بازي زيباي machinarium

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
مرسی.من اون 2 تا اچارو که پیدا کردم اون اچار دیگه که اون بالا چرت می زنرو منظورم بود اگه نه ابو قطع کردم ولی مخزنو چجوری باید خالی کنم شاید به حل او پازل ربط داره.لعنتی انقد سخته بعضی جاهاش که با راهنما هم متوجه نمی شم باید چیکار کنم.

سلام ...
باید پازل 3 نفر که ساز هاشون مشکل داره را اول حل کنی تا بتونی ادامه بدی. برای حل: 1.باید دوز بازی کنی 2.بشکه داخل بار را بیاری .3 معمای سیم برق و پرنده را حل کنی و گربه را بگیری و بعد معمای کلیسا را حل کن تا بعد از رفتن مراقب بالای میدان بتونی بلندگو را برداری

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
نه بابا اون اچار فرانسه اون بالا کمکت می کنه که وازش کنی فقط می خواد که براش اهنگ بزاری که اگر اونو نمی دونی بهت بگم
بعد از این که به جاز زنه و همشون کمک می کنی اون زنه هر بار از بالا چیزی می اندازه بار اخر یک میکروفون خرابه اونو ورمی داری بعدم می ری جایه حوضه از پله های سمت راست میری بالا بلندگو بر می داری بهم وصل می کنی و ...
:D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
مرسی.من اون 2 تا اچارو که پیدا کردم اون اچار دیگه که اون بالا چرت می زنرو منظورم بود اگه نه ابو قطع کردم ولی مخزنو چجوری باید خالی کنم شاید به حل او پازل ربط داره.لعنتی انقد سخته بعضی جاهاش که با راهنما هم متوجه نمی شم باید چیکار کنم.
برای اینکه اون آچار بزرگه بیاد پایین اول باید دوتا معمای قسمته کلیسا و نوازندهها رو حل کنی وقتی معمای کلیسا رو حل کردی دیدهبانه میاد پایین میره تو کلیسا تو هم میره بلندگوی دیده بانی رو بر میداری وقتی هم 3تا نوازنده ها با هم شروع به نواختن کردن زن همسایه یه چیزی شبیه رادیو پرت میکنه پایین بلندگو رو با رادیو ترکیب میکنی میدی به آچار بزرگه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ممنون konami و just pc ولی من مشکل دوتا از نوازنده هارو حل کردم فقط اونی که موش تو شیپورش چیه همون وسیله حالا هستو نتونستم.پس این طور که معلومه باید پازلو حل کنم چون من اون بلندگو بالای برجم بدست اوردم.باشه.ممنون دوستان.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
ممنون konami و just pc ولی من مشکل دوتا از نوازنده هارو حل کردم فقط اونی که موش تو شیپورش چیه همون وسیله حالا هستو نتونستم.پس این طور که معلومه باید پازلو حل کنم چون من اون بلندگو بالای برجم بدست اوردم.باشه.ممنون دوستان.
برادران فکر کنم همه ی اینا تو راهنمایی که من گذاشتم باشه:-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
دوستان من الان بازی "دوز"بلد نیستم باید چطوری اون قسمتشو رد کنم!!!؟:biggrin1:
دوز سخته!؟کسی میتونه یه توضیح بده چطوریه!!!؟:smile:
بازی دوز که توضیحی نیست که
یعنی چی توضیحی نیست!!!بالاخره هر بازی ای یه سری قوانینی داره دیگه!اینم مثل بقیه!:biggrin1:Dگه فکر نکنم از خوده بازی سخت تر باشه!!!

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام
دوستان من الان بازی "دوز"بلد نیستم باید چطوری اون قسمتشو رد کنم!!!؟:biggrin1:
دوز سخته!؟کسی میتونه یه توضیح بده چطوریه!!!؟:smile:
باید 5 تا مهره رو به صورت عمودی یا افقی یا کجی بچینی که رد کردنش از طریق روش کجی راجت تره. یک قلق خاصی داره. البته من که شانسی همون بار اول رد کردم!!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
باید 5 تا مهره رو به صورت عمودی یا افقی یا کجی بچینی که رد کردنش از طریق روش کجی راجت تره. یک قلق خاصی داره. البته من که شانسی همون بار اول رد کردم!!
من پیشنهاد میکنم بعد از بازی(که زود تموم میشه) دوباره بیاین با این طرف دوز بازی کنید واقعا خیلی حال میده.سعنی نکنید سرش کلاه بزارید چون کلاه میزاره سرتون.واقعا حریفه خوبیه برای دوز:D

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
کسی نیست جواب ما رو بده؟
سلام

تو مسیر

Code:
\Documents and Settings\%USER%\Application Data\Macromedia\Flash Player\#SharedObjects\[COLOR=Red]KRNVKQSV[/COLOR]\localhost\Program Files\Machinarium\machinarium.exe
دنبال فایل Machinarium.sol بگردین. دقت کنین که:
1- Application Data و برخی از زیرشاخه هاش hidden ـه.
2- KRNVKQSV ممکنه برای شما متفاوت باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر