پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !

کدامیک از این شرکت ها در نسل هشتم کنسول ها فروش پایین ت

• سونی

رای‌ها: 3 3.8%
  • نینتندو

رای‌ها: 49 61.3%
  • ماکروسافت

رای‌ها: 28 35.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
فکر میکنم سونی قیمت Dev Kit های ps3 رو 8000$ دلار کاهش قیمت داد (از 10 به 2 هزار دلار).
Game Cube و N64 هم کاهش قیمت های بزرگی داشتن که الان خاطرم نیست.

معمولاً برای جلوگیری از غرق شدن سریع کشتی یا سبک کردنش برای سرعت بیشتر یه سری وسایل رو دور میریزن بدون اینکه توجه کنن برای کسی ارزش داره یا نه. کاهش قیمت 100$ همین نقش رو برای نینتندو بازی میکنه.
اره درست می گی اما راهکار صحیح اینه که اول 50 دلار کاهش بزنن ببین ملت می خرن یا نه اگه نخریدن بعد 100 دلار کاهش بزنن
فعلا 50 دلار رو کاهش بزنن بعدش اخر سال که ps4 و xbox one اومد اگه دیدن کسی تمایل نداره به خرید باید 200 کنن

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
کلی خندیدم!!
نینتندو و ورشکستگی؟ نمیدونم چرا هر وقت این شرکت کنسول میده همه از اینجور حرفا میزنن ولی آخرش نه تنها حرفشون درست در نمیاد برعکسشم اتفاق میفته!
پ.ن : ببین چه تحلیلی بود که باعث شد بعد یه سال یه جا به جز بخش pc پست بدم!

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
فکر نمیکنی برای پیشگویی شخصی تیتر خبری نمی زنند ؟؟؟!!!
بگذریم که نظر شخصیتونم بی ایراد نیست .....

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
کلی خندیدم!!
نینتندو و ورشکستگی؟ نمیدونم چرا هر وقت این شرکت کنسول میده همه از اینجور حرفا میزنن ولی آخرش نه تنها حرفشون درست در نمیاد برعکسشم اتفاق میفته!
پ.ن : ببین چه تحلیلی بود که باعث شد بعد یه سال یه جا به جز بخش pc پست بدم!
به دلایلی که اوردم عنایت نکردید .تازه کلی ملاحظه کردم و خیلی از چیزا رو ننوشتم.البته باید بگم شاید در اینده راه حل هامو هم برای فرار از بحران به نینتندو بگمl-)

- - -ویرایش - - -

فکر نمیکنی برای پیشگویی شخصی تیتر خبری نمی زنند ؟؟؟!!!
بگذریم که نظر شخصیتونم بی ایراد نیست .....
من از نظرتون استقبال میکنم .اگه ایرادی داره بگید؟!!؟؟؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
ایراد اول تیترتونه......
این تیتر خبری برای زمانیه که این شرکت کاملا ورشکست بشه .... شما پیش بینی کردید پس این تیر مناسب نیست.. اختلاف سخت افزاری هم ملاک شکست کنسولها نیست نسل های گذشته رو هم بررسی کنید به این حرف میرسید. مشکل اساسی این کنسول در درجه ی اول عدم آمادگی خود نینتندو برای ارایه ی گیم های 1st Party بود که باعث شده نینتندو پابلیشر های 3rd Party رو هم از دست بده و لی نکته ی اساسی که با عث بشه Wiiu رو کاملا برای نسل بعدی ندونست امکانات سطح پا یین Online هست... مشکل اول داره حل می شه ولی مشکل دوم بستری می خواد که بعید میدونم کامل فراهم بشه..
در کل یادمون باشه کسی که کنسول نینتندورو میگیره طرز فکرش نسبت به گیم کاملا متفاوته پس محصول متفاوتی رو هم تهیه می کنه....
ضرر خواهد داد بدون شک ولی ورشکست شدن بیشتر شبیه یک شوخیه بی مزست.....

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
ایراد اول تیترتونه......
این تیتر خبری برای زمانیه که این شرکت کاملا ورشکست بشه .... شما پیش بینی کردید پس این تیر مناسب نیست.. اختلاف سخت افزاری هم ملاک شکست کنسولها نیست نسل های گذشته رو هم بررسی کنید به این حرف میرسید. مشکل اساسی این کنسول در درجه ی اول عدم آمادگی خود نینتندو برای ارایه ی گیم های 1st Party بود که باعث شده نینتندو پابلیشر های 3rd Party رو هم از دست بده و لی نکته ی اساسی که با عث بشه Wiiu رو کاملا برای نسل بعدی ندونست امکانات سطح پا یین Online هست... مشکل اول داره حل می شه ولی مشکل دوم بستری می خواد که بعید میدونم کامل فراهم بشه..
در کل یادمون باشه کسی که کنسول نینتندورو میگیره طرز فکرش نسبت به گیم کاملا متفاوته پس محصول متفاوتی رو هم تهیه می کنه....
ضرر خواهد داد بدون شک ولی ورشکست شدن بیشتر شبیه یک شوخیه بی مزست.....
please be patient

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اره درست می گی اما راهکار صحیح اینه که اول 50 دلار کاهش بزنن ببین ملت می خرن یا نه اگه نخریدن بعد 100 دلار کاهش بزنن
فعلا 50 دلار رو کاهش بزنن بعدش اخر سال که ps4 و xbox one اومد اگه دیدن کسی تمایل نداره به خرید باید 200 کنن
تا گردن توی آب فرو رفتن، وقت برای تست های 50$ نیست. مردم نمیخرن. ناشرهای بزرک میگن تا وقتی که فروشش زیاد نشه از حمایت ما خبری نیست. بازی نداره و خیلی چیزهای دیگه.
متونن هم توی 7 سال 20$ 20$ کاهش بدن ببینن نتیجه میده یا نه. خوشحال میشیم به سرنوشت سگا دچار بشه :D.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
تا گردن توی آب فرو رفتن، وقت برای تست های 50$ نیست. مردم نمیخرن. ناشرهای بزرک میگن تا وقتی که فروشش زیاد نشه از حمایت ما خبری نیست. بازی نداره و خیلی چیزهای دیگه.
متونن هم توی 7 سال 20$ 20$ کاهش بدن ببینن نتیجه میده یا نه. خوشحال میشیم به سرنوشت سگا دچار بشه :D.
مردم به خاطر بازی نمی خرن اون موقعی که مانستر هانتر اومد فروشش عالی شد چرا چون بازی داشت
الان از ماه دیگه بازی براش میاد

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
بالاخره یک شخص واقع بین و حق گو توی این تاپیک پیدا شد که فارغ از فن بازی حقیقت رو بگه.

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
مردم به خاطر بازی نمی خرن اون موقعی که مانستر هانتر اومد فروشش عالی شد چرا چون بازی داشت
الان از ماه دیگه بازی براش میاد
آرزو دارم یه نینتندو فنی رو ببینم از . ، ; استفاده کنه...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان مشکل نینتندو شده این که فن هاش از علائم ذکر شده استفاده نمی کنن:|
بالاخره یک شخص واقع بین و حق گو توی این تاپیک پیدا شد که فارغ از فن بازی حقیقت رو بگه.
یک حرفی می زنید ها فن بازی در کار نیست شما چشم هات رو باز نمی کنی فکر می کنی ملت برای بازی کردن تبلت و موبایل می خرن و یا این که ویتا وضعش درست می شه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من استفاده كردم.
خيالت راحت شد؟

- - -ویرایش - - -

والا من فكر ميكنم شما بيشتر از همه فن سوني هستيد!

- - -ویرایش - - -

please be patient
اگه قرار بود از اول اينو بنويسي بره چي تاپيك زدي؟

- - -ویرایش - - -

خيلي برات متاسفم كه همچين ارزويي بره نينتندو داري.....
در ضمن كاهش قيمت الكي نيست كه!
مشكل ويو هم فعلا در درجه اول بازيه نه قيمت اگه اين مشكل حل شد و همچنان اين مشكل رو داشت بعد حرف شما درست.
در ضمن تا جايي كه من ميدونم اون و چيز هاي ديگه رو راجب ٣دي اس هم ميگفتن ولي چيز ديگه اي شد!

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
یک حرفی می زنید ها فن بازی در کار نیست شما چشم هات رو باز نمی کنی فکر می کنی ملت برای بازی کردن تبلت و موبایل می خرن و یا این که ویتا وضعش درست می شه[/QUOTE]

در حال حاظر چیزی که مشخصه اینه که کسی کنسول نینتندو رو به عنوان یک کنسول نسل بعد حساب نکرده ،براشم بازی نمیسازن.
تازه با اومدن کنسول های جدید وضعش از اینم خراب تر میشه

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
تا کجا میخوان ماریو بسازن!!!
بابا یه انحصاری درست و حسابی بسازن فروششون خوب میشه.
البته یه انحصاری هاردکور مثل انحصاریهای سونی و نسل جدید مایکرو (کوانتوم بریک)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
یک حرفی می زنید ها فن بازی در کار نیست شما چشم هات رو باز نمی کنی فکر می کنی ملت برای بازی کردن تبلت و موبایل می خرن و یا این که ویتا وضعش درست می شه

در حال حاظر چیزی که مشخصه اینه که کسی کنسول نینتندو رو به عنوان یک کنسول نسل بعد حساب نکرده ،براشم بازی نمیسازن.
تازه با اومدن کنسول های جدید وضعش از اینم خراب تر میشه[/QUOTE]
هيچ كس؟
منبع!
يه سر به فروم gbatemp بزن
ببين چند نفر اكانت miiverse گذاشتن تو امضاشون يا تو نظر سنجي قبلي كه گذاشته بودن٧٠ درصد گفته بودن براي نسل بعد ويو رو انتخواب ميكنن!
٢٠ درصد ps4 و ٧ درصد رو نسل فعلي ميمونن و ٣ درصد هم xbox!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر