتهای محترم تا دسته فرو میکنن به مشتری.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام به دوستان بازیسنتری.

بازی FC 24 ساعت 8:05PM رونمایی کامل میشه و میتونید از این لینک مشاهده کنید و گفته شده بالای 30 دقیقه این رونمایی طول میکشه.

photo_2023-07-13_16-13-36.jpg

بازی رونمایی شد و اطلاعاتی از بازی منتشر شد، کمی دیر تر میام درباره وضعیت کنونی فیفا و به صورت کلی بازی های فوتبالی کمی صحبت میکنم تا دور هم کمی وقتمون پر بشه !

واقعا الان انقدر وضعیت روحی روانی جامعه ما خرابه که من باور کنید مدت هاست اصلا دوست ندارم بیام دیگه ناله کنم و موج منفی در رابطه با بازی ها ( منظور وضعیت کنونی بازی های فوتبالی در صنعت گیم هستش ) بدم. ولی به هر حال حالا بازی رونمایی بشه ( امیدوارم که رونمایی خوبی باشه ولی بازم امید خاصی ندارم ) و ببینیم تیم توسعه دهنده چی کار کرده و بعدش میام کمی صحبت می کنم و البته تیم فیفا در کنفرانسی که چند روز پیش در رابطه با قراردادی که با لالیگا داشت اطلاعاتی در رابطه با هایپر موشن منتشر کرد و حالا بعد رونمایی کامل بازی میام صحبتی می کنم و توضیحاتی میدم.

واقعا وضعیت بازی های فوتبالی در صنعت گیم به شخصه عجیب و غریب و باور نکردنی هستش. در تصوراتم هم باور کنید من یکی در بد بینانه ترین حالت ممکن هم این روزا رو پیش بینی نمی کردم. البته نسل هشتم زنگ خطر به صدا در اومده بود ولی دیگه نسل نهم واقعا تصور این روزا رو نمی کردم. اون داستان کرونا و لغو PES نسل نهمی کنسولی و وضعیت عجیب و غریب تیم توسعه دهنده سری FIFA و ... آدم نمیدونه چه طوری باید این شرایط کنونی رو توصیف کرد ! ( لایسنس انحصاری لیگ ها و نبود قوانین مُدونی در این رابطه در صنعت گیم واقعا ضربه جبران ناپذیری به بازی های فوتبالی در صنعت گیم وارد کرد و ما بارها و بارها دربارش صحبت کرده بودیم و هشدار رو داده بودیم )

حالا بازم منتظر میمونیم، بازی رونمایی بشه و بعدش کمی دیر تر یه سری صحبت ها می کنم.​

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
من ديشب فيفا ٢٣ رو بعد از يه هفته مصب پاك كردم
و اعصابمو فراري دادم
خوشبختانه اين نسخه رو نخريدم

و بنظرم فيفا ارضا كننده مازوخيسم شده
اگه دوست دارين خودتون رو اذيت كنين پلي بدين :D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
با سلام به دوستان بازیسنتری.

View attachment 300827

بازی رونمایی شد و اطلاعاتی از بازی منتشر شد، کمی دیر تر میام درباره وضعیت کنونی فیفا و به صورت کلی بازی های فوتبالی کمی صحبت میکنم تا دور هم کمی وقتمون پر بشه !

واقعا الان انقدر وضعیت روحی روانی جامعه ما خرابه که من باور کنید مدت هاست اصلا دوست ندارم بیام دیگه ناله کنم و موج منفی در رابطه با بازی ها ( منظور وضعیت کنونی بازی های فوتبالی در صنعت گیم هستش ) بدم. ولی به هر حال حالا بازی رونمایی بشه ( امیدوارم که رونمایی خوبی باشه ولی بازم امید خاصی ندارم ) و ببینیم تیم توسعه دهنده چی کار کرده و بعدش میام کمی صحبت می کنم و البته تیم فیفا در کنفرانسی که چند روز پیش در رابطه با قراردادی که با لالیگا داشت اطلاعاتی در رابطه با هایپر موشن منتشر کرد و حالا بعد رونمایی کامل بازی میام صحبتی می کنم و توضیحاتی میدم.

واقعا وضعیت بازی های فوتبالی در صنعت گیم به شخصه عجیب و غریب و باور نکردنی هستش. در تصوراتم هم باور کنید من یکی در بد بینانه ترین حالت ممکن هم این روزا رو پیش بینی نمی کردم. البته نسل هشتم زنگ خطر به صدا در اومده بود ولی دیگه نسل نهم واقعا تصور این روزا رو نمی کردم. اون داستان کرونا و لغو PES نسل نهمی کنسولی و وضعیت عجیب و غریب تیم توسعه دهنده سری FIFA و ... آدم نمیدونه چه طوری باید این شرایط کنونی رو توصیف کرد ! ( لایسنس انحصاری لیگ ها و نبود قوانین مُدونی در این رابطه در صنعت گیم واقعا ضربه جبران ناپذیری به بازی های فوتبالی در صنعت گیم وارد کرد و ما بارها و بارها دربارش صحبت کرده بودیم و هشدار رو داده بودیم )

حالا بازم منتظر میمونیم، بازی رونمایی بشه و بعدش کمی دیر تر یه سری صحبت ها می کنم.​

پاینده باشید.
بنظر من تنها نکته مثبت استفاده از هوش مصنوعی توی پردازش عکس کاور بازی بود :D تازه اونم بخاطر فیزیک پارچش وگرنه به چهره بعضی از بازیکنا گند زده بود.انگار یه فوتوشاپ دامادی رفته بودن :D
اون صحنه ایی که وینی شوت میزنه اون خمیدگی انیمیشنها رو توی مدافع سیتی میشه دید یعنی حتی اون ویژگی جدید بازی فوتبال آمریکایی ea یعنی SAPIEN skeleton هم در این بازی قرار نگرفته.

Heading into Madden NFL 24, our team implemented our SAPIEN skeleton to make sure that the movement of our players on the field look and feel as real as possible.

To achieve a new level of animation fidelity and smooth movement, we knew that our performance skeleton needed to be updated. So, we built a brand new skeleton from the ground up, delivering authenticity and ensuring our animations are true to life.

خلاصه با یه گارد محکم منم مثل خودت میرم برای نمایش بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر