راهنمایی برای خرید بازی برای Wii

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
همان طور که همچین تاپیکی برای Xbox360 -Ps3 راه انداختم تصمیم گرفتم یکی هم برای wii راه بندازم;)
((((گاهی وقت ها شده بعضی ها بازی گرفتن(بر مبنای تیزر) اما بعدش به شدت پشیمون شدن و پیش خودشون میگن کاش از یه نفر که این بازی رو خریده بود و بازی کرده بود نظرشو در مورد این بازی میگرفتم و به جای این بازی رو میخریدم یکی دیگه میخریدم)))))))
برای همین من میخواستم خواهش کنم دوستانی که بازی برای Wii میخرند بیان اینجا نظر بدن وبگن کدوم بازی ارزش خریدن رو داره و کدوم نداره! وکمی از داستان-گیم پلی - سبک -نوع سختی یا راحتی -و چیزایی از این قبیل رو برای دیگر دوستان بگن تا کسی مثل من گول تیزر بعضی بازی هارو نخوره و الکی پول خودشو حروم نکنه!!!(این توضیحی بود که برایه دو تا تایپیک xbox360-ps3گفتم که این جا هم مجددا گفتم:blushing:)
من از دوستانی که بازیه Sonic and the Secret Rings رو بازی کردن از حالو هوای این بازی یه توضیحی بدن-ممنون میشم-:love:

آخرین ویرایش:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
من بازی کردم اگه سرعت دستت بالاست بازی خوبیه اگه نه بهتره نخری البته بعضی وقتا که پشت سر هم میمیری اعصاب خوردکن میشه قسمت پارتیشم پر مینی گیمهای باهاله

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
این جا بازی های Wii دو هزار تومن:
توپخونه-پاساژ لباف-طبقه ی زیرین- سمت چت (بپرسید بهتون میگن!)
اسم مغازش فتحیه گرونم داه بهت، تریپ مایه داری رفته بودی؟ :love: من 1500 میگیرم ازش ، با این اوصاف فکر کنم یه تومنم بده چون مث اینکه به هرکی یه قیمت میده.. ( برا خودشون کمتر از 200 تومن در میاد فکر کنم)

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
اسم مغازش فتحیه گرونم داه بهت، تریپ مایه داری رفته بودی؟ :love: من 1500 میگیرم ازش ، با این اوصاف فکر کنم یه تومنم بده چون مث اینکه به هرکی یه قیمت میده.. ( برا خودشون کمتر از 200 تومن در میاد فکر کنم)
خوشتیپ من از اونجا نگرفتم دوستان میگفتن:p:laughing:!!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من امروز از این یارو فتحی پرسیدم، گفت میخواد R4 رو بیاره. حالا اگه بیخود نگفته باشه. البته ربطی به این تاپیک نداشت ولی میدونم طرفدارای Ds اینجا هم هستن.

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
من امروز از این یارو فتحی پرسیدم، گفت میخواد R4 رو بیاره. حالا اگه بیخود نگفته باشه. البته ربطی به این تاپیک نداشت ولی میدونم طرفدارای Ds اینجا هم هستن.

من این کارو با ایشون هما هنگ کردم گفتن super card one.m3
مطمئنی گفتش r4

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
نه R4 رو از خودم گفتم. منظورم از همین کارتها بود. حالا باید شانس بیاریم که واقعاً بیاره...

بله قرار کانال که دارن داشته باشه کمتر از یک ماه دیگه شما دارید
فقط من شک دارم گفتم 20 تا بیشتر نیار چون ممکنه فروش نره؟
بیشتر لازمه

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
من از فتحی شاکیم ! exited truck رو ازش گرفتم رو دستگاهم اجرا نشد، بعد رفتم پس بدم خودش نبود رفتم یه ساعت دیگه اومدم نمیدونم از کجا! یکی دو تا لکه روش افتاده بود گفت پس نمیگیرم لکه داره ، رفتم شستمش آوردم! :eek: باز یه ذره مونده بود گفت نمیگیرم! بعد گفتم من از اونور تهران اومدم!! :scare:هیچی... خیلی باحاله! 200 تومن شاید تموم نشه براشون ( چون جلدشم کاغذی و کپیه چاپم نداره سیدی ، بعد حاضر شد به من 2000 تومن ضرر بزنه! اعصابم خورد شد از بی مرامیش... :frown:

آخرین ویرایش:

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
excite truck منم ازش خریدم خراب بود ربطی به پال بودنشم نداره ازم گرفت یکی دیگه داد اونم خراب بود بازم دادم بهش یه بازی دیگه گرفتم من خیلی دنبال این بازیم کسی داره ؟؟؟من یه سری بازی دارم هرکی بخواد براش کپی میکنم شما هم اونایی که دارید به من بدید

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
چی به ورژن ربط داره؟ اینکه بازیی که از فتحی خریدین نمیاد؟
نه اون بازی ربطی به ورژن نداره چون اوّلین بازی ماشینیی بود که نینتندو موقع عرضه ی کنسول عرضه کرد. برای همین با همین ورژن 2 اجرا میشه...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها به نظر من بیایم لیست بازی هایی که با 2.0J اجرا میشن و firmware بالاتری نمیخوان رو اینجا بذاریم تا با خیال راحت بازی ها رو بخریم ، تا بعدا یه فکری برای آپدیت سیستم بکنیم...
البته کلا بازی های launch و کمی جلوتر از اون همگی با 2.0 اجرا میشن ولی اگه یه لیستی باشه بد نیست.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
از خودم شروع میکنم:

Legend Of Zelda: Twilight Princess
Wii Sports
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما هم بازی هایی که بدون فایل آپدیت بودن و با 2.0 اجرا شدن رو اینجا بنویسید لطفا...
مرسی!! :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر