Multi Platform Yakuza 6

72643170858985575971.jpg

چندی پیش در کنفرانس SCEJA در TGS ، کمپانی سگا نسخه ششم سری یاکوزا را تایید کرد. در کنار این بازی ، سگا Yakuza: Kiwami را هم که در واقع ریمیکی از شماره اول این سری است را برای کنسول PS3 و PS4 تایید کرد و افرادی که این بازی را بخرند میتوانند به دموی Yakuza 6 در PS4 دسترسی پیدا کنند.
Yakuza: Kiwami در تاریخ 21 ژانویه 2016 و Yakuza 6 هم در پاییز 2016 در ژاپن روانه بازار خواهد شد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هم خبر خوبی بود و هم بد.

خوبیش اینه که یه نسخه جدید از سری یاکوزاست اونم تازه یه نسخه اصلی و کاملا نسل بعدی!!! بد هم بخاطر اینکه الان با حساب ریمیک و این نسخه 3 تا یاکوزای اصلی از ژاپن عقب افتادیم و شاید سگا دیگه رغبت نکنه این همه رو توی غرب عرضه کنه :((

Yakuza Zero
Yakuza Remake
Yakuza 6

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شاید سگا دیگه رغبت نکنه این همه رو توی غرب عرضه کنه :((
تنها موردش همینه !
الان Yakuza قبلی که بعده این همه سال داره میاد فقط امیدوارم این رو رلیز کنن. انصافا یادمه خودش شخصا ( 100% خیلی هایه دیگه ) با همون yakuza 1 و2 تو Ps2 خیلی خاطره داشتیم :(
امیدوارم بدون تاخیره طولانی سروکلش پیدا بشه !

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
یک مدت یک مسئله ذهن من رو مشغول خودش کرده :d
من از بین تمام سریهای یاکوزا فقط شماره سوم رو رفتم (1 و 2 رو هم تریلرهاش که تو خود شماره سوم بود دیدم) و چهار رو نتونستم بازی کنم. میخواستم بدونم لینکی چیزی هست که داستان بازی رو تا قبل از شماره 5 بگه؟ شماره 5 و ZERO هم انشاالله بعدا میان و راحت بازیشون میکنم و داستان برام کامل تر میشه.
اگر هم بتونید یک تاپیک فارسی برای داستانش هم بزنید دیگه چه بهتر :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گرافیکو :-o:-o:-o

gPSlr.jpg

گیف:http://i.imgur.com/15lWoBB.gif

جدا از چیز ریزون بودن گرافیک ، یارو چقدر شبیه یامائوچی ـه =)) توی واقعیت که این مردک یامائوچی رو گیر نیاوردیم ، خدا کنه اینجا این بابا باسی چیزی باشه به عنوان یامائوچی بگیریم یه دل سیر لهش کنیم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یک مدت یک مسئله ذهن من رو مشغول خودش کرده :d
من از بین تمام سریهای یاکوزا فقط شماره سوم رو رفتم (1 و 2 رو هم تریلرهاش که تو خود شماره سوم بود دیدم) و چهار رو نتونستم بازی کنم. میخواستم بدونم لینکی چیزی هست که داستان بازی رو تا قبل از شماره 5 بگه؟ شماره 5 و ZERO هم انشاالله بعدا میان و راحت بازیشون میکنم و داستان برام کامل تر میشه.
اگر هم بتونید یک تاپیک فارسی برای داستانش هم بزنید دیگه چه بهتر :d
والا توی نسخه 4 ویدئوهایی بود که میشد باهاشون خلاصه داستان نسخه های قبلی رو فهمید ولی خب مثل اینکه توی 5 دیگه اینطوری نیست. البته میشه با یکم گشت و گذار توی نت داستانش رو پیدا کرد، حداقل فکر کنم ویکی پدیا خلاصه ای ازش رو داشته باشه :D

والا من خودم خیلی دوست دارم یه تاپیک مفصل برای سری یاکوزا بزنم ولی زدن همچین تاپیکی احتیاج به کلی وقت داره و دست تنها هم نمیشه. از طرفی الان ترم آخر دانشگاهم و وقت خالیم قراره خیلی کمتر بشه و از طرف دیگه میترسم کلی زحمت پاش بکشم ولی بعد استقبال خاصی ازش نشه.
جدا از چیز ریزون بودن گرافیک ، یارو چقدر شبیه یامائوچی ـه =)) توی واقعیت که این مردک یامائوچی رو گیر نیاوردیم ، خدا کنه اینجا این بابا باسی چیزی باشه به عنوان یامائوچی بگیریم یه دل سیر لهش کنیم :D
لول =)) حالا اینو که شوخی کردی ولی خب این بنده خدا هم آدم معروفیه Takeshi Kitano یکی از بازیگرهای قدیمی ژاپنیه :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
این نسخه اگه ریلیز غربی نداشته باشه . میگم همه باهم پاشیم بریم دم در سگا هاراگیری کنیم .
نه کنزان و دادن نه ایشین و پنج که واسه ps3 اومد . اونم خیلی دیر . منم که ps3 رو رد کردم رفته . کلا به فکر دل شکسته ما نیستن لعنتیا .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
والا توی نسخه 4 ویدئوهایی بود که میشد باهاشون خلاصه داستان نسخه های قبلی رو فهمید ولی خب مثل اینکه توی 5 دیگه اینطوری نیست. البته میشه با یکم گشت و گذار توی نت داستانش رو پیدا کرد، حداقل فکر کنم ویکی پدیا خلاصه ای ازش رو داشته باشه :D

والا من خودم خیلی دوست دارم یه تاپیک مفصل برای سری یاکوزا بزنم ولی زدن همچین تاپیکی احتیاج به کلی وقت داره و دست تنها هم نمیشه. از طرفی الان ترم آخر دانشگاهم و وقت خالیم قراره خیلی کمتر بشه و از طرف دیگه میترسم کلی زحمت پاش بکشم ولی بعد استقبال خاصی ازش نشه.

لول =)) حالا اینو که شوخی کردی ولی خب این بنده خدا هم آدم معروفیه Takeshi Kitano یکی از بازیگرهای قدیمی ژاپنیه :D

خدا یارو یاورت باشه اگه یه تاپیکی بزنی درباره داستان بازی و شخصیت ها یه توضیحی بدی =;قسمت بندیش کنی
هر سری یه قسمت و یه پارت تکمیل کنی(داستان ، شخصیتهاو...) اینجوری هم جذاب تره میشه واسه ما هم شما به ترم اخرت میرسی:d
خدا وکیلی من یه چیز تو زندگیم هیچوقت نتونستم بفهمم این شماره گذاری ژاپنی ها رو IP هاشون داستان بازیاشون
به خودی خود قشنگ و پیچیده هستن با شماره گذاری کردنشون پیچیده ترشونم میکنن
الان kiwami , zero . yakuza 6 کدوم بعد کدوم قبل ؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر