بازي زيباي machinarium

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان بازی برای من دقیقا تو مینی گیمی هست که وقتی با اسانسور می ری طبقه دو باید برای اون روبات کله بیضیه انجام بدی که 30 نفر رو بکشی مال من وسط اون گیر می کنه کسی هست الان اون جا باشه همین که می نی گیم رو تموم می کنه یک سیو بزاره ؟
سیو های بازی کجا هستن تا برات آپ کنم ! :biggrin1:

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام اقا من وقتی بازی می کنم و بازیو سیو می دم میام بیرون وقتی دستگاهم رو خاموش روشن می کنم سیوا از بین رفته و مجبورم دوباره بازی کنم
چه اید بکنم کسی می دونه سیو بازی کجا قرار می گیره
و یا این مشکل برای چی واسم پیش میاد

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
كسي كه مياد بازي machinarium رو بازي ميكنه آخره مخه و هوشش بالاست حالا اومدي تبليغ كردي اونم تو اين تايپيك !!!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بالاخره دوز رد شد!ولی این قسمته دوزش از مزخرف ترین معماهایی هست که تا بحال توی ادونچر ها وجود داشته!شانسیه و الان یه عکس هم گرفتم از یه باگش که کامپیوتر یه ردیف 6 تایی درست کرده ولی من بازنده نشدم!دایل آپ دارم و الا میزاشتم

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام اقا من وقتی بازی می کنم و بازیو سیو می دم میام بیرون وقتی دستگاهم رو خاموش روشن می کنم سیوا از بین رفته و مجبورم دوباره بازی کنم
چه اید بکنم کسی می دونه سیو بازی کجا قرار می گیره
و یا این مشکل برای چی واسم پیش میاد
اقا کسی همچین مشکلی نداره

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بالاخره دوز رد شد!ولی این قسمته دوزش از مزخرف ترین معماهایی هست که تا بحال توی ادونچر ها وجود داشته!شانسیه و الان یه عکس هم گرفتم از یه باگش که کامپیوتر یه ردیف 6 تایی درست کرده ولی من بازنده نشدم!دایل آپ دارم و الا میزاشتم

دوز شانسی نیست. اگه شانسی بود یه بار اون میبردید یه بار شما. یا فوقش دو بار اون میبرد یه بار شما. مثله شیر یا خط که شانسیه. اگه شانسی باشه کسی 10 بار پشته سره هم نمیبازه. دوز احتیاج به استراتژی داره.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من بازیو رو بعد از مدت ها تموم کردم. البته چون دیر به دیر بازی میکردم.
از معما های سختش باید به اون مینی گیم دومی که بهت سکه میده اشاره کرد.
من فقط دو سه بار از کمک استفاده کردم.
دوز هم کمی شانسی بود. من برای خودم بار دومی که رفتم ردش کردم!! ولی داداشم گیر کرده بود میخواستم براش برم نتونستم! بالانس نداشت.
جالبترین معما هاش هم سه چهار معمای آخر بازی و همینطور خیلی های دیگه که الان یادم نیست.
بازی اینجوری کم پیدا میشه. شاید هر چند سال هم اینجوری بازی نیاد. کسانی که بازی نکردن برن. چون یک تکون اساسی به مغزتون میده و فکرتون رو باز میکنه.
من موقع امتحانا بازیش کردم راحتتر درس رو میفهمیدم!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اقا من الان با اسانسور رفتم طبقه ی پایین ولی گیر کردم
باید اول با چکش شیشه رو یشکونی کلید رو بگیری بعد توی آسانسور سمت راست ازش استفاده کنی بهت یه آیتم میده که خودت متوجه میشی باید باهاش چیکار کنی.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من تو اون قسمتی که باید بری زیر زمین ابو قطع کنی گیر کردم.اچارو چجوری باید بدست بیاری .تازه بعدشم یه جا دیگه اون طوطی یه قطعه از پازلو برداشته چجوری بگیرم ازش؟

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من تو اون قسمتی که باید بری زیر زمین ابو قطع کنی گیر کردم.اچارو چجوری باید بدست بیاری .تازه بعدشم یه جا دیگه اون طوطی یه قطعه از پازلو برداشته چجوری بگیرم ازش؟
با انجام اون مینی گیم بالای صفحه اگه گیر کردید میتونید راه حل هر قسمت رو ببینید.به هر حال.
اونجایی که آبو قطع کنی:
دو تا آچار دیگه لازم داری.اولی رو با یک سیخ از توی اون چاه سمت چپ در میاری. دومی هم تو صفحه ی آخر اون کتابی هستش که تو کمده. بعد با یه ترتیب خاصی باید جا بزاریش.
اون قسمت طوطی هم:
باید اول بکشیدش روی سیم بعد به صورت ریتمی بالا و پایین برید تا اون هم ادای شما رو در بیاره تا بالاخره سیم پاره شه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
آقا بیزحمت سوال و جوابها رو بگذارید توی spoiler با
spoiler.gif
ما که هنوز بازی نکردیم متحول نشیم :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
با انجام اون مینی گیم بالای صفحه اگه گیر کردید میتونید راه حل هر قسمت رو ببینید.به هر حال.
اونجایی که آبو قطع کنی:
دو تا آچار دیگه لازم داری.اولی رو با یک سیخ از توی اون چاه سمت چپ در میاری. دومی هم تو صفحه ی آخر اون کتابی هستش که تو کمده. بعد با یه ترتیب خاصی باید جا بزاریش.
اون قسمت طوطی هم:
باید اول بکشیدش روی سیم بعد به صورت ریتمی بالا و پایین برید تا اون هم ادای شما رو در بیاره تا بالاخره سیم پاره شه.

مرسی.من اون 2 تا اچارو که پیدا کردم اون اچار دیگه که اون بالا چرت می زنرو منظورم بود اگه نه ابو قطع کردم ولی مخزنو چجوری باید خالی کنم شاید به حل او پازل ربط داره.لعنتی انقد سخته بعضی جاهاش که با راهنما هم متوجه نمی شم باید چیکار کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر