راهنمایی برای خرید بازی برای Wii

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
خواهش میکنم من که کاره ای نیستم :blushing:
اگه میشه یه توضیح در مورد این Harvest Moon بده البته من سفارش دادم که برام بیارن ولی کلا" میخاستم بدونم چجوریه , زبانش انگلیسیه ؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اگه میشه یه توضیح در مورد این Harvest Moon بده البته من سفارش دادم که برام بیارن ولی کلا" میخاستم بدونم چجوریه , زبانش انگلیسیه ؟
Harvest Moon در واقع همش مزرعه داری ـه! توی همه بازی هاش یه زمین بهت میده تا روش کار کنی و پیشرفت کنی. حوصله و وقت زیادی هم میخواد.
اولین بازی Harvest Moon هم رو Nintendo 64 اومد. یکی از بهترین و غنی ترین بازی هاش هم Harvest Moon: Back to Nature برای PS1 بود.
روی PS2 و GameCube هم چندتا HM اومد ولی اصلا در حد نسخه های اولیه نبودن. اما این Magical Melody که در واقع پورت شده نسخه GC روی Wii هست یکی از بهترین های اونا هستش...
حالا بازی رو میگیری میبینی و به احتمال زیاد هم خوشت میاد!
زبونش هم انگلیسیه!

خیلی خلاصه گفتم ولی مطمئن باش پشیمون نمیشی..!

Harvest Moon Fan Club

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
Harvest Moon در واقع همش مزرعه داری ـه! توی همه بازی هاش یه زمین بهت میده تا روش کار کنی و پیشرفت کنی. حوصله و وقت زیادی هم میخواد.
اولین بازی Harvest Moon هم رو Nintendo 64 اومد. یکی از بهترین و غنی ترین بازی هاش هم Harvest Moon: Back to Nature برای PS1 بود.
روی PS2 و GameCube هم چندتا HM اومد ولی اصلا در حد نسخه های اولیه نبودن. اما این Magical Melody که در واقع پورت شده نسخه GC روی Wii هست یکی از بهترین های اونا هستش...
حالا بازی رو میگیری میبینی و به احتمال زیاد هم خوشت میاد!
زبونش هم انگلیسیه!

خیلی خلاصه گفتم ولی مطمئن باش پشیمون نمیشی..!

Harvest Moon Fan Club
خواستم در مورد harvest moon بگم که برخلاف نظر کسایی که فکر می کنن این بازی فقط یه شبیه ساز مزرعه داریه باید بگم که این بازی در اصل اولین بازیه Role playing/advanture بود که ساختاری کاملا پویا داشت یعنی انتخاب های بازیکن نقش زیادی در بازی داشت که می تونست گیم پلی بازیو تغیر بده ،از این لحاظ میشه این باریو پدر بازی هایی مثل sims دونست.
از لحاظ داستان هم کلا در بازیهای harvest moon با یک شروع سطحی و بدون توضیح کافی آغاز می شه واما کم کم در طول بازی داستان های جانبی بسیار عمیق و جالب بود از جمله روابط بین اهالیه دهکده وبرگزاری فستیوال های مختلف و....اتفاق می افته .کلا از نظر من یکی از بهترین شخصیت پردازی های بازیهای PS1 رو می تونیم تو harvest moon:back to nature ببینیم .
در کل من که برای نسخه ی جدیدش لحظه شماری می کنم !!! :love::love::love:
ببخشید یکم طولانی شد .
من 3 ساله تموم نسخه ی ps1 رو بازی میکردم .

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
دوستان من Wii رو فروختم. :(
بازی هاش رو هنوز نفروختم کسی خواست همه رو با هم 20 تومن میدم.
اینم لیستشون :
The Legend of Zelda : Twilight Princess
RedSteel
Super Mario Galaxy
Super Smash Bros Brawl
Splinter Cell Double Agent
Trauma Center New Blood
Mario & Sonic at the Olympic Games
Metal Slug Anthology
Fifa 08
PES 2008
No More Heroes
Endless Ocean
Worms a Space Oddity
Bully Scholarship Edition
Harvest Moon : Magical Melody
Rayman Raving Rabbids 2
Zack & Wiki : Quest for Barbarous Treasure

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوستان من Wii رو فروختم. :(
بازی هاش رو هنوز نفروختم کسی خواست همه رو با هم 20 تومن میدم.
اینم لیستشون :
The Legend of Zelda : Twilight Princess
RedSteel
Super Mario Galaxy
Super Smash Bros Brawl
Splinter Cell Double Agent
Trauma Center New Blood
Mario & Sonic at the Olympic Games
Metal Slug Anthology
Fifa 08
PES 2008
No More Heroes
Endless Ocean
Worms a Space Oddity
Bully Scholarship Edition
Harvest Moon : Magical Melody
Rayman Raving Rabbids 2
Zack & Wiki : Quest for Barbarous Treasure

سلام
بازی Super Smash Bros Brawl نسخه dvd9 هست یا dvd5؟؟؟
رجیون بازی چی هست؟؟؟
اگر dvd9 هست من خریدارم;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خبرای خوب!

Natsume سازنده سری Harvest Moon ؛ بعد از گذشت 10 سال از عرضه اولین شماره این بازی که بر روی Super Nintendo اومده بود میخواد دو تا بازی جدید از این سری رو برای Wii و DS تو تابستون امسال به بازار عرضه کنه.

نسخه ی Wii به اسم Harvest Moon: Tree of Tranquility دوباره شما رو به یک مزرعه میبره! سازنده ها گفته اند که این بازی از Wii remote به طور کامل پشتیبانی میکنه طوری که شما کاملا احساس مزرعه داری میکنید!

این بازی "26 آگوست" به بازار میاد که امیدواریم بازی خوبی باشه...

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
كمك براي خريد وي

با سلام خدمت دوستان وي باز فكر كردم براي تنوع اين تابستون يه وي بگيرم تو اين فروم خيلي گشتم اما جواب اين سوالات رو پيدا نكردم
1گرافيك كنسول از ps2 بهتره؟ براي كسي كه 360 بازي مي كنه تو ذوق نمي زنه؟ هرچند براي من گيم پلي مهمتر از گرافيك است
ايا بازي هاش تو باز راحت گير مي اد و از قبل اماده اجرا هست؟
قيمت هر دو ريجن و محل خريد خيلي ممنون فكر بازي كردن چند تا بازي پلاتفرمر مثل smg ديوونم كرده خيلي ممنون ميشم كمك كنيد ببخشيد مزاحم شدم

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
با سلام خدمت دوستان وي باز فكر كردم براي تنوع اين تابستون يه وي بگيرم تو اين فروم خيلي گشتم اما جواب اين سوالات رو پيدا نكردم
1گرافيك كنسول از ps2 بهتره؟ براي كسي كه 360 بازي مي كنه تو ذوق نمي زنه؟ هرچند براي من گيم پلي مهمتر از گرافيك است
ايا بازي هاش تو باز راحت گير مي اد و از قبل اماده اجرا هست؟
قيمت هر دو ريجن و محل خريد خيلي ممنون فكر بازي كردن چند تا بازي پلاتفرمر مثل smg ديوونم كرده خيلي ممنون ميشم كمك كنيد ببخشيد مزاحم شدم
1-گرافیک بازی از ps2 خیلی بهتر هست
2-برای کسایی که x360 دارن در نگاه اول تو زوق میزنه
3-مطمعا باش که گیم پلی حتما قافل گیرت میکنه
4-بله فروشگاه های .com و پرتو و وست بازی های این کنسول رو میارن
قیمت کنسول هم رجیون j 370 الی 400 تومان
و قیمت رجیون uc از 400 شروع میشه تا 450((با این قیمت بازار پیشنهاد میکنم uc بگیری))
معلومه ssbb رو هنوز بازی نکردی وگرنه بیشتر به وجح میای:love:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
خیلی ممنون ببخشید اسمتونن رو بلد نیستم راستی کجا میتونم UCرو حدود 400 بگیرم خودم ÷رتو رو خیلی قبول دارم 360 رو هم از هومن گرفتم خیلی ادمای خوبین شما کجا زو ÷یشنهاد می کنین سخت افزارش که خیلی خوب 2.5 برار گیم کیوب قدرت داره و گیم کیوب هم 1.5 برابر ÷ی اس تو مطمئن باش از این بهتر هم میشه بازی هاش هر چند مهم گیم ÷لی و بازی های انحصاری است اتفاقا اخر SSBB هستم فقط مثل خودتون دنبال نسخه 9 گیگم همچنین ماریو کارت :love::love::love::love::love::love::((:((

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
خیلی ممنون ببخشید اسمتونن رو بلد نیستم راستی کجا میتونم UCرو حدود 400 بگیرم خودم ÷رتو رو خیلی قبول دارم 360 رو هم از هومن گرفتم خیلی ادمای خوبین شما کجا زو ÷یشنهاد می کنین سخت افزارش که خیلی خوب 2.5 برار گیم کیوب قدرت داره و گیم کیوب هم 1.5 برابر ÷ی اس تو مطمئن باش از این بهتر هم میشه بازی هاش هر چند مهم گیم ÷لی و بازی های انحصاری است اتفاقا اخر SSBB هستم فقط مثل خودتون دنبال نسخه 9 گیگم همچنین ماریو کارت :love::love::love::love::love::love::((:((

سلام
متاستفانه پرتو فعلا کنسول wii uc نداره من هم کنسول x360 خودمو از همین فروشگاه خریدم
شما میتونید از فروشگاه یگانه 400 بگیری خودم از اونجا گرفتم چیپ کرک کنسولش هم (D2C) هست که دیگه از شر ارور001 بعضی از بازی ها راحت میشی
اما اگر خواستی از یگانه بخری حصابی باید زبون بریزی همچنین زرنگ باشی(چون سابقش زیاد خوب نیست)سعی کن همون جا تست کنی و از سالم و نو بودنش اطمینان حاصل کنی-اگر زرنگ باشی میتونی کمتر از 400 تومان هم بگیری
اما وست هم داره که حدود 420 تومان میفروشه ولی خوب اصلا اهل تخفیف و راه اومدن نیستن
.com رو خبر ندارم چقدر میده میخوای یه تماس باهاشون بگیر این هم سایتشونه http://www.irdotcom.ir
من خدارو شکر نسخه dvd9 بازی رو گرفتم(البته به صورت سفارش دانلودی که 7000 تومان برام اب خورد--انشاالله تا شنبه دستم میرسه))
ماریو کارت رو هم .com داره پرتو هم قرار هست تا شنبه بازی رو بیاره-ببینم چشمم به جمال این بازی روشن میشه یا.....
موفق باشی;)

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام
متاستفانه پرتو فعلا کنسول wii uc نداره من هم کنسول x360 خودمو از همین فروشگاه خریدم
شما میتونید از فروشگاه یگانه 400 بگیری خودم از اونجا گرفتم چیپ کرک کنسولش هم (D2C) هست که دیگه از شر ارور001 بعضی از بازی ها راحت میشی
اما اگر خواستی از یگانه بخری حصابی باید زبون بریزی همچنین زرنگ باشی(چون سابقش زیاد خوب نیست)سعی کن همون جا تست کنی و از سالم و نو بودنش اطمینان حاصل کنی-اگر زرنگ باشی میتونی کمتر از 400 تومان هم بگیری
اما وست هم داره که حدود 420 تومان میفروشه ولی خوب اصلا اهل تخفیف و راه اومدن نیستن
.com رو خبر ندارم چقدر میده میخوای یه تماس باهاشون بگیر این هم سایتشونه http://www.irdotcom.ir
من خدارو شکر نسخه dvd9 بازی رو گرفتم(البته به صورت سفارش دانلودی که 7000 تومان برام اب خورد--انشاالله تا شنبه دستم میرسه))
ماریو کارت رو هم .com داره پرتو هم قرار هست تا شنبه بازی رو بیاره-ببینم چشمم به جمال این بازی روشن میشه یا.....
موفق باشی;)[/QUOTE
خيلي متشكر و ممنونم

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
دوستان امروز bio hazard 0 یا همون resident evil 0 رو دیدم که برای دانلود گذاشته بودن، نسخه J رو که البته دارای صدای انکلیسی هست و متناش J هستن. گفتن بگم برای دوستداران اویل

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
آقا این وست دیگه شورشو در اورده !!!
رفتم carbon خریدم وسط بازی گیر می کنه ... metroid کا نمیده...تو super paper ماریو galaxy بود !....تو mortal combat armagedon چی باشه خوبه ؟؟؟ sonic the secret rings !!!!!!!!!!:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر