YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
CPU چیه؟ اگه سیستمت جای ارتقا داره و سی پی یو قویه یه کارت گرافیک بنداز
والا با توضیحاتی که دادی تنها استدلالی که میشه کرد اینه که خودت آنالوگو فلیک میکنی یه لحظه حواست نیست :D :D

ولی بی شوخی عجیبه
شاید. من عادت دارم با آنالوگ پلی استیشن وسواسی و آروم تا کنم شاید برای همونه. کنسول آخریم نو نو این مشکلو داشت آکبند سفید هم بود. قبلیا یادم نمیاد چیزی درست یه دلیلش شاید چون کم بازی جدید باهاشون زدم مدام ریمستر بوده یا JRPG هایی که این چیزا رو نشون نمیداده
من کنترلر آکبند تولید 2023 دوال سنس خریدم از خود کارخونه مشکل دریفت داشت هفته دوم دادم تعمیر الان فیکس شده ولی خیلی ضد حال بود
کنترلر PS4 رو نمیدونم ولی در کل سونی گند زده تو کیفیت ساختش
من منتظر دسته ثرد پارتی طرح ایکس باکسم برای PS5 اصلا از دسته PS و جاگیری آنالوگاش خوشم نمیاد.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
1685124301860.png
این اسلحه ها نمیدونم چرا توی منو نمایش داده نمیشن؟ باگ غیرقابل درست کردنه فعلا؟
اون که میای اسلحه انتخاب کنی جای بلوری شدن صفحه سیاه میشه هم خیلی رو مخه

غیر این ایراد پریدن تکسچرهای کوچیک مثل علف و گیاها (هی محو یا سیاه میشن بعد درست میشن) هم یه سری جاها به چشمم میخوره

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
مال لپتاپه؟
اگر با pc کار میکنی گرافیک جداگانه نیاز داری.
مشخصات سیستم چیه؟
فعلا درایور گرافیک رو به آخرین نسخه ای که می تونی پیدا کنی آپدیت کن شاید تغییری حاصل بشه ولی در کل ضعیفه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نینتندو سر سخت افتاده به جون شبیه سازها و به استیم برای شبیه ساز دلفین هم DMCA داده
قرار بود این شبیه ساز راهش به استیم باز بشه که نیومده نینتندو درش گل گرفت
گویا نینتندو خیلی پیگیره که بتونه قانون امریکا برای شبیه سازها عوض کنه و اینطوری بتونه جلوی انتشار بقیه شون رو هم بگیره
تیم دلفین گفته دنبال راه کاری برای حل این مشکل هست اگر دلفین DMCA نخواد قبول کنه کارشون به دادگاه می کشه که ممکنه جالب نباشه

متن دلفین در سایتشون:
It is with much disappointment that we have to announce that the Dolphin on Steam release has been indefinitely postponed. We were notified by Valve that Nintendo has issued a cease and desist citing the DMCA against Dolphin's Steam page, and have removed Dolphin from Steam until the matter is settled. We are currently investigating our options and will have a more in-depth response in the near future.
We appreciate your patience in the meantime.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
در نسخه EA 3617 مشکل AO در رزولوشن‌های داخلی بیشتر از 1008 حل شده. میزان شارپ بودن تصاویر به صورت محسوسی با افزایش Internal Resolution به 1080 افزایش پیدا می‌کنه. نمونه رو می‌تونید ملاحظه کنید:
TOTK 1008p VS 1080 (AO not broken) - Imgsli

احتمالا وی چیز ان می‌خواد.

Reddit - Dive into anything

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
در نسخه EA 3617 مشکل AO در رزولوشن‌های داخلی بیشتر از 1008 حل شده. میزان شارپ بودن تصاویر به صورت محسوسی با افزایش Internal Resolution به 1080 افزایش پیدا می‌کنه. نمونه رو می‌تونید ملاحظه کنید:
TOTK 1008p VS 1080 (AO not broken) - Imgsli

احتمالا وی چیز ان می‌خواد.

Reddit - Dive into anything
مشکل فریز شدن موقع استفاده از item menu هم حل شده

• Like
Reactions: Cait Sith and m.a.t

saadiism

کاربر سایت
May 28, 2023
3
سلام دوستان
من ورژن 111 رو که نصب میکنم دیگه صفحه سیاه میشه و نمیره تو بازی همه ی مودها رم امتحان کردم

مشخصات لپ تابم
core i7 12800
rtx 3060

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
ورژن 1.1.2 هم دانلود کردم همینجوریهView attachment 294936
من با نسخه های قبلی این مشکل با تغییر این گزینه ها مثل anti-alsing , blinear درست کردم توی بخش گرافیک یوزو
گزینه شارپنس و تغییر رزولوشن شایدجواب بده

• Like
Reactions: tboy2022

saadiism

کاربر سایت
May 28, 2023
3
منم تا حالا نتونستم نسخه آپدیت شده رو اجرا کنم. فکر کنم نوع آپدیت فایل‌هامون و فایل اصلی بازی همخونی نداره.
آره فک کنم مشکل همینه من تو ریدیت خوندم که باید فایل Xci رو باید برای آپدیت بازی دانلود کرد مال من همشون NSPیه

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
View attachment 294752
این اسلحه ها نمیدونم چرا توی منو نمایش داده نمیشن؟ باگ غیرقابل درست کردنه فعلا؟
اون که میای اسلحه انتخاب کنی جای بلوری شدن صفحه سیاه میشه هم خیلی رو مخه

غیر این ایراد پریدن تکسچرهای کوچیک مثل علف و گیاها (هی محو یا سیاه میشن بعد درست میشن) هم یه سری جاها به چشمم میخوره
این مشکل اسلحه ها مثل اینکه توی نسخه 3621 حل شده
واقعا روی مخ ترین مشکل بازی برا من همین بود :))

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر