راهنمایی برای خرید بازی برای Wii

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
من که خودم خیلی وقته وست نرفتم؛ دیگه ازش ناامید شدم! دیگه درست حسابی بازی نمیاره. حالا میرم یه سر میزنم خبری بود میگم بهت...
Thanx البته تو سایتش لیست هست ولی یا آپدیت نمیشه یا دیگه بازی جدید نمیاره ! اگه میتونی یه سر بزنی که عالی میشه :love: اگه رفتی این Tales of symphonia رو هم بپرس چون اومده (قابل توجه بچه های JRPG باز)
من که تو دمو ها دیدم این de blob زیاد جالب نبود...
می تونی یکم توضیح بدی؟؟
آره منم تو دمو دیدم فک کردم باید بعد از یه مدت خسته کننده بشه ولی یکی از خوبی های این بازی اینه که خسته کننده نمیشه نمیدونم چیکار کردن ولی مثل اینکه بازی خیلی خوبی شده تو امتیازاتش نمره ی کامل هم هست ! توضیح خاصی هم نیست که بدم مثل همون تریلر هست دیگه ...
نقدش رو هم تو بازی رایانه میتونی بخونی

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خب امروز رفتم ببینم چه خبره. خبری نبود! :biggrin1: جدیدترین بازی هاش همون Blast Works و Order Up بودن. روز به روز دارم بیشتر وسوسه میشم که برم یه ADSL "نقلی" بگیرم و خودم رو از شر هر چی بازی/فیلم خریدن راحت کنم!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خب امروز رفتم ببینم چه خبره. خبری نبود! :biggrin1: جدیدترین بازی هاش همون Blast Works و Order Up بودن. روز به روز دارم بیشتر وسوسه میشم که برم یه ADSL "نقلی" بگیرم و خودم رو از شر هر چی بازی/فیلم خریدن راحت کنم!
دلت رو به نقلی خوش نکن... جز دیدن وب پیج به هیچ دردی نمی خوره...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
خب امروز رفتم ببینم چه خبره. خبری نبود! :biggrin1: جدیدترین بازی هاش همون Blast Works و Order Up بودن.
پس تو سایت درست نوشته بود ...
میتونی به همین آقا حامد بگی برات دانلود کنه قیمتشم مناسب در میاد من اگه تهران بودم این کارو میکردم فکرات رو بکن به نظر من ارزش داره

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
کیان من نمیدونم. تو هر تحقیقاتی خواستی بکن. بازیایه باحال رو لیست کن از حامد پستی میگیریم. اون با من. فقط من دارم میمیرم از بی بازی ای. هرچه زودتر باید یه خریدی بکنیما.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بازی Harvest moon : Tree of tranquility عرضه شده و لی امتیازای خیلی بالایی نگرفته و متوسط امتیازاش فعلا" 6.5 ـه (البته Magical melody هم هم متوسط امتیازاتش همین قدر بود)
Wario Land Shake It هم بقیه امتیازاتش رو گرفت که واقعا" امیدوار کننده بود متوسط امتیازاش هم 7.8 ـه
به همه پیشنهاد میکنم اینا رو + De Blob بخرین یا وایسین 6 رو دیگه با Wii Music بخرین ...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خوشبختانه همه ی بازی های جدید بدون دردسر خاصی(!) قابل اجرا هستن.

فقط یه مسئله هست اینکه توی فیرمور 3.3 باید Homebrew Channel رو داشته باشید چون مثل اینکه بعضی بازی ها و اونهایی که پچ میکنید فقط از برنامه ی Gecko اجرا میشن...

طبق Wiki بیشتر بازی ها روی 3.2 تست شدن و جواب دادن (فکر نکنم 3.3 فعلا لازم باشه؛ شاید Wii Music و Animal Crossing بخوان.):

Wii Region Patcher Compatibility List: NTSC-J

Wii Region Patcher Compatibility List: NTSC-US

------------------

مسئله اصلی اینه که حالا این بازی ها رو از کدوم خراب شده ای پیدا کنیم ؟! :smile:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
واقعا" وضعیت خیلی ناجور شده قبلا" West خیلی بازی میاورد ولی جدیدا" اونم نمیاره :(
هر کدوم از دوستان که میتونن یه سر به پرتو یا .com بزنن و اگه اینا رو آورده بودن یا میخاستن بیارن به ما اطلاع بدن
ممنون

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
واقعا" وضعیت خیلی ناجور شده قبلا" West خیلی بازی میاورد ولی جدیدا" اونم نمیاره :(
هر کدوم از دوستان که میتونن یه سر به پرتو یا .com بزنن و اگه اینا رو آورده بودن یا میخاستن بیارن به ما اطلاع بدن
ممنون
کیان الان دات کام خیلی وقته بازیه جدید نیاورده (البته واسه Wii). اما یکی بودا دانلود میکرد 1500 تومن. همینجا تاپیک داشت. کی بود؟ اون نمیاره؟ از اون میتونیم بگیریم.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بچه ها من deblob رو دادم یکی دانلود کنه هرکی خواست بیاد به خودم بگه بدم...
بقیه بازی ها رو هم اگه فشرده شدش رو پیدا کردم با همکاری این آقا فردین گل DL می کنیم. البته معروف هاش رو...
از من می شنوید از پرتو هیچی نگیرید... بقیه جاها فعلا خوبن...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام بچه ها ... شرمنده غیبتم طولانی شد .
خب ... این animal crossing هنوز نیومده ؟
سلام قربان! کم پیدایی؟! :smile:

بازی های جدید که کلا پیدا نمیشن! گویا Wii تحریم شده! :biggrin1: خودت باید دست به کار شی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر