YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
گویا متروید ریمستر فعلا عملکرد خوبی نداره از همون نسخه قدیمیش (پرایمهک) استفاده کنید.
منم مشکل داشتم ولی با 3381 عالی اجرا میشه ، یه جاهایی افت فریم داره ولی مثل قبل کرش نمیکنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
ینی تا آخر میشه رفت؟
بازم پرایم هک فک کنم بهتر باشه بخاطر موس و کیبورد
خب آره روونتر و پایدارتر هست تا اینجا ولی موس و کیبورد که Yuzu هم ساپورت میکنه.
با این بازی تست نکردم ولی این ببین:

=========
اگه تا حالا بازی نکردی صبر کن که فیکس بشه.
چون نسخه ریمستر از لحاظ گرافیکی خیلی خیلی بهتره نسبت به نسخه Wii.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
به سیستم فشار هم میاره این شبیه ساز ؟؟
معمولا اکثر شبیه سازها بیشتر سی پی یو محور هستن تا جی پی یو .یوزو هم به همین شکله اگه سی پی یو خوبی داشته باشی حتی بار کارت گرافیکی مثل 1650 هم می تونی 1080 با فریم مناسب بازی بکنی البته این شبیه ساز کلا بهینه تر از شبیه ساز ps3 هستش بیشترین فشار هم معمولا به همون سی پی یو وارد میشه

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
معمولا اکثر شبیه سازها بیشتر سی پی یو محور هستن تا جی پی یو .یوزو هم به همین شکله اگه سی پی یو خوبی داشته باشی حتی بار کارت گرافیکی مثل 1650 هم می تونی 1080 با فریم مناسب بازی بکنی البته این شبیه ساز کلا بهینه تر از شبیه ساز ps3 هستش بیشترین فشار هم معمولا به همون سی پی یو وارد میشه
ممنون cpu من i5 12400f هستش فکر نکنم زیاد قدرتمند باشه و نمیخوام بخاطر فشار شبیه ساز باز دهیش رو از دست بده البته خنک کنندش قویه hyper212 black edition

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante _Sparda

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
ممنون cpu من i5 12400f هستش فکر نکنم زیاد قدرتمند باشه و نمیخوام بخاطر فشار شبیه ساز باز دهیش رو از دست بده البته خنک کنندم قویه hyper212 black edition
فکر کنم اتفاقا سی پی یو شما کافی باشه سی پی یو خودم 9400 هستش بیونتا 3 1080 و 60 فریم برای من اجرا میشد ولی گاها کرش داشتم که بیشتر به خاطر مشکلات خود شبیه ساز بود بعضی مواقع هم برای 100 در صد شدن سی پی یود ولی در هر 2 حالت وضعیت خنکی سی پی یو نرمال بودش توی یوتوب با سی پی یو شما 2k - شصت فریم بیونتا 3 اجرا می کردن اونم بار کارت 2060 سوپر و مشکل حرارتی هم کلا با سی پی یو مختلف در مورد این شبیه ساز ندیدم.

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
فکر کنم اتفاقا سی پی یو شما کافی باشه سی پی یو خودم 9400 هستش بیونتا 3 1080 و 60 فریم برای من اجرا میشد ولی گاها کرش داشتم که بیشتر به خاطر مشکلات خود شبیه ساز بود بعضی مواقع هم برای 100 در صد شدن سی پی یود ولی در هر 2 حالت وضعیت خنکی سی پی یو نرمال بودش توی یوتوب با سی پی یو شما 2k - شصت فریم بیونتا 3 اجرا می کردن اونم بار کارت 2060 سوپر و مشکل حرارتی هم کلا با سی پی یو مختلف در مورد این شبیه ساز ندیدم.
ممنون

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
آقا ما اومدیم یک تشکر کلی کنیم از همه ی دوستانی که در 4/5 صفحه ی گذشته کلی لینک و راهنمایی و اینها قرار دادن. ما بعد از سالها انتظار بلاخره امروز نشستیم رو لپ تاپ خیلی قدیمیمون 6 - 7 ساعت زلدا زدیم (با کنترلر ایکس باکس) . نسبت به کانفیگ قدیمیم رزولیشن 1080- 30 فریم بازی کردم و واقعا عجیب بود چقدر همه چیز خوبه!
گرافیک 850M! سی پی یو i7-4710!!
یعنی کانفیگ ضعیفتر از خود نینتندو نباشه قوی تر نیست ... :D دمتون گرم , خدا خیرتون بده :Lovestruck:🌹

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
آقا ما اومدیم یک تشکر کلی کنیم از همه ی دوستانی که در 4/5 صفحه ی گذشته کلی لینک و راهنمایی و اینها قرار دادن. ما بعد از سالها انتظار بلاخره امروز نشستیم رو لپ تاپ خیلی قدیمیمون 6 - 7 ساعت زلدا زدیم (با کنترلر ایکس باکس) . نسبت به کانفیگ قدیمیم رزولیشن 1080- 30 فریم بازی کردم و واقعا عجیب بود چقدر همه چیز خوبه!
گرافیک 850M! سی پی یو i7-4710!!
یعنی کانفیگ ضعیفتر از خود نینتندو نباشه قوی تر نیست ... :D دمتون گرم , خدا خیرتون بده :Lovestruck:🌹
به نظرم اگه زلدا می خوای بری با cemu نسخه وی یو بازی کنید هم پرفومنس بهتری داره هم با کلی مود گرافیگ بهتری عرضه می کنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
به نظرم اگه زلدا می خوای بری با cemu نسخه وی یو بازی کنید هم پرفومنس بهتری داره هم با کلی مود گرافیگ بهتری عرضه می کنه
دقیقا.
@Pedirahimzadeh
اگه با سوییچ 30 فریم میگری پس با Cemu فول 60 فریم میگیری با خروجی گرافیکی بهتر شاید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر