راهنمایی برای خرید بازی برای Wii

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
سلام بچه ها من می خوام یه وی بگیرم.
خیلی ها میگن بازی کردن با وی بعد یه مدت خسته کننده میشه. اره؟

راستی تو ولی عصر از کی بازی بگیرم که با کیفیت باشه؟

نه. اصلاً همچین چیزی نیست. والا من که هنوز بعد از یه سال خسته نشدم. تازه علاقم داره روز به روز بیشتر هم میشه. اگه بخوای یه دسته دیگه بگیری با دوستاتم بازی کنی که دیگه محشره.

MadWorld

کاربر سایت
Sep 10, 2008
46
نام
سامان
نه. اصلاً همچین چیزی نیست. والا من که هنوز بعد از یه سال خسته نشدم. تازه علاقم داره روز به روز بیشتر هم میشه. اگه بخوای یه دسته دیگه بگیری با دوستاتم بازی کنی که دیگه محشره.
are rast migi man alan wii gereftam . bazi uc az ki begiram

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بچه ها من یه بازی می خوام شبیه FFVII:Crisis core باشه. اصلا Wii چنین بازی داره؟؟
من خودم عاشق بازی های JRPG هستم و یکی از دلایل گرفتن Wii ( و به طور کلی کنسول ) برای من این بازی ها بود ولی WII بازی های خوب تو این سبک کم داره :sad: بهترینش فک کنم FF Fables Chocobos dangions باشه که خودمم ندارم ولی خیلی دنبالشم dragon quist هم بدک نیست که البته اونم ندارم ! از سری Tales هم Tales of symphonia : down of the new word داره میاد (21 آبان) که خیلی بهش امیدوارم ...
لاست اودیسه
تو دیگه نمک رو زخمم نپاش ! اگه از 360 متنفر نبودم به خاطر همین بازی میخریدمش :(

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من خودم عاشق بازی های JRPG هستم و یکی از دلایل گرفتن Wii ( و به طور کلی کنسول ) برای من این بازی ها بود ولی WII بازی های خوب تو این سبک کم داره :sad: بهترینش فک کنم FF Fables Chocobos dangions باشه که خودمم ندارم ولی خیلی دنبالشم dragon quist هم بدک نیست که البته اونم ندارم ! از سری Tales هم Tales of symphonia : down of the new word داره میاد (21 آبان) که خیلی بهش امیدوارم ...
تو دیگه نمک رو زخمم نپاش ! اگه از 360 متنفر نبودم به خاطر همین بازی میخریدمش :(
پس تو هم عین منی!!!;)
ایول.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
با نهایت احترام به دوستداران JRPG ؛ باید بگم که "حالم از این جور بازی ها به هم میخوره"!! :cheesygri حالا باز RPG هایی که آمریکایی ها میسازن قابل تحمل ـه؛ اما JRPG دیگه.......

شرمنده نمیتونستم هیچی نگم...! ;)

پ.ن. عفو بفرمایید!

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
پس تو هم عین منی!!!;)
ایول.
اگه اينطوريه تو هم عين مني!!!!!!:)
چه جالب ! این همه JRPG باز داشتیم و من نمیدونستم !
اگه همه عین همیم خوب یه تاپیک بزنید واسه JRPGهای وی...
Agreed
با نهایت احترام به دوستداران JRPG ؛ باید بگم که "حالم از این جور بازی ها به هم میخوره"!! :cheesygri حالا باز RPG هایی که آمریکایی ها میسازن قابل تحمل ـه؛ اما JRPG دیگه.......

شرمنده نمیتونستم هیچی نگم...! ;)

پ.ن. عفو بفرمایید!
مهم نیست راحت باش ! اینقدر تو سر ما زدن که تو هم بزن :D البته من عاشق انواع rpg ام ولی چون زیاد تجربه ی بازی های jrpg رو نداشتم برام از جزابیت بیشتری برخوردارن ولی دار واقع به یک اندازه دوستشون دارم یا بهتره بگم عاشقشونم !
پ.ن : الان تو PC یم با اینکه stalker:CS و crisis:war head نصب کردم ولی بیشتر Diablo 2 و Morrowind و Fable و Cherono Trigger بازی میکنم :D

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کاش یه فاینال فانتزی درست وحسابی و خفن واسه Wii می اومد یا این ساگاگوچی یه چیزه مشت میزاشت تو کفه این Wii بازها... ای خدا چی می شد...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
سلام دوستان ! میخاستم از بچه های تهرانی بخام که اگه کسی دید که بازی de blob رو جایی آوردن به من هم یه اطلاعی بده چون واقعا" دنبالشم به همه هم پیشنهاد میکنم بخرنش چون واقعا" شاهکاره ...
پ.ن : چقدر اینجا خلوته ! فک کنم بچه ها درگیر درس و مدرسه هستن :D

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام دوستان ! میخاستم از بچه های تهرانی بخام که اگه کسی دید که بازی de blob رو جایی آوردن به من هم یه اطلاعی بده چون واقعا" دنبالشم به همه هم پیشنهاد میکنم بخرنش چون واقعا" شاهکاره ...
من که خودم خیلی وقته وست نرفتم؛ دیگه ازش ناامید شدم! دیگه درست حسابی بازی نمیاره. حالا میرم یه سر میزنم خبری بود میگم بهت...
پ.ن : چقدر اینجا خلوته ! فک کنم بچه ها درگیر درس و مدرسه هستن
درس ها که هنوز شروع نشده اما خب این از ترکش های همین مهر لعنتی ـه! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر