کوجیما: PS4 و Xbox One اختلاف قدرت کمی دارند

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
22461776953408718368.jpg

Hideo Kojima در صحبت با 4Gamer بیان کرد:"

تفاوت قدرت بین PS4 و Xbox One کم است و جای نگرانی وجود ندارد. پس نسخه‌های Xbox One‌ و PS4 بازی‌ها تفاوت چشمگیری با هم نخواهند داشت."

Kojima درمورد قیمت کنسول PS4 و دوربین آن گفت:"
خوب قیمت یکی از دلایل مهم برای تصمیم‌گیری خرید یک کنسول برای مصرف کننده است.
او با خنده گفت:"
خوب وقتی کنسولی مثل PS4 ارزان است شما آن را خواهید خرید. من هنوزم در مورد تصمیم سونی برای قرار ندادن دروبین‌های PSEye در همه بسته‌های PS4 متعجب هستم."

Kojima درمورد تصمیم مایکروسافت برای قرار دادن Kinect در بسته‌های Xbox One‌ گفت:"
خوب این دوره استفاده از دروبین در smartphone، گوشی‌های همراه و تبلت‌های بیشتر شده است. من فکر می‌کنم این کار دیگر تبدیل به یک نیاز شده است."

منبع

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
به یک نکته ای اشاره شد تو خبر
فکدر کنم پک 399 دلاری بدون دوربینه پس قیمت با اون احتمالا بالاتر میره

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
واقعا استاد کوجیما درست میگه..ایشون به حق استاد هستن..

در کل این درست نیست چندتا از امکانات کنسول رو از تو جعبه در بیاری تا قیمتش بیاد پایین این یک ضعفه که اون شرکت چون نمی تونه کنسولش رو از روی کیفیت بفروشه دست به خالی کردن جعبه برای قیمت کمتر میزنه..

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110

در کل این درست نیست چندتا از امکانات کنسول رو از تو جعبه در بیاری تا قیمتش بیاد پایین این یک ضعفه که اون شرکت چون نمی تونه کنسولش رو از روی کیفیت بفروشه دست به خالی کردن جعبه برای قیمت کمتر میزنه..

YES YOU WIN:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اگه استاد بخاد تو بازیاش از PS Eye استفاده کنه که باید خرید وگرنه از نظر من نیاز نیست اصلا .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi

این یک هنر ـه که به مصرف کننده حق انتخاب و همینطور قیمت مناسب !

PS4 + دوربین هم میشه حدودا 449 دلار که بازم از XBOX 1 ارزونتره .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

داداش تحلیل میکنی‌ در حد ها...! برو دارمت

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
کوجیما محبوب میشود .

تا چند دقیقه دیگه که پست هات رو اینجا گذاشتم میفهمیم ایا کوجیما استاد هست یا باید به شغل شریف سبزی فروشی رو بیاره . بر عکس بوکمارک های خوبی هم از کوجیما دارم که نظرات جالبی در موردش دادی .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به نظرم راست میگه سونی هم دوربین رو میزاشت داخل پک 50 دلار میکشید رو قیمت بد نبود
احتمالا مثل بلک لیست کوجیما میخواد از دستور صوتی استفاده کنه تو 5

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
الان اول نسله بازی ها چندان قوی نیستن اختلاف قدرت اخرای نسل معلوم میشه
خدا رو شکر که سونی توی همه پک هاش نمیزاره و توی بازی ها استفاده ازش اجباری نیست حالم از این قرتی بازی ها بهم میخوره دستور صوتی و ماتحت دنسو و قر و فر جلو tvو....

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
درست ميگه ديگه.فقط تو بازي هاي انحصاري Sony ميتونه خيلي بهتر عمل كنه از لحاظ گرافيكي

البته این قضیه برای انحصاری های مایکرو هم صدق میکنه. مگه چقدر اختلاف config بین دو کنسول هست که خیلی اختلاف داشته باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر