اسناد رسمی سونی پورت PC بازی Uncharted 4 را تأیید می‌کند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینطور که به‌نظر می‌رسد، ممکن است عنوان فرست پارتی بزرگ بعدی سونی که برای پلتفرم PC عرضه می‌شود، بازی Uncharted 4: A Thief's End است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Uncharted 4

چند ماه قبل بود که شرکت Sony رسما اعلام کرد که عنوان Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن تأیید کرده بود که به دنبال عرضه دیز گان برای PC، شاهد پورت شدن چندین عنوان دیگر از بازی‌های فرست پارتی پلی استیشن بر روی این پلتفرم خواهیم بود. حال بازی بزرگ بعدی که قرار است نسخه PC آن معرفی شود، احتمالا به‌طور تصادفی لو رفته است.

طبق اسنادی که پس از ارائه برنامه‌های مالی سونی توسط کاربری در فروم ریست ارا رویت شده، سونی بازی Uncharted 4 را در میان بازی‌هایی که قرار است از انحصار پلی استیشن خارج و بر روی PC عرضه شوند، لیست کرده است. با توجه به اینکه سونی تاکنون این معرفی را به‌طور رسمی اعلام نکرده است، لیست شدن این عنوان اکشن ادونچر برای پیسی تعجب‌برانگیز است. اما ممکن است به‌زودی سونی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

پس از عرضه شدن Horizon Zero Dawn برای PC در سال 2020 و همچنین Days Gone طی چند روز پیش، این ساخته استودیوی Naughty Dog سومین بازی بزرگی خواهد بود که از سوی استودیوهای فرست پارتی سونی برای این پلتفرم عرضه خواهد شد. آنچارتد 4 ابتدا در سال 2016 به‌طور انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر شده بود و یکی از پرفروش‌ترین عناوین فرست پارتی این کنسول به‌شمار می‌رود.

نظر شما در مورد عرضه شدن این عنوان بر روی PC چیست؟ آیا بابت انتشار بازی‌های بیشتری از پلی استیشن بر روی این پلتفرم هیجان‌زده هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
بسیار خبر خوبیه

به نظر میاد سونی خیلی توی پورت بازی های 3 مهارت نداره و براش سخته حتی شبیه سازشم بعد 10 سال همچنان شرایط جالبی نداره مخصوصا برای بازی های انحصاریش

سه شماره اول روی PS4 ریمستر شدن و پورت PS4 دارند میتونه از اون استفاده کنه.

• Like
Reactions: kamyy

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یعنی چند ماه دیگه ملت روی pc ، با دوال سنس ، مولتی انچارتد ۴ رو مجانی بازی میکنن؟؟؟؟
=)) =)) =))

خداییش خوشحالم یکی دو ماه قبل عرضه کنسول این خبرا که اون موقع شایعه بود رو جدی گرفتم و تسمه هایپم رو بریدم و این کنسول بی خاصیت تو پاچم نرفت...
.........

هر چند هنوز اکانت و بازی ها و سیو و تروفی هام گروگان جیم رایانه

حداقل مایکرو مرد و مردونه اومد رو pc، استورش رو کامل آورد و هر کی هر بازی روی استورش خریده بود با سیوش و اچیومنتش و همه چیزش روی pc هم موجود بود، و به قول خودم اکانت ملت رو گروگان نگرفت ... ملت راحت پلتفرمشون رو انتخاب میکردن...

الان دوستان میگن داری گل به خودی میزنی ،، ولی چرا باید از چیزی حمایت کنیم که هیچ سود و منفعتی برامون نداره،، رسما ما رو احمق فرض کرده ،، تصور میکنه فقط عرضه زودتر بازی هاش کافیه تا بریم کنسولش رو بخریم

به قول یه مثال معروف ،، خرجیش رو ما داریم میدیم ،، اما ......... iykwim

من هنوز برام سوال چرا یه سیو گنشین رو نمیتونم منتقل کنم روی گوشی یا حتی pc

چی از تو کم میشه :-@:-@:-@:-&
دقیقا به بهترین مورد اشاره کردی

چرا من که بازی رو روی استور پلی استیشن خریدم برای نسخه استیم هم باید پول بدم؟ باید بتونم راحت و بی دردسر بازی رو توی استیم هم داشته باشم.

سونی توی این موارد مثلا مثل انتقال سیو و کراس پلی و ... خیلی داغون هست. یادم هست یا چند ماه پیش قابلیت تایید دو مرحله ای اون فقط از طریق پیامک بود و بعد از کلی وقت قابلیت اپلیکیشن ها رو اضافه کرد

یا سر جریان تغییر نام کاربری چقدر اذیت کرد

هنوز دیسکورد رو اضافه نکرده و داره کم کم این کار رو میکنه

کلا هنوز خیلی عقب هست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین

چرا من که بازی رو روی استور پلی استیشن خریدم برای نسخه استیم هم باید پول بدم؟ باید بتونم راحت و بی دردسر بازی رو توی استیم هم داشته باشم.

سونی توی این موارد مثلا مثل انتقال سیو و کراس پلی و ... خیلی داغون هست. یادم هست یا چند ماه پیش قابلیت تایید دو مرحله ای اون فقط از طریق پیامک بود و بعد از کلی وقت قابلیت اپلیکیشن ها رو اضافه کرد

کلا هنوز خیلی عقب هست.
این اتفاق عادیه، حتی رو pc تو ویندوز استور فورزا 4 رو خریدی.
بخوای رو استیم هم داشته باشیش باید دوباره پول بدی. اون که دو پلتفرم کاملا متفاوته. بحث ویندوز استور ایکس باکس و ویندوز ده یه استثناست.

• Like
Reactions: Democracy

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

کلا هنوز خیلی عقب هست.
پاراگراف اول که عادیه فقط مایکرو اینکارو انجام داده، در مورد تغییر اسم خب براشون مقدور نبود چون توی سیستم پلیرها براساس اسم sort میشدن در مورد دیسکورد رو اینا خب اضافه میشه ولی کلا سونی از لحاظ سیستمی و نرم افزار و سرور dedecated یه نمه از رقبا عقب تره

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
واقعا فاز سونیو نمیفهمم خب اول کالکشنو بده بعد اینو ??
ضعیف ترین شماره بعد از شماره اول همین چهاره من که حال نکردم باهاش گرافیکش خداس ولی گیم پلیش فقط از در دیوار بالا رفتنه واون صحنه های همیشه حیجانیرو که باید داشته باشه رو خیلی کم داره بدترین مرحلشم به نظرم زمانی که بر میگرده به نو جوانی نیتن
به ترتیب بخوام بهترین شماره های بازیو بگم
2
3

Lost Legacy

4
1
من شماره 2,3 جوییدم که دارم میگم 4تو دیواره (از لحاض گیم پلی گفتم)
هرچند

Lost Legacyخیلی بهتره​

وگرنه گرافیک 4 رو ps4 فک براندازه حالارو pc چه غولی بشه خداداند

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
واقعا فاز سونیو نمیفهمم خب اول کالکشنو بده بعد اینو ??
ضعیف ترین شماره بعد از شماره اول همین چهاره من که حال نکردم باهاش گرافیکش خداس ولی گیم پلیش فقط از در دیوار بالا رفتنه واون صحنه های همیشه حیجانیرو که باید داشته باشه رو خیلی کم داره بدترین مرحلشم به نظرم زمانی که بر میگرده به نو جوانی نیتن
به ترتیب بخوام بهترین شماره های بازیو بگم
2
3

Lost Legacy

4
1
من شماره 2,3 جوییدم که دارم میگم 4تو دیواره (از لحاض گیم پلی گفتم)
هرچند

Lost Legacyخیلی بهتره​

وگرنه گرافیک 4 رو ps4 فک براندازه حالارو pc چه غولی بشه خداداند
دقیقا موافقم شماره 4 از نظر گرافیک عالی بود ولی از نظر حس و حال و اکشن و مراحل بعد یه مدت خسته کننده میشد

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سونی باید کلا کالکشن رو بیاره به ترتیبم بیاره. مثل کاری که سگا با یاکوزا کرد و از زیرو که شروع داستان بود آورد و به مرور داستان تکمیل شد، اول کالکشن تریلوژی رو بیاره، بعدشم 4 و لاست لگسی. به شخصه آنچارتد 2 و 3 رو خیلی دوباره دوست دارم بازی کنم چون زمان PS3 بازی کردم و الان دیگه هیچی ازش یادم نیست و یک بار دیگه علاقه دارم بازی کنم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سونی باید کلا کالکشن رو بیاره به ترتیبم بیاره. مثل کاری که سگا با یاکوزا کرد و از زیرو که شروع داستان بود آورد و به مرور داستان تکمیل شد، اول کالکشن تریلوژی رو بیاره، بعدشم 4 و لاست لگسی. به شخصه آنچارتد 2 و 3 رو خیلی دوباره دوست دارم بازی کنم چون زمان PS3 بازی کردم و الان دیگه هیچی ازش یادم نیست و یک بار دیگه علاقه دارم بازی کنم.

من ماه قبلی بازیشون کردم. خوب Age نکردن خدایی. اکثر بازی‌های ناتی داگ همینطور هستن.
چون خیلی پوش می‌کنن برای بخش‌های فنی مثل گرافیک و انیمیشن و ... و اکثر وقتا بازی‌هاشون از نظر بیس گیم‌پلی Top Tier نیستن. وقتی زمان می‌گذره و اون گرافیک و انیمیشن خیلی قدیمی بنظر میان، کمی بازی‌هاشون کهنه می‌شن.

اینو بعنوان کسی می‌گم که TLOU بهترین بازی زندگیمه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,649
دقیقا.اینجوری زیاد معنی نمیده.مثل بازی Persona 5 strike که بدون وجود Persona 5 رو PC جدا معنی نمیده.کالکشن رو امیدوارم زودتر رو STEAM بیارن.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
حاجی بالاخره داره کم کم این زمزمه های سوییچ بعدی هم قوی میشه... وقت برگشتن ات به عرصه است :D
با کله برمیگردم به زودی. :D با وجود botw2 و smt v و ده ها انحصاری ناب ژاپنی که در راه سوییچ جدیدن مگه میشه برنگشت:D
البته همه میدونیم "اکوسیستم" چه چیز خوفیه و اگه اینها روی pc هم بود حتما من و تو و امثالمون میرفتیم باز سوییچ جدید رو میخریدیم چون سر گنج نشستیم :D
گفتم که دوستان شاکی نشن چرا باز به سیاست flawless سونی جسارتا ایراد وارد کردیم...

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
با کله برمیگردم به زودی. :D با وجود botw2 و smt v و ده ها انحصاری ناب ژاپنی که در راه سوییچ جدیدن مگه میشه برنگشت:D
البته همه میدونیم "اکوسیستم" چه چیز خوفیه و اگه اینها روی pc هم بود حتما من و تو و امثالمون میرفتیم باز سوییچ جدید رو میخریدیم چون سر گنج نشستیم :D
گفتم که دوستان شاکی نشن چرا باز به سیاست flawless سونی جسارتا ایراد وارد کردیم...
بازیای نینتندو اگه رو پی سی بهینه شن با integrate gpu هم قابل بازین واقعا باید سر گنج نشسته باشی که به خاطرش کنسول بخری :D و سوییچ هیچ چیزه چشمگیر قابل ارائه ای به جز انحصاریاش نداره :D
فرق داره با کنسولی که با ۱/۳م قیمت یه پی سی خوب داره forbidden west اجرا میکنه :D و در کنار اون مجموعه کاملی از بازی های مولتی پلتفرم رو هم داره :-" در واقع اگه بازیا روز عرضه هم روی PC بیان برای مایی ک رو گنج ننشستیم کنسول انتخاب معقول تریه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بازیای نینتندو اگه رو پی سی بهینه شن با integrate gpu هم قابل بازین واقعا باید سر گنج نشسته باشی که به خاطرش کنسول بخری :D و سوییچ هیچ چیزه چشمگیر قابل ارائه ای به جز انحصاریاش نداره :D
فرق داره با کنسولی که با ۱/۳م قیمت یه پی سی خوب داره forbidden west اجرا میکنه :D و در کنار اون مجموعه کاملی از بازی های مولتی پلتفرم رو هم داره :-" در واقع اگه بازیا روز عرضه هم روی PC بیان برای مایی ک رو گنج ننشستیم کنسول انتخاب معقول تریه :D

چوب لا چرخ من نذار... بذا بکشونمش سمت نور :D

پ.ن: Portability is Neat :>

• Smile
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر