بازي زيباي machinarium

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
لطفا کرک بازی رو بذارید. ممنون میشم.
خود بازی رو تو استیم دارم ولی می خوام بدم دوستمم بازی کنه برای همین باید کرکش رو دانلود کنم.

fddf

کاربر سایت
May 4, 2011
7
در بازی گیر کردم

در آن قسمت که باید قطعه ی پارل رو از طوطی بگیریم گیر کردم
همه جور کاری روا هم امتحان کردم
1. نیم ساعت - قد روبات دراز شده و زیر سیم - به سمت چپ و راست رفتم و طوطی هم در وسط هی راست و چپ می رفت
2.هم سمت راست - زیر سیم - هم سمت چپ هی خودم بالا و پایین کردم آنهم با نظم به صورتی که سیم بالا و پایین بره
3. در سمت راست بالا و پایین کردم و بعد ایستاده به آن یکی طرف رفتم
4. همه ی این کار ها رو نشسته - قد روبات کوچک شده - نیز کردم
و در آخر نشد که نشد :((:((:((:((:((

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
1. نیم ساعت - قد روبات دراز شده و زیر سیم - به سمت چپ و راست رفتم و طوطی هم در وسط هی راست و چپ می رفت
2.هم سمت راست - زیر سیم - هم سمت چپ هی خودم بالا و پایین کردم آنهم با نظم به صورتی که سیم بالا و پایین بره
خودم بازی کردم ولی یادم رفته:d
تو بازی سمت راست بالای صفحه یه مینی گیم هست اونو انجام بدید راهنماییتون میکنه.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اینجا باید سیمو قطع کنی.من یادمه

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
عزیز شما تو اون قسمت وقتی میری سمته طوطی از جاش میپره و میره روی سیم...
شما باید با بالا و پائین کردن سیم(طوطی باید وسط باشه)طوری اونو تاب بدی که برسه به نرده(سخت ترین جای بازی)وقتی رسید به نرده سیم پاره میشه و طوطی میوفته و پازل رو تقدیم میکنه:D

kvasi

کاربر سایت
Sep 11, 2011
4
فیوز

آونجا که چراغ از جاروبرقی میگیرم تو آسانسور... اون یکی چراغو از کجا بگیرم... لطفا آدرسو دقیق بدید.. گفتین برید بالا.. بالا کجاست من کسی که کلش ویروس داره پیدا نمیکنم..
من همه جا رو چک کردم.. راهی هست یا دری که باید از اونجا برم؟؟ لطفا کمک کنید.. کل بازیرو بدون راهنمایی اومدم.. ولی یه جای مسخره گیر کردم... که انگار هیچکی اینجا گیر نکرده...
بازی دوز رو من هر بار می برم... راهش اینه که مهره هاتون رو در صفحه پخش کنید به صورتی که در یه خط باشن.. مثلا یه مهره بالا راست و بالا چپ بعد به صورت کج و راست سعی کنید بین مهرهاتو ارتباط برقرار کنید.. مراقب بازی حریف هم باشین.. اگه بتون 4 تا مهره کنار هم بچینید که دو طرف باز باشه در عمل 2 راه شدید که دیگه کاری از دست حریف بر نمیاد.. بسته بازی نکنید تا بتونه راه شمارو ببنده.. روش کار کنید دستتون میاد..

sina_ubi

کاربر سایت
Sep 28, 2011
46
نام
sina
پس از دانلود با فایلی با پسوند .bin مواجه می شوید که باید یا آن را بر روی سی دی رایت نمایید یا اینکه با نرم افزار هایی نظیر Daemon Tools آن را بر روی یک درایو مجازی mount کنید و سپس نصب نمایید.
يعني چي رايتش كنم رو سي دي كه چي ؟
بعد از رايت چيكار كنم؟

bro2

کاربر سایت
Apr 10, 2012
1
من حسابی سر این قسمتش گیر کرده بودم
Walk to the right and pick up the hammer. Smash the window on the right, put the hammer back and take the KEY out. It’s not the one of the lock. Use the door on the left to return to the elevator and use the key on the box on the wall on the right. Inside is a canister with liquid NITROGEN
که یکی از دوستان این لینک رو گذاشت

Machinarium – Walkthrough (Amanita Design/2009) | Ultimate Game Solutions

دستش درد نکنه
مشتی کمک کرد
THX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر