پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !

کدامیک از این شرکت ها در نسل هشتم کنسول ها فروش پایین ت

• سونی

رای‌ها: 3 3.8%
  • نینتندو

رای‌ها: 49 61.3%
  • ماکروسافت

رای‌ها: 28 35.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اون 150 یعنی این که قیمتش بیاد کمتر از 3DS بشه که عمرا
اخر نسل 150 می ذارن
اون 350 که می گی هم یک بازی روش هست و هاردش کمی بیشتره
قیمت اصلی 300 هست. که به خاطر دستش هست
از لحاظ سخت افزار هم نسل 7 نیست
من حوصله چونه زدن سره چیزی که 100%ـ FACTـه رو ندارم. من میدونم خودتم میدونه همه هم میدونن این سخت افزاره نسل 7 هست یکم بهینه شده.
پول یامفت بهشون مزه کرده میخوان کنسول 150$ رو دو برابر قیمت بفروشن.

مقایسه کن برادر جان:

ps3 = یک Library فوق العاده از انواع بازیها.
Wii U = فعلاً ندارید.

ps3 = یک BR Player عالی و مجانی!.
Wii U = ندارد.

Ps3 = شبکه PSN با دها سرویس مجازی مختلف.
Wii U = مونده حالا.

Ps3 = حداقل هارد 250 گیگ.
Wii U = حداکثر 30 گیگ!.

ps3 = بهترین باندل همراه با بازی و اشتراک آنلاین و ایتم دیجیتالی و ... 299$.
Wii U = بهترین پکیج همراه با یک بازی و یک گیم 350$.

خداوکیلی کدوم ارزش خریدن داره؟

اصلا ما فرض میکنیم Wii U حدود 5000$ تموم میشه برای نینتندو. این دیگه ربطی به ما نداره. اینها باید کنسول رو ارزون نگهدارن و با قیمت پایین بفروشن که از اون طرف با نرم افزار ضرر رو جربان کنن و در اینده به سودهی برسن. این خبرا نیست شما بیای یه سخت افزار فسیل رو جوری بفروشی که 100$ هم برات سود بندازه !!.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اگر نینتندو پک داپلکس رو 250 دلار بفروشه به یکی از راه حل های من برای فرار از بحران در کوتاه مدت عمل کرده
در
مورد 3dsبا توجه به گسترش روز افزون تبلت ها و کنسول شیلد و اویا و صد البته ویتا وضعیت سختی در پیش خواهد داشت و مسلما با توجه به ضعف سخت افزاریش به زودی با افت فروش شدید روبرو خواهد شد
جدیدا یک هو میان 100 دلار کاهش می دن:|
کسی تبلت و اسمارت فون نمی خوره باهاش بازی کنه ملت واسه یک چیز دیگه می خرن ویتا هم فعلا خودش رو نجات بده خیلیه

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
اقا مهدی :منم خودمو کشتم شما نگرفتی .من دارم به عنوان مثال میگم ماریو کارت 7 با 8 هیچ فرقی نداره .نینتندو انحصاری داره ولی دیگه تکراری شدن .همشون هم مثل هم هستن.
مثلا همین زلدایی که عکس اواتارته قول بهت میدم که با ocarina of time هیچ فرقی نداره

داداش من میخوام هی نزنم تو ذوق شما هر چی میگذره کامنت هات احمقانه تر میشه!
اصلا خودت متوجه هستی داری چی میگی؟
من نینتندو فن نیستم با سونی بیشتر حال میکنم کنسولیم که میخرم ps4 مگر اینکه وی یو ارزون بشه و بازی توپ براش بیاد تازه اون موقع علاوه بر ps4 شاید وی یو بخرم
ولی دیگه خیلی حرفات بی سر و ته شده
"اگر نینتندو قیمت رو کم کنه یه یکی از راهکار های من عمل کرده و ورشکستگیش رو عقب انداخته"
"3DS دیگه جواب نمیده اندویا داره میاد"
" آی پی های نینتندو تکراری شده"
"WW و OOT عین هم هستند"
"PS4 و XONE بیان تو فروش WII U تاثیر میگذاره"
"7 و 8 ماریو کارت هیچ فرقی نکردن"
"وی یو خوب نمیفروشه چون بازی 3rd party نداره"

من که گیج شدم
شما هیتری؟ ترولی؟ چی هستی شما؟ نکنه واقعا فکر میکنی این چیزهایی که نوشتی به واقعیت تبدیل میشه؟ یا نمیدونم واقعا نگران نینتندو هستی؟

شما بگو حرف حسابت چیه بچه های فروم راهنماییت کنن
یه وقت میگی اطلاعات نداری ما ها برات بگیم چرا نینتندو اگر از همین الان هم یه وی یو نفروشه ورشکست نمیشه
اگر داری مسخره بازی در میاری بگو ما بدونیم با شما چطور رفتار کنیم

من نمی فهمم آی پی تکراری یعنی چی؟ از ۱۰ تا فرنچایز و آی پی پرفروش دنیا ۸ تاش کلا مال نینتندو هستش یکی دیگه sims ه
اون یکی هم یادم نیست ولی یه بازی ورزشی مولتی پلتفرم هستش

شما اصلا بگو میدونی معنی ورشکستگی چیه؟ الان نینتندو دیگه کنسول نسازه و فقط بازی بسازه باز سودی که میکنه از سونی و ماکرو رو هم بیشتره

در آخر هم توجه ات رو به این شعر زیبا جلب میکنم

آنکس که بداند و بداند که بداند
اسب خرد از گنبد گردون بجهاند

آنکس که بداند و نداند که بداند
بیدارش نمایید که بس خفته نماند

آنکس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آنکس که نداند ونداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

ولی واقعا خواهش میکنم جواب من رو بده من واقعا میخوام بدونم منظورت از این پست هایی که زدی چی بوده
چونکه دلایل پست اولت که همگی احمقانه بود میتونم با دلیل بهت ثابت کنم

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
کسی تبلت و اسمارت فون نمی خوره باهاش بازی کنه ملت واسه یک چیز دیگه می خرن ویتا هم فعلا خودش رو نجات بده خیلیه
صبور باش تا ببینی ویتا چه میکنه.چه عیبی داره 100 دلار کاهش قیمت بدن.بیشتراز این نمیارزه

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من حوصله چونه زدن سره چیزی که 100%ـ FACTـه رو ندارم. من میدونم خودتم میدونه همه هم میدونن این سخت افزاره نسل 7 هست یکم بهینه شده.
پول یامفت بهشون مزه کرده میخوان کنسول 150$ رو دو برابر قیمت بفروشن.

مقایسه کن برادر جان:

ps3 = یک Library فوق العاده از انواع بازیها.
Wii U = فعلاً ندارید.

ps3 = یک BR Player عالی و مجانی!.
Wii U = ندارد.

Ps3 = شبکه PSN با دها سرویس مجازی مختلف.
Wii U = مونده حالا.

Ps3 = حداقل هارد 250 گیگ.
Wii U = حداکثر 30 گیگ!.

ps3 = بهترین باندل همراه با بازی و اشتراک آنلاین و ایتم دیجیتالی و ... 299$.
Wii U = بهترین پکیج همراه با یک بازی و یک گیم 350$.

خداوکیلی کدوم ارزش خریدن داره؟

اصلا ما فرض میکنیم Wii U حدود 5000$ تموم میشه برای نینتندو. این دیگه ربطی به ما نداره. اینها باید کنسول رو ارزون نگهدارن و با قیمت پایین بفروشن که از اون طرف با نرم افزار ضرر رو جربان کنن و در اینده به سودهی برسن. این خبرا نیست شما بیای یه سخت افزار فسیل رو جوری بفروشی که 100$ هم برات سود بندازه !!.
یکم نیست رمش 4 برابر شده
GPU هم مدرن تره و قدرت بیشتری داره
CPU هم ضعیف تره اره قبول دارم مگه این که نینتندو لاک کرده بود CPU رو
ولی با این حال روی کاغذ چیزی اثبات نمی شه توی بازی باید دید
خداییش فکر نمی کنم تکسچیر های یک PC HIGH END به همین راحتی روش اجرا بشه
یا PROJECT CARS سازندش دقیقا گفته حس نسل بعدی رو می ده و از نسخه WII U تعریف کرده
PS3 حدود 8 ساله اومده WII U یک سال هم نیومده
اره خودشون هم گفتن کنسول بازی هست و کل ملت برای بخش فیلم و این جور چیز ها وسایل دارن راست هم گفته
اون ای شاپ سرورهاش رو بهتر کنن وضعش خوب می شه کلی بازی INDIE امسال روش میاد بگم که طراحیش هم کار طراحان XBL بوده
برای هارد رو قبول دارم
PS3 خیلی قدیمی تر از WII U هست WII U قوی تره و دستش هم نگاه کنی قیمت بالایی داره
PSVITA مدل 3G قیمت تموم شدش 159 دلار بود سونی 299 می فروخت
این ها هم کپمانی هستن و سود خیلی براشون مهمه شاید یکی از ما هم رییس همچین شرکتی بودیم همین کار رو می کردیم با این که از بیخ غلطه

- - -ویرایش - - -

صبور باش تا ببینی ویتا چه میکنه.چه عیبی داره 100 دلار کاهش قیمت بدن.بیشتراز این نمیارزه
ما که صبور بودیم خودم ویتا داشتم انقدر بازیش کم بود فروختمش با این که خیلی دستگاه عالی هست
خداییش بازی انچنان خوفی نداره
بله کسی هم نگفت بیش تر از این می ارزه
اما هر کاری رو اروم اروم باید انجام بدن
نه یک هو 100 دلار کاهش بدن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
عمویی حقیقتش من نگرانم.
اولین نگرانیم از بابت جیب مبارک خودم و شماست.شما فکر نکنم راهکارهای منو خونده باشی !!البته حق دارید چون هنوز کامل اراعشون ندادم
به نظر من همون طوری که thq با بازی سازی ورشکست نشد !! نینتندو هم نمیشه!!
شعرو ول کن .شما به این توجه داشته باش که من یک فرد حقیقت گو هستم و جز راست نگفتم و این شعر هم فکر نمی کنم شامل حال من باشه
در مورد اینکه من چی هستم باید بگم که بنده فقط یک گیمر حرفه ای هستم.

آخه شما thq رو با نینتندو یکی میکنی?
اصلا میدونی ماریو کارت وی چقدر فروخت یا ماریو ها چقدر فروش داشتند
آخه یک چیزی بگو بگنجه به جان خودم اگر wind waker بازی کنی کف و خون قاطی میکنی اصلا زمین تا اسمون فرقشه هم از لحاظ داستان هم گرافیک
ببین همین امروز نینتندو بیاد ساخت 3ds و wiiu رو متوقف کنه عمرا ورشکست نشه
جان من بس کن این تاپیک مسخره رو اون یکی میاد کنسول 8 سال پیش رو با جدید مقایسخ میکنه و از امکاناتش میگه اگر به اون باشه هیچ کدوم از نسل جدیدا فروش نخواهد داشت چون جز گرافیک هیچی نداره

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
Wii U>PS3
Wii U<Xbox 360

Wii U ممکنه کنسول خوبی باشه ولی قیمتش غیر واقعی هست!

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
این نینتندوئی که ما تو تریخ دیدیم فقط در یه صورت ورشکست میشه و اونم هنگام پایان نهایی صنعت گیمه.
یه جای دیگه هم نینتندو ورشکست میشه....درسته!آخرالزمان!
این فکت ها چیه بی خود میدین.پچر هم به ورشکستگی نینتندو اعتقاد نداره بعد شما می گی 100% ی اینجوریه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
طراوشات مغزیتون کاملاً به خودتون مربوطه . نوشتنشون هم به خودتون مربوطه ، ولی بعد از اونش دیگه به ما مربوطه . پس مواظب باشید چی مینویسید .

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
سلام
طراوشات مغزیتون کاملاً به خودتون مربوطه . نوشتنشون هم به خودتون مربوطه ، ولی بعد از اونش دیگه به ما مربوطه . پس مواظب باشید چی مینویسید .
با منی ؟یا با بقیه؟ واضح تر بگید

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
با منی ؟یا با بقیه؟ واضح تر بگید
با هرکسی که پست بالا شامل ارسالهای قبلیش بشه . فرقی نمیکنه . هیچ وقت اخطارهای اینچنینی که بهشون میگیم " تذکر عمومی " رو مختص شخص خاصی ندونید .
اگر فقط با شما بودم الان زیر تعداد نوشتتون یه اخطار ثبت شده بود .

dns2

کاربر سایت
Jul 4, 2013
111
سلام

با هرکسی که پست بالا شامل ارسالهای قبلیش بشه . فرقی نمیکنه . هیچ وقت اخطارهای اینچنینی که بهشون میگیم " تذکر عمومی " رو مختص شخص خاصی ندونید .
اگر فقط با شما بودم الان زیر تعداد نوشتتون یه اخطار ثبت شده بود .

بهش نمیخوره پرهام فن سونی باشه !! خود Ortegoli و بقیه دوستان از جمله خودم فنیم ولی معمولا ... ارادت داریم خدمت فنای مایکرو ولی نه برای خود مایکرو ! . داشتم میگفتم : ولی نمیایم از روی حدسوگمانه زنی حرف بزنیمو یه کنسول که قضیش اثلا جداست از کنسولای دیگه رو الکی به چالش بکشیمو مقایسه کنیم . در کل میخوام بگم فنای سونی مخن :d

البته ایشون خیلی خوبه که تمام نظرات دوستان رو با این لحن خوب جواب میدن و احترامو نگه میدارن ولی دوستان دیگر هم بهشون حق بدید کفری بشن . باور کن پرهام به احترام شماست که خودمو نگه داشتم ... . جان من مقالشو خوندی ؟ چیش به منطق شبیهه ؟ که حالا کاربرا بیان منطقی صحبت کنن . از قدیم میگن هر فنی که فن نمیشه :d

من نظرم اینه که ایشون اخراج بشن ;) تا باعث خجالت فنای سونی نشن :( . حتی یک عدد فن سونی هم نداریم که اشتباه کنه . کاربر مداریم:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فکر میکنم سونی قیمت Dev Kit های ps3 رو 8000$ دلار کاهش قیمت داد (از 10 به 2 هزار دلار).
Game Cube و N64 هم کاهش قیمت های بزرگی داشتن که الان خاطرم نیست.

معمولاً برای جلوگیری از غرق شدن سریع کشتی یا سبک کردنش برای سرعت بیشتر یه سری وسایل رو دور میریزن بدون اینکه توجه کنن برای کسی ارزش داره یا نه. کاهش قیمت 100$ همین نقش رو برای نینتندو بازی میکنه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خواهش مي كنم مارو نخندونين با اين حرفا!
همچين ميگي ماريو كارت و زلدا تغيير نداشتن انگار مثلا gears of war 1 با دوش مثلا خيلي فرق داشته!
يا مثلا سري انچارتد!
همين كه داري از ويتا طرفداري ميكني معلومه كه داري فن بازي در مياري!
ويتا كه بازياش از ويو هم كمتره!چشت رو باز كن پس درسته كه بگم سوني مثلا بازندس؟!؟!؟!؟
من خودم فن ويو نيستم چون كلا ازش بدم اومد ولي ديگه راجب چيزي كه نميدوني حرف نزن.اين حرفو كسي ميتونه بزنه كه كنسول هاي نينتندو رو داشته نه شما!
چقدر شرط ميبندي اگه پكمن بياد ويتا نابود ميشه؟ps4 برنده نسل بعده ولي هيچ دليلي هم وجود نداره كه ويو منحدم بشه يا باخته حسابش كنيد!
چون هنوز ويو يه شانس خييييييلي بزرگ داره بعد ماريو كارت!و اصلا بعيد نيست دوباره نينتندو برنده شه!

- - -ویرایش - - -

واقعا تو كتم نميره كه ميگي ww با oot فرقي نداشته.....

- - -ویرایش - - -

فکر میکنم سونی قیمت Dev Kit های ps3 رو 8000$ دلار کاهش قیمت داد (از 10 به 2 هزار دلار).
Game Cube و N64 هم کاهش قیمت های بزرگی داشتن که الان خاطرم نیست.

معمولاً برای جلوگیری از غرق شدن سریع کشتی یا سبک کردنش برای سرعت بیشتر یه سری وسایل رو دور میریزن بدون اینکه توجه کنن برای کسی ارزش داره یا نه. کاهش قیمت 100$ همین نقش رو برای نینتندو بازی میکنه.
اره ولي اخر نسل.
3ds هم به خاطر اينكه قيمتش واقعا احمقانه بود كاهش پيداكرد....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر