Multi Platform Yakuza 6

72643170858985575971.jpg

چندی پیش در کنفرانس SCEJA در TGS ، کمپانی سگا نسخه ششم سری یاکوزا را تایید کرد. در کنار این بازی ، سگا Yakuza: Kiwami را هم که در واقع ریمیکی از شماره اول این سری است را برای کنسول PS3 و PS4 تایید کرد و افرادی که این بازی را بخرند میتوانند به دموی Yakuza 6 در PS4 دسترسی پیدا کنند.
Yakuza: Kiwami در تاریخ 21 ژانویه 2016 و Yakuza 6 هم در پاییز 2016 در ژاپن روانه بازار خواهد شد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
چقدر این پک یاکوزا ۶ زیبا و شکیله ادم لذت میبره واقعا.
کاشکی بقیه هم به همین زیبایی بود
یه ارت بوک زیبا با نزدیک ۲۰ صفحه نقاشی بی نظیر

محتوای نسخه کالکتورم خیلی قشنگه
حیف که ما با این پول بی ارزش باید پول خون پدر وارد کننده هم بدیم... وگرنه خیلی دوست داشتم کالکتورشو بگیرم:(

پ.ن: سعی کنید بازیو تموم نکنید.. قشنگ تا چند روز نابودتون میکنه:((

• Like
Reactions: vayne solidor

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان این یاکوزاها ربطی بهم دارن؟
تا حد خیلی زیادی اره.
اگه اصلا اشنا نیستی قبلش yakuza 0 و yakuza kiwami رو برو.
اولی اتفاقات قبل از اولین نسخس کیوامیم ریمیک نسخه اوله
بعدش یا میتونی ریمیک نسخه دوم که چند ماه دیگه میادو بازی کنی یا با همون چیزایی که از داستان میدونی ۶ رو بازی کنی. داستان کلی ۶ به قبلیا ربط خاصی نداره ولی خب ی سری شخصیتای قدیمیو نمیشناسی.
@vayne solidor عکسای لایو چتو نذاری بهتره :D الان رو سایتای گیمینگم حساس شدن میگیرن اینجارم فیلتر میکنن

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
گیم پلی تغییر خاصی نسبت به Yakuza 0 داشته؟
شخصیت اصلی کماکان kiriyu هست دیگه؟:p
مینی گیم های این سری بازی واقعا رو نرو من هستن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
گیم پلی تغییر خاصی نسبت به Yakuza 0 داشته؟
شخصیت اصلی کماکان kiriyu هست دیگه؟:p
مینی گیم های این سری بازی واقعا رو نرو من هستن
همه چیز بخاطر انجین جدید تغییر کرده دیگه
کمبو های مبارزاتش زیاد عمیق نیست و بنظرم میتونست بهتر باشه مثلا تو دموی kiwami 2 میشد موقع دفاع شارژ کرد بعد اتک داد که باعث شده بود مبارزات خیلی بهتر بشه ولی درکل مبارزات خیلی نرم تره
داستان کلا مربوط به kiryu ه بعد شخصیت اصلی نباشه؟
مینی گیمای بازیم زدن ترکوندن از اول ساختن بولینگو خیلی از مینی گیمای قدیمی دیگه نیستن و بجاش چندتا مینی گیم جدید مثل live chat و بیسبال اضافه شده
البته خدارو شکر Mahjong رو حذف نکردن

• Like
Reactions: all4u and Ardi360

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انتظارم از داستان خییییییییییییلی بالاتر از این حرفها بود :| قشنگ بدترین داستان رو توی کل سری داره !!!! اول از همه که سوژه اصن یه چیز فرعی و non concern ـه یعنی اصن گفتن و نگفتن همچین داستانی اصن مهم نبود ، دوماً همه چیز از همون چپتر اول و دوم خیلی تابلو معلومه بعد اون آخرای کار یه جوری با تعجب قضیه رو میگن انگار معلوم نبوده !!!! اگه مثل قبل توجه رو میذاشتن روی کیریو و دوستان به مراتب خیلی خیلی قشنگ تر از اینی میشد که الان هست :| بعد از جریان Y5 انتظار داشتیم آکیاما بشه یه پای قضیه و بترکونه بعد اینجوری، اصن کارو بردن روی چیزیکه .... :|

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
انتظارم از داستان خییییییییییییلی بالاتر از این حرفها بود :| قشنگ بدترین داستان رو توی کل سری داره !!!! اول از همه که سوژه اصن یه چیز فرعی و non concern ـه یعنی اصن گفتن و نگفتن همچین داستانی اصن مهم نبود ، دوماً همه چیز از همون چپتر اول و دوم خیلی تابلو معلومه بعد اون آخرای کار یه جوری با تعجب قضیه رو میگن انگار معلوم نبوده !!!! اگه مثل قبل توجه رو میذاشتن روی کیریو و دوستان به مراتب خیلی خیلی قشنگ تر از اینی میشد که الان هست :| بعد از جریان Y5 انتظار داشتیم آکیاما بشه یه پای قضیه و بترکونه بعد اینجوری، اصن کارو بردن روی چیزیکه .... :|
دقیقا منم میخواستم بیام همینو بگم البته من هنوز بازی را تموم نکردم 7 تا چپتر بیشتر نرفتم اما با اختلاف شاهد یکی از بدترین داستان ها تو سری یاکوزا هستیم چند وقت پیش کیوامی را بازی میکردم با اینکه همون ریمیک 1 هست و قبلا رفته بودم بازم داستانش برام بیشتر از این هیجان داشت

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دقیقا منم میخواستم بیام همینو بگم البته من هنوز بازی را تموم نکردم 7 تا چپتر بیشتر نرفتم اما با اختلاف شاهد یکی از بدترین داستان ها تو سری یاکوزا هستیم چند وقت پیش کیوامی را بازی میکردم با اینکه همون ریمیک 1 هست و قبلا رفته بودم بازم داستانش برام بیشتر از این هیجان داشت

اصن داستان چنننننننننننند لول قشنگ نسبت به بقیه ی شماره های سری افت داشته ! حالا چپتر آخر یه مقدار باز بهتر میشه ولی در مجموع واقعاً نابوده ! سوژه ای که انتخاب کردن به هیچ وجه به سری یاکوزا نمیخوره که هیچ ، از یه طرف به قدری پرت هست که آدم احساس میکنه کیریو رو فقط خواستن وسط همچین چیزی زور چپون کنن :| بعد از پایان Y5 قشنگ انتظار یه چیز طوفانی و یاکوزایی تر از قبل داشتم ، اون چیزی که برای آکیاما پیش اومد توی ته شماره ی قبلی و باقی قضایا قشنگ نوید یه چیز وحشتناک رو میداد ولی هیچ کدوم اتفاق نیوفتاد که هیچ ، آکیامای بدبخت توی 30 ساعت بازی ای که کردم یه ربع هم حضور داستانی نداشت :| واقعاً نمی دونم از کجاش باید بگم ولی این اون چیزی نبود که توی این همه سال مارو همراه سری کرده !
واقعاً نمی دونم چرا اینجوری کردن :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به نظرم اگه یه تغییر مثل فاینال تو بازی بدن طرفداراش زیاد میشن

بازی خودش بیت ام آپ ـه :D دیگه اکشن تر از این نمیشه که :D فقط باید مخاطب یه کم ژاپنی پسند باشه و اهل انیمه و اینجور چیزا :D رفرنس هم زیاد داره ، یکیش که خیلی خوشم اومد یه ساید کوئست بود به اسم the girl who leapt through the time که از اسم یه انیمه به همین اسم گرفته شده :D ( یاد ماکوتو افتادم قشنگ :( )
پ.ن : یادش بخیر توی 0 هم رفرنس از مایکل جکسون و اسپیلبرگ داشت :))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان!
سال ها بود این فرانچایز و فن هاش رو از دور و با حسرت نگاه میکردم :D و خلاصه اینکه فرصتی نبود که استارت یکی از بازی هاش رو بزنم.
ولی الان کاملا جدی تصمیم گرفتم شروع کن مسری یاکوزا رو :D
فقط اینکه، از کدوم بازی شروع کنم؟ :|
Yakuza 0 - Kiwami یا همین 6؟
با تشکر :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان!
سال ها بود این فرانچایز و فن هاش رو از دور و با حسرت نگاه میکردم :D و خلاصه اینکه فرصتی نبود که استارت یکی از بازی هاش رو بزنم.
ولی الان کاملا جدی تصمیم گرفتم شروع کن مسری یاکوزا رو :D
فقط اینکه، از کدوم بازی شروع کنم؟ :|
Yakuza 0 - Kiwami یا همین 6؟
با تشکر :D
به ترتیب داستانی برو
اول زیرو بعد کیوامی. بعدش چند ماه صبر کن کیوامی ۲ رو برو یا اگه نمیخوای صبر کنی همین ۶ رو برو
زیرو و کیوامی رو حتما برو چون داستان کاراکترای مهم بازیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر