YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
برای این مشکل این شکلی شدن صفحه لودینگ بازی هنوز فیکسی نیومده؟ به طور رندم و شانسی گاهی اوقات این شکلی میشه:
loading yuzu.png
loading yuzu2.png
من با دوال شوک 4 نمیدونم چرا دچار دریفت میشم البته به ندرت، لینک گاهی اوقات میدوم بعد وایمیستم خودش برمیگرده
البته این مشکل رو تو خود PS4 تو گنشین ایمپکت که کلا خیلی شبیه اینه هم داشتم (اونم سوم شخصه)
راهی هست درستش کرد از تنظیمات شبیه ساز یا دسته؟
این سوالمونم کسی جواب نداد :(
@m.d.makan
شما احیانا نمیدونی؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
برای این مشکل این شکلی شدن صفحه لودینگ بازی هنوز فیکسی نیومده؟ به طور رندم و شانسی گاهی اوقات این شکلی میشه:
View attachment 294677
View attachment 294678

این سوالمونم کسی جواب نداد :(
@m.d.makan
شما احیانا نمیدونی؟
اون مشکل بخاطر اینه که یکی از گزینه های ادونس گرافیک روشن گذاشتی؛ فک کنم اسمش astc decoding همچین چیزی بود

دریفت هم من تو یوزو نداشتم نمیدونم ولی خب دد زون تغییر بده شاید درست شد

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
دریفت هم من تو یوزو نداشتم نمیدونم ولی خب دد زون تغییر بده شاید درست شد
مرسی، دریفت نه اینکه شخصیت خودش راه بره ها
اینکه داری میدویی وایستی در حالی که رو به جلو بودی به خاطر دویدن، بعد کاراکتر 180 درجه برگرده هنگام وایستادن.
دد زون هم زیاد کردم تاثیری نداشت نمیدونم چرا. این مشکل رو روی PS4 تو بازی های سوم شخص هم داشتم با دسته فابریک خود کنسول قبلیم. تو گنشین ایمپکت که کپی همین زلدا بود و MGS V

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
مرسی، دریفت نه اینکه شخصیت خودش راه بره ها
اینکه داری میدویی وایستی در حالی که رو به جلو بودی به خاطر دویدن، بعد کاراکتر 180 درجه برگرده هنگام وایستادن.
دد زون هم زیاد کردم تاثیری نداشت نمیدونم چرا. این مشکل رو روی PS4 تو بازی های سوم شخص هم داشتم با دسته فابریک خود کنسول قبلیم. تو گنشین ایمپکت که کپی همین زلدا بود و MGS V
مشکل از دسته شماست من نه روی گنشین بعد 2 سال بازی نه این زلدا این مشکل ندارم این مشکل توی فروم مشکلات ps4 بارها پرسیده شده دوستان راهنمایی کردن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
مشکل از دسته شماست من نه روی گنشین بعد 2 سال بازی نه این زلدا این مشکل ندارم این مشکل توی فروم مشکلات ps4 بارها پرسیده شده دوستان راهنمایی کردن
دسته قبلیم دسته فابریک کنسول پلمپ بوده، آخرین پلی4 ای که خریدم از چهار تا کنسول و همونطور که گفتم آکبند و گنشین هم از اولین بازیهایی بود که ریختم.
اینم یه دونه نو اریج خریدم البته شایدم اریج نباشه و های کپی که چندان فرقی نمیکنه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دسته قبلیم دسته فابریک کنسول پلمپ بوده، آخرین پلی4 ای که خریدم از چهار تا کنسول و همونطور که گفتم آکبند و گنشین هم از اولین بازیهایی بود که ریختم.
اینم یه دونه نو اریج خریدم البته شایدم اریج نباشه و های کپی که چندان فرقی نمیکنه.
والا با توضیحاتی که دادی تنها استدلالی که میشه کرد اینه که خودت آنالوگو فلیک میکنی یه لحظه حواست نیست :D :D

ولی بی شوخی عجیبه

• Like
Reactions: Cait Sith

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
من کنترلر آکبند تولید 2023 دوال سنس خریدم از خود کارخونه مشکل دریفت داشت هفته دوم دادم تعمیر الان فیکس شده ولی خیلی ضد حال بود
کنترلر PS4 رو نمیدونم ولی در کل سونی گند زده تو کیفیت ساختش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر