Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
حالا من نمیدونم سختی این قانون حقیقتا کجاست :D

یعنی تهش آدم لازمه بنویسه فلان انیمه، فلان قسمت...
قسمت هم یادت نیمد، قسمت آخر فصل/آرک چیزی حدودی که میدونی رد شده میزنی:-"

سخت نیستا...هست؟ :D
سختی که نداره منم واسه همین نقل قول کردم که به این رفیقمون بگم به خودش نگیره، چیزی هست که گریبان همه مون رو گرفته :D

ولی خب دلیل اینکه یه مقدار مقاومت می کنن همه اینه که اسپویلر طیف هدف رو کوچیک می کنه دیگه. من مثلا بخوام بگم فلان کاراکتر با ریش ابهتش بیشتره، خب می خوام کسی که یه اپیزود فقط دیده هم ببینه پست رو. در حالی که اسپویلر بزنم فصل x قسمت n خب شاید تعداد کساییکه میبینن نصف بشه و خب اصلا ریش کاراکتر به داستان ربطی نداره که کسی که تا اونجا ندیده باشه دونستنش براش چیزیو اسپویل کنه :-" :D

البته کلا قصدم بحث در این مورد و تلاش برا محدود کردن این داستان نبود ولی خب چون پرسیدی گفتم استدلال پشتشو بگم :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حالا من نمیدونم سختی این قانون حقیقتا کجاست :D

یعنی تهش آدم لازمه بنویسه فلان انیمه، فلان قسمت...
قسمت هم یادت نیمد، قسمت آخر فصل/آرک چیزی حدودی که میدونی رد شده میزنی:-"

سخت نیستا...هست؟ :D

امیر برو عقب به خلیل بگو خودش بیاد این حرفا رو بزنه :D

============

فعلا سه قسمت از لایو اکشن وان پیس رو دیدم. این جا شاید به صورت مخفیانه تنها کسی که امید داشت بهش من بودم و به نظرم تهش جدا از برد معنوی یه برد فیزیکی هم کردم که محمد در جریانه :D

تا این جا اوکی ـه. یه سری تغییرات تو ساختار داستان هست که به نظرم خیلی واضحه اودا توش دخیل بوده
به طور مثال تمرکز خیلی بیشتری رو گارپ و کوبی گذاشتن تو East Blue Saga تا این که یهو از وسط Cover Story Page ها تو آخر Enies Lobby بپرن وسط داستان دوباره که به نظرم تغییرات جالبیه. بسته به خود تغییر مثبت و منفی بودنش فرق داره. مثلا خود شخصیت گارپ هر چند مشخصه همون شخصیتیه که تو مانگا هست ولی این جا خیلی کمتر Comical و بخند و ایناست که در وهله اول خیلی آدم فکر کنه تغییر اون چنان اساسی ای نیست ولی وقتی به چپترهای اخیر وان پیس نگها می کنی واقعا برداشتن این المان از شخصیت گارپ یخورده تو ذوق می زنه

یه کار دیگه که کردن و به نظرم اگه همینو ادامه بدن خیلی راحت میتونن نصف محتوای انیمه رو اسکیپ کنن اینه که فایت های فرعی بین خدمه کلاه خصیری و دشمن ها رو رسما ریختن دور یا با یه سری سکانس های غیر اکشن برای تنوع جابجاش کردن. Which is Actually Fucking Good :D خارج از چند تا فایت فرعی خاص واقعا اکثرشون میتونن حذف شن :D و فقط امیر آکیبا ناراحت شه سرش. یعنی با همین رویه میتونن خیلی راحت کل Skypea Saga رو تو هشت قسمت جمع کنن و معجزه ای رو انجام بدن که Toei گور به گور شده از انجام اش قاصره :D

انتخاب بازیگرها هم تا این جا خیلی بگیر نگیر داره یه سری مثل اوسوپ و خود لوفی و زورو عالین
ولی بعد یه سری مثل نوجیکو و کایا و کوینا و... هم خیلی بدن
هر چی شخصیت ها فرعی تر میشه تمرکز روی Casting خوب از بین رفته. ولی تا این جا به نظرم Casting خود کلاه حصیری ها خیلی خوب بوده

اکشن کار بدک نیست. دیالوگ ها خیلی ضعیفن در مقابل مانگا ولی از طرف دیگه تو طراحی صحنه گرفتن ترکوندن این قدر خوبه

فعلا که برای لایو اکشن از انیمه ای که اساسا نمیتونست لایو اکشن باشه کار اوکی ایه :D
برم 6 قسمت ادامه رو ببینم

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان این انیمه Komi Can't Communicate زیرنویس درستی براش نیومده من اون موقع تا قسمت 3 که کامل بود دیدم ولی دیگه از روی فن ساب زیرنویسو آپدیت نکردن انگار .اگه زیرنویس درستی نمی شناسید دیگه برم با همون انگلیسی ببینم. اگه می شناسید لطفا بگید
انیمه لیست و انیمه ورلد ...کامل هر 2 فصل ـش رو زیرنویس فارسی کردن

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
انیمه لیست و انیمه ورلد ...کامل هر 2 فصل ـش رو زیرنویس فارسی کردن
دیدی وقتی کومی می خواد ارتباط بر قرار کنه و روی کاغذ می نویسه یادمه تا قسمت 3 فصل اول اون نوشته ها رو ترجمه می کردن ولی بعدش نکردن(زیرنویس داغون نتفلیکس) وگفتن تا فن ساب بیاد از روی همین ترجمه می کنیم که فن سابم دیر به دیر می یومد. الان درست شده یعنی؟؟

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دیدی وقتی کومی می خواد ارتباط بر قرار کنه و روی کاغذ می نویسه یادمه تا قسمت 3 فصل اول اون نوشته ها رو ترجمه می کردن ولی بعدش نکردن(زیرنویس داغون نتفلیکس) وگفتن تا فن ساب بیاد از روی همین ترجمه می کنیم که فن سابم دیر به دیر می یومد. الان درست شده یعنی؟؟
اینی که میگی رو یادم هست...ولی فک کنم زیرنویس فارسی ها رو درست میزدن و دشواری نداره چون ادیتور ها بعداً زیرنویس ها رو اصلاح میکردن.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
اینی که میگی رو یادم هست...ولی فک کنم زیرنویس فارسی ها رو درست میزدن و دشواری نداره چون ادیتور ها بعداً زیرنویس ها رو اصلاح میکردن.
اصلاحش کردن ؟ چون من قبلا چک کردم ولی تغییری نکرده بود اگه کردن الان بزنم رو دانلود چون انیمش تا اونجایی که دیدم عالی بود.

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
برای افرادی که میخوان به جای انیمه اصلی فن‌ادیت‌ها رو تماشا کنن، چیزی که معمولا پیشنهاد میکنن اینه که نیمه‌ی اول انیمه، از One Piece Kai تماشا بشه و نیمه‌ی دوم از One Pace.
منبعی میشناسی که one piece kai , one pace و با حجم کمتر داشته باشه؟
خیلی حجم قسمتا بالاست ،۱ یا ۲ گیگ برای هر قسمت واقعا زیاده

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
نه راستش به جز همون سایت رسمی One Pace و تورنت رسمی One Piece Kai منبع دیگه‌ای سراغ ندارم شخصا.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
آووووو... انیمه Kimi ni Todoke فصل سومش تایید شد!
یادش بخیر... یکی از معدود شوجوهایی بود که تا آخر دیدم و خیلی هم به دلم نشست

اون زمان، طرفای سال ۹۰، یه سایت وطنی بود که انیمه‌ها رو بیشتر از اون می‌گرفتم (فاانیمه، انیمه‌فا، انیم‌فا؟ ای بابا، اسمش یادم رفته)
اوساگی دراپ رو اصلا سر پیشنهاد ادمینِ اونجا تماشا کردم و درجا شیفته‌ش شدم. آشنایی با Kimi ni Todoke هم سر تعریف‌های خودش پیش اومد.

می‌گفت: نشستم یه فیلم رومنس هالیوودی دیدم و اصلا حال نکردم باهاش. بعد همینجوری می‌ره سراغ این انیمه؛ البته با این پیش‌فرض که خب قاعدتا به درد منِ پسر نمی‌خوره... که از قضا می‌خوره و حسابی هم خوشش میاد. به قول خودش: بعد دیدنش، موندم که چرا کارهای اینجوری، عاشقانه ساده و بی‌غل‌وغش و دور از لوس‌بازی، اینقدر کم شده. بعد هم که معرفی اثر به ما کاربرا، تا ما رو هم با این انیمه کلاسیکِ بی‌شیله‌پیله و دوست‌داشتنی آشنا کنه

امروز که خبر فصل جدیدش رو خوندم که بعد ۱۰-۱۲ سال قراره بیاد... یاد اوایل انیمه‌بین شدنم افتادم. گذشته‌ها برام زنده شد پسر. یادش بخیر

Kimi ni Todoke.jpg

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

من خیلی در جریان این نسخه های fan-made نیستم...ولی به نظرم اگه میخای نگا کنی همون نسخه ی معمولی رو ببین...چون برای زیرنویس فارسی میخوری به مشکل، الا اینکه انگلیسی نگا کنی.

P.S
درسته که وان پیس انیمه ی خیلی مهمی هستش و اگه یه روز تموم بشه تمام دنیا درباره ی پایان ـش صحبت میکنن و اگه کسی "انیمه بین" باشه و وان پیس رو ندیده باشه حسرت این بحث رو میخوره.
ولی با تمام این وجود، بازم بطور کلی با دیدن وان پیس مخالفم.... :D آدم این وقت رو میذاره 50 تا انیمه ی بدرد بخور قشنگ نگا میکنه که کیف ـش رو ببره
بعد اگه بیکار بود بره وان پیس رو نگاه کنه....

P.SS
خودم با وان پیس انیمه دیدن رو شروع کردم و سابقاً مدت زیادی هم مانگا ـش رو میخوندم...نمیتونم بگم که اگه برگردم به گذشته بازم با وان پیس شروع میکنم یا نه...چون تقریباً هر انیمه ای که دوست داشتم رو تا الان دیدم.

سلا
عزیزی چند صفحه قبل این انیمه رو معرفی کرده بود،
چطوره؟
ارزش دیدن داره؟

View attachment 307311

و اینکه اون قسمت آخر آخر اتک کی میاد؟

نظرم درباره قسمت اولش

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai - E01
هیچ خوشم نیومد...موضوع داستانش اصلاً چنگی به دل نمیزنه...
احتمال درآپ ـش خیلی بالاس...ولی بازم تا قسمت 3 ـش رو نگا میکنم.

و وقتی که تموم ـش کردم

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai
لول انیمه برام پایین بودش...اینگار یه چیز کوچیک شده از یه چیز دیگه بودش.
بعضی از قسمت هاش...دیدنش واقعاً برام خسته کننده بودش...نمیگم که انیمه ی بدی بودش..سلیقه ی من چیزی دیگه ای رو طلب میکنه

بر طبق گزارش ها فصل دوم Arcane در سه ماهه چهارم 2024 منتشر می شه. \m/

از همین الان منتظر دوبله ژاپنی اون هستم...امیداورم که مثل نیمه ی دوم فصل یک اذیت نکنه.

اصلاحش کردن ؟ چون من قبلا چک کردم ولی تغییری نکرده بود اگه کردن الان بزنم رو دانلود چون انیمش تا اونجایی که دیدم عالی بود.
احتمالاً باید همینطور باشه...بخصوص فصل دوم دیگه این مشکل رو فک نکنم داشت

آووووو... انیمه Kimi ni Todoke فصل سومش تایید شد!
یادش بخیر... یکی از معدود شوجوهایی بود که تا آخر دیدم و خیلی هم به دلم نشست

اون زمان، طرفای سال ۹۰، یه سایت وطنی بود که انیمه‌ها رو بیشتر از اون می‌گرفتم (فاانیمه، انیمه‌فا، انیم‌فا؟ ای بابا، اسمش یادم رفته)
اوساگی دراپ رو اصلا سر پیشنهاد ادمینِ اونجا تماشا کردم و درجا شیفته‌ش شدم. آشنایی با Kimi ni Todoke هم سر تعریف‌های خودش پیش اومد.

می‌گفت: نشستم یه فیلم رومنس هالیوودی دیدم و اصلا حال نکردم باهاش. بعد همینجوری می‌ره سراغ این انیمه؛ البته با این پیش‌فرض که خب قاعدتا به درد منِ پسر نمی‌خوره... که از قضا می‌خوره و حسابی هم خوشش میاد. به قول خودش: بعد دیدنش، موندم که چرا کارهای اینجوری، عاشقانه ساده و بی‌غل‌وغش و دور از لوس‌بازی، اینقدر کم شده. بعد هم که معرفی اثر به ما کاربرا، تا ما رو هم با این انیمه کلاسیکِ بی‌شیله‌پیله و دوست‌داشتنی آشنا کنه

امروز که خبر فصل جدیدش رو خوندم که بعد ۱۰-۱۲ سال قراره بیاد... یاد اوایل انیمه‌بین شدنم افتادم. گذشته‌ها برام زنده شد پسر. یادش بخیر

View attachment 307553

وقتی خبرش رو توی کانال ها خوندم....خیلی خوشحال نشدم و خاطرات خوبی از 12 سال پیش برام تداعی نشد :D

همین الان از شر انیمه ی Kimi ni Todoke خلاص شدم (قبل از محرم شروع ـش کرده بودم، گیر کردم تو دیدنش)، بین تمام انیمه هایی که دیدم، بیخودترین ـشون بود...واقعاً این 37 قسمت، ته هر چی انیمه ی خواب آور بودش، همش روی اعصابم بودش تا تمومش کردم.
نه طراحی خوبی داشت، نه گرافیک قابل توجهی، بعضی از اوقات از حد تحمل خارج میشد که حتی خانوادم هم گیر دادند که این مسخره چیه داری نگا میکنی (: داستان فوق معمولی با یک روند ضعیف و شخصیت آبکی...موسیقی کار هم دو سه تا قطعه ی قشنگ بیشتر نداشت، بقیش چیز خاصی نبود و هیچ اهرم فشاری نبودش (راضی کننده نبود) فقط دوبله ی کار راضیم میکرد که بازم ادامش بدم...اون هم فقط بخاطر یکی دو نفر که Fan ـشون بودم D:
فقط و فقط میخواستم ببینم برای چی این همه ریت انیمه بالاست، آخرش نگرفتم چرا، بودش |:

P.S
البته شاید هم انیمه ی خوبی بودش...چون تازه یک سال بود که انیمه دیدن رو شروع کرده بودم....اون موقعه شرایط مناسب دیدن اینطور انیمه ها رو نداشتم....و شاید اگه الان نگاش میکردم داشتم به به چه چه میکردم، ولی بازم از من بعیده :D

امیر برو عقب به خلیل بگو خودش بیاد این حرفا رو بزنه :D

============

فعلا سه قسمت از لایو اکشن وان پیس رو دیدم. این جا شاید به صورت مخفیانه تنها کسی که امید داشت بهش من بودم و به نظرم تهش جدا از برد معنوی یه برد فیزیکی هم کردم که محمد در جریانه :D

تا این جا اوکی ـه. یه سری تغییرات تو ساختار داستان هست که به نظرم خیلی واضحه اودا توش دخیل بوده
به طور مثال تمرکز خیلی بیشتری رو گارپ و کوبی گذاشتن تو East Blue Saga تا این که یهو از وسط Cover Story Page ها تو آخر Enies Lobby بپرن وسط داستان دوباره که به نظرم تغییرات جالبیه. بسته به خود تغییر مثبت و منفی بودنش فرق داره. مثلا خود شخصیت گارپ هر چند مشخصه همون شخصیتیه که تو مانگا هست ولی این جا خیلی کمتر Comical و بخند و ایناست که در وهله اول خیلی آدم فکر کنه تغییر اون چنان اساسی ای نیست ولی وقتی به چپترهای اخیر وان پیس نگها می کنی واقعا برداشتن این المان از شخصیت گارپ یخورده تو ذوق می زنه

یه کار دیگه که کردن و به نظرم اگه همینو ادامه بدن خیلی راحت میتونن نصف محتوای انیمه رو اسکیپ کنن اینه که فایت های فرعی بین خدمه کلاه خصیری و دشمن ها رو رسما ریختن دور یا با یه سری سکانس های غیر اکشن برای تنوع جابجاش کردن. Which is Actually Fucking Good :D خارج از چند تا فایت فرعی خاص واقعا اکثرشون میتونن حذف شن :D و فقط امیر آکیبا ناراحت شه سرش. یعنی با همین رویه میتونن خیلی راحت کل Skypea Saga رو تو هشت قسمت جمع کنن و معجزه ای رو انجام بدن که Toei گور به گور شده از انجام اش قاصره :D

انتخاب بازیگرها هم تا این جا خیلی بگیر نگیر داره یه سری مثل اوسوپ و خود لوفی و زورو عالین
ولی بعد یه سری مثل نوجیکو و کایا و کوینا و... هم خیلی بدن
هر چی شخصیت ها فرعی تر میشه تمرکز روی Casting خوب از بین رفته. ولی تا این جا به نظرم Casting خود کلاه حصیری ها خیلی خوب بوده

اکشن کار بدک نیست. دیالوگ ها خیلی ضعیفن در مقابل مانگا ولی از طرف دیگه تو طراحی صحنه گرفتن ترکوندن این قدر خوبه

فعلا که برای لایو اکشن از انیمه ای که اساسا نمیتونست لایو اکشن باشه کار اوکی ایه :D
برم 6 قسمت ادامه رو ببینم

دوبله ژاپنی نداره :D

P.S
بی شوخی، جدی میگم :D

ویرایش:
یه تیزر ازش دیدم....یا خدا این دیگه چه سمی ـه =))

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
داشتم تو انیمه لیست گشت می زدم اینو دیدم یادش بخیر
O Maidens in Your Savage Season
یک انیمه مدسه ای راجب عشقه بر تاکید مفهوم شهوانیش اکثر شخصیت ها دختر هستن و در باشگاه ادبیات عضو هستن. تو این انیمه آثار ادبی مثل شازده کوچولو و دیگر نویسنده ها به خصوص نویسنده های ژاپنی هست. کلا خیلی لذت بردم وقتی دیدمش
. شهرت این باشگاه که در سراسر مدرسه به خاطر خواندن صحنه های جنسی با صدای بلند در رمان های ادبی شناخته شده است، همه معلمان را از پذیرش وظیفه مشاور خود باز داشته است. در طول بحث در مورد آنچه که آنها در لیست سطل خود قرار می دهند، یکی از دختران یک چیز می گوید: رابطه جنسی. این تک کلمه در سراسر پنج دختر موج می زند، زیرا فکر جنسی زندگی روزمره آنها را فرا می گیرد. و پس از قدم زدن در ایزومی در یک لحظه بسیار خصوصی، کازوسا وارد یک مارپیچ از احساسات می شود که او را مجبور می کند با احساسات واقعی خود نسبت به او روبرو شود. اکنون، در حالی که قلب‌هایشان می‌تپد و باشگاه ادبیات با انحلال فوری روبرو می‌شود، این پنج دختر باید سخت تلاش کنند تا هم سلامت عقل و هم باشگاهشان را زنده نگه دارند.
1693858793200.png

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
وقتی خبرش رو توی کانال ها خوندم....خیلی خوشحال نشدم و خاطرات خوبی از 12 سال پیش برام تداعی نشد :D

P.S
البته شاید هم انیمه ی خوبی بودش...چون تازه یک سال بود که انیمه دیدن رو شروع کرده بودم....اون موقعه شرایط مناسب دیدن اینطور انیمه ها رو نداشتم....و شاید اگه الان نگاش میکردم داشتم به به چه چه میکردم، ولی بازم از من بعیده :D
:D
آقا قشنگ می‌فهمم چی می‌گی. ریتمش واقعا آرومه و این خواب‌آور بودنه رو مخ خیلی‌هاست، ولی خب خوشبختانه برای من اذیت‌کننده نبود و اون زمان هم اتفاقا زیاد حسش نمی‌کردم (الان رو ندومبه).
البته فصل دو کلا به خوبی فصل اول نبود و علاوه‌بر اینکه الکی کش‌دار می‌شد، تکلیف شخصیت‌ها و انگیزه‌هاشون هم یه‌جاهایی لنگ می‌زد

یه لایواکشن هم چند وقت پیش نتفلیکس ازش ساخت که بااینکه می‌گن خوب دراومده، منو نگرفت

P.S
موافقم کاکو. همون بعیده :D

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
من خیلی در جریان این نسخه های fan-made نیستم...ولی به نظرم اگه میخای نگا کنی همون نسخه ی معمولی رو ببین...چون برای زیرنویس فارسی میخوری به مشکل، الا اینکه انگلیسی نگا کنی.

[/MEDIA]
ممنون از شما ولی من دیگه پیرمردی شدم واسه خودم، وان پیسو سیزده سال پیش شروع کردم به دیدن برای آرشیو میخواستم چون یکم پیسینگ‌ سریعتری داره بهتره
معمولا حوصلم نمیشه انیمه‌ها رو باهمون زیرنویس انگلیسی میبینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر