کوجیما: PS4 و Xbox One اختلاف قدرت کمی دارند

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
22461776953408718368.jpg

Hideo Kojima در صحبت با 4Gamer بیان کرد:"

تفاوت قدرت بین PS4 و Xbox One کم است و جای نگرانی وجود ندارد. پس نسخه‌های Xbox One‌ و PS4 بازی‌ها تفاوت چشمگیری با هم نخواهند داشت."

Kojima درمورد قیمت کنسول PS4 و دوربین آن گفت:"
خوب قیمت یکی از دلایل مهم برای تصمیم‌گیری خرید یک کنسول برای مصرف کننده است.
او با خنده گفت:"
خوب وقتی کنسولی مثل PS4 ارزان است شما آن را خواهید خرید. من هنوزم در مورد تصمیم سونی برای قرار ندادن دروبین‌های PSEye در همه بسته‌های PS4 متعجب هستم."

Kojima درمورد تصمیم مایکروسافت برای قرار دادن Kinect در بسته‌های Xbox One‌ گفت:"
خوب این دوره استفاده از دروبین در smartphone، گوشی‌های همراه و تبلت‌های بیشتر شده است. من فکر می‌کنم این کار دیگر تبدیل به یک نیاز شده است."

منبع

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
واقعا استاد کوجیما درست میگه..ایشون به حق استاد هستن..

در کل این درست نیست چندتا از امکانات کنسول رو از تو جعبه در بیاری تا قیمتش بیاد پایین این یک ضعفه که اون شرکت چون نمی تونه کنسولش رو از روی کیفیت بفروشه دست به خالی کردن جعبه برای قیمت کمتر میزنه..

شما SUPER SMART FAN چند تا بازی هاردکور با Kinect انجام دادی ؟ نه جان من چی بازی کردی؟ خب جز اینه که میخواد Kinect بندازه به ملت مایکروسافت

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
ببین این عدم اجرای بازیهای دسته دو رو xbox one ماکرو رو کرده محبوب بازیسازان شرق و غرب ....یکی نیسن بگه تو که عاشق کینکتی چرا یه بازی اختصاصی براش نمیسازی؟
ولی خوشم اومد ماکرو اومد زد زیر این بساط drm و ... تمام شرکتهایی که عاشق این قضیه بودن قهوه ای شدند

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خدا نكنه - :-o من كي گفتم كسي دروغ ميگه حسين جان - من ميخوام جايي كه در اين مورد صحبت كرده رو ببينم نظرش چيه و چي گفته چون دسترسي به منبع ندارم

بابا اينجا چرا همش جنگ هست هرچي ميگي همه فك ميكنن منظوري داري :-s
درود
رامین من که منظورم تو نیستی عزیز دل برادر :-*
اتفاقا باید خوشحال هم باشیم کوجیما به فکر pcهست البته این کارش در راستای اهداف بلند استاد برای جهانی کردن بازی هاش هست

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
پس همین موضوع ثابت میکنه اختلاف وجود داره ... حالا اینکه بغل ها و دلار هایی دون ماتریک چقدر رو میزان این اختلاف تاثیر داشته خدا میدونه ... خب اینم در جواب اونهایی که برای ترانزیستور و esram چرتکه میانداختن ...

آخرین ویرایش:

SinaK

کاربر سایت
Oct 8, 2011
13
نام
سینا
تا اونجا که اطلاع داریم باس حافظه ps4 دی 5 و xbox 1 دی 3 هستش. پهنای انتقال اطلاعات هم مال ps4 بیشتر هستش. این مسئله در 2 سال آینده مشخص میکنه ps4 چقدر سریعتر هستش.
تا اینجا که سیاستهای ps4 برنده بوده و نشونش تغییر سیاستهای مایکرو بوده.

Lord Nazgul

کاربر سایت
Jun 20, 2013
79
نام
VahiD
PS4 پهنای باندی معادل 176 گیگابایت بر ثانیه ارتباط سریع‌تری میان پردازنده و واحد گرافیکی ایجاد می‌کنه که ایکس‌باکس برای جبران این نقص از کشی مبتنی بر SRAM با حافظه‌ی 32 گیگابایتی استفاده می‌کنه.
اما مشخصه بازیهای انحصاری PS4 بمراتب با گرافیک تر و بهتر از بازی های انحصاری XONE طراحی خواهند شد.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
الان اول نسله بازی ها چندان قوی نیستن اختلاف قدرت اخرای نسل معلوم میشه
خدا رو شکر که سونی توی همه پک هاش نمیزاره و توی بازی ها استفاده ازش اجباری نیست حالم از این قرتی بازی ها بهم میخوره دستور صوتی و ماتحت دنسو و قر و فر جلو tvو....
همچنین شدیدا تایید میشه .........

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
هی می خواستم پست ندم:)) الانم از شدت خنده نمی تونم درست تایپ کنم:D
فقط یادمه یکی بود می گفت MGS3 نسخه کالکشن یه آشغاله که چنتا غورباقه اینا بهش اضافه کردن مردم به به و چه چه می کنن، حالا اومده اینجا به کوجیما می گه استاد:))

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,191
نام
حامد
هی می خواستم پست ندم:)) الانم از شدت خنده نمی تونم درست تایپ کنم:D
فقط یادمه یکی بود می گفت MGS3 نسخه کالکشن یه آشغاله که چنتا غورباقه اینا بهش اضافه کردن مردم به به و چه چه می کنن، حالا اومده اینجا به کوجیما می گه استاد:))

جان من اون نفر رو به من نشون بده ، اگه اینجا نمی تونی بگی برام پ خ کن تا بشناسمش :D
عکس 3 در 4 هم داری ازش بده شما اعلامیه تحویل بگیر :|

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
البته این قضیه برای انحصاری های مایکرو هم صدق میکنه. مگه چقدر اختلاف config بین دو کنسول هست که خیلی اختلاف داشته باشن.

بهرحال الان همه چی نامعلومه وقتی دو کنسول روانه بازار شد و قدرت هر دو کنسول روی نمودار ها رفت اون موقع می شه فهمید ک پلی 4 چقدر قوی تر هست .ک اگه اختلاف خیلی زیاد باشه تو انحصاری هاش خودشو نشون میده ولی بازی های مولتی ک روی هر دو کنسول می یاد همینطور ک تو همین نسل هم دیدم گرافیک هاشون مثل هم بود مثلا redemption یا dirt و.. اختلاف بسیار کم بوده اگه هم بوده منظور اون دوستمون این بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر