آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
اگه تونسته باشه که خیلی خوبه.:Dخودشم منتشر نکرد تا چند وقت دیگه ینفر دیگه پیداش میکنه.
نمی دونم یادتون میاد یا نه ولی اوایل عرضه ps4 یکی با نام حبیب که برای ps3 هم فریمور هاش معروف بود یه عکس از کنسول هک شدش منتشر کرد ولی بعد از چند وقت معلوم شد با سونی به توافق رسیده و هک هیچ وقت منتشر نشد.
هرچند من نسل قبلی کنسولم بن شد و فکر نمی کنم بازم بهش فکر کنم حتی اگر انجام بشه :D

• Like
Reactions: 2820

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
سلام یه سوال اگه هک بشه انشاالله به زودی سی دی بازی براش میاد یا فقط یعنی فیزیکی یا بازی رو دیجیتالی میشه ریخت فقط؟؟؟؟

2820

کاربر سایت
Sep 13, 2014
25
دوست گرامی PS4 خیلی وقته که توسط گروه های مختلف هک شده منتها باید با چراغ سبز سونی انجام بشه که از نظر تجاری برای سونی و هکر سودمند باشه
پست های زیر گویا این موضوع هست:

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

خبر های از هک ps4

playstation4-250-update.jpg

بزودی ...
اگه منظورتونو درس فهمیده باشم سونی بعد هک قطعا یسری اقداماتی انجام میده نسل قبل هم واسه کسی که آموزش دسترسی به کدای هسته ای رو منتشر کرد دردسرساز شد و رفت دادگاه:D اگه تعداد کسایی که تونسته باشن هک کنن زیاد بشه سونی نمیتونه باهاشون مقابله کنه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
یادمه نسل قبل سال 2010 بود شخصی به نام Geo Hot کنسول PS3 رو هک کرد و سونی علیهش شکایت نامه تنظیم کرد و دادگاه جریمه سنگینی براش در نظر گرفت و اون هم تو فیسبوکش تقاضای کمک کرد از مردم جهان و در ظرف چند روز کل جریمه دادگاه پرداخت شد و الانم فکر کنم تو فیسبوک داره کار میکنه...بزنید هک کنید بقیشو مردم درست می کنن :D

• Like
Reactions: 2820

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966

با سلام و خسته نباشید
اقا دستت درد نکنه که پیگیری
ولی چرا ما رو خون به جگیر میکنن

خدا رو خوش میاد

• Like
Reactions: 65ahmad

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
خسته شدم بابا سه ماه کنسول گرفتم خوشحال بودم ارزون شده فقط یه بازی داشتم دارم اونم فیفا16بوده کارم این شده کنسول نگاه گردنم و گرد گیری پس کی هک میشه

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خسته شدم بابا سه ماه کنسول گرفتم خوشحال بودم ارزون شده فقط یه بازی داشتم دارم اونم فیفا16بوده کارم این شده کنسول نگاه گردنم و گرد گیری پس کی هک میشه

دوست عزیز به جای اینکه منتظر کرک شدن بازی ها باشی میتونی همین الان بری سراغ بازی های کارکرده و از کنسولت لذت ببری!

یه بازی که نسبتا قدیمی شده رو میتونی زیر 100 تومن بخری و با همون قیمت یا نهایت 10 تومن ضرر بفروشی و مطمئن باش راه حل بهتری از انتظار کشیدن برای کرک شدن

مثلا Doom الان میتونی حدود 80-90 بخری و با همین قیمت هم میتونی بفروشی و یعنی در واقع میتونی بدونه اینکه پولی از دست بدی یه بازی رو ببری آخرش

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
داداش میتونی از اکانت های هکی هم استفاده کنی

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

اکانت هکی بخر 100 تومن ده بیست تا بازی توشه بزن بر بدن فرض کن هک شده ! تا شش ماه میتونی هم آنلاین هم آفلاین بزنی . چند روز قبل شش ماه هم اگر ارتباط نت رو قطع کنی تا وقتی وصل نشدی میشه بازی کرد .
دیگه با تمهیدات و بیس آنلاینی که دارن هک شدن کنسولها بعیده .

• Like
Reactions: arya2121

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
سلام داداشای گلم ممنون از راهنمایی تون راستش از یه طرف علاقه زیاد دارم به بازی از یه طرف نمیخام برای یه بازی کلی پول بدم حالا چه 100تومان باشه یا 200 تومان ولی تا هک نشه چاره ای نیست بنظرتون بازی فیزیکی بگیر م بعد مدتی تعویض کنم بهتر یا بازیهای دیجیتالی بگیرم که با قیمت مثلا 30تومانه رو هارد می ریزن ؟

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

PS4 Games for FW 1.76
Von e✘treme

games.jpg

In this article you can find a overview of 79 PS4 Games which run on Firmware 1.76. Also you can download the Games via the Database but you need a modified License to run the PKGs.
Info by flat_z:
you don’t need keys for signing if you mean playing pirated games/custom apps
but only kexploit, just saying…

PKG Games Database

لینک بازی های که میشه با فریمور 1.76 بازی کرد
PS4 Game PKG

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوباره

خوب بعد مدتها فریمور 1.76 هک شد
و بازی هاش برای دانلود قرار دادن
امید به هک فریمور بالا

PS4 Games for FW 1.76
Von e✘treme

games.jpg

In this article you can find a overview of 79 PS4 Games which run on Firmware 1.76. Also you can download the Games via the Database but you need a modified License to run the PKGs.
Info by flat_z:
you don’t need keys for signing if you mean playing pirated games/custom apps
but only kexploit, just saying…

PKG Games Database

لینک بازی های که میشه با فریمور 1.76 بازی کرد
PS4 Game PKG

با سلام و خسته نیاشی مخصوصا به شما که واقعا فعالی

یه سئوال : اگه تا 1.76 هک شده من تولیست بازی ها FIFA16 و غیره دیدم که این ها باید دستگاه 3.50 به بالا باشه
این چجور هکی یا سرکاری
اگه میشه یکم بیشتر تحقیق کن و به ما خبرشو بده با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر