پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !

کدامیک از این شرکت ها در نسل هشتم کنسول ها فروش پایین ت

• سونی

رای‌ها: 3 3.8%
  • نینتندو

رای‌ها: 49 61.3%
  • ماکروسافت

رای‌ها: 28 35.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
هيچ كس؟
منبع!
يه سر به فروم gbatemp بزن
ببين چند نفر اكانت miiverse گذاشتن تو امضاشون يا تو نظر سنجي قبلي كه گذاشته بودن٧٠ درصد گفته بودن براي نسل بعد ويو رو انتخواب ميكنن!
٢٠ درصد ps4 و ٧ درصد رو نسل فعلي ميمونن و ٣ درصد هم [/QUOT]
.مگه شما نمیگید 70 درصد خریدار داره !!خوب بگو برن بخرن تا این نینتدو نیاد التماس نکنه:))

خوشگله فن بازی در کار نیست پس تو چرا از ویتا سوسک شده دفاع میکنیو حرف میزنی بدبخت دروغگو ویتا که الانشم تر زده تو فروش همین 3ds سوسکش کرده پس خفه شو دروغ نگو کسی که چشمشو بسته تویی .. کی گفته ویی یو در حد حد نسل بعد نیست؟ یوبی سافت که گفته ویی یو ساپورت میکنیم ea گفت ساپورت نمیکنیم دو روز بعد حرفشو عوض کرد گفت پشتیبانی میکنی . نظرات بچگونه تعصبیتو کنار بزار بقیه رو مثل خودت خر فرض نکن
خخخخخخخخ
عمویی ، اینی که شما نقل قول کردید رو من ننوشتم=))
کاربر doctor who نوشته!!شما پست 71 رو یه نگاه بنداز:))
البته خدا رو شکر میکنم که بالاخره فهمیدم فن های نینتدو چقد همدیگرو قبول دارن!!:-o

dns2

کاربر سایت
Jul 4, 2013
111
ortegoli خودش کنسولو داره تجربه های لازمه رو هم داره ، قبلا فن سونی بود انجمن داشت :dحالا WIIU رو بیشتر میپسنده و توی امضاش تغییر موضعشو میبینیم !!

این کسانی که با شما صحبت میکنن تجربشونو از سایتها کپی نگرفتن . نینتندو هم سوپر مارکت نیست . شما در حد خودت باید نظر بدی نه در حد لالیگا !

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
ortegoli خودش کنسولو داره تجربه های لازمه رو هم داره ، قبلا فن سونی بود انجمن داشت :dحالا WIIU رو بیشتر میپسنده و توی امضاش تغییر موضعشو میبینیم !!

این کسانی که با شما صحبت میکنن تجربشونو از سایتها کپی نگرفتن . نینتندو هم سوپر مارکت نیست . شما در حد خودت باید نظر بدی نه در حد لالیگا !
من یه سوالی الان دارم و اونم اینه که شما تا الان 2 تا پست دادی و کلی هم از اقا مهدی ارتگلی تعریف کردی!!
احتمالا شما یوزر دوم ایشون نیستی؟؟؟؟

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
من یه سوالی الان دارم و اونم اینه که شما تا الان 2 تا پست دادی و کلی هم از اقا مهدی ارتگلی تعریف کردی!!
شما مقاله ای جانب دارانه نوشتی و داری زمین و زمان رو به هم میدوزی تا همه رو قانع کنی که قرار هست اتفاقی بیفده که احتمالش 1 درصد هست؟
درک کن..درک
دلایل پست اول هم قانع کننده نبود...بیشتر از رو نا اگاهی بود تا منطق...
عزیزم...مقاله نویسی اداب داره...بی طرف باید بود...با این رفتار به جایی نمیرسید...

dns2

کاربر سایت
Jul 4, 2013
111

بدبینی و انرژی منفی تو پستات موج میزنه . کاربر با سابقه نیازی به بدل نداره . باشه چون حالا اصرار میکنی مدیر سایتم b-)

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
شما مقاله ای جانب دارانه نوشتی و داری زمین و زمان رو به هم میدوزی تا همه رو قانع کنی که قرار هست اتفاقی بیفده که احتمالش 1 درصد هست؟
درک کن..درک
دلایل پست اول هم قانع کننده نبود...بیشتر از رو نا اگاهی بود تا منطق...
عزیزم...مقاله نویسی اداب داره...بی طرف باید بود...با این رفتار به جایی نمیرسید...
من بیشتر تحلیل کردم.یعنی ضعف ها رو گفتم .و اصولا هدف یک تحلیل اتتقادی بیشتر اصلاح است تا تعریف و تمجید!!.تعریف رو که بقیه دوستان دارن با قدرت انجام میدن#:-s انشالا به شرط حیات بعداز معرفی کنسول های جدید در مورد اونها هم تحلیلی اراعه خواهم داد.
من فکر میکنم یه عده دیگه هستن که دارن دسته جمعی زمین و زمان رو بهم میدوزن تا نشون بدن من اشتباه میکنم
من میتونستم 1 سال بعد از عرضه کنسول های جدید این تحلیل رو بنویسم.ولی اون موقع دیگه اسمش پیش بینی نمیشد.
هنوز هم میگم نینتدو اگه همین حالا در سیاست هاش تغیر جدی بده میتونه به جایگاه قابل قبولی در نسل بعد برسه

- - -ویرایش - - -

بدبینی و انرژی منفی تو پستات موج میزنه . کاربر با سابقه نیازی به بدل نداره . باشه چون حالا اصرار میکنی مدیر سایتم b-)

اونقدر ناشیانه تعریف میکنی که راحت خودتو لو میدی.خوب حالا اقای مدیر سایت بگو ببینم یوزر دوم کی هستی؟؟=))

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
من بیشتر تحلیل کردم.یعنی ضعف ها رو گفتم .و اصولا هدف یک تحلیل اتتقادی بیشتر اصلاح است تا تعریف و تمجید!!.تعریف رو که بقیه دوستان دارن با قدرت انجام میدن#:-s انشالا به شرط حیات بعداز معرفی کنسول های جدید در مورد اونها هم تحلیلی اراعه خواهم داد.
من فکر میکنم یه عده دیگه هستن که دارن دسته جمعی زمین و زمان رو بهم میدوزن تا نشون بدن من اشتباه میکنم
من میتونستم 1 سال بعد از عرضه کنسول های جدید این تحلیل رو بنویسم.ولی اون موقع دیگه اسمش پیش بینی نمیشد.
هنوز هم میگم نینتدو اگه همین حالا در سیاست هاش تغیر جدی بده میتونه به جایگاه قابل قبولی در نسل بعد برسه
دوست عزیز مسئله اینه که تیتر شما مستقیم داره میگی نینتندو ورشکست میشه...
اگه فرض کنیم که wii u با کله سقوط کنه..باز نینتندو از بقیه محصولاتش سود زیادی کرده تا بتونه سیاست های جدیدی پیش بگیره و دوباره به سود دهی برسه...
دیگه حرفی ندارم...
موفق باشید

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
دوست عزیز مسئله اینه که تیتر شما مستقیم داره میگی نینتندو ورشکست میشه...
اگه فرض کنیم که wii u با کله سقوط کنه..باز نینتندو از بقیه محصولاتش سود زیادی کرده تا بتونه سیاست های جدیدی پیش بگیره و دوباره به سود دهی برسه...
دیگه حرفی ندارم...
موفق باشید
منم گفتنی ها رو گفتم .ممنون از توجهتون

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
مسخره باری ها چیه می کنید.
خجالت داره.
نویسنده تاپیک هم تو کلّ مطلبش دو تا اشتباه لپّی کرده کهیک کم براش گرون تموم شده
1)تیتر افتضاح.خدا وکیلی اوّل فکر کردم خبره بعداً فهمیدم چه چیزیه!!!
2)هیتر بازی:جون من خودت برو دوباره مقاله تو بخون هر کی باشه میفهمه تو هیتر نینتندوئی و فن سونی.ویتا شانس پیروزی داره امّا ویی یو نه!عجـــب!
در مورد نبود تفاوت OoT و WW .برو خدا رو شکر کن اینجا فروم فارسیه.اینو تو هر فروم غیر فارسی می نوشتی کارت معادل بود با ترول کردن بازی های گند ه ای چون هیلو Tlou.و به مراتب کلکت هم کنده می شد
در مورد نبود بازی هاردکور برای کنسول نینتندو بگم که هر بازی با درجه سنّی M بازی هاردکور نیست.DK بعد Super Meat Boy بنظرم هاردکور ترین پلتفرمر تاریخه.تا حالا زلدا بازی کردید.زلدا خودش ان قدر معمّا داره و مبارزاتش سخت هست که من بگم حتی از ارکام سیتی هم سخت تر باشه..
زلدا و مارو هم که قبلاً گفته شده.نساختنش یعنی خریّت.مثل اینه که یه نسل به Naugty Dog استراخت بدیم تا بقیه 1st party ها هم بازی بدن بیرون(با مثال های سونی وار)ترول کردن این دو هم احمقانه تر از نساختنشونه.
در مورد دلایلتون در رابطه با ویی یو موافقم.کنسول رو پرتگاهه و اگه نجنبه افتاده ولی این باعث نمیشه نینتندو ورشکست شه.
دلایل تون هم برای شکست 3DS مسخره است بنظرم.فقط بدونید که با اومدن Pokemon X &Y رسماً هیچ چی از ویتا باقی نمیمونه
برنده نسل بعد هم فعلاً سونیه تا بعد....
بعدم اینکه هیچ وقت زلدا رو ترول نکنید سلطان سبک اکشن ادونچره.با این کار خودتونو مضحکه می کنید و لبخند به روی لب های ما می نشانید

• Like
Reactions: hanif36

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
مسخره باری ها چیه می کنید.
خجالت داره.
نویسنده تاپیک هم تو کلّ مطلبش دو تا اشتباه لپّی کرده کهیک کم براش گرون تموم شده
1)تیتر افتضاح.خدا وکیلی اوّل فکر کردم خبره بعداً فهمیدم چه چیزیه!!!
2)هیتر بازی:جون من خودت برو دوباره مقاله تو بخون هر کی باشه میفهمه تو هیتر نینتندوئی و فن سونی.ویتا شانس پیروزی داره امّا ویی یو نه!عجـــب!
در مورد نبود تفاوت OoT و WW .برو خدا رو شکر کن اینجا فروم فارسیه.اینو تو هر فروم غیر فارسی می نوشتی کارت معادل بود با ترول کردن بازی های گند ه ای چون هیلو Tlou.و به مراتب کلکت هم کنده می شد
در مورد نبود بازی هاردکور برای کنسول نینتندو بگم که هر بازی با درجه سنّی M بازی هاردکور نیست.DK بعد Super Meat Boy بنظرم هاردکور ترین پلتفرمر تاریخه.تا حالا زلدا بازی کردید.زلدا خودش ان قدر معمّا داره و مبارزاتش سخت هست که من بگم حتی از ارکام سیتی هم سخت تر باشه..
زلدا و مارو هم که قبلاً گفته شده.نساختنش یعنی خریّت.مثل اینه که یه نسل به Naugty Dog استراخت بدیم تا بقیه 1st party ها هم بازی بدن بیرون(با مثال های سونی وار)ترول کردن این دو هم احمقانه تر از نساختنشونه.
در مورد دلایلتون در رابطه با ویی یو موافقم.کنسول رو پرتگاهه و اگه نجنبه افتاده ولی این باعث نمیشه نینتندو ورشکست شه.
دلایل تون هم برای شکست 3DS مسخره است بنظرم.فقط بدونید که با اومدن Pokemon X &Y رسماً هیچ چی از ویتا باقی نمیمونه
برنده نسل بعد هم فعلاً سونیه تا بعد....
بعدم اینکه هیچ وقت زلدا رو ترول نکنید سلطان سبک اکشن ادونچره.با این کار خودتونو مضحکه می کنید و لبخند به روی لب های ما می نشانید

کاملا با این حرف موافقم
شما بدترین تیتر ممکن رو انتخاب کردین و کاملا فن بازی در آوردین!
من بیشتر تحلیل کردم.یعنی ضعف ها رو گفتم .و اصولا هدف یک تحلیل اتتقادی بیشتر اصلاح است تا تعریف و تمجید!
شما هنوز تعریف درستی از تحلیل و انتقاد بلد نیستی
انتقاد یا تحلیل صرفا گفتم فقط ضعف ها نیست .
حرف شما یک طرفه و تماما بدی گفتن با اغراق ـه . اگر یه چیز خوب هم یه بدی داشته باشه و شما میتونین بیاین و فقط اون یه بدی رو بگین و اون چیز رو بد جلوه بدین ولی با این کارتون شخصیت ، توانایی ، مهارت و سطح فکری شما زیر سوال میره

--__--__--__--__--__--__--

و اما در مورد سگا . اصلا قضیه سگا با نینتندو فرق داره . هر چیزی که ورشکسته میشه دلیلش یه چیز نیست که ... اصلا شرایط فرق داره . وگرنه شرکت اصغر آقا هم ورشکسته شده باید بیام به نینتندو ربطتش بدم ؟
بعد سگا هنوز هم فعالیت داره ورشکسته نشده!!

________----------__________----------__________--------

در ضمن شما اصلا مقاله نویسی هم بلد نیستی .
مقاله نویسی اصولی داره که باید رعایت شه . کسی مجبورت نکرده کاریو که بلد نیستی انجام بدی و در مورد چیزی که در موردش جانب داری بنویسی و با منطق صفر و کودکانه در موردش قضاوت کنی

من تو عمرم فن هیچ کنسولی نبودم و نخواهم بود

از حرفاتم کاملا معلومه منطقی توش نیست . چون خیلی کم مایکروسافت رو در نظر گرفتی! بیشتر رو خوب و عالی و بی نقص جلوه دادن سونی و افتضاح بودن نینتندو مانور دادی

البته به عنوان یه تاپیک طنز واقعا پسندیدم :)

پ.ن : حاضرم شرط ببندم یه بارم به هیچ کدوم از کنسول های نینتندو دست نزدی

آخرین ویرایش:

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
الان مشکل نینتندو شده این که فن هاش از علائم ذکر شده استفاده نمی کنن
من استفاده كردم.
خيالت راحت شد؟
من نمیدونم شما ها مشکلتون چیه تا میگن بالا چشتون ابرو ه با قوم و خویش و فک و فامیل و ... حمله میکنین به طرف!
به قول یکی از دوستان انگار(خیلی معذرت میخواما, قصد توهین ندارم. کلمه ی مناسب تری ندیدم براش.)دچار بیماری هاری(بازم معذرت میخوام!)شدید!
من کل حرفم اینه که از علائم نگارشی استفاده کنید بفهمیم چی میگید! بعد فکر میکنید من دارم به نینتندو تیکه میندازم:|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من نمیدونم شما ها مشکلتون چیه تا میگن بالا چشتون ابرو ه با قوم و خویش و فک و فامیل و ... حمله میکنین به طرف!
به قول یکی از دوستان انگار(خیلی معذرت میخواما, قصد توهین ندارم. کلمه ی مناسب تری ندیدم براش.)دچار بیماری هاری(بازم معذرت میخوام!)شدید!
من کل حرفم اینه که از علائم نگارشی استفاده کنید بفهمیم چی میگید! بعد فکر میکنید من دارم به نینتندو تیکه میندازم:|
خیلی ببخشید اصلا چه کلمات زشتی استفاده کردیم تو پستمون:| خیلی مودبانه می تونستید بگید که بعضی پست ها بدون علامت نگارشی قابل خوندن نیستن نه این که بگید دچار بیماری هاری شدیم. واقعا متاسفم برای خودم که وقتم رو توی همچین تاپیکی تلف کردم اخرش هم با کلی احترام هار شناخته شدیم.
موفق باشید

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
کاملا با این حرف موافقم
شما بدترین تیتر ممکن رو انتخاب کردین و کاملا فن بازی در آوردین!

شما هنوز تعریف درستی از تحلیل و انتقاد بلد نیستی
انتقاد یا تحلیل صرفا گفتم فقط ضعف ها نیست .
حرف شما یک طرفه و تماما بدی گفتن با اغراق ـه . اگر یه چیز خوب هم یه بدی داشته باشه و شما میتونین بیاین و فقط اون یه بدی رو بگین و اون چیز رو بد جلوه بدین ولی با این کارتون شخصیت ، توانایی ، مهارت و سطح فکری شما زیر سوال میره

--__--__--__--__--__--__--

و اما در مورد سگا . اصلا قضیه سگا با نینتندو فرق داره . هر چیزی که ورشکسته میشه دلیلش یه چیز نیست که ... اصلا شرایط فرق داره . وگرنه شرکت اصغر آقا هم ورشکسته شده باید بیام به نینتندو ربطتش بدم ؟
بعد سگا هنوز هم فعالیت داره ورشکسته نشده!!

________----------__________----------__________--------

در ضمن شما اصلا مقاله نویسی هم بلد نیستی .
مقاله نویسی اصولی داره که باید رعایت شه . کسی مجبورت نکرده کاریو که بلد نیستی انجام بدی و در مورد چیزی که در موردش جانب داری بنویسی و با منطق صفر و کودکانه در موردش قضاوت کنی

من تو عمرم فن هیچ کنسولی نبودم و نخواهم بود

از حرفاتم کاملا معلومه منطقی توش نیست . چون خیلی کم مایکروسافت رو در نظر گرفتی! بیشتر رو خوب و عالی و بی نقص جلوه دادن سونی و افتضاح بودن نینتندو مانور دادی

البته به عنوان یه تاپیک طنز واقعا پسندیدم :)

پ.ن : حاضرم شرط ببندم یه بارم به هیچ کدوم از کنسول های نینتندو دست نزدی
روی چی شرط میبندی؟؟؟=))

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
روی چی شرط میبندی؟؟؟=))
نگاه فقط با تمسخر و بی منطق حرف میزنی . چند سالته عمویی؟
مطمئنم از همه ی حرفام فقط همون بخش رو فهمیدی و درک کردی و این جوابت نشون میده که سطح فکریت و درکت خیلی خیلی پایینه
3:کنسول نینتدو با عرضه کنترلر جدید wiiu سعی در اراعه بعد جدیدی از گیم پلی داشت.و با عرضه یک کنترلر تبلت مانند در این راستا عمل کرد.اما باز هم نینتدو دچار اشتباهی بزرگ شد.اولا این کنترلر فاقد نو اوری در حد ویموت و نانچاک بود و در ثانی بازی کردن بعضی عناوین با این کنترلر برای گیمر های حرفه ای چندان جذاب نیست.به عنوان مثال فرض کنید صفحه انتخاب اسلحه در بازی gta به گیم پد منتقل شود .ایا این تفاوت فاحشی در گیم پلی ایجاد میکند ؟ یا مثلا همزمان نگاه کردن به نقشه بر روی صفحه گیم پد و رانندگی کار اسانی است؟؟
اگر سونی این کنترلر رو میزد الان کلی ازش تعریف میکردی!!

آخرین ویرایش:

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
خیلی ببخشید اصلا چه کلمات زشتی استفاده کردیم تو پستمون:| خیلی مودبانه می تونستید بگید که بعضی پست ها بدون علامت نگارشی قابل خوندن نیستن نه این که بگید دچار بیماری هاری شدیم. واقعا متاسفم برای خودم که وقتم رو توی همچین تاپیکی تلف کردم اخرش هم با کلی احترام هار شناخته شدیم.
موفق باشید
2 بار معذرت خواهی کردم, یه بار گفتم منظوری ندارم و توهین هم نمیکنم, فقط کلمه ی دیگه ای نتونستم پیدا کنم واسش. بعد شما اینطوری برداشت میکنی...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر