YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
شما اول آخرین ورژن EA یوزو رو از لینک زیر بگیر و از حالت فشرده خارجش کن.
3577
حالا بازی رو به شبیه ساز اضافه کن و حتما حتما آپدیت 1.1.0 رو نصب کن.
روی آیکون بازی توی شبیه ساز کلیک راست کن و روی open mod data location بزن و این فایل هایی که توی لینک زیر هست رو بریز اونجا
این فایل های شامل فایل فیکس یوزو به همراه ماد 30 و 60 فریم و فایل فیکس ویژوال بازی هست. در ضمن فایل فیکس یوزو رو هم دستکاری کردم و گزینه های بیشتری بهش اضافه شده تا توی بهبود اجرا شدن و گزینه های گرافیکی بهتر عمل کنه.
تمامی فایل ها هم به آخرین نسخه‌هایی که ازشون هست آپدیت شده ورژن ماد های 30 و 60 فریم به ورژن 3 و فایل فیکس یوزو به v3.2a
Mods & Fixes
حالا این فایل exe که با ورژن 3576 تنظیم شده رو جایگزین فایل یوزو اصلی بکن.
Yuzu EA 3576 DepthsFix and CloudsFix
اینکه ورژن ها بهم نمیخوره مهم نیست فایل کار خودشو انجام میده.
در آخر هم این فایل شیدر کش که شامل +38k کش بازی هست رو دانلود کن. برای ریختن شیدرکش هم روی آیکون بازی کلیک راست کن open transferable pipeline cache بزن و محتویات فایل دانلود شده رو اینجا بریز.
Full map SHADER
در آخر هم تنظیمات شبیه ساز رو تمام گزینه هایی که مربوط به ولکان هست رو تیک بزن. اگه خواستی بگو تا از تنظیمات خودم برات عکس بفرستم.
اینو هم بگم اگه گرافیک قوی ای نداری از ماد 60 فریم استفاده نکن چون فریم دراپ زیادی باهاش پیدا میکنی من خودم روی 30 فریم با رزولوشن 2k دارم بازی میکنم عالی داره اجرا میشه و افت فریم های لحظه ای و خیلی کمی دارم باهاش
سلام..من همه کارها رو انجام دادم. بجز آ÷دیت بازی که وقتی نصب میزنم میزنه faild

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
ورژن 3578 رو ریختم موقع لود کردن فایل بازی با این ارور مواجه میشم
error 0007 0015 The key area key for this application-type crypto revision could not be found.
key ها 16.0.2 هم تو پوشه مربوطه ریختم. ایراد از کجاست؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
yuzu-switch-performance-2.png.webp

اپدیت جدید یوزو تا 87 درصد فریم دهی رو بهتر کرده من الان حتی مارول 3 که بدترین فریم دهی داشت دیگه می تونم 60 ثابت بازی کنم

• Like
Reactions: rahavard

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
یه برنامه هست به اسم SAK باید با اون آپدیتشو نصب کنی
یه سری کارا باید انجام بدی از جمله ریختن کلیدها تو پوشه این برنامه و... من طبق این آموزش رفتم:
Reddit - Dive into anything
برای دانلود فایلها هم اون کدایی که گذاشته کپی کن این سایت زیر لینک دانلودشونو بگیر:
Base64 Decode and Encode - Online

• Like
Reactions: amirswitch

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
ورژن 3578 رو ریختم موقع لود کردن فایل بازی با این ارور مواجه میشم
error 0007 0015 The key area key for this application-type crypto revision could not be found.
key ها 16.0.2 هم تو پوشه مربوطه ریختم. ایراد از کجاست؟
زدم کلیدها رو تو شبیه ساز دوباره ریخت یا همچین چیزی، درست شد اما استاتر رو گاهی وقتا داره با اینکه خیلی بهتر شده

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
سلام اگر آپدیت بازی رو نصب نکنی هیچ کدوم این ها فایده نداره و کار نمیکنه تمامی این فایل ها با آپدیت 1.1 بازی هماهنگ شدند.
موقع نصب چه اروری دریافت میکنی؟

• Like
Reactions: Cait Sith

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
yuzu-switch-performance-2.png.webp

اپدیت جدید یوزو تا 87 درصد فریم دهی رو بهتر کرده من الان حتی مارول 3 که بدترین فریم دهی داشت دیگه می تونم 60 ثابت بازی کنم
بیلدهای عمومی یا EA‌ها؟
این انگار در مورد بیلدهای عمومی باشه چون این چند ده بیلد اخیر EA‌ تا بیلدهای دیروز برای من تغییر خاصی توی سرعت ایجاد نکردن.

• Like
Reactions: Cait Sith

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام اگر آپدیت بازی رو نصب نکنی هیچ کدوم این ها فایده نداره و کار نمیکنه تمامی این فایل ها با آپدیت 1.1 بازی هماهنگ شدند.
موقع نصب چه اروری دریافت میکنی؟
ارور اینه.

Attachments

• fe.jpg
    fe.jpg
    190.6 KB · مشاهده: 15
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
تو کامنتها نوشته بزاری روی هندهلد درست میشه.
البته گرافیک کمی میاد پایینتر .
یکم جلوتر اونجا که اون رباته کباب کردن خوراکیها رو یاد میده هم تکسچر زمین هی سیاه میشد.
در کل نمیدونم شاید رو اون یکی امولاتور بازی کنیم بهتر باشه. اون یکی بهتره برای این بازی یا همین یوزو؟
استاترش خیلی اعصاب خرد کنه یوزو

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
اوایل بازی توی دمو موقعی که زلدا از پرتگاه میافته پایین و لینک نمیتونه دستشو بگیره بازی موقع لودینگ گیر می‌کنه دیگه جلوتر نمیره کسی این مشکل رو داشته البته بازی رو آپدیت کردم و فایل های فیکس رو هم ریختم بازم درست نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر