YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
3 ماه پیش تست کردم به Lobby ها حداقل وصل میشد

1678650478843.png

که اینم دیگه نمیشه

ایران عالیه :D

ویرایش: به سرور های EU و US وصل نشد ولی به چینیا انگار میشه

داستانیه :D حالا Port Forward هم میکنم فردا ببینم چی میشه

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
زیپرتو لینکاش فیلتر شده
از کجا دیگه بازی میگیرید
بهترین سرورهاش مگاآپ هست که فیلتر نیست.
آخرین مرحله که پاپ آپ هاش رو میبندی و روی دانلود کلیک میکنی که میخواد انتقال بده به IDM میتونی VPN خاموش کنی و با سرعت کامل دانلود کنی.
همیشه همینطور بوده.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
بهترین سرورهاش مگاآپ هست که فیلتر نیست.
آخرین مرحله که پاپ آپ هاش رو میبندی و روی دانلود کلیک میکنی که میخواد انتقال بده به IDM میتونی VPN خاموش کنی و با سرعت کامل دانلود کنی.
همیشه همینطور بوده.
والا همون مگا آپ میزنم اذیت میکنه بدون قندشکن
انگار نیمه فیلتره
قبلا ولی همینکاری که میگی میکردم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
الان برث آف د وایلد نسخه سویچ گرفتم که فقط ببینم چجوریه میشه امید داشت به توتک یا نه.
هیچ باگی نداره تا جایی دیدم، (شاید تو مناطق جلو تر باشه نمیدونم)
اما خب کاملا عین خود سوییچ اجرا میشه مث Cemu نیست که پنج برابر بهتر بشه اجرا کرد.

پ.ن: البته توتک معلوم نیست همون روز عرضه درست باشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان اوضاع Metroid Prime Remastered چطوره؟ می‌شه راحت بازی کرد تا آخر؟

i5 12600K/3080 10GB/32GB Ram 3200/NVNE SSD Gen4
عالی اجرا میشه.
یک جاهایی استاتر ریز داره (روی هارد معمولی اجرا کردم) ولی در کل برای شبیه سازی خیلی خیلی خوبه.

از اون بازیهاست که اصلا دلت نمیخواد ازش بیای بیرون.
بازی کن که یکی از بهترین ریمسترهای چندسال اخیره و در کل یکی از بهترین شوترهای تاریخ.

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
سلام دوستان سال نو مبارک.
من بازی زلدارو روی cemu اجرا می کنم و هیچ مشکل خاصی ندارم سیستمم هم میکشه تا فورکی. منتها مرحله ای که فیل آبی رو شکست میدی و میخوای واردش بشی تا مراحل داخلش رو رد کنی، قبل از وارد شدن بازی کرش میکنه و همه چی بسته میشه. چند بار امتحان کردم همونجا کرش میکنه. کاری میشه کرد؟
پ.ن.
خب ظاهرا برطرف شد. کاری که کردم این بود که گرافیک رو آوردم رو اچ دی مود 60 فریم رو حذف کردم و خلاصه مود ها و گزینه های گرافیکی رو آف کردم.
دیگه کرش نکرد و مرحله بعد رو لود کرد.

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
metroid remastered رو روی شبیه ساز بردم تا آخر واقعا لذت بخش بود موسیقی بازی دقیقا مثل سری دوبعدی اش اتمسفریک بود و اینکه دوستان دقت کنید بازی رده بندی t هست این خیلی مهمه که از لحاظ خشونت انتظارتتون رو باید بیارید پایین .

• Love
Reactions: masoud101

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
metroid remastered رو روی شبیه ساز بردم تا آخر واقعا لذت بخش بود موسیقی بازی دقیقا مثل سری دوبعدی اش اتمسفریک بود و اینکه دوستان دقت کنید بازی رده بندی t هست این خیلی مهمه که از لحاظ خشونت انتظارتتون رو باید بیارید پایین .

منم امروز اجراش کردم 60 فریم واقعا زیبا.

• Like
Reactions: AmirPXP

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
حیف که نسخه جدید رو دیگه نمیشه همچین خروجی ازش گرفت ، حداقل تا چندسال بعد از انتشار.
چرا میگی نمیشه ؟ چون میدونیم که گرافیک Totk اصلا سنگین تر از Botw نیست
و من حدس میزنم دلیل اینکه Botw روی یوزو خوب اجرا نمیشد این بود که دولوپر ها زیاد سعی نکردن بهترش کنن چون Cemu وجود داشت
برای Totkپیش بینی میکنم خیلی روش کار کنن تا درست اجرا بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر