YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
چرا میگی نمیشه ؟ چون میدونیم که گرافیک Totk اصلا سنگین تر از Botw نیست
و من حدس میزنم دلیل اینکه Botw روی یوزو خوب اجرا نمیشد این بود که دولوپر ها زیاد سعی نکردن بهترش کنن چون Cemu وجود داشت
برای Totkپیش بینی میکنم خیلی روش کار کنن تا درست اجرا بشه
به نظرم گرافیک Totk بهتر از Botw شده. موضوع اصلی هم جدای از سبک‌تر بودن شبیه‌سازی WiiU نسبت به Switch اینه که Cemu از اساس BotW Emulator بود.
هنوز هم بهترین چیزی که اجرا می‌کنه BotW ـه و تا خشتک براش قابلیت دستکاری داره.
در صورتی که Yuzu با زلدا هم مثل هر بازی دیگه‌ای برخورد می‌کنه و تا الان هم من ندیدم برای بازی‌ها برن دنبال هک خاصی که اون بازی خاص رو بهتر اجرا کنه. در دراز مدت همیشه دنبال بهتر کردن عملکرد کلی شبیه ساز بودن.
همین الان هم اجرای BotW روی Cemu خیلی نتیجه بهتری نسبت به Yuzu‌میده. فقط رزولوشن کات‌سین‌هاش پایین‌تره که اونم احتمالا میشه از نسخه سوئیچ جایگزین‌شون کرد.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Cemu از اساس BotW Emulator بود.
اینو قبول ندارم
این که Cemu برا BotW بهینه شد دلیل نمیشه محدودش کنیم به همون
خییلی از بازیهای WiiU بشکل عالی اجرا میکنه، قبل از Botw ساپورت میشده و الانم میشه

Yuzu با زلدا هم مثل هر بازی دیگه‌ای برخورد می‌کنه و تا الان هم من ندیدم برای بازی‌ها برن دنبال هک خاصی که اون بازی خاص رو بهتر اجرا کنه.
خب تنها هدف امیولیتور درست اجرا کردن بازیهاست مگه چیز دیگه ام هست؟ همیشه تو آپدیت لاگ های یوزو میاد که مشکل فلان بازی رو حل کردیم
طبیعتا هرچقدرم بازی معروف تر باشه بیشتر بهش میپردازن که توتک هم مهم ترین بازی چند سال اخیره...

• Like
Reactions: Faruk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اینو قبول ندارم
خییلی از بازیهای WiiU بشکل عالی اجرا میکنه، قبل از Botw ساپورت میشده و الانم میشه

خب تنها هدف امیولیتور درست اجرا کردن بازیهاست مگه چیز دیگه ام هست؟ همیشه تو آپدیت لاگ های یوزو میاد که مشکل فلان بازی رو حل کردیم
طبیعتا هرچقدرم بازی معروف تر باشه بیشتر بهش میپردازن که توتک هم مهم ترین بازی چند سال اخیره...
خب همین بیشتر پرداختن زمان بره ، برای همین گفتم حداقل تا چند سال بعد از انتشار نباید انتظار همچین خروجی داشت.
چون همونطور که محمد علی گفت این حجم از هک و تغییرات در یک بازی برای Yuzu تا به حال نداشتیم.
اگر هم با این نسخه همچین چیزی ببینیم خب میشه چند سال بعد از انتشار ، مثل روندی که برای Cemu پیش رفت.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
اینو قبول ندارم

عیب نداره که قبول نداشته باشی:D
ولی نسخه‌های اولیه CEMU عملا فقط BotW‌ رو خوب اجرا می‌کردن و تک تک چیزهای عادیش از جمله شیدر کش و Transferable Shader Catch و پچ‌ها و ... همگی فکر کنم برای BotW توسعه پیدا کردن.
اصلا این عبارت BotW Emulator توی ردیت خود Cemu استفاده می‌شد.
این دلیل هم داشت. Cemu نسخه EA داشت که پول خیلی خوبی هم به برنامه نویسی اصلی می‌رسوند. در اوجش فکر کنم از ماهی ۵-۶ هزار دلار هم فراتر رفته بود و تنها انگیزه ملت برای پول دادن هم BotW بود.
برای همین در هر نسخه EA خودش یه چیز جدید برای BotW اضافه می‌کرد.

روشی که توسعه‌ دهنده‌ها بعد از PCSX2 کنار گذاشتن، هک‌های مربوط به بازی‌های خاصه. همین الان بعد از ۲۰ سال هنوز code base شبیه‌ساز PCSX2‌رو دارن از هک‌های مختص بازی‌های خاص پاک می‌کنن
الان دیگه اون جوری مد نیست. همه شبیه‌سازها میان با بهبود کد و دقیق‌تر کردن شبیه سازی، مشکل رو حل می‌کنن. برای همین ممکنه یوزو روز اول TotK‌رو خوب اجرا نکنه اما حتماً به سرعت وضعیتش بهتر میشه
و این بهتر شدن اجرای TotK حتماً باعث بهتر شدن کلی شبیه‌ساز هم میشه.
و البته چون قرار نیست قابلیت‌های مختص TotK توسعه بدن، احتمالا از روز اول نمی‌تونیم TotK رو مثل BotW با چند برابر کیفیت بهتر اجرا کنیم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
و البته چون قرار نیست قابلیت‌های مختص TotK توسعه بدن، احتمالا از روز اول نمی‌تونیم TotK رو مثل BotW با چند برابر کیفیت بهتر اجرا کنیم.
من که در حد خود سوییچ اجرا کنه کلامو میندازم هوا :D

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام. دوستان اول ممنون بابت راهنماییاتون. دوم سوال دارم اینکه دمای سی پی یو من هنگام بازی حدود ۶۰ تا ۷۰ هست. مشکل نداره؟
و اینکه مثلا بازی کراش ماشینی رو بهمراه آپدیت و dlc هاش دانلود کردم. الان چطور میتونم اپدیت و dlc هارو بهش بشناسونم؟ از یوزو استفاده میکنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام. دوستان اول ممنون بابت راهنماییاتون. دوم سوال دارم اینکه دمای سی پی یو من هنگام بازی حدود ۶۰ تا ۷۰ هست. مشکل نداره؟
و اینکه مثلا بازی کراش ماشینی رو بهمراه آپدیت و dlc هاش دانلود کردم. الان چطور میتونم اپدیت و dlc هارو بهش بشناسونم؟ از یوزو استفاده میکنم.
نه این دما حین بازی نرماله و مشکلی نداره.
برای نصب آپدیت و DLC ها روی File و بعد Install Files to Nand کلیک کن و آدرس فایل رو بده ، خودش نصب میکنه.
میتونی کل آپدیت و DLC هارو (اگه چند تا هستن) انتخاب کنی ، پشت هم نصب میکنه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
یوزو تقریبا به جایی رسیده که کدها رو شبیه به دستگاه اجرا می کنه یعنی تقریبا هر بازی که میاد حتی همون روز اول درست اجراش می کنه

فقط بعضی بازی ها بهینه اجرا نمی شن یا سیستم خیلی سنگین می طلبه

نگران پک های گرافیکیش هم نباشید برای POKEMON چندین گیگ HD TEXTURE کلی چیز میز اضافه ظرف فقط چند ماه براش اومد چطوری می گید تا حالا برای هیچ بازی روش کار نشده گرافیک POKEMON ها از زمین تا اسمون بهتر شد
قطعا این بازی هم سریعا مورد عنایت قرار می گیره فقط من نمایش هاش رو که دیدم گرافیکش خیلی توی ذوق می زد یعنی از قبلی هم بدترش کرده بودن اما اینکه بازی گیم پلی قبلی رو دنبال می کنه خیلی خوبه چون خیلی جای کار داشت و گیم پلی لذت بخشی هم داشت

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام.یه مشکلی که دارم اینه.. من آخرین نسخه یوزو و فریمورها رو استفاده میکنم...مثلا کراش متروید درست اجرا میشه ولی ماریوکارت میزنه select a mii و عملا جلوتر نمیره...و بازی new mario bros deluxe بعد از زدن دکمه L+R صفحه سیاه میمونه. تو یوتیوب سرچ کردم. فریمور ها رو پاک کردم و نسخه 15 که قدیمی تره ریختم این دوتا بازی درست شد. حالا بازی ماریو فوتبالی صفحه سیاه میمونه بعد از لودینگ. خلاصه اینکه نتونستم به حالتی برسم که همه رو اجرا کنم. و همش باید برای بازی های مختلف فریمور هارو عوض کنم.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی

Octopath Traveler کامل قابل بازی هست در yuzu ؟ من یک ساعتی بازی کردم بعدش صفحه سفید میشه ! prodkey title firmware هم اپدیت هست روی open و vul هم امتحان کردم همین مشکل رو دارم ! بعضی اوقات کرش هم داره که با وجود pagefile هنوز این مشکل هست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان

Octopath Traveler کامل قابل بازی هست در yuzu ؟ من یک ساعتی بازی کردم بعدش صفحه سفید میشه ! prodkey title firmware هم اپدیت هست روی open و vul هم امتحان کردم همین مشکل رو دارم ! بعضی اوقات کرش هم داره که با وجود pagefile هنوز این مشکل هست

حالا چرا میخوای روی Yuzu بازی کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر