اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
سلام دوستان
تصمیمم برای خرید سری اس قطعیه
فقط الان من بخرم قیمت گیم پس چنده؟
فیلتر شکن میخواد یا راحته کار کردن باهاش؟
فرق گیم پس هوم با التیمیت رو نفهمیدم

یک چیزه دیگه
من تا الان وان اس داشتم که فروختم
سری اس اینطوری بود که میبردم 300 تومن میدادم فول گیم میکردم (آفلاین)
حالا من سری اس بخرم بازم افلاین بازی بریزم
دیگه نمیتونم از گیم پس استفاده کنم درسته؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام دوستان
تصمیمم برای خرید سری اس قطعیه
فقط الان من بخرم قیمت گیم پس چنده؟
فیلتر شکن میخواد یا راحته کار کردن باهاش؟
فرق گیم پس هوم با التیمیت رو نفهمیدم

یک چیزه دیگه
من تا الان وان اس داشتم که فروختم
سری اس اینطوری بود که میبردم 300 تومن میدادم فول گیم میکردم (آفلاین)
حالا من سری اس بخرم بازم افلاین بازی بریزم
دیگه نمیتونم از گیم پس استفاده کنم درسته؟

از ماهی ۴۰-۵۰ تومن میتونی گیم پس آلتیمیت بگیری تا اشتراک های یکساله و ۱۵ ماهه که حدود یک میلیون قیمتشه

نیازی به فیلتر شکن نیست برای استفاده

گیم پس اکثرشون آلتیمیت هستن و اون هوم ظرفیت اکانت هست

هر اکانت ۲ تا ظرفیت داره
۱.هوم
۲.معمولی یا غیر هوم

روی سریز هم میتونی آفلاین بریزی اگه دوست داشته باشی ولی هر وقت آنلاین بشی بازی ها غیر فعال میشن و دیگه کار نمیکنن

یا باید بازی آفلاین انتخاب کنی یا روش قانونی و گیم پس

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان کسی مشکل وصل شدن به لایو داخل بازیهای 360 رو داره؟ اچیومنتهای بازیهای 360 رو به همین علت سینک نمیکنه راه حلی دارید؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این DNS ست کن ببین مشکل حل میشه

185.229.29.214
185.229.29.215
این DNS خیلی عالیه ولی من همه DNS های تحریم شکن رو تست کردم هیچکدوم کار نکرد. روی بازیهای سریس ایکس راحت کانکت میشم اما وارد بازیهای 360 که میشم دیگه هیچ رقم وصل نمیشه به لایو در نتیجه اچیومنتهام سینک نمیشه. تا همین یک ماه پیش مشکلی نبود الان اینطور شده!

• Like
Reactions: ravi

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
اول‌اینکه مرسی بابت نوشته ت که کامل بود و اینکه دقیقا منظورمو فهمیدی
از طرفی هم کلا من التیمیت بازی میکنم خیلی مهمه برام این موضوع و اینکه واقعا پول پی اس فایو ندارم بخوام انقدر هزینه کنم
تو پی اس فور هفته ایی یک بار dnf تو ویکند میخورد حالم خراب میشد ،حالا باید خدا بهم رحم کنه با این اوصاف که اعصابم قراره حسابی خراب بشه😂
ممنون بازم بابت وقتی که گذاشتی
من خودم فیفا باز نیستم . کلا تو بازی فوتبال خنگم . خدمتت عارضم که 10 روز گذشته رو در جوار یکی از دوستان بودم . ایشون پلی 5 دارن و فیفا باز خوبین . البته دویژن بازی میکنه . میگه اعصاب التیمیت رو ندارم . در حال حاضر دویژن 2 هست . به واسطه پلی دادن it takes two کنسول سریز ایکس خودمو برده بودمو چون دیگه حوصله نداشتیم سیما و کابلا رو هی جا به جا کنیم رو سریز اکس من پلی میداد فیفا رو ... هر شب 1 ساعت بازی میکرد و تو این 1 هفنه هیچ مشکلی بابت قطع شدن و اینا پیش نیومد ... واسه حرفمم دلیل دارم ... ایشون چون رو 5 پلی میداد اگر تفاوتی توی اکس باکس میدید قطعا متوجه میشد و بهم میگفت ... حتی شده سر کل کل پلی استیشنی و اکس باکسی .... خلاصه که دیشب یه سر رفتم باز پیشش و از مغازه اومده بود جلو تی وی لم داده بود و با 5 فیفا میزد ... جلوی چشم خودم بازی اخری که پلی داد دقیقه 80 به مشکل خورد و حتی نتیجه ثبت نشد تو هستوری بازیش ... خلاصه که بهت بگم حس میکنم زیاد اذیتی نداره ... حالا اگر دوستان حرفه ای میفرمایند اذیتی داره حتما درست میفرمایند ولی خب بد نبود این تجربه منم رو هم میشنیدی

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
من خودم فیفا باز نیستم . کلا تو بازی فوتبال خنگم . خدمتت عارضم که 10 روز گذشته رو در جوار یکی از دوستان بودم . ایشون پلی 5 دارن و فیفا باز خوبین . البته دویژن بازی میکنه . میگه اعصاب التیمیت رو ندارم . در حال حاضر دویژن 2 هست . به واسطه پلی دادن it takes two کنسول سریز ایکس خودمو برده بودمو چون دیگه حوصله نداشتیم سیما و کابلا رو هی جا به جا کنیم رو سریز اکس من پلی میداد فیفا رو ... هر شب 1 ساعت بازی میکرد و تو این 1 هفنه هیچ مشکلی بابت قطع شدن و اینا پیش نیومد ... واسه حرفمم دلیل دارم ... ایشون چون رو 5 پلی میداد اگر تفاوتی توی اکس باکس میدید قطعا متوجه میشد و بهم میگفت ... حتی شده سر کل کل پلی استیشنی و اکس باکسی .... خلاصه که دیشب یه سر رفتم باز پیشش و از مغازه اومده بود جلو تی وی لم داده بود و با 5 فیفا میزد ... جلوی چشم خودم بازی اخری که پلی داد دقیقه 80 به مشکل خورد و حتی نتیجه ثبت نشد تو هستوری بازیش ... خلاصه که بهت بگم حس میکنم زیاد اذیتی نداره ... حالا اگر دوستان حرفه ای میفرمایند اذیتی داره حتما درست میفرمایند ولی خب بد نبود این تجربه منم رو هم میشنیدی
سلام
خیلی ممنون بابت گفتن تجربه ات
خیلی بکارم اومد صحبتت
ممنون❤️

• Like
Reactions: riotan1234

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
این DNS خیلی عالیه ولی من همه DNS های تحریم شکن رو تست کردم هیچکدوم کار نکرد. روی بازیهای سریس ایکس راحت کانکت میشم اما وارد بازیهای 360 که میشم دیگه هیچ رقم وصل نمیشه به لایو در نتیجه اچیومنتهام سینک نمیشه. تا همین یک ماه پیش مشکلی نبود الان اینطور شده!
وصل شدن به سرور های 360 با دی ان اس یجورایی شانسیه البته آخر شبا و اول صبح ها خیییلی بهتر کانکت میشه.

• Like
Reactions: Vesemir

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود
من کانکشن عوض کردم سینک شد red dead هم تروفی ها انلاک شد سینک هم شد . روی دیتای lte بودم سوییچ کردم روی adsl دیدم کاکنت شد لایو 360 بدون مشکل . نمیدونم مشکل کجاست ولی ربطی به ما نداره reddit پره از کاربرانی که مشکل کانکت به لایو قدیمی 360 دارند . ساین میشید و براحتی هم سیو ها کلود میشه و مشکلی نیست ولی کانکت به لایو برای تروفی ها ممکن نیست البته گفتم من با تغییر کانکشن حل میشه بعضی از مواقع

این تاپیک برای مثال پر بوده از کسانی که مشکل ما رو داشته اند البته کمی قدیمه ولی این یک مشکل به قول معروف عمومی است - البته میشه براحتی بازی کرد وبعد چند وقتی یکبار کانکت شد و تروفی سینک کرد . من با بازی کردن مشکلی ندارم حتی سیو هام با اینکه کش رو پاک میکنم برمیگردند . شما تو قسمت استورج یکبار کش 360 رو پاکن البته حواست باشه گهگاه ممکنه سیو ها سینک نشن کمی عقب بری بعد با یک کانکشن دیگه مثل ADSL یا هات اسپات سوییچ کن لاگین کن احتمال زیاد وصل میشی سینک هم میشید .
r/xboxinsiders - Series X Internet connection issues.

از کانکشن هات اسپات گوشی هم که بیشتر از ipv4 استفاده میکنند میشه بعضی مواقع متصل شد ./

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
من حدود دو ماه پیش مشکل لاگین کردن تو خود کنسول 360 داشتم، به هیچ عنوان نمیتونستم به اکانت لاگین بشم(اول اوکی بود بعد چند بار خاموش روشن کردن کنسول 360 طی چند روز دیگه نشد لاگین کنم) ، حتی game pass ultimate هم داشتم، گفتم delete account کنم و دوباره اکانتو دان کنم، ولی بعد از delete کردن به هیچ عنوان نتونستم اکانتو دان کنم و تو 10 درصد دانلود error میداد. با ساپورت مایکروسافت چت کردم و مشکلو گفتم، گفت از اونجایی که 360 قدیمی شده با game pass ultimate مشکل داره و نمیتونه خوب سینک بشن، game pass ultimate و از بین برد و گفت اکانتو تو 360 دان کن و تونستم راحت دان کنم بعد game pass ultimate رو برام شارژ کرد و گفت حواست باشه چون Ultimate با کنسول 360 نمیتونه خوب سینک بشه از اونجاییکه قدیمی شده و ممکنه دوباره این مشکل پیش بیاد.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
خب بالاخره پولشو جمع کردم و منم میخوام سری اس بخرم :D
فقط دوستان کنسول در حد یه هفته ده روز مهلت تست داشته باشه اوکیه دیگه، پول الکی برا گارانتی و اینا ندم؟
نکته خاصی هستش که موقع خرید دقت کنم بهش؟
بعد این قیمتایی که بچه ها تو تاپیک قیمت میذارن رو من یه دویست سی صد تومن بالاترشو تو سایتا و مغازه ها پیدا میکنم، جای خاصی اگه خودتون ازش خریدید یا میشناسید که قیمتاش خوبه برام خصوصی بفرستید عالی میشه.

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر