Multi Platform Yakuza 6

72643170858985575971.jpg

چندی پیش در کنفرانس SCEJA در TGS ، کمپانی سگا نسخه ششم سری یاکوزا را تایید کرد. در کنار این بازی ، سگا Yakuza: Kiwami را هم که در واقع ریمیکی از شماره اول این سری است را برای کنسول PS3 و PS4 تایید کرد و افرادی که این بازی را بخرند میتوانند به دموی Yakuza 6 در PS4 دسترسی پیدا کنند.
Yakuza: Kiwami در تاریخ 21 ژانویه 2016 و Yakuza 6 هم در پاییز 2016 در ژاپن روانه بازار خواهد شد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
دیروز که دمو برای غرب اومده، مثل اینکه ریجن1 سوتی عظیمی دادن و بازی کامل رو گذاشته بودن رو استور:-"
مثل نک2 عضو خوش شانسی نداشتیم اینجا؟ =))

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
من این بازی رو تا حالا بازی نکردم سبکش چیه ماشین سوار میشه مثل gta ؟ اسلحه تو بازی هست ؟
اسلحه‌های گرم که نه! ولی می‌تونی از اسلحه‌های سرد یا حتی صندلی و دوچرخه و ... استفاده کنی. خبری از وسایل نقلیه هم نیست و محیط بازی وسعت بازی‌هایی مثل GTA و یا حتی Sleeping Dogs یا Watch Dogs رو هم نداره!‌ سبک بازی Beat them Up هست که مثال بازی مدرنی براش وجود نداره ولی از بین بازی‌های قدیمی میشه به Streets of Rage مثلا اشاره کرد. یه جهان آزاد محدودی دارید که توش گروه‌های مختلفی از دشمنا وجود دارن و چند تا مغازه هم وجود دارن که تو هر کدومش میشه فعالیت‌های مختلفی کرد. از جمله بازی‌های ویدیویی، شرط‌بندی سر مبارزها، دیدن فیلمای :|:|، خرید آیتم از سوپرمارکت‌ها، بولینگ و ... . ماموریت‌های اصلی هم در کنار اینا می‌تونین انجام بدید که طولانی هستند و فقط تموم کردن بازی چهل پنجاه ساعت وقت میگیره. در کل بازی جذابی هست ولی زیاد بودن دیالوگ‌ها و نبود صداپیشه‌های انگلیسی (واقعا گوش دادن به دیالوگای ژاپنی برای من سردردآور هست) کمی اذیت میکنه.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
اسلحه‌های گرم که نه! ولی می‌تونی از اسلحه‌های سرد یا حتی صندلی و دوچرخه و ... استفاده کنی. خبری از وسایل نقلیه هم نیست و محیط بازی وسعت بازی‌هایی مثل GTA و یا حتی Sleeping Dogs یا Watch Dogs رو هم نداره!‌ سبک بازی Beat them Up هست که مثال بازی مدرنی براش وجود نداره ولی از بین بازی‌های قدیمی میشه به Streets of Rage مثلا اشاره کرد. یه جهان آزاد محدودی دارید که توش گروه‌های مختلفی از دشمنا وجود دارن و چند تا مغازه هم وجود دارن که تو هر کدومش میشه فعالیت‌های مختلفی کرد. از جمله بازی‌های ویدیویی، شرط‌بندی سر مبارزها، دیدن فیلمای :|:|، خرید آیتم از سوپرمارکت‌ها، بولینگ و ... . ماموریت‌های اصلی هم در کنار اینا می‌تونین انجام بدید که طولانی هستند و فقط تموم کردن بازی چهل پنجاه ساعت وقت میگیره. در کل بازی جذابی هست ولی زیاد بودن دیالوگ‌ها و نبود صداپیشه‌های انگلیسی (واقعا گوش دادن به دیالوگای ژاپنی برای من سردردآور هست) کمی اذیت میکنه.
ماموریتهای اصلیش چطور هست ؟ خسته کننده نمیشه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ماموریتهای اصلیش چطور هست ؟ خسته کننده نمیشه ؟
اگه با سري اشنا نيستي بنظرم بهتره اول ياكوزا زيرو و بعدشم كيوامي كه منتشر شدنو بازي كني
ياكوزا ٦ رو كه هنوز نيومده باي كنم ولي مراحل اصلي اين سري هم هيچوقت خسته كننده نميشه فرعياشم خسته كننده نميشه بازي بكي از بهترين داستانا و شخصيتارو داره

ياكوزا ٦ توي استور براي كاربراي پلاس تخفيف خورده ميتونيد با ٥٤ دلار پيش خريدش كنيد

• Like
Reactions: FUTURE

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
ياكوزا ٦ رو كه هنوز نيومده باي كنم ولي مراحل اصلي اين سري هم هيچوقت خسته كننده نميشه فرعياشم خسته كننده نميشه بازي بكي از بهترين داستانا و شخصيتارو داره
البته سلیقه‌ای هست. به نظر من که مرحله‌های فرعی یاکوزا 0 بیشترشون خسته‌کننده بودن. وقتی داشتم ادای تهیه‌کننده رو درمیاوردم یا باید به اون گروه موسیقی Cool حرف زدن یاد می‌دادم واقعا حس بازی کردن یه Visual Novel بهم دست داد که اصن خوشایند نبود.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
البته سلیقه‌ای هست. به نظر من که مرحله‌های فرعی یاکوزا 0 بیشترشون خسته‌کننده بودن. وقتی داشتم ادای تهیه‌کننده رو درمیاوردم یا باید به اون گروه موسیقی Cool حرف زدن یاد می‌دادم واقعا حس بازی کردن یه Visual Novel بهم دست داد که اصن خوشایند نبود.
خب هر نوع بازی سلیقه ای هست منم از خیلی ازون بازیای غربی که کلی جایزه میگیرن و تحسین میشن خوشم نمیاد. یعنی بدمم نمیاد و بازی میکنم ولی بنظرم لایق جوایزی که میگیرن نیستن
به شخصه با مراحل فرعی 0 حال کردم و نمیدونم شما چقدر مراحل فرعیو رفتی ولی اگه بیشتر پیش بری حتی یه سبک مبارزه جدید هم برای کاراکتر باز میکنه
یاکوزا کیوامی هم با اینکه یکی از سختترین پلات هایی بود که تا حالا انجام دادم ولی ارزششو داشت و جدا از چندتا تروفی به شدت سخت همه چیزش سرگرم کننده بود

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
با توجه به این اتفاقی که برای دمو تو استور US افتاده، اینا چرا بازی رو نمی‌دن وقتی کامل در دسترسه؟
کسی دمو رو بازی کرده؟ افت فریمهای نسخۀ ژاپن رو حل کردن یا هنوز مشکلات پابرجاست؟
چون طبق چیزایی که خوندم مشکلات فنی‌ای که از 6 گرفته بودن رو توی کیوامی 2 برطرف کرده بودن و قاعدتاً باید با همون راه حلها توی 6 هم بعد از کلی وقت مشکلات رو حل کرده باشن. البته شاید تو خود نسخۀ ژاپن 6 هم مشکلات برطرف شدن، اینو نمی‌دونم.
==
به شخصه با مراحل فرعی 0 حال کردم و نمیدونم شما چقدر مراحل فرعیو رفتی ولی اگه بیشتر پیش بری حتی یه سبک مبارزه جدید هم برای کاراکتر باز میکنه
البته به نظر من کاملاً طبیعیه که عده‌ای خوششون نیاد یا براشون حوصله سر بر باشه. ساختار روایت بازی تو اکثر مراحل فرعی (و حتی مراحل اصلی) مثل ویژوال ناولهاست و تعداد آدمهایی که از ویژوال ناولها متنفرن خیلی زیاده حالا تفاوت یاکوزا اینه که فرصت چک و لگدی کردن دیگران رو به آدم میده :D منتها بعضی مراحل فرعی صرفاً دیالوگن و امکان چک و لگد وجود نداره:( یه عده ممکنه از این قضیه بدشون بیاد با توجه به اینکه بازی صداگزاری انگلیسی نداره اما یکی مثل من که غرق فضای بازی شده با خل بازیهای بعضی مراحل فرعی خیلی هم حال می‌کنه :D مثلاً یکی از بهترین بخشهای 0 تلفیق dinner dash و dating simهاست، واقعاً نمیشه به کسی به خاطر اینکه از این دو مدل بازی متنفره به خاطر اینکه از این بخش خوشش نیومده ایراد گرفت.
ولی به نظر من یاکوزا انقدر بازی وسیعی‌ایه که واسه هر کسی اگه وقت بذاره، چیزی برای ارائه داره.

کسایی که 0 رو بازی نکردن، یه نسخۀ پیش‌خرید 6 هست که 0 هم همراهشه و قیمتش برای پلاس‌دارها 72 دلاره.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
اونایی که از ماموریت های فرعیه زیرو خوششون نیومده حتما 100 تا ساب استوریه یاکوزا 3 رو یه نگاه بندازن :))

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
البته تو نسخه ششم تمام مراحل جانبی هم صداگذاری داره که باعث میشه خیلی بهتر بشه ارتباط برقرار کرد.البته نمیدونم چرا با تو نسخه Kiwami 2 حذف کردن صداگذاری مراحل جانبی را.

Zz-Vanguard-zZ

کاربر سایت
Oct 8, 2014
8
نسخۀ ژاپنی یا از برندگان خوش‌شانس دانلود دمو تو استور آمریکا هستین:D یا نسخۀ غربی جایی اومده و من در جریان نیستم؟
دمو رو زود دانلود کردم و شانس اوردم از بازی بیرون ننداختم.
بازی رو تموم کردم الان ولی کار بیشتری نکردم (مینی گیم،کلن....) سوالی کسی داشت می تونم جواب بدم.
بدون هیچ گونه اسپویلر داستان بازی جزو 3 تا برتر های سریه (کنار 2 و 0).

• Like
Reactions: sina_unl

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دمو رو زود دانلود کردم و شانس اوردم از بازی بیرون ننداختم.
بازی رو تموم کردم الان ولی کار بیشتری نکردم (مینی گیم،کلن....) سوالی کسی داشت می تونم جواب بدم.
بدون هیچ گونه اسپویلر داستان بازی جزو 3 تا برتر های سریه (کنار 2 و 0).
ته دلم دارم فحش میدم:D ولی به طور کلی خوش به حالت آقا :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر