پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !

کدامیک از این شرکت ها در نسل هشتم کنسول ها فروش پایین ت

• سونی

رای‌ها: 3 3.8%
  • نینتندو

رای‌ها: 49 61.3%
  • ماکروسافت

رای‌ها: 28 35.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
تا کجا میخوان ماریو بسازن!!!
بابا یه انحصاری درست و حسابی بسازن فروششون خوب میشه.
البته یه انحصاری هاردکور مثل انحصاریهای سونی و نسل جدید مایکرو (کوانتوم بریک)
منم 5 صفحست فقط دارم همینو میگن ولی مگه قبول میکنن؟!!!!!!!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
تا کجا میخوان ماریو بسازن!!!
بابا یه انحصاری درست و حسابی بسازن فروششون خوب میشه.
البته یه انحصاری هاردکور مثل انحصاریهای سونی و نسل جدید مایکرو (کوانتوم بریک)
تعريفت از هارد كور اول شخصه؟
چون به donkey kong م هاردكور ميگن.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در حال حاظر چیزی که مشخصه اینه که کسی کنسول نینتندو رو به عنوان یک کنسول نسل بعد حساب نکرده ،براشم بازی نمیسازن.
تازه با اومدن کنسول های جدید وضعش از اینم خراب تر میشه
اره یوبی سافت که حساب نکرده اکتیویژن هم حساب نکرده هیچ کسی حساب نکرده
اره کسی براش بازی نمی سازه بتمن و اسپلینتر سل و ac و... کشک تشریف دارن

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
هيچ كس؟
منبع!
يه سر به فروم gbatemp بزن
ببين چند نفر اكانت miiverse گذاشتن تو امضاشون يا تو نظر سنجي قبلي كه گذاشته بودن٧٠ درصد گفته بودن براي نسل بعد ويو رو انتخواب ميكنن!
٢٠ درصد ps4 و ٧ درصد رو نسل فعلي ميمونن و ٣ درصد هم [/QUOT]
.مگه شما نمیگید 70 درصد خریدار داره !!خوب بگو برن بخرن تا این نینتدو نیاد التماس نکنه:))

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
هيچ كس؟
منبع!
يه سر به فروم gbatemp بزن
ببين چند نفر اكانت miiverse گذاشتن تو امضاشون يا تو نظر سنجي قبلي كه گذاشته بودن٧٠ درصد گفته بودن براي نسل بعد ويو رو انتخواب ميكنن!
٢٠ درصد ps4 و ٧ درصد رو نسل فعلي ميمونن و ٣ درصد هم xbox!
.مگه شما نمیگید 70 درصد خریدار داره !!خوب بگو برن بخرن تا این نینتدو نیاد التماس نکنه:))[/QUOTE]
چرا از من ميپرسي؟برو تو اون فروم بپرس ببين چند نفر مسخرت ميكنن...

- - -ویرایش - - -

دوستان نينتندو فن از اين تاپيك ناراحت نشيد چون تو ايران كلا ٤ درصد هم كنسول هاي نينتي رو نداشتن!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
داداش من مقالتون رو یک بار دیگه خوندم . به چند تا مسئله برخورد کردم
1) دلیلی که فکر می کنید 3DS میبازه چیه دقیقا ؟ و دلیلی که میگید ویتا میبره چیه ؟ ویتا تقریبا تمامی third party ها رو از دست داده و حتی پکتر هم گفته بود که ps vita در هنگام عرضه اش ، یک کنسول مرده هستش که دیدیم بعد از دو سال این حرف به حقیقت پیوست
3DS الان بهترین حمایت رو داره و بهترین فروش و من فکر نکنم هیچ آدم عاقلی بیاد یک کنسول پر فروش رو ول کنه و برای یک کنسولی که حتی خود شرکت سازنده هم به سختی اونو حمایت میکنه ، بازی بسازه

2) چرا میگید ویتا با اومدن بازی های AAA دوباره به اوج بر میگرده اما برای wiiu این حق رو قائل نیستید ؟ یعنی نینتندو کلا کنسولش رو ول کرده و دیگه بازی براش نمیده و گذاشته همین جوری بمونه ! مثل اینکه نینتندو دایرکت E3 رو ندیدی ؟
هر کدوم از بازی هایی که رونمایی شد خودش یک System Seller عالی هستش بازی های انحصاری نینتندو از کیفیت بالایی برخوردارند خوبه خودت 3DS داری برو لویجی منشن بخر و بازی کن ببین لامصب چی هستش نمونه اش رو روی هیچ کنسولی نمیتونی پیدا کنی

3) 3D کنسول 3DS رو یک ضعف میدونی ! ببینم تا حالا 3DS XL داشتی و باهاش بازی کردی ؟ اره 3DS توی کنسول های اولی اصلا خوب نیست خود من مدل اولی رو فروختم و یک دونه XL گرفتم . به جرات میشه گفت خیلی تفاوتشون هست
چه از لحاظ کیفیت تصویر چه از لحاظ 3D

4) wiiu الان 8 ماه بیشتر نیست که اومده، چجوری میگی یک سال ؟ موضوع جایی جالبتر میشه که برای کنسولی که 2 سال در اغما هستش امکان پیروزی قائلی اما برای کنسولی که 8 ماهه اومده پیروزی قائل نیستی !

5) چرا قدرت سخت افزار رو معیار پسروزی کنسول میدونی ؟ در نسل های پیش نشون داده شد که هر کنسولی که بازی های متنوع تری داره پیروز خواهد شد نه کنسولی که قوی تره

مثال

DS و PSP
کنسول قوی تر : PSP
برنده : DS

Game cube و PS2 و Dramcast و XBOX
کنسول قوی تر : Gamecube
برنده : PS2

PS1 و sega saturn و N64
کنسول قوی تر : sega saturn
برنده : PS1

دیگه تمامی دلایلی که به نظرم میتونستم بیارم که منطقی باشه اینهاست
برنده ی نسل بعد هم اصلا نمیشه گفت که ps4 هست ، با اینکه دوست دارم ps4 دوران طلایی ps2 رو تکرار کنه چون خودم سونی رو دوست دارم اما رقیبی چون مایکروسافت داره و مایکروسافت هم سرمایه گذاری های خوبی در این زمینه کرده کمی براش سخت خواهد بود

ببین نینتندو یک دنیای متفاوت هست و اون دنیای متفاوت اصلا و به هیچ وجه به دنیای سونی و مایکرو مطابقت نداره
wiiu تنها با دو عامل فروشش خوب میشه کاهش قیمت و عرضه ی بازی های انحصاری هاش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

یک حرفی می زنید ها فن بازی در کار نیست شما چشم هات رو باز نمی کنی فکر می کنی ملت برای بازی کردن تبلت و موبایل می خرن و یا این که ویتا وضعش درست می شه
خوشگله فن بازی در کار نیست پس تو چرا از ویتا سوسک شده دفاع میکنیو حرف میزنی بدبخت دروغگو ویتا که الانشم تر زده تو فروش همین 3ds سوسکش کرده پس خفه شو دروغ نگو کسی که چشمشو بسته تویی .. کی گفته ویی یو در حد حد نسل بعد نیست؟ یوبی سافت که گفته ویی یو ساپورت میکنیم ea گفت ساپورت نمیکنیم دو روز بعد حرفشو عوض کرد گفت پشتیبانی میکنی . نظرات بچگونه تعصبیتو کنار بزار بقیه رو مثل خودت خر فرض نکن

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
مهدي حاظرم شرط ببندم تا حالا به كنسول هاي نينتندو دست هم نزده!
3d اون دستگاه هم خوبه ولي دو ساعت اول كمي سر درد مياره كه وقتي چشم يك بار عادت كنه ديگه خيلي عالي ميشه!

- - -ویرایش - - -

در حال حاظر چیزی که مشخصه اینه که کسی کنسول نینتندو رو به عنوان یک کنسول نسل بعد حساب نکرده ،براشم بازی نمیسازن.تازه با اومدن کنسول های جدید وضعش از اینم خراب تر میشه
خوشگله اگه فن بازی در کار نیست پس تو چرا از ویتا سوسک شده دفاع میکنیو حرف میزنی بدبخت دروغگو ویتا که الانشم تر زده تو فروش همین 3ds سوسکش کرده پس خفه شو دروغ نگو کسی که چشمشو بسته تویی .. کی گفته ویی یو در حد حد نسل بعد نیست؟ یوبی سافت که گفته ویی یو ساپورت میکنیم ea گفت ساپورت نمیکنیم دو روز بعد حرفشو عوض کرد گفت پشتیبانی میکنی . نظرات بچگونه تعصبیتو کنار بزار بقیه رو مثل خودت خر فرض نکن[/QUOTE]
ميتوني يكمي خودتو كنترل كني؟
زشته به خدا!
يكمي با ملاحضه تر من از شما خواهش ميكنم.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
مهدي حاظرم شرط ببندم تا حالا به كنسول هاي نينتندو دست هم نزده!
3d اون دستگاه هم خوبه ولي دو ساعت اول كمي سر درد مياره كه وقتي چشم يك بار عادت كنه ديگه خيلي عالي ميشه!

- - -ویرایش - - -

خوشگله اگه فن بازی در کار نیست پس تو چرا از ویتا سوسک شده دفاع میکنیو حرف میزنی بدبخت دروغگو ویتا که الانشم تر زده تو فروش همین 3ds سوسکش کرده پس خفه شو دروغ نگو کسی که چشمشو بسته تویی .. کی گفته ویی یو در حد حد نسل بعد نیست؟ یوبی سافت که گفته ویی یو ساپورت میکنیم ea گفت ساپورت نمیکنیم دو روز بعد حرفشو عوض کرد گفت پشتیبانی میکنی . نظرات بچگونه تعصبیتو کنار بزار بقیه رو مثل خودت خر فرض نکن

شما الفاظ بسیار رکیکی به کار بردی . کاربر خوبی بودی به امید دیدار !:-t

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

مهدي حاظرم شرط ببندم تا حالا به كنسول هاي نينتندو دست ه يك بار عادت كنه ديگه خيلي عالي ميشه!- - -ویرایش - - -خوشگله اگه فن بازی در کار نیست پس تو چرا از ویتا سوسک شده دفاع میکنیو حرف میزنی بدبخت دروغگو ویتا که الانشم تر زده تو فروش همین 3ds سوسکش کرده یوبی سافت که گفته ویی یو ساپورت میکنیم ea گفت ساپورت نمیکنیم دو روز بعد حرفشو عوض کرد گفت پشتیبانی میکنی . نظرات بچگونه تعصبیتو کنار بزار بقیه رو مثل خودت خر فرض نکن
ميتوني يكمي خودتو كنترل كني؟زشته به خدا!يكمي با ملاحضه تر من از شما خواهش ميكنم.[/QUOTE]چرا کنترل کنم چند روزه مردم مسخره خودش کرده . طرف هنوز نمیدونه نینتندو چی هست میگه نینتندو فقط زلدا داره هنوز نمیدونه 80 درصد بازیا نینتندو انحصاریه . فقط حرف مفت میزنه خودت بگو کدوم حرفش منطقی بود؟؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ميتوني يكمي خودتو كنترل كني؟زشته به خدا!يكمي با ملاحضه تر من از شما خواهش ميكنم.
چرا کنترل کنم چند روزه مردم مسخره خودش کرده . طرف هنوز نمیدونه نینتندو چی هست میگه نینتندو فقط زلدا داره هنوز نمیدونه 80 درصد بازیا نینتندو انحصاریه . فقط حرف مفت میزنه خودت بگو کدوم حرفش منطقی بود؟؟[/QUOTE]
باشه ولي دليلي نداره اينقدر ركيك صحبت كني!كسي كه بخواد بفهمه ميفهمه!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ميتوني يكمي خودتو كنترل كني؟زشته به خدا!يكمي با ملاحضه تر من از شما خواهش ميكنم.
چرا کنترل کنم چند روزه مردم مسخره خودش کرده . طرف هنوز نمیدونه نینتندو چی هست میگه نینتندو فقط زلدا داره هنوز نمیدونه 80 درصد بازیا نینتندو انحصاریه . فقط حرف مفت میزنه خودت بگو کدوم حرفش منطقی بود؟؟[/QUOTE]

احسان جان کمی آروم باش خود منم زیاد برام خوشایند نیست اینقدر جدل الکی کردن ، اما توضیحاتی که باید میدادم رو دادم
حالا طرف میخواد متوجه بشه یا نشه اون دیگه پست آخرم تو این تاپیک بود
منم بخوام از این پست ها بزنم برای سونی ، دلایلی میتونم رو کنم که سونی هم ورشکست میشه ولی خودمم میدونم هر چیزی ممکنه تغییر کنه

dns2

کاربر سایت
Jul 4, 2013
111
چرا کنترل کنم چند روزه مردم مسخره خودش کرده . طرف هنوز نمیدونه نینتندو چی هست میگه نینتندو فقط زلدا داره هنوز نمیدونه 80 درصد بازیا نینتندو انحصاریه . فقط حرف مفت میزنه خودت بگو کدوم حرفش منطقی بود؟؟

من که بین این همه پست متوجه نشدم کی کیو نقل قول کرده :d . تاپیکو به خاکو خون کشیدن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر